Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » WHU - Spurs
23 listopada 2019, 12:38 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Winks, Dele, Lucas, Son, Kane
Subs: Austin, Sissoko, Foyth, Rose, Walker-Peters, Eriksen, Lo Celso
Zobaczymy co z tego będzie. Jedyne co mi się nie podoba to Winks za Sissoko.
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Winks, Dele, Lucas, Son, Kane Subs: Austin, Sissoko, Foyth, Rose, Walker-Peters, Eriksen, Lo Celso Zobaczymy co z tego będzie. Jedyne co mi się nie podoba to Winks za Sissoko
23 listopada 2019, 12:43 [cytuj]
:cwaniak:
złoić ten West Spam
:cwaniak: złoić ten West Spam
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 listopada 2019, 12:48 [cytuj]
Ale mam stresa :boisie: ostatnio takiego stresa to chyba przed finałem LM mialem. COYS!!! Tak czułem że Mourinho wróci Diera do gry parę sezonów temu dawał nam dużo radości :kotek:
Ale mam stresa :boisie: ostatnio takiego stresa to chyba przed finałem LM mialem. COYS!!! Tak czułem że Mourinho wróci Diera do gry parę sezonów temu dawał nam dużo radości :kotek:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
23 listopada 2019, 13:57 [cytuj]
Nie wyglada to najgorzej. Szkoda,ze Kane da razy spalil. To co rzuca sie mocno w oczy, to ze nie bawimy sie jak za kadencji Pocha na wlasnej polowie. Kazda pilka do bramkarza to daleki wykop do przodu. Imo Mou odrobil lekcj, bo bardzo czesto w taki glupi sposob tracilismy bramki.
Nie wyglada to najgorzej. Szkoda,ze Kane da razy spalil. To co rzuca sie mocno w oczy, to ze nie bawimy sie jak za kadencji Pocha na wlasnej polowie. Kazda pilka do bramkarza to daleki wykop do przodu. Imo Mou odrobil lekcj, bo bardzo czesto w taki glupi sposob tracilismy bramki
23 listopada 2019, 14:00 [cytuj]
Dier żałośnie na razie
Dier żałośnie na razie
23 listopada 2019, 14:06 [cytuj]
Son :muza:
Son :muza:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
23 listopada 2019, 14:07 [cytuj]
Soooooooon

Piekne kombinacja. W komcu gramy swoje:D
Soooooooon Piekne kombinacja. W komcu gramy swoje:D
23 listopada 2019, 14:09 [cytuj]
Ktoś napisał, że Son może zgasnąć.
Na razie gra tak jak dawniej, nie widzę problemu :D
Ładna brameczka :D
Ktoś napisał, że Son może zgasnąć. Na razie gra tak jak dawniej, nie widzę problemu :D Ładna brameczka :D
23 listopada 2019, 14:09 [cytuj]
Świetna akcja! Trzeba pochwalić Alliego za pierwszą połowę. Ma dużo miejsca na granie prostopadłych piłek i fajnie to wygląda :)
Świetna akcja! Trzeba pochwalić Alliego za pierwszą połowę. Ma dużo miejsca na granie prostopadłych piłek i fajnie to wygląda :)
23 listopada 2019, 14:11 [cytuj]
Bo w koncu ktos zauwazyl, ze Alli musi grac na 10. Wtedy daje nam jakosc.

Faul na czerwo. Wjechal na urwanie nogi.
Bo w koncu ktos zauwazyl, ze Alli musi grac na 10. Wtedy daje nam jakosc. Faul na czerwo. Wjechal na urwanie nogi
23 listopada 2019, 14:12 [cytuj]
2:0!!!!:**
2:0!!!!:**
23 listopada 2019, 14:13 [cytuj]
Panowie czas otwierać szampany? Ale to chodzi :D
Panowie czas otwierać szampany? Ale to chodzi :D
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
23 listopada 2019, 14:15 [cytuj]
Oby nie było z nami jak z ManU:
Najpierw pełno energii, bo nowy trener. Potem totalna żenada.
Na razie jest dobrze.
Oby nie było z nami jak z ManU: Najpierw pełno energii, bo nowy trener. Potem totalna żenada. Na razie jest dobrze
23 listopada 2019, 14:16 [cytuj]
I oczywiście Lucas ładny gol :D
Brakowało mi go.
I oczywiście Lucas ładny gol :D Brakowało mi go
23 listopada 2019, 14:19 [cytuj]
Dele i Son najlepsi na boisku w tej połowie. Oby jeszcze że dwie wsadzili w drugiej połowie.
Dele i Son najlepsi na boisku w tej połowie. Oby jeszcze że dwie wsadzili w drugiej połowie
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
23 listopada 2019, 14:23 [cytuj]
Co za uczucie podchodzić do meczu z niecierpliwością i nawet z pewną dozą pewności, że się nie skompromitujemy, a może i wygramy. Kto by pomyślał.

