Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Liverpool - Tottenham
27 października 2019, 19:13 [cytuj]
Jesteśmy lata świetlne za LFC, City, a czelsi i Leicester z gorszym składem nam odjeżdżają.
Jesteśmy lata świetlne za LFC, City, a czelsi i Leicester z gorszym składem nam odjeżdżają
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2019, 19:15 [cytuj]
Dokładnie. I błagam niech już nikt nie broni Pocha, skończcie z tą farsą. Ten człowiek musi odejść. Im szybciej tym lepiej.
Dokładnie. I błagam niech już nikt nie broni Pocha, skończcie z tą farsą. Ten człowiek musi odejść. Im szybciej tym lepiej
27 października 2019, 19:16 [cytuj]
Ja pierdole, Rose to jednak bezmozg.
Ja pierdole, Rose to jednak bezmozg
27 października 2019, 19:17 [cytuj]
Może później te zmiany, Panie Pochettino?
Może później te zmiany, Panie Pochettino?
27 października 2019, 19:19 [cytuj]
Lo Celso w 88 minucie to też idealny pokaz niekompetencji taktycznej Pocha. Znowu.
Lo Celso w 88 minucie to też idealny pokaz niekompetencji taktycznej Pocha. Znowu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2019, 19:24 [cytuj]
Na szczęście za 1.5 tygodnia znów Cervena Zvezda
Na szczęście za 1.5 tygodnia znów Cervena Zvezda
27 października 2019, 19:26 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Lo Celso w 88 minucie to też idealny pokaz niekompetencji taktycznej Pocha. Znowu

wystawiając cały czas Winksa to juz nie wiem czy on ma jakie kolwiek kompetencje

Dałbym winksowi tydzien odpoczynku i niech ogląda fabinio, moze coś zrozumie jak powinien grać
wystawiając cały czas Winksa to juz nie wiem czy on ma jakie kolwiek kompetencje Dałbym winksowi tydzien odpoczynku i niech ogląda fabinio, moze coś zrozumie jak powinien grać
27 października 2019, 19:28 [cytuj]
Poch może sobie mówić o rewolucjach, ale dzisiaj składem pokazał, że w pierwszej jedenastce wyjdą zawsze ci sami ulubieńcy, nieważne w jak chujowej formie są. Miał szansę pokazać, że ma jaja i postawić na młodych ala Foyth, Tanganga, czy nawet Lo Celso, żeby budować coś na kolejny sezon, ale jak widać chyba mu nie zależy.

Crvena za tydzień znowu zamydli oczy, bo pewnie wygramy, a potem zostaniemy szybko sprowadzeni na ziemię w lidze. Smutek tylko smutek.
Edytowano dnia: 27 października 2019, 19:28
Poch może sobie mówić o rewolucjach, ale dzisiaj składem pokazał, że w pierwszej jedenastce wyjdą zawsze ci sami ulubieńcy, nieważne w jak chujowej formie są. Miał szansę pokazać, że ma jaja i postawić na młodych ala Foyth, Tanganga, czy nawet Lo Celso, żeby budować coś na kolejny sezon, ale jak widać chyba mu nie zależy. Crvena za tydzień znowu zamydli oczy, bo pewnie wygramy, a potem zostaniemy szybko sprowadzeni na ziemię w lidze. Smutek tylko smutek
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2019, 19:30 [cytuj]
Jeśli Levy ma zamiar zwolnić Pochettino to błagam, niech w ramach rekompensaty dołączy mu jego ukochanego Winksa, do którego jest tak bardzo przywiązany. Decyzji personalnych w tym meczu nie zrozumiem, ale nie będę się wypowiadał bo to już enty raz taka sytuacja w tym sezonie :blee:
Jeśli Levy ma zamiar zwolnić Pochettino to błagam, niech w ramach rekompensaty dołączy mu jego ukochanego Winksa, do którego jest tak bardzo przywiązany. Decyzji personalnych w tym meczu nie zrozumiem, ale nie będę się wypowiadał bo to już enty raz taka sytuacja w tym sezonie :blee:
27 października 2019, 19:32 [cytuj]
Jesteśmy 4 pkt nad spadkiem. Za 2 kolejki może być gorąco.
