Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton - Spurs
5 października 2019, 18:18 [cytuj]
BREAKING | Tottenham Hotspur goalkeeper Hugo Lloris has not suffered a break of any kind to his hand, wrist, elbow or arm. [@V_Menichini]

The Spurs captain should be discharged from hospital this evening.

zajebał bramkę, ale się nie połamał
BREAKING | Tottenham Hotspur goalkeeper Hugo Lloris has not suffered a break of any kind to his hand, wrist, elbow or arm. [@V_Menichini] The Spurs captain should be discharged from hospital this evening. zajebał bramkę, ale się nie połamał
5 października 2019, 20:16 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
BREAKING | Tottenham Hotspur goalkeeper Hugo Lloris has not suffered a break of any kind to his hand, wrist, elbow or arm. [@V_Menichini]

The Spurs captain should be discharged from hospital this evening.

zajebał bramkę, ale się nie połamał

No to dobrze, jednak wolę jego niż Gazzanigę, przynajmniej patrząc na ostatnie mecze
No to dobrze, jednak wolę jego niż Gazzanigę, przynajmniej patrząc na ostatnie mecze
5 października 2019, 20:27 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
plus obecnej sytuacji jest taki, ze jak nie oddam biletu na watford to zobacze debiut nowego managera



nie oddawaj
nie oddawaj
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 21:13 [cytuj]
BREAKING | Hugo Lloris faces up to 2 months out and possibly more after for Tottenham after dislocating his elbow.

Spurs’ captain underwent a series of scans & tests which revealed no fracture and he’s expected to leave hospital on Saturday evening. [@LaurensJulien]
BREAKING | Hugo Lloris faces up to 2 months out and possibly more after for Tottenham after dislocating his elbow. Spurs’ captain underwent a series of scans & tests which revealed no fracture and he’s expected to leave hospital on Saturday evening. [@LaurensJulien]
5 października 2019, 21:15 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
BREAKING | Hugo Lloris faces up to 2 months out and possibly more after for Tottenham after dislocating his elbow.

Spurs’ captain underwent a series of scans & tests which revealed no fracture and he’s expected to leave hospital on Saturday evening. [@LaurensJulien]

To w końcu ma kontuzję czy nie?
To w końcu ma kontuzję czy nie?
5 października 2019, 21:26 [cytuj]
Ma, ale zamiast zlamania jest zwichniecie.
Ma, ale zamiast zlamania jest zwichniecie
5 października 2019, 21:58 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie oddawaj

rok temu we frustracji oddalem na PSV i zalowalem..
tylko jedno ale. w 4 mecze jakie widzialem na nowym stadionie bilans mamy 0-1-3 i 4-11 w bramkach
Edytowano dnia: 5 października 2019, 21:58
rok temu we frustracji oddalem na PSV i zalowalem.. tylko jedno ale. w 4 mecze jakie widzialem na nowym stadionie bilans mamy 0-1-3 i 4-11 w bramkach
5 października 2019, 23:53 [cytuj]
patrząc po komentarzach to aż ciesze się ze znowu nie mogłem oglądać
kiriak powiedział/a:
co Wam się dzieje?! jakie zwolnienie Pocha?! Lysy mu 32 mln funtów wypłaci?

zapomnijcie o tym, oglądajmy bez stresu i walczmy o środek tabeli. nie ma drużyny, Poch odejdzie sam po sezonie

i przy okazji zrobi się też drużyna na środek tabeli bo lepsi jednak chcieli by jednak wygrać coś w swojej karierze, dlatego Eriksen odejdzie, Kane wiecznie czekać nie bedzie
i przy okazji zrobi się też drużyna na środek tabeli bo lepsi jednak chcieli by jednak wygrać coś w swojej karierze, dlatego Eriksen odejdzie, Kane wiecznie czekać nie bedzie
6 października 2019, 09:07 [cytuj]
Robert powiedział/a:
i przy okazji zrobi się też drużyna na środek tabeli bo lepsi jednak chcieli by jednak wygrać coś w swojej karierze, dlatego Eriksen odejdzie, Kane wiecznie czekać nie bedzie


jak go nie wyje....y i tak się zrobi środek tabeli w tym sezonie ; brak radykalnych decyzji teraz to tylko strata czasu
jak go nie wyje....y i tak się zrobi środek tabeli w tym sezonie ; brak radykalnych decyzji teraz to tylko strata czasu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 października 2019, 09:08 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
rok temu we frustracji oddalem na PSV i zalowalem..
tylko jedno ale. w 4 mecze jakie widzialem na nowym stadionie bilans mamy 0-1-3 i 4-11 w bramkach


spokojnie ja mam 0-0-3 , bramki 0-3
spokojnie ja mam 0-0-3 , bramki 0-3
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 października 2019, 09:50 [cytuj]
Robert powiedział/a:
i przy okazji zrobi się też drużyna na środek tabeli bo lepsi jednak chcieli by jednak wygrać coś w swojej karierze, dlatego Eriksen odejdzie, Kane wiecznie czekać nie bedzie

Eh? Bo za czasów Pocha seryjnie wygrywamy trofea?
Eh? Bo za czasów Pocha seryjnie wygrywamy trofea?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
6 października 2019, 10:24 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Eh? Bo za czasów Pocha seryjnie wygrywamy trofea?

Nie, ale dla takiego Allego, Kane, Eriksena, Sona, to jednak juz jest troche mniej czasu żeby coś wygrać , a takich co by coś chcieli ugrać w karierze jest zapewne wiecej
Nie, ale dla takiego Allego, Kane, Eriksena, Sona, to jednak juz jest troche mniej czasu żeby coś wygrać , a takich co by coś chcieli ugrać w karierze jest zapewne wiecej
6 października 2019, 11:47 [cytuj]
Mnie najbardziej boli Moura, który jak tak dalej pójdzie to gdy tylko dostanie ofertę to będzie chciał iść do innego klubu. Czemu nie gramy na dwóch napastników z Kanem i Mourą to ja nie mam pojęcia, Sissoko na prawej obronie a Foyth na ławce siedzi, porażka. Jedynie Ndombele i Son coś robią. Pochowi dałbym czas do zimowego okna, jak nic nie poprawi to out.
Mnie najbardziej boli Moura, który jak tak dalej pójdzie to gdy tylko dostanie ofertę to będzie chciał iść do innego klubu. Czemu nie gramy na dwóch napastników z Kanem i Mourą to ja nie mam pojęcia, Sissoko na prawej obronie a Foyth na ławce siedzi, porażka. Jedynie Ndombele i Son coś robią. Pochowi dałbym czas do zimowego okna, jak nic nie poprawi to out
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się