Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Everton - Spurs
3 listopada 2019, 16:42 [cytuj]
Starting XI: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Sissoko, Ndombele, Eriksen, Dele, Son, Lucas.

Substitutes: Vorm, Foyth, Dier, Sessegnon, Winks, Lo Celso, Parrott.
Edytowano dnia: 3 listopada 2019, 16:43
Starting XI: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Sissoko, Ndombele, Eriksen, Dele, Son, Lucas. Substitutes: Vorm, Foyth, Dier, Sessegnon, Winks, Lo Celso, Parrott
3 listopada 2019, 17:00 [cytuj]
:boisie: ............
:boisie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 listopada 2019, 17:16 [cytuj]
co z Kane?
dobrze, że winks na ławce, odpoczywa na środe:wysmiewacz:
co z Kane? dobrze, że winks na ławce, odpoczywa na środe:wysmiewacz:
3 listopada 2019, 17:21 [cytuj]
Eriksen i Aurier w pierwszym więc niewiele się zmieniło. Jak dziś przegramy to nie wiem co Poch będzie miał na swoje usprawiedliwienie.

Kane ponoć z kontuzją
Eriksen i Aurier w pierwszym więc niewiele się zmieniło. Jak dziś przegramy to nie wiem co Poch będzie miał na swoje usprawiedliwienie. Kane ponoć z kontuzją
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 17:22 [cytuj]
Kane raczej chory.
Kane raczej chory
3 listopada 2019, 17:28 [cytuj]
Ktoś ma działającego streama?
Ktoś ma działającego streama?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 17:31 [cytuj]
http://www.rojadirecti.com/soccer/everton-tottenham-biz53a1j?l=1567207687
http://www.rojadirecti.com/soccer/everton-tottenham-biz53a1j?l=1567207687
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 listopada 2019, 17:31 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Ktoś ma działającego streama?


Tu szukaj
http://livetv.sx/pl/eventinfo/866072_everton_tottenham/
Tu szukaj http://livetv.sx/pl/eventinfo/866072_everton_tottenham/
3 listopada 2019, 17:32 [cytuj]
Erikssen znów :glupek:
Erikssen znów :glupek:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 listopada 2019, 17:32 [cytuj]
Dzięki wielkie
Dzięki wielkie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 17:42 [cytuj]
Ndombele to z pilka takie sztuczki jak Dembele:D Fajnie, ze udalo nam sie ogarnac takie zastepstwo. Oby jeszcze Lo Celso potrafil wejsc na taki poziom jaki kiedys prezentowal Eriksen.
Ndombele to z pilka takie sztuczki jak Dembele:D Fajnie, ze udalo nam sie ogarnac takie zastepstwo. Oby jeszcze Lo Celso potrafil wejsc na taki poziom jaki kiedys prezentowal Eriksen
3 listopada 2019, 18:04 [cytuj]
kurde, jeszcze jeden taki faul i nie bede musial Eriksena ogladac za tydzien.. najlepsze zagranie w tym sezonie..
kurde, jeszcze jeden taki faul i nie bede musial Eriksena ogladac za tydzien.. najlepsze zagranie w tym sezonie
3 listopada 2019, 18:12 [cytuj]
Chujowo ale stabilnie. Na razie nikt (jeszcze) nic nie zepsuł. Eriksen jest tragiczny. Niechlujne i niecelne podania. Wszyscy to widzą, wszyscy wiedzieli że tak będzie, ale lepiej posadzić Lo Celso i chuj.
Chujowo ale stabilnie. Na razie nikt (jeszcze) nic nie zepsuł. Eriksen jest tragiczny. Niechlujne i niecelne podania. Wszyscy to widzą, wszyscy wiedzieli że tak będzie, ale lepiej posadzić Lo Celso i chuj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 18:17 [cytuj]
Zupelnie nie kumam Auriera. Za czasow Trippiera to Aurier byl zdecydowanie lepsza opcja na mocniejsze zespoly. Obecnie zazwyczaj przyzwoicie prezentuje sie ze slabszymi druzynami, a jak przychodzi grac z kims mocniejszym, to albo jakis klops, albo glowa mu sie gotuje.

Dzisiaj poki co bardzo solidne spotkanie, czysci w zasadzie wszystko, widoczny z przodu.
Zupelnie nie kumam Auriera. Za czasow Trippiera to Aurier byl zdecydowanie lepsza opcja na mocniejsze zespoly. Obecnie zazwyczaj przyzwoicie prezentuje sie ze slabszymi druzynami, a jak przychodzi grac z kims mocniejszym, to albo jakis klops, albo glowa mu sie gotuje. Dzisiaj poki co bardzo solidne spotkanie, czysci w zasadzie wszystko, widoczny z przodu
3 listopada 2019, 18:20 [cytuj]
Flaki z olejem.. jakbym ekstraklape oglądał
Flaki z olejem.. jakbym ekstraklape oglądał
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
3 listopada 2019, 18:22 [cytuj]
Ja nie widzę żadnego progresu. Nic się nie zmienia od meczu z Bayernem.
Ja nie widzę żadnego progresu. Nic się nie zmienia od meczu z Bayernem
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 18:28 [cytuj]
Po co grać Tobym, Aurierem i Eriksenem? Nie rozumiem Pocha.
Po co grać Tobym, Aurierem i Eriksenem? Nie rozumiem Pocha
3 listopada 2019, 18:31 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Po co grać Tobym, Aurierem i Eriksenem? Nie rozumiem Pocha

Aurier dzisiaj na dośc przyzwoitym poziomie, Eriksen coś chociaż próbuje rozegrać, a o Mourze to sobie w 20 minucie przypomniałem ze gra i znowu zapomniałem do konca połowy, pierwszy do zmiany
Aurier dzisiaj na dośc przyzwoitym poziomie, Eriksen coś chociaż próbuje rozegrać, a o Mourze to sobie w 20 minucie przypomniałem ze gra i znowu zapomniałem do konca połowy, pierwszy do zmiany
3 listopada 2019, 18:31 [cytuj]
Poch nie rozumie sam siebie. Powoli wygląda to jakby sam chciał się zwolnić. Kto wie, możliwe że to wyjdzie obu stronom na dobre.

edit: Pierwsza zmiana będzie w 70+ minucie. To pewne.
Edytowano dnia: 3 listopada 2019, 18:42
Poch nie rozumie sam siebie. Powoli wygląda to jakby sam chciał się zwolnić. Kto wie, możliwe że to wyjdzie obu stronom na dobre. edit: Pierwsza zmiana będzie w 70+ minucie. To pewne
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 18:45 [cytuj]
liverpool by to dostal..
Robert powiedział/a:
o Mourze to sobie w 20 minucie przypomniałem ze gra i znowu zapomniałem do konca połowy, pierwszy do zmiany

on tak chyba gra w kazdym meczu w tym sezonie gdy wychodzi w podstawie..
on tak chyba gra w kazdym meczu w tym sezonie gdy wychodzi w podstawie
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się