Jesteśmy 4 pkt nad spadkiem. Za 2 kolejki może być gorąco
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2019, 19:36 [cytuj]
nic się nie zmieniało , Liverpool tak jak w maju lepszy od nas ... sytuacja z Aurier-em podsumowaniem naszej formy - wszystko robimy o jedno tępo wolniej od rywali .... to równa się że 3 ostatnie mecze 1 pkt wywalczony
W I E L K I M fartem ... kryzys nadal trwa - nie zdziwi mnie jak nie wygramy w Belgradzie ;-/ ..... jedyne światełko w tunelu Lo Celso, Sess, Foyth - świeża krew której formy nie znamy - ale co mamy do stracenia trzeba ich użyć(!)
nic się nie zmieniało , Liverpool tak jak w maju lepszy od nas ... sytuacja z Aurier-em podsumowaniem naszej formy - wszystko robimy o jedno tępo wolniej od rywali .... to równa się że 3 ostatnie mecze 1 pkt wywalczony W I E L K I M fartem ... kryzys nadal trwa - nie zdziwi mnie jak nie wygramy w Belgradzie ;-/ ..... jedyne światełko w tunelu Lo Celso, Sess, Foyth - świeża krew której formy nie znamy - ale co mamy do stracenia trzeba ich użyć(!)
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 października 2019, 19:43 [cytuj]
Najbardziej wkurwia wyjściowy skład na to spotkanie.
Po co Eriksen, jak gramy lage po przejęciu piłki, licząc że coś się z tego wykluje.
Nie wiem czy to był plan czy piłkarze go sami wprowadzili bo uznali że nic więcej dzisiaj nie są w stanie pokazać,
w każdym razie trener powinien widzieć że Eriksena trzeba wyjebać definitywnie ze składu. Niech sobie trenuje z rezewami i szlifuje swoją formę dla kogoś innego. Same straty i chujowy w obronie. Z każdą minutą drugiej połowy krzyczalem do tv, dlaczego on jeszcze jest na boisku.
Krótko, temu panu już podziękujęmy.
Nie zasłużyliśmy nawet na jeden punkt, z taką grą także nie boli mnie nawet to, że przegraliśmy po wapliwym karnym, za nura wykonanego przez Mane.
Edytowano dnia: 27 października 2019, 19:58
Najbardziej wkurwia wyjściowy skład na to spotkanie. Po co Eriksen, jak gramy lage po przejęciu piłki, licząc że coś się z tego wykluje. Nie wiem czy to był plan czy piłkarze go sami wprowadzili bo uznali że nic więcej dzisiaj nie są w stanie pokazać, w każdym razie trener powinien widzieć że Eriksena trzeba wyjebać definitywnie ze składu. Niech sobie trenuje z rezewami i szlifuje swoją formę dla kogoś innego. Same straty i chujowy w obronie. Z każdą minutą drugiej połowy krzyczalem do tv, dlaczego on jeszcze jest na boisku. Krótko, temu panu już podziękujęmy. Nie zasłużyliśmy nawet na jeden punkt, z taką grą także nie boli mnie nawet to, że przegraliśmy po wapliwym karnym, za nura wykonanego przez Mane
TO DARE IS TO DO
27 października 2019, 20:03 [cytuj]
Miałem się rozpisać ale napiszę tylko: panie trenerze za chu chu nie rozumiem Twojej wizji dalszego rozwoju tego klubu i czym się kierujesz w wyborze podstawowej jedenastki. A już upieranie się przy Winksie to dla mnie majstersztyk.
Miałem się rozpisać ale napiszę tylko: panie trenerze za chu chu nie rozumiem Twojej wizji dalszego rozwoju tego klubu i czym się kierujesz w wyborze podstawowej jedenastki. A już upieranie się przy Winksie to dla mnie majstersztyk.
