Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Everton - Spurs
3 listopada 2019, 19:20 [cytuj]
Sedziemu udzielily sie emocje. Ciekawe czy przetrwamy napor Evertonu.
Sedziemu udzielily sie emocje. Ciekawe czy przetrwamy napor Evertonu
3 listopada 2019, 19:26 [cytuj]
To jeszcze na 2-1
To jeszcze na 2-1
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
3 listopada 2019, 19:26 [cytuj]
A idźcie
A idźcie
COYS!
3 listopada 2019, 19:28 [cytuj]
Klasyk. Jestesmy na samym dnie. Czas cos zmienic, bo w takiej formie spadniemy.
Klasyk. Jestesmy na samym dnie. Czas cos zmienic, bo w takiej formie spadniemy
3 listopada 2019, 19:28 [cytuj]
ciekawe czy uda sie to przegrac. mam nadzieje, niech juz magic poch wypierdala
ciekawe czy uda sie to przegrac. mam nadzieje, niech juz magic poch wypierdala
3 listopada 2019, 19:29 [cytuj]
W tym momencie 2-1 lepsze niż remis. Tak nisko upadliśmy.

Pochettino może wypierdalać razem z Eriksenem do Realu. Na pewno z Mourinho czy nawet Ledleyem/Klinsmannem nie będziemy kurwa gorsi.
Edytowano dnia: 3 listopada 2019, 19:34
W tym momencie 2-1 lepsze niż remis. Tak nisko upadliśmy. Pochettino może wypierdalać razem z Eriksenem do Realu. Na pewno z Mourinho czy nawet Ledleyem/Klinsmannem nie będziemy kurwa gorsi
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 19:33 [cytuj]
Szkoda strzępić ryja...
Szkoda strzępić ryja
3 listopada 2019, 19:34 [cytuj]
Pochettino do zwolnienia. Ja wiem, ze okolicznosci meczu byly niesprzyjajace, ale dalej tak byc nie moze. Kolejne stracone punkty na wyjezdzie. Okupujemy srodek tabeli z niewielka przewaga nad strefa spadkowa.
Pochettino do zwolnienia. Ja wiem, ze okolicznosci meczu byly niesprzyjajace, ale dalej tak byc nie moze. Kolejne stracone punkty na wyjezdzie. Okupujemy srodek tabeli z niewielka przewaga nad strefa spadkowa
3 listopada 2019, 19:36 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Szkoda Gomesa. Swego czasu blisko nas był przecież. Ale czerwo dla Sona za normalny atak zamiast żółci bo chłop noge złamał? Bez przesady

z Sona i tak by już nic nie było, wydaje mi się ze chciał dać żółtą, ale zmienił decyzje jak podszedł i zobaczył co tam dokładnie stało się

ciekawe czy son wróci do grania po karze za czerwien
z Sona i tak by już nic nie było, wydaje mi się ze chciał dać żółtą, ale zmienił decyzje jak podszedł i zobaczył co tam dokładnie stało się ciekawe czy son wróci do grania po karze za czerwien
3 listopada 2019, 19:36 [cytuj]
dobry mecz w naszym wykonaniu , jednak duży nie fart
dobry mecz w naszym wykonaniu , jednak duży nie fart
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 listopada 2019, 19:37 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
dobry mecz w naszym wykonaniu , jednak duży nie fart

Zawsze cenie poczucie humoru w takich sytuacjach. Brawo :D
Zawsze cenie poczucie humoru w takich sytuacjach. Brawo :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 listopada 2019, 19:38 [cytuj]
9 Punktów do 4 miejsca, nie wiem jakie są kryteria doboru składu, nie widzimy tego co jest na treningach i w szatni, ale myślę, że każdy z nas, albo nawet przeciętny gracz football managera ustawiłby skład personalny, który grałby lepiej niż oddelegowany przez Pocha, jakies 10 razy w tym sezonie
9 Punktów do 4 miejsca, nie wiem jakie są kryteria doboru składu, nie widzimy tego co jest na treningach i w szatni, ale myślę, że każdy z nas, albo nawet przeciętny gracz football managera ustawiłby skład personalny, który grałby lepiej niż oddelegowany przez Pocha, jakies 10 razy w tym sezonie
3 listopada 2019, 19:38 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
W tym momencie 2-1 lepsze niż remis. Tak nisko upadliśmy.

