Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs Watford
19 października 2019, 16:59 [cytuj]
32 w tą 32 mln w tamtą , przy takim klubie to jakby przeciętny polak kupił fajny tv za 3200 zł , przeżyjemy to , poza-tym wątpię żeby Levy nie zawarł tam jakiś zmiennych (że np 6 razy na na siedem gier , wypierdala go z odprawą stanowiąc ą 10% z 32 baniek) -- to cwany lis - niezapominajcie
32 w tą 32 mln w tamtą , przy takim klubie to jakby przeciętny polak kupił fajny tv za 3200 zł , przeżyjemy to , poza-tym wątpię żeby Levy nie zawarł tam jakiś zmiennych (że np 6 razy na na siedem gier , wypierdala go z odprawą stanowiąc ą 10% z 32 baniek) -- to cwany lis - niezapominajcie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 października 2019, 16:59 [cytuj]
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Winksa. Bo dla mnie nawet Watford jest dla niego wyzwaniem. Naprawdę nie mamy tam dać kogoś lepszego?
Dla mnie pierwsze pytanie zanim zrobimy coś dalej to ustalić czy Trener się pogubił czy zawodnicy grają przeciwko niemu. Bo jeśli zawodnicy i zwolnimy trenera to to samo powtórzy się znowu z nowym trenerem.
Edytowano dnia: 19 października 2019, 17:00
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Winksa. Bo dla mnie nawet Watford jest dla niego wyzwaniem. Naprawdę nie mamy tam dać kogoś lepszego? Dla mnie pierwsze pytanie zanim zrobimy coś dalej to ustalić czy Trener się pogubił czy zawodnicy grają przeciwko niemu. Bo jeśli zawodnicy i zwolnimy trenera to to samo powtórzy się znowu z nowym trenerem
19 października 2019, 17:02 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Winksa. Bo dla mnie nawet Watford jest dla niego wyzwaniem. Naprawdę nie mamy tam dać kogoś lepszego?
Dla mnie pierwsze pytanie zanim zrobimy coś dalej to ustalić czy Trener się pogubił czy zawodnicy grają przeciwko niemu. Bo jeśli zawodnicy i zwolnimy trenera to to samo powtórzy się znowu z nowym trenerem

Zawodnicy zawsze będą mieli przewagę, bo zwolnienie menedżera bardziej opłaci się niż wyjebanie 3/4 składu. Wystarczy spytać zawodników czelsi. Taka jest niestety dzisiejsza piłka.
Zawodnicy zawsze będą mieli przewagę, bo zwolnienie menedżera bardziej opłaci się niż wyjebanie 3/4 składu. Wystarczy spytać zawodników czelsi. Taka jest niestety dzisiejsza piłka
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 października 2019, 17:03 [cytuj]
Może następny trener nie będzie wstawiał Winksa i grał 5tką obrońców?
Może następny trener nie będzie wstawiał Winksa i grał 5tką obrońców?
19 października 2019, 17:04 [cytuj]
Tutaj to juz nie nalezy zakonczyc wspolprace z Pochettino, ale na dzien dobry wypierdolic 3/4 skladu. Obawiam sie, ze kilka ostatnich sezonow, to najlepszy Tottenham jaki bylo nam okazje ogladac. Teraz to juz bedzie tylko mocny zjazd w dol. Odbudowa naszej pozycji potrwa dlugimi latami. Jezeli nie zmienimy podejscia do inwestycji w zespol, to moze nawet za naszego zycia nie doczekamy tak silnej druzyny jaka mielismy. Na naszych oczach konczy sie pewien rozdzial.
Tutaj to juz nie nalezy zakonczyc wspolprace z Pochettino, ale na dzien dobry wypierdolic 3/4 skladu. Obawiam sie, ze kilka ostatnich sezonow, to najlepszy Tottenham jaki bylo nam okazje ogladac. Teraz to juz bedzie tylko mocny zjazd w dol. Odbudowa naszej pozycji potrwa dlugimi latami. Jezeli nie zmienimy podejscia do inwestycji w zespol, to moze nawet za naszego zycia nie doczekamy tak silnej druzyny jaka mielismy. Na naszych oczach konczy sie pewien rozdzial
19 października 2019, 17:07 [cytuj]
Dlatego nie rozumiem dlaczego nie gramy młodzieżą? Tanganga, Foyth, Skipp, Parrott? Co może się stać? Przegramy, ok. Ale przynajmniej młodzież będzie się ogrywać, a zamiast tego oglądamy zawodników, którzy dobitnie pokazali, że kładą lachę na ten klub.
Dlatego nie rozumiem dlaczego nie gramy młodzieżą? Tanganga, Foyth, Skipp, Parrott? Co może się stać? Przegramy, ok. Ale przynajmniej młodzież będzie się ogrywać, a zamiast tego oglądamy zawodników, którzy dobitnie pokazali, że kładą lachę na ten klub
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 października 2019, 17:12 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Dlatego nie rozumiem dlaczego nie gramy młodzieżą? Tanganga, Foyth, Skipp, Parrott? Co może się stać? Przegramy, ok. Ale przynajmniej młodzież będzie się ogrywać, a zamiast tego oglądamy zawodników, którzy dobitnie pokazali, że kładą lachę na ten klub