Levy ostatnimi dniami pokazał, że ma jaja. Chuj wie czy eksperyment z Jose wypali, czy to będzie kompletny chaos i z Tottenhamu zostanie pogorzelisko, ale brawa dla niego, że coś zrobił, że podjął ryzyko, pokazał, że ma ambicję. Wszystko jest lepsze niż ostatnie 10 miesięcy i tkwienie w jakimś dziwnym zawieszeniu. COYS!

A bramki cud miód :ok:
Co za uczucie podchodzić do meczu z niecierpliwością i nawet z pewną dozą pewności, że się nie skompromitujemy, a może i wygramy. Kto by pomyślał. Levy ostatnimi dniami pokazał, że ma jaja. Chuj wie czy eksperyment z Jose wypali, czy to będzie kompletny chaos i z Tottenhamu zostanie pogorzelisko, ale brawa dla niego, że coś zrobił, że podjął ryzyko, pokazał, że ma ambicję. Wszystko jest lepsze niż ostatnie 10 miesięcy i tkwienie w jakimś dziwnym zawieszeniu. COYS! A bramki cud miód :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 listopada 2019, 14:23 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Bo w koncu ktos zauwazyl, ze Alli musi grac na 10. Wtedy daje nam jakosc.

przede wszystkim sporo prostopadłych i wchodzenie też w pozycje Kane, nie musi koniecznie grać na 10, może też być na boku

Winks jak ostatnio mega denerwował, ale po tym jak gra dzisiaj, czy w reprezentacji to wychodzi na to ze Poch kazał mu tak grać

Dier za Sissoko, który potrafi rozegrać
Piątki grane długie, bo wcześniej było róznie, gdzie najdziwniesze było ściąganie 2 środkowych w pole karne i walenie długiej
Zdecydowanie grają troszke ostrzej, bez przesady, ale tak powinno być.

Mou na razie poprawił kilka rzeczy które irytowały
przede wszystkim sporo prostopadłych i wchodzenie też w pozycje Kane, nie musi koniecznie grać na 10, może też być na boku Winks jak ostatnio mega denerwował, ale po tym jak gra dzisiaj, czy w reprezentacji to wychodzi na to ze Poch kazał mu tak grać Dier za Sissoko, który potrafi rozegrać Piątki grane długie, bo wcześniej było róznie, gdzie najdziwniesze było ściąganie 2 środkowych w pole karne i walenie długiej Zdecydowanie grają troszke ostrzej, bez przesady, ale tak powinno być. Mou na razie poprawił kilka rzeczy które irytowały
23 listopada 2019, 14:29 [cytuj]
Dla mnie na wielki plus dla Mou żywiołowe reagowanie, Dele wywalczył piłkę - bije brawo przy linii, strzelamy bramkę daje upust radości. Może nie obserwowałem Pocha, ale wydaje mi się, że on raczej zostawał w cieniu, dopiero kiedy naprawdę na boisku działy się cuda pokazywał, że mu zależy.
Dla mnie na wielki plus dla Mou żywiołowe reagowanie, Dele wywalczył piłkę - bije brawo przy linii, strzelamy bramkę daje upust radości. Może nie obserwowałem Pocha, ale wydaje mi się, że on raczej zostawał w cieniu, dopiero kiedy naprawdę na boisku działy się cuda pokazywał, że mu zależy
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
23 listopada 2019, 14:38 [cytuj]
3:0. Czy ja snie?:D
3:0. Czy ja snie?:D
23 listopada 2019, 14:43 [cytuj]
To nasz najlepszy mecz od 3:0 z BVB, czyli od prawie roku. Wiadomo efekt nowej miotły i nie ma co się jeszcze jarać, ale wychodzimy ofensywniejszym ustawieniem niż jakiekolwiek proponowane przez Pocha. W końcu za sterami jest człowiek który wie, że trio Kane-Son-Lucas musi grać razem, bo jest równie zabójcze co Firmino-Salah-Mane. Brawo Mou! No i chłopakom też jakby bardziej się chciało, widać, że Pocha już każdy miał dość.
Edytowano dnia: 23 listopada 2019, 14:43
To nasz najlepszy mecz od 3:0 z BVB, czyli od prawie roku. Wiadomo efekt nowej miotły i nie ma co się jeszcze jarać, ale wychodzimy ofensywniejszym ustawieniem niż jakiekolwiek proponowane przez Pocha. W końcu za sterami jest człowiek który wie, że trio Kane-Son-Lucas musi grać razem, bo jest równie zabójcze co Firmino-Salah-Mane. Brawo Mou! No i chłopakom też jakby bardziej się chciało, widać, że Pocha już każdy miał dość
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 143 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się