Pochettino może wypierdalać razem z Eriksenem do Realu. Na pewno z Mourinho czy nawet Ledleyem/Klinsmannem nie będziemy kurwa gorsi

w tym momencie nawet Tony Pulis bylby lepszym rozwiazaniem

RAFO THFC powiedział/a:
dobry mecz w naszym wykonaniu , jednak duży nie fart

zgadzam sie, to nie byl najgorszy nasz mecz
I mielismy duzo pecha z czerwem
co do karnego imo tam najpierw byl faul na Dele
Edytowano dnia: 3 listopada 2019, 19:44
w tym momencie nawet Tony Pulis bylby lepszym rozwiazaniem [quote=RAFO THFC]dobry mecz w naszym wykonaniu , jednak duży nie fart
3 listopada 2019, 19:41 [cytuj]
misteq powiedział/a:
9 Punktów do 4 miejsca, nie wiem jakie są kryteria doboru składu, nie widzimy tego co jest na treningach i w szatni, ale myślę, że każdy z nas, albo nawet przeciętny gracz football managera ustawiłby skład personalny, który grałby lepiej niż oddelegowany przez Pocha, jakies 10 razy w tym sezonie

bardziej mnie zastanawia co tam wyprawia się ze oni są w tak tragicznej formie , ci zawodnicy powinni wygrać większość tych meczy co wtopili
bardziej mnie zastanawia co tam wyprawia się ze oni są w tak tragicznej formie , ci zawodnicy powinni wygrać większość tych meczy co wtopili
3 listopada 2019, 19:49 [cytuj]
sprawa jest, imo, prosta
podstawowym i najwazniejszych zawodnikiem pocha byl od zawsze Eriksen. nigdy nie odpoczywal i zawsze byl w 11 bez wzgledu na forme. nigdy tez nie mial zmiennika co teraz okazuje sie fatalne w skutkach.

eriksenowi sie nie chce a Poch nie wie co zrobic bo nie kupilismy Maddisona jak byla okazja

Lo celso dopiero wchodzi do skladu i, fizycznie, nie jest gotowy do gry z nasza (docelowa) intensywnoscia.
sprawa jest, imo, prosta podstawowym i najwazniejszych zawodnikiem pocha byl od zawsze Eriksen. nigdy nie odpoczywal i zawsze byl w 11 bez wzgledu na forme. nigdy tez nie mial zmiennika co teraz okazuje sie fatalne w skutkach. eriksenowi sie nie chce a Poch nie wie co zrobic bo nie kupilismy Maddisona jak byla okazja Lo celso dopiero wchodzi do skladu i, fizycznie, nie jest gotowy do gry z nasza (docelowa) intensywnoscia
3 listopada 2019, 19:54 [cytuj]
Co do samego faulu, to Son był podgrzany po wcześniejszej sytuacji (łokieć Gomesa), finalnie szkoda i Koreańczyka i Portugalczyka. Akurat tutaj według mnie czerwień była zasłużona, i nie jest to kwestia obrażeń, to wejście w złości/rewanżu było po prostu idiotyczne.
Co do samego spotkania, to chyba wypada cieszyć się, że chociaż jeden punkt udało się ocalić, na bądź co bądź trudnym terenie, niezależnie od tego, jak Everton wygląda obecnie.
Co do samego faulu, to Son był podgrzany po wcześniejszej sytuacji (łokieć Gomesa), finalnie szkoda i Koreańczyka i Portugalczyka. Akurat tutaj według mnie czerwień była zasłużona, i nie jest to kwestia obrażeń, to wejście w złości/rewanżu było po prostu idiotyczne. Co do samego spotkania, to chyba wypada cieszyć się, że chociaż jeden punkt udało się ocalić, na bądź co bądź trudnym terenie, niezależnie od tego, jak Everton wygląda obecnie
3 listopada 2019, 19:54 [cytuj]
Zamiast Maddisona jest Lo Celso

Jak by mu tak nie chciało się to by nie grał, próbuje, tylko cały czas coś brakuje, dzisiaj dał kilka piłek to czesc była delikatnie za lekka
Zamiast Maddisona jest Lo Celso Jak by mu tak nie chciało się to by nie grał, próbuje, tylko cały czas coś brakuje, dzisiaj dał kilka piłek to czesc była delikatnie za lekka
3 listopada 2019, 21:34 [cytuj]
0 przejec, 0 udanych odbiorow, 0 wykreowanych szans i 0 celnych strzalow, 16 strat i zolta kartka. oto liczby dunczyka za dzisiaj.. faktycznie, czegos brakuje
0 przejec, 0 udanych odbiorow, 0 wykreowanych szans i 0 celnych strzalow, 16 strat i zolta kartka. oto liczby dunczyka za dzisiaj.. faktycznie, czegos brakuje
3 listopada 2019, 21:40 [cytuj]
a jakby tak Poch poszedl do Bayernu i dostal wpierdol od nas w rewanzu?
a jakby tak Poch poszedl do Bayernu i dostal wpierdol od nas w rewanzu?
3 listopada 2019, 22:29 [cytuj]
Myślę że Levy tylko na to czeka, aż komuś zachce się Pochettino. Kasa z rekompensaty zawsze wpadnie na klubowe konto. A wpierdol? Też by się na pewno ucieszył ale wyniki sportowe to raczej drugorzędna sprawa ;P:P
Myślę że Levy tylko na to czeka, aż komuś zachce się Pochettino. Kasa z rekompensaty zawsze wpadnie na klubowe konto. A wpierdol? Też by się na pewno ucieszył ale wyniki sportowe to raczej drugorzędna sprawa ;P:P
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się