Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Man Utd - Spurs
4 grudnia 2019, 21:01 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jan to LO z którego zrobiono ŚO.

Gramy chujowo, cud, że wciąż jest 1-0. Parodia


Zrobiono z Niego ŚO bo zwyczajnie nie ma atutów ofensywnych by być LO.

Co do meczu to jakaś komedia, nie ma w ogóle Winksa i Sissoko.
Zrobiono z Niego ŚO bo zwyczajnie nie ma atutów ofensywnych by być LO. Co do meczu to jakaś komedia, nie ma w ogóle Winksa i Sissoko
4 grudnia 2019, 21:01 [cytuj]
ewidentnie to idzie na 2-4 dla nas :D:hejka:
ewidentnie to idzie na 2-4 dla nas :D:hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:01 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Wybiłby piłkę w aut i po sytuacji a on chciał obiec rywala i stracił piłkę. Na dodatek tak niefortunnie że od razu pod nogi Rashforda

nie mówie nie ;)
zawalił sanchez, def pomocnik, ale kryminał zrobił gazzaniga

chyba trzeba zmienić winksa/sissoko, bo nie ma środka pomocy
nie mówie nie ;) zawalił sanchez, def pomocnik, ale kryminał zrobił gazzaniga chyba trzeba zmienić winksa/sissoko, bo nie ma środka pomocy
4 grudnia 2019, 21:01 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Ale co z tego, że mamy na papierze lepszego w defensywie Vertonghena jak nie ma z tego żadnych korzyści? Zobacz co oni odpierdalają, nie ma żadnej komunikacji a Vertonghen jest zwyczajnie zagubiony. To takie robienie na siłę LO ze ŚO, to jest słabe
Ale o czym ty piszesz? Verts czysci swoja strone, poki co widac, ze United nie potrafia sie tam przeslizgnac i atakuja lewa strona. Mamy 28 minute, poki co nic nie mozna zarzucic Jankowi. Gdybysmy mieli takiego zawodnika po drugiej stronie boiska, to prawdopodobnie mielibysmy bezbramkowy remis.

Gazza dzisiaj strasznie niepewny. Mam wrazenie, ze zaraz da sobie cos wbic. Caly czas na wykroku, wystarczy puscic gorna pokke i zaczynaja sie klopoty.
Ale o czym ty piszesz? Verts czysci swoja strone, poki co widac, ze United nie potrafia sie tam przeslizgnac i atakuja lewa strona. Mamy 28 minute, poki co nic nie mozna zarzucic Jankowi. Gdybysmy mieli takiego zawodnika po drugiej stronie boiska, to prawdopodobnie mielibysmy bezbramkowy remis. Gazza dzisiaj strasznie niepewny. Mam wrazenie, ze zaraz da sobie cos wbic. Caly czas na wykroku, wystarczy puscic gorna pokke i zaczynaja sie klopoty
4 grudnia 2019, 21:04 [cytuj]
Robert powiedział/a:
nie mówie nie ;)
zawalił sanchez, def pomocnik, ale kryminał zrobił gazzaniga

chyba trzeba zmienić winksa/sissoko, bo nie ma środka pomocy
Otoz to. Kolejny raz nie mamy srodka pola. Caly czas brakuje tam jednego zawodnika, ktory by pociagnal gre.
Otoz to. Kolejny raz nie mamy srodka pola. Caly czas brakuje tam jednego zawodnika, ktory by pociagnal gre
4 grudnia 2019, 21:05 [cytuj]
Serge , a ja go mam w FPL , żemuła
Serge , a ja go mam w FPL , żemuła
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:07 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Ale o czym ty piszesz? Verts czysci swoja strone, poki co widac, ze United nie potrafia sie tam przeslizgnac i atakuja lewa strona. Mamy 28 minute, poki co nic nie mozna zarzucic Jankowi. Gdybysmy mieli takiego zawodnika po drugiej stronie boiska, to prawdopodobnie mielibysmy bezbramkowy remis.

