Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Sheffield
9 listopada 2019, 17:58 [cytuj]
Przerwa na repre. Idealny czas na zmianę menedżera. Przykre, ale to koniec. Nie widać, żeby Poch chciał tu być, ani żeby piłkarze chcieli dla niego grać.
Przerwa na repre. Idealny czas na zmianę menedżera. Przykre, ale to koniec. Nie widać, żeby Poch chciał tu być, ani żeby piłkarze chcieli dla niego grać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 listopada 2019, 17:58 [cytuj]
bo to jak juz pisalem wyglada na taka dziecinna przepychanke z Levym
bo to jak juz pisalem wyglada na taka dziecinna przepychanke z Levym
9 listopada 2019, 17:58 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
brońcie dalej Pochettino :brawo:


nie wiem czy tacy zostali
Łysy chyba jedyne dlaczego trzyma się to tak jak ten z napoli, odprawa...
Bo przejście z taką drużyną na 3 środkowych obronców i wstawienie Sissoko na prawą strone, on chce być wyjebany, żeby pójść do innego klubu? Jak nie chce tutaj być to ma coś takiego jak podanie się do dymisji
nie wiem czy tacy zostali Łysy chyba jedyne dlaczego trzyma się to tak jak ten z napoli, odprawa... Bo przejście z taką drużyną na 3 środkowych obronców i wstawienie Sissoko na prawą strone, on chce być wyjebany, żeby pójść do innego klubu? Jak nie chce tutaj być to ma coś takiego jak podanie się do dymisji
9 listopada 2019, 17:59 [cytuj]
Brak mi słów !~POCH AOUT !!! TYLE
Brak mi słów !~POCH AOUT !!! TYLE
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
9 listopada 2019, 18:01 [cytuj]
Nie ma zadnego wytlumaczenia dla takich wynikow. To wstyd, ze z takimi zawodnikami okupujemy srodek tabeli.
Nie ma zadnego wytlumaczenia dla takich wynikow. To wstyd, ze z takimi zawodnikami okupujemy srodek tabeli
9 listopada 2019, 18:04 [cytuj]
Niestety na nas obecnie wystarcza ciężko pracująca druga linia u przeciwników. Nasz środek jeżeli chodzi o defensywę zupełnie mi się nie podoba. Trochę przypomina mi to podwórkową grę część w obronie część pod bramką przeciwnika i czasem nieliczni się wracają.
Do tego naprawdę Poch nie wyciąga żadnych wniosków taktycznych z naszych meczy. Zdobyliśmy bramkę i gramy już tylko na kontrę pozwalając nas cisnąć? Gdyby nie tak szczegółowy var to wychodzi, że straciliśmy dwa gole...
Niestety na nas obecnie wystarcza ciężko pracująca druga linia u przeciwników. Nasz środek jeżeli chodzi o defensywę zupełnie mi się nie podoba. Trochę przypomina mi to podwórkową grę część w obronie część pod bramką przeciwnika i czasem nieliczni się wracają. Do tego naprawdę Poch nie wyciąga żadnych wniosków taktycznych z naszych meczy. Zdobyliśmy bramkę i gramy już tylko na kontrę pozwalając nas cisnąć? Gdyby nie tak szczegółowy var to wychodzi, że straciliśmy dwa gole
9 listopada 2019, 18:08 [cytuj]
Mozna sie smiac, ale my w takiej formie mozemy spasc z ligi. Jezeli Levy w pore sie nie obudzi, to przyszly sezon mozemy przywitac w Championship.
Mozna sie smiac, ale my w takiej formie mozemy spasc z ligi. Jezeli Levy w pore sie nie obudzi, to przyszly sezon mozemy przywitac w Championship
9 listopada 2019, 18:08 [cytuj]
żal oglądać było , Szable były lepsze w tym meczu - var nas ratuje... spalony 1 cm ,,,, widać że Poch pogubił się na dobre
żal oglądać było , Szable były lepsze w tym meczu - var nas ratuje... spalony 1 cm ,,,, widać że Poch pogubił się na dobre
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 listopada 2019, 18:40 [cytuj]
Radziłbym pogodzić się z faktem, że dopóki nie znajdziemy się w strefie spadkowej, Pochettino zostanie na stanowisku. Odprawa kosztuje a Danielowi taka strata nie będzie się zgadzać w papierach. Przy najbardziej optymistycznym rozwiązaniu, Pochettino poleci dopiero jak będziemy mieli pewny udział w fazie pucharowej LM.
Radziłbym pogodzić się z faktem, że dopóki nie znajdziemy się w strefie spadkowej, Pochettino zostanie na stanowisku. Odprawa kosztuje a Danielowi taka strata nie będzie się zgadzać w papierach. Przy najbardziej optymistycznym rozwiązaniu, Pochettino poleci dopiero jak będziemy mieli pewny udział w fazie pucharowej LM
10 listopada 2019, 03:49 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
w Wlk Brytanii na poczatku listopada jest taka akcja pamieci o ofiarach dzialan zbrojnych w XX wieku

Bzdura. 11.11 jest rocznica zakonczenia 1 wojny swiatowej. Ze wzgledu na liczbe ofiar( duzo wiecej zabitych niz w czasie WW2) anglicy maja dzien pamieci.
My, z powodu odzyskanej niepodleglisci, swietujemy. Zasadniczo to jest ta sama okazja. Inne europejskie panstwa tez swietuja 11.11.

11.11 jest nazywany tu poppy day, duzo osob nosi sztuczne maki przyczepione do plaszczy i marynarek.
To nawiazanie do faktu ze latem 1915 w belgii obrodzilo makami. Zostalo to pozniej uwiecznione w znanym wierszu “in Flanders Fields”( na polach flandrii).
Edytowano dnia: 10 listopada 2019, 04:09
Bzdura. 11.11 jest rocznica zakonczenia 1 wojny swiatowej. Ze wzgledu na liczbe ofiar( duzo wiecej zabitych niz w czasie WW2) anglicy maja dzien pamieci. My, z powodu odzyskanej niepodleglisci, swietujemy. Zasadniczo to jest ta sama okazja. Inne europejskie panstwa tez swietuja 11.11. 11.11 jest nazywany tu poppy day, duzo osob nosi sztuczne maki przyczepione do plaszczy i marynarek. To nawiazanie do faktu ze latem 1915 w belgii obrodzilo makami. Zostalo to pozniej uwiecznione w znanym wierszu “in Flanders Fields”( na polach flandrii)
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się