Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Liverpool - Tottenham
27 października 2019, 16:41 [cytuj]
Gazzaniga. Aurier, Alderweireld, Sanchez, Rose. Winks, Sissoko. Eriksen, Dele, Son. Kane

Taki troche sredni ten sklad. Winks :bezradny:
Gazzaniga. Aurier, Alderweireld, Sanchez, Rose. Winks, Sissoko. Eriksen, Dele, Son. Kane Taki troche sredni ten sklad. Winks :bezradny:
27 października 2019, 16:43 [cytuj]
Tak jak myślałem Winks odpoczywał na Liverpool :zalamka:
Tak jak myślałem Winks odpoczywał na Liverpool :zalamka:
27 października 2019, 16:52 [cytuj]
Lamela gra mecz zycia, a nawet nie ma go na lawce. Ndombele wydawalo sie, ze wybil ostatnim wystepem z glowy Pochowi Winksa, a finalnie siada na lawce kosztem tegoz Winksa. Eriksenowi od poczatku sezonu sie nie chce, a mimo to wychodzi w wyjsciowej 11stce. Toby najgorszy z naszej linii defensywnej w tym sezonie, a mimo to gra kosztem Vertsa. Nic zupelnie z tego nie rozumiem.
Edytowano dnia: 27 października 2019, 16:53
Lamela gra mecz zycia, a nawet nie ma go na lawce. Ndombele wydawalo sie, ze wybil ostatnim wystepem z glowy Pochowi Winksa, a finalnie siada na lawce kosztem tegoz Winksa. Eriksenowi od poczatku sezonu sie nie chce, a mimo to wychodzi w wyjsciowej 11stce. Toby najgorszy z naszej linii defensywnej w tym sezonie, a mimo to gra kosztem Vertsa. Nic zupelnie z tego nie rozumiem
27 października 2019, 16:54 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Lamela gra mecz zycia, a nawet nie ma go na lawce. Ndombele wydawalo sie, ze wybil ostatnim wystepem z glowy Pochowi Winksa, a finalnie siada na lawce kosztem tegoz Winksa. Eriksenowi od poczatku sezonu sie nie chce, a mimo to wychodzi w wyjsciowej 11stce. Toby najgorszy z naszej linii defensywnej w tym sezonie, a mimo to gra kosztem Vertsa. Nic zupelnie z tego nie rozumiem

Nic dodać, nic ująć.
Nic dodać, nic ująć
27 października 2019, 17:20 [cytuj]
Też się pod tym podpisuje, kompletnie jestem zawiedziony, zupełnie straciłem wiarę w zwycięstwo. :|
Też się pod tym podpisuje, kompletnie jestem zawiedziony, zupełnie straciłem wiarę w zwycięstwo. :|
27 października 2019, 17:25 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Lamela gra mecz zycia, a nawet nie ma go na lawce. Ndombele wydawalo sie, ze wybil ostatnim wystepem z glowy Pochowi Winksa, a finalnie siada na lawce kosztem tegoz Winksa. Eriksenowi od poczatku sezonu sie nie chce, a mimo to wychodzi w wyjsciowej 11stce. Toby najgorszy z naszej linii defensywnej w tym sezonie, a mimo to gra kosztem Vertsa. Nic zupelnie z tego nie rozumiem



chyba Poch chce po dzisiejszym meczu odejść i przytulić 32 bańki , jak to wytłumaczyć ??? , skład z du....
chyba Poch chce po dzisiejszym meczu odejść i przytulić 32 bańki , jak to wytłumaczyć ??? , skład z du
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 października 2019, 17:30 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
chyba Poch chce po dzisiejszym meczu odejść i przytulić 32 bańki , jak to wytłumaczyć ??? , skład z du


też pomyślałem ze gra pod zwolnienie takim kombinowaniem, bo racjonalnie nie idzie tego wytłumaczyc
też pomyślałem ze gra pod zwolnienie takim kombinowaniem, bo racjonalnie nie idzie tego wytłumaczyc
27 października 2019, 17:33 [cytuj]
Co za wejscie w mecz:D
Co za wejscie w mecz:D
27 października 2019, 17:33 [cytuj]
ma ktos jakis streaam?
ma ktos jakis streaam?
27 października 2019, 17:34 [cytuj]
No tego to.....
Ten......
No nie wiem co powiedzieć.....
No tego to..... Ten...... No nie wiem co powiedzieć
27 października 2019, 17:39 [cytuj]
Wyszedłem zalać kawę, wracam a tu 1:0... :zly:
Wyszedłem zalać kawę, wracam a tu 1:0... :zly:
27 października 2019, 17:39 [cytuj]
macie jakis dobrze dzialajacy stream?
macie jakis dobrze dzialajacy stream?
27 października 2019, 17:50 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
macie jakis dobrze dzialajacy stream?

http://firstrow1.eu/watch/754053/1/watch-liverpool-vs-tottenham-hotspur-hd.html
http://firstrow1.eu/watch/754053/1/watch-liverpool-vs-tottenham-hotspur-hd.html
27 października 2019, 17:58 [cytuj]
27 października 2019, 17:59 [cytuj]
Erik Lamela suffered a small problem in his quad yesterday. He started to feel it after training and this morning he was checked by the doctor and the decision was that he couldn't be involved. We'll see, we hope it's only a minor injury."
Erik Lamela suffered a small problem in his quad yesterday. He started to feel it after training and this morning he was checked by the doctor and the decision was that he couldn't be involved. We'll see, we hope it's only a minor injury."
27 października 2019, 17:59 [cytuj]
Gazzaniga co dzisiaj wyprawia w bramce :brawo:
Gazzaniga co dzisiaj wyprawia w bramce :brawo:
27 października 2019, 18:00 [cytuj]
Kurczę Gazzaniga to dzisiaj wszystko wyjmuje, klasa.
Kurczę Gazzaniga to dzisiaj wszystko wyjmuje, klasa
27 października 2019, 18:03 [cytuj]
obrona czestochowy, bramkarz wszystkiego nie wyjmie
obrona czestochowy, bramkarz wszystkiego nie wyjmie
27 października 2019, 18:19 [cytuj]
Wlączyłem tylko koncówke pierwszej połowy. Gramy coś czy gol z przypadku i mumurujemy?
Wlączyłem tylko koncówke pierwszej połowy. Gramy coś czy gol z przypadku i mumurujemy?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2019, 18:19 [cytuj]
Cisną nas niemiłosiernie, ale walczymy [my w tym sezonie?]. Oby do końca
Cisną nas niemiłosiernie, ale walczymy [my w tym sezonie?]. Oby do końca
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 154 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się