Gazza dzisiaj strasznie niepewny. Mam wrazenie, ze zaraz da sobie cos wbic. Caly czas na wykroku, wystarczy puscic gorna pokke i zaczynaja sie klopoty


Sytuacja z Rashfordem który oddawał strzał z pola karnego gdzie bramkarz Nas uratował była po stronie Vertonghena. Przed chwilą też załamał linię spalonego.
Poza tym nie chodzi mi o wyliczanie błędów Vertsa tylko o całą linie obrony nie tylko w tym meczu. Tracimy dużo goli, ale też często się gubimy i rywale tworzą masę sytuacji.
Ja tam wolę by grał jednak Rose, a Verts z Alder w srodku.
Sytuacja z Rashfordem który oddawał strzał z pola karnego gdzie bramkarz Nas uratował była po stronie Vertonghena. Przed chwilą też załamał linię spalonego. Poza tym nie chodzi mi o wyliczanie błędów Vertsa tylko o całą linie obrony nie tylko w tym meczu. Tracimy dużo goli, ale też często się gubimy i rywale tworzą masę sytuacji. Ja tam wolę by grał jednak Rose, a Verts z Alder w srodku
4 grudnia 2019, 21:07 [cytuj]
35 min , pół akcji nie było
35 min , pół akcji nie było
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:10 [cytuj]
Alli jest niesamowity
Alli jest niesamowity
4 grudnia 2019, 21:12 [cytuj]
Dele :luzik:
Dele :luzik:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
4 grudnia 2019, 21:12 [cytuj]
Gry nie ma, ale ważne, ze gol przed przerwą. :)

Tak swoją drogą, też macie wrażenie, zę Winks czasami zwyczajnie boi się gry? Pozoruje grę? Ile takich sytuacji gdy nie pokazuje sie do gry...
Gry nie ma, ale ważne, ze gol przed przerwą. :) Tak swoją drogą, też macie wrażenie, zę Winks czasami zwyczajnie boi się gry? Pozoruje grę? Ile takich sytuacji gdy nie pokazuje sie do gry
4 grudnia 2019, 21:13 [cytuj]
Ufff, dobrze, że przed przerwą.

Dobrze napisane, gry nie ma, ale gol jest. Klasyczny Mourinho :ok:
Ufff, dobrze, że przed przerwą. Dobrze napisane, gry nie ma, ale gol jest. Klasyczny Mourinho :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:14 [cytuj]
Przed chwila akcja Winksa gdzie mogl isc do przodu, a cofa sie do tylu z zawodnikiem United na plecach to cala esencja jego gry. Koles nie nadaje sie do zespolu z gornej polowki PL.
Przed chwila akcja Winksa gdzie mogl isc do przodu, a cofa sie do tylu z zawodnikiem United na plecach to cala esencja jego gry. Koles nie nadaje sie do zespolu z gornej polowki PL
4 grudnia 2019, 21:20 [cytuj]
:kotek:

................
:kotek:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:20 [cytuj]
O Jezu, teraz przyjrzalem sie grze Winksa, chlop osrany po pachy. Mam nadzieje, ze Mou tez to widzi i zmieni go zaraz po przerwie.
O Jezu, teraz przyjrzalem sie grze Winksa, chlop osrany po pachy. Mam nadzieje, ze Mou tez to widzi i zmieni go zaraz po przerwie
4 grudnia 2019, 21:22 [cytuj]
Ndombele za Winska, bo gość gra dzisiaj tragicznie. Zresztą cały nasz zespół masakrycznie obsrany. 1-1 do przerwy to i tak marzenie, biorąc pod uwagę naszą grę. Wszystko do wygrania.
Ndombele za Winska, bo gość gra dzisiaj tragicznie. Zresztą cały nasz zespół masakrycznie obsrany. 1-1 do przerwy to i tak marzenie, biorąc pod uwagę naszą grę. Wszystko do wygrania
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:22 [cytuj]
Winks i Aurier śmieciary to są, serio mam dość i jednego i drugiego. Nie istniejemy w tym meczu.
Winks i Aurier śmieciary to są, serio mam dość i jednego i drugiego. Nie istniejemy w tym meczu
4 grudnia 2019, 21:23 [cytuj]
suszarka ..........................
szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
suszarka .......................... szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:24 [cytuj]
Grać trzeba zacząć bo na razie to zero gry poza golem
Grać trzeba zacząć bo na razie to zero gry poza golem
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
4 grudnia 2019, 21:24 [cytuj]
Spróbowałbym Eriksenem za niego

Winks i tak gra dużo lepiej jak za Pocha, jak go ostatnio oglądam i widziałem w reprezentacji, to musiał mieć przykaz grania jak nieudacznik, czyli do najbliższego, bo teraz gra bardziej jak wcześniej
Spróbowałbym Eriksenem za niego Winks i tak gra dużo lepiej jak za Pocha, jak go ostatnio oglądam i widziałem w reprezentacji, to musiał mieć przykaz grania jak nieudacznik, czyli do najbliższego, bo teraz gra bardziej jak wcześniej
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się