27 października 2019, 20:48 [cytuj]
Co trener to zawsze znajdzie sie jakis pupilek. Byl Bentaleb, byl Mason, jest Winks. Co by nie mowic, to widac bylo walke i fajnie, ze w koncu nie przechodzimy obok meczu, ale ten sklad wola o pomste do nieba. Przegrywamy przez indywidualne bledy do ktorych mozna bylo nie doprowadzic wystawiajac podobny sklad do tego wtorkowego. Skoro z perspektywy kanapy przed meczem mozna bylo sie pokusic o stwierdzenie, ze z tymi zawodnikami nie damy rady, to co powiedziec o Pochettino, ktory widzi tych chlopakow na co dzien, bierze za to kupe siana, a mimo to popelnia tak razace bledy. Tutaj wystarczylo wymienic 3-4 zawodnikow, a mozna bylo sie pokusic o wygrana. Gramy z kontry, a w ataku zasuwa wolny i statyczny Eriksen, zamiast Lucasa. Potrzeba nam szybkiego wyjscia, niekonwencjonalnych podan z drugiej lini, a zamiast tego mamy Winksa potrafiacego podac wylacznie do kolegi obok. W obronie potrzeba nam solidnego krycia, a wychodzimy w skladzie z Rosem, ktory kryje na radar, gubiac co chwile zawodnikow LFC. O co tu chodzi?
Co trener to zawsze znajdzie sie jakis pupilek. Byl Bentaleb, byl Mason, jest Winks. Co by nie mowic, to widac bylo walke i fajnie, ze w koncu nie przechodzimy obok meczu, ale ten sklad wola o pomste do nieba. Przegrywamy przez indywidualne bledy do ktorych mozna bylo nie doprowadzic wystawiajac podobny sklad do tego wtorkowego. Skoro z perspektywy kanapy przed meczem mozna bylo sie pokusic o stwierdzenie, ze z tymi zawodnikami nie damy rady, to co powiedziec o Pochettino, ktory widzi tych chlopakow na co dzien, bierze za to kupe siana, a mimo to popelnia tak razace bledy. Tutaj wystarczylo wymienic 3-4 zawodnikow, a mozna bylo sie pokusic o wygrana. Gramy z kontry, a w ataku zasuwa wolny i statyczny Eriksen, zamiast Lucasa. Potrzeba nam szybkiego wyjscia, niekonwencjonalnych podan z drugiej lini, a zamiast tego mamy Winksa potrafiacego podac wylacznie do kolegi obok. W obronie potrzeba nam solidnego krycia, a wychodzimy w skladzie z Rosem, ktory kryje na radar, gubiac co chwile zawodnikow LFC. O co tu chodzi?
27 października 2019, 21:08 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Co trener to zawsze znajdzie sie jakis pupilek. Byl Bentaleb, byl Mason, jest Winks.

Z całością się zgadzam, z wyjątkiem tego. Zarówno Bentaleb jak i Mason (realnie był tylko jeden sezon ich udziałem - ogonów później nie ma co liczyć) mieli JAJA. Winks wygląda przy nich jak samotna owieczka przy stadzie nabuzowanych baranów.
Pochettino wyrobił sobie na początku nazwisko jako trener tym, że z bocznych, mocno przeciętnych zawodników tworzył coś niezwykłego. To co jest obecnie, to jest całkowite zaprzeczenie, i aż człowiek zaczyna łysieć widząc ich popisy. Google powinien odejść już x miesięcy temu, Aurier to nawet nie wiem \"co\" to jest. Nie wiem, to za karę jest?
Edytowano dnia: 27 października 2019, 21:08
Z całością się zgadzam, z wyjątkiem tego. Zarówno Bentaleb jak i Mason (realnie był tylko jeden sezon ich udziałem - ogonów później nie ma co liczyć) mieli JAJA. Winks wygląda przy nich jak samotna owieczka przy stadzie nabuzowanych baranów. Pochettino wyrobił sobie na początku nazwisko jako trener tym, że z bocznych, mocno przeciętnych zawodników tworzył coś niezwykłego. To co jest obecnie, to jest całkowite zaprzeczenie, i aż człowiek zaczyna łysieć widząc ich popisy. Google powinien odejść już x miesięcy temu, Aurier to nawet nie wiem \"co\" to jest. Nie wiem, to za karę jest?
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się