Masz dzisiaj Sancheza na boisku.
Masz dzisiaj Sancheza na boisku
19 października 2019, 17:12 [cytuj]
dobrze ze juz sie przyzwyczailem zyjac tak dlugo w tym kraju:rotfl:
dobrze ze juz sie przyzwyczailem zyjac tak dlugo w tym kraju:rotfl:
19 października 2019, 17:13 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Masz dzisiaj Sancheza na boisku

Już nie :D
Już nie :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 października 2019, 17:17 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Już nie :D

Kurczę, wydawało mi się, że Dele zszedł, bo skoro i tak nic nie daje, a Sanchez nie grał dziś tak źle......
Drugą połowę oglądam od 50 minuty, więc.....
Kurczę, wydawało mi się, że Dele zszedł, bo skoro i tak nic nie daje, a Sanchez nie grał dziś tak źle...... Drugą połowę oglądam od 50 minuty, więc
19 października 2019, 17:17 [cytuj]
no wlasnie czytam ze sedzia u.... Atalante w drugiej, gdy ich zostawilem po cudownej pierwszej, do d... takie urodziny:boisie:
no wlasnie czytam ze sedzia u.... Atalante w drugiej, gdy ich zostawilem po cudownej pierwszej, do d... takie urodziny:boisie:
19 października 2019, 17:21 [cytuj]
Już się boję co będzie za tydzień w niedzielę :stres:
Już się boję co będzie za tydzień w niedzielę :stres:
19 października 2019, 17:22 [cytuj]
ja sie bardziej wtorku boję, bo tam bedziemy musieli ,a na Anfield to nie
ja sie bardziej wtorku boję, bo tam bedziemy musieli ,a na Anfield to nie
19 października 2019, 17:22 [cytuj]
no to jeszcze 30 minut i mamy nowego trenera , Levy nie wytrzyma tej nocy
no to jeszcze 30 minut i mamy nowego trenera , Levy nie wytrzyma tej nocy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 października 2019, 17:23 [cytuj]
Z innej strony panowie obwiniamy (pewnie w dużej mierze słusznie) trenera ale patrząc na naszych zawodników ich staż i umiejętności to z takim Watfordem to nawet bez trenera powinni spokojnie dziś wygrać. Tak, że sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Z innej strony panowie obwiniamy (pewnie w dużej mierze słusznie) trenera ale patrząc na naszych zawodników ich staż i umiejętności to z takim Watfordem to nawet bez trenera powinni spokojnie dziś wygrać. Tak, że sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć
19 października 2019, 17:23 [cytuj]
CZEMU NIE DELE??????? CZEMU LUCAS?????
CZEMU NIE DELE??????? CZEMU LUCAS?????
19 października 2019, 17:23 [cytuj]
Cały zespół jest dzisiaj tragiczny, ale Rose to naprawdę przechodzi sam siebie
Cały zespół jest dzisiaj tragiczny, ale Rose to naprawdę przechodzi sam siebie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 października 2019, 17:24 [cytuj]
Alli zostaje, Lucas schodzi :rotfl: Pochettino juz tez zaczyna ladnie trollowac
Alli zostaje, Lucas schodzi :rotfl: Pochettino juz tez zaczyna ladnie trollowac
19 października 2019, 17:25 [cytuj]
Lucas może z kontry by coś ustrzelił, jakbyśmy jakąś zrobili. A Dele?
Lucas może z kontry by coś ustrzelił, jakbyśmy jakąś zrobili. A Dele?
19 października 2019, 17:29 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Alli zostaje, Lucas schodzi :rotfl: Pochettino juz tez zaczyna ladnie trollowac



:brawo:
:brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 83 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się