Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Bournemouth
30 listopada 2019, 17:27 [cytuj]
Sissoko bramka, komiec swiata:D
Sissoko bramka, komiec swiata:D
30 listopada 2019, 17:27 [cytuj]
Sissoko w końcu!!! :D
Sissoko w końcu!!! :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:28 [cytuj]
Nawet mój stream nie wytrzymał i akurat mnie wywaliło haha
Nawet mój stream nie wytrzymał i akurat mnie wywaliło haha
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:28 [cytuj]
Sisssssoko strzela , co tu się dzioeje
Sisssssoko strzela , co tu się dzioeje
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 listopada 2019, 17:31 [cytuj]
Czemu nikt nie skakał?

Czyste konto znowu poza zasięgiem. Szkoda.
Czemu nikt nie skakał? Czyste konto znowu poza zasięgiem. Szkoda
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:35 [cytuj]
Chlopak to akurat te wolne strzela z doskonala precyzja. Niestety glupi faul Ndombele.

Marnujemy te sytuacje dzisiaj na potege.
Chlopak to akurat te wolne strzela z doskonala precyzja. Niestety glupi faul Ndombele. Marnujemy te sytuacje dzisiaj na potege
30 listopada 2019, 17:47 [cytuj]
lerma rok temu Son teraz Alli...
lerma rok temu Son teraz Alli
30 listopada 2019, 17:49 [cytuj]
Fatalna koncowka
Fatalna koncowka
30 listopada 2019, 17:52 [cytuj]
a ja sprzedalem Wilsona przed tym meczem i Cresswella dalem na lawke .....
a ja sprzedalem Wilsona przed tym meczem i Cresswella dalem na lawke
30 listopada 2019, 17:53 [cytuj]
Znowu kurwa to samo i się wyłączamy zanim mecz się skończy. Ale to wkurwia. Mourinho musi to z nas wyrzucić, bo bez tego nigdy, nigdy nic nie wygramy...
Znowu kurwa to samo i się wyłączamy zanim mecz się skończy. Ale to wkurwia. Mourinho musi to z nas wyrzucić, bo bez tego nigdy, nigdy nic nie wygramy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:54 [cytuj]
gdyby nie Janek byloby 3-3.......
gdyby nie Janek byloby 3-3
30 listopada 2019, 17:55 [cytuj]
Ja pierdole, ale fart.
Ja pierdole, ale fart
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:56 [cytuj]
Mourinho musi znaleźć balans w środku i poprawić defensywę. Dzisiaj najgorsi dla mnie Dier i Son. Ale czelsi przegrywa, więc już tylko 6 punktów straty do P4.
Mourinho musi znaleźć balans w środku i poprawić defensywę. Dzisiaj najgorsi dla mnie Dier i Son. Ale czelsi przegrywa, więc już tylko 6 punktów straty do P4
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 listopada 2019, 17:59 [cytuj]
Juz nie wspomne ile mielismy szans na zabicie mecz czwarta bramka. Raz to skutecznosc, bo taka nonszalancja konczy sie nerwowka jak dzisiaj i z WHU, a dwa to koncentracja przez caly mecz. Od 80 minuty to mialem wrazenie, ze naszym prad odlaczylo. Co pilka, to walili na oslep do przodu. Znowu koncowka przyslania obraz calego spotkania, ktore gralismy swietnie do pierwszej bramki Wisienek.
Juz nie wspomne ile mielismy szans na zabicie mecz czwarta bramka. Raz to skutecznosc, bo taka nonszalancja konczy sie nerwowka jak dzisiaj i z WHU, a dwa to koncentracja przez caly mecz. Od 80 minuty to mialem wrazenie, ze naszym prad odlaczylo. Co pilka, to walili na oslep do przodu. Znowu koncowka przyslania obraz calego spotkania, ktore gralismy swietnie do pierwszej bramki Wisienek
30 listopada 2019, 18:13 [cytuj]
przy tej koncentracji w ostatnich minutach 3-4 bramki musimy strzelać - inaczej nie wygramy żadnego meczu
przy tej koncentracji w ostatnich minutach 3-4 bramki musimy strzelać - inaczej nie wygramy żadnego meczu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 listopada 2019, 18:24 [cytuj]
w obronie jest czasem dużo głupich zagrań, tak jak ostatnio Rose w LM co stracili bramke, tak dzisiaj mogło wpaść na 3-3, bo bez sensu sissoko głową dawał do janka, zamiast wybić gdzies do boku
w obronie jest czasem dużo głupich zagrań, tak jak ostatnio Rose w LM co stracili bramke, tak dzisiaj mogło wpaść na 3-3, bo bez sensu sissoko głową dawał do janka, zamiast wybić gdzies do boku
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się