Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Man Utd - Spurs
4 grudnia 2019, 21:27 [cytuj]
A najbardziej mnie przeraża to, jak czytam wywiady Mou i mówi, że potrzebuje zmiennika dla Kane, obronce a nic nie wspomina o środku pomocy :( Nie mamy kreatywnych zawodników... Ndombele, pamiętajmy, on rozegrał jeden sezon na poziomie w całej karierze.. został rzucony na głęboką wodę jaką jest premier league. Ma potencjał ale też robi błędy. Jednak na kim, jak nie na nim opierac linię pomocy.
Sissoko gra 1 na 5 meczów dobrze, zwykły zmiennik, nic więcej. A Winks powinien pograc w jakimś klubie dolnej części tabeli... smutne, ze takie Leicester ma lepsza pomoc od Nas.. Mam tu na myśli 3 zawodników.. Ndidi, Tielemans i Maddison.
Edytowano dnia: 4 grudnia 2019, 21:28
A najbardziej mnie przeraża to, jak czytam wywiady Mou i mówi, że potrzebuje zmiennika dla Kane, obronce a nic nie wspomina o środku pomocy :( Nie mamy kreatywnych zawodników... Ndombele, pamiętajmy, on rozegrał jeden sezon na poziomie w całej karierze.. został rzucony na głęboką wodę jaką jest premier league. Ma potencjał ale też robi błędy. Jednak na kim, jak nie na nim opierac linię pomocy. Sissoko gra 1 na 5 meczów dobrze, zwykły zmiennik, nic więcej. A Winks powinien pograc w jakimś klubie dolnej części tabeli... smutne, ze takie Leicester ma lepsza pomoc od Nas.. Mam tu na myśli 3 zawodników.. Ndidi, Tielemans i Maddison
4 grudnia 2019, 21:27 [cytuj]
Lo Selso . Jose go nie za bardzo widzi . Ale dał bym mu szanse :boisie:
Lo Selso . Jose go nie za bardzo widzi . Ale dał bym mu szanse :boisie:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
4 grudnia 2019, 21:29 [cytuj]
Grealish i Maddison i więcej do szcześcia nie potrzebuje :D
Grealish i Maddison i więcej do szcześcia nie potrzebuje :D
4 grudnia 2019, 21:32 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Grealish i Maddison i więcej do szcześcia nie potrzebuje :D



:rotfl:
:rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 21:36 [cytuj]
Przede wszystkim to my potrzebujemy stabilizacji w srodku pola, bo co mecz, to inne zestawienie. Nalezy powoli ustabilizowac ta czesc boiska i stawiac na stalych zawodnikow. Ja na dzien dzisiejszy widze tam duet Ndombele-Sissoko, ale domyslnie wydaje mi sie, ze brakuje nam jednego zawodnika w kadrze, ktory faktycznie moglby tam zagoscic na stale.
Przede wszystkim to my potrzebujemy stabilizacji w srodku pola, bo co mecz, to inne zestawienie. Nalezy powoli ustabilizowac ta czesc boiska i stawiac na stalych zawodnikow. Ja na dzien dzisiejszy widze tam duet Ndombele-Sissoko, ale domyslnie wydaje mi sie, ze brakuje nam jednego zawodnika w kadrze, ktory faktycznie moglby tam zagoscic na stale
4 grudnia 2019, 21:37 [cytuj]
O Jezu, Sissoko co za baran...
O Jezu, Sissoko co za baran
4 grudnia 2019, 21:37 [cytuj]
Sissoko + Aurier = Dramat :)
Sissoko + Aurier = Dramat :)
4 grudnia 2019, 21:38 [cytuj]
Gdzie jest VAR? To nie jest karny.
Gdzie jest VAR? To nie jest karny
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:39 [cytuj]
Kurwa, Gazza, po co sie rzucac jak bylo widac, ze w tym strzale braknie sily:bezradny:
Kurwa, Gazza, po co sie rzucac jak bylo widac, ze w tym strzale braknie sily:bezradny:
4 grudnia 2019, 21:39 [cytuj]
Da ktoś linka?
Da ktoś linka?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
4 grudnia 2019, 21:40 [cytuj]
Ten klub to jest jedna wielka tragedia. Do zaorania. Nic tego nie uratuje. Zawsze jesteśmy jebanymi frajerami...
Ten klub to jest jedna wielka tragedia. Do zaorania. Nic tego nie uratuje. Zawsze jesteśmy jebanymi frajerami
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:41 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Gdzie jest VAR? To nie jest karny

Nadepnal go, karny sluszny.

Mecz niestety w plecy, z taka defensywa nie da sie wygrywac wszystkiego strzelajac co mecz po 3-4 bramki. Latm potrzebne transfery out/in.
Nadepnal go, karny sluszny. Mecz niestety w plecy, z taka defensywa nie da sie wygrywac wszystkiego strzelajac co mecz po 3-4 bramki. Latm potrzebne transfery out/in
4 grudnia 2019, 21:42 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Nadepnal go, karny sluszny.

Mecz niestety w plecy, z taka defensywa nie da sie wygrywac wszystkiego strzelajac co mecz po 3-4 bramki. Latm potrzebne transfery out/in

Nie mamy gorszej defensywy niż MU. Oni grają Lindelofem i Maguirem...
Nie mamy gorszej defensywy niż MU. Oni grają Lindelofem i Maguirem...
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:44 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Nie mamy gorszej defensywy niż MU. Oni grają Lindelofem i Maguirem...
My mamy obecnie jedna z najslabszych defensyw w lidze. Takie sa niestety fakty.
My mamy obecnie jedna z najslabszych defensyw w lidze. Takie sa niestety fakty
4 grudnia 2019, 21:47 [cytuj]
Kogo byście kupili w zimowym okienku transferowym?
Kogo byście kupili w zimowym okienku transferowym?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
4 grudnia 2019, 21:48 [cytuj]
Środek pola nie istnieje. Moura i Son nie wracają, nic stąd nie wywieziemy.
Środek pola nie istnieje. Moura i Son nie wracają, nic stąd nie wywieziemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 21:48 [cytuj]
Ciężko sie to ogląda.. Długa dzida na Kane i strata. Boże...
Ciężko sie to ogląda.. Długa dzida na Kane i strata. Boże
4 grudnia 2019, 21:52 [cytuj]
Potrzebne zmiany, bo nas strasznie zamkneli. W ogole nie ma gry, wyjsciem laga bez adresata do przodu.
Potrzebne zmiany, bo nas strasznie zamkneli. W ogole nie ma gry, wyjsciem laga bez adresata do przodu
4 grudnia 2019, 21:53 [cytuj]
Mou rób zmiany! ;(
Tym miałeś się różnić od Poch'a!
Mou rób zmiany! ;( Tym miałeś się różnić od Poch'a!
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
4 grudnia 2019, 21:59 [cytuj]
Jak to przegramy to naprawdę wstyd. Tak chujowego United nie było od dawna, a my przyjeżdżamy obsrani, który to już raz.
Jak to przegramy to naprawdę wstyd. Tak chujowego United nie było od dawna, a my przyjeżdżamy obsrani, który to już raz
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 164 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się