Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Man Utd - Spurs
4 grudnia 2019, 22:03 [cytuj]
W 2 połowie bez celnego strzału, to dramat.. nie ma róznicy czy Poch czy Mourinho, wszystko jest to samo :)
W 2 połowie bez celnego strzału, to dramat.. nie ma róznicy czy Poch czy Mourinho, wszystko jest to samo :)
4 grudnia 2019, 22:05 [cytuj]
Nie da się tego oglądać. Ten klub nigdy się nie zmieni.
Nie da się tego oglądać. Ten klub nigdy się nie zmieni
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 22:11 [cytuj]
Manchester siadl, a nam brakuje jakiegokolwiek pomyslu na gre. Defensywa lezy, ale dzisiaj w ofensywie tez wygladamy tragicznie. Zero skladnych akcji.
Manchester siadl, a nam brakuje jakiegokolwiek pomyslu na gre. Defensywa lezy, ale dzisiaj w ofensywie tez wygladamy tragicznie. Zero skladnych akcji
4 grudnia 2019, 22:14 [cytuj]
Aurier wszystko do De Gei.
Aurier wszystko do De Gei
4 grudnia 2019, 22:18 [cytuj]
Nic się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność piłkarzy. Wygraliśmy kilka spotkań, super, możemy zagrać kolejny mecz chujowo. Potem na instagramie napiszą, że im przykro i że chcą wygrywać trofea, zainkasują 100 tys tygodniówki i będą cieszyli się życiem w Londynie. I to by było na tyle. Jeżeli nawet Mourinho nie będzie w stanie tego zmienić, to naprawdę nikt tego nie zrobi.
Edytowano dnia: 4 grudnia 2019, 22:18
Nic się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność piłkarzy. Wygraliśmy kilka spotkań, super, możemy zagrać kolejny mecz chujowo. Potem na instagramie napiszą, że im przykro i że chcą wygrywać trofea, zainkasują 100 tys tygodniówki i będą cieszyli się życiem w Londynie. I to by było na tyle. Jeżeli nawet Mourinho nie będzie w stanie tego zmienić, to naprawdę nikt tego nie zrobi
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 grudnia 2019, 22:25 [cytuj]
Czyli niestety jestesmy w dupie i zmiana trenera nic tego nie zmieni. Przebudowa skladu, inaczej tego nie widze.
Czyli niestety jestesmy w dupie i zmiana trenera nic tego nie zmieni. Przebudowa skladu, inaczej tego nie widze
4 grudnia 2019, 22:26 [cytuj]
Mou przegrał mecz '' z podtekstem'' nic dobrego to nie wrózy
Mou przegrał mecz '' z podtekstem'' nic dobrego to nie wrózy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 22:32 [cytuj]
nie wiem co bardziej denerwowało mnie ta gra czy granie MU od 50 minuty na czas
nie wiem co bardziej denerwowało mnie ta gra czy granie MU od 50 minuty na czas
4 grudnia 2019, 22:35 [cytuj]
mega słaby MU pokonał jeszcze słabszy TOTT , Kane cień człowieka , Lucas lipa , obrona - dzieci we mgle ..... bigos ... wielki rozpierdol w tym zespole - przebłysk Dele ratuje honor , dziś Mou pokazał siebie grającego regularnie na OT ---- styczniu przychodź jak najwcześniej! -> i niech mi ktoś powie że nie potrzeba Zlatan-a - to go śmiechem zabije
mega słaby MU pokonał jeszcze słabszy TOTT , Kane cień człowieka , Lucas lipa , obrona - dzieci we mgle ..... bigos ... wielki rozpierdol w tym zespole - przebłysk Dele ratuje honor , dziś Mou pokazał siebie grającego regularnie na OT ---- styczniu przychodź jak najwcześniej! -> i niech mi ktoś powie że nie potrzeba Zlatan-a - to go śmiechem zabije
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 22:39 [cytuj]
Najwyższy czas dać grać Eriksenowi od początku! Skoro może wchodzić na 30 minut to może grać od początku. czy chce odejśc czy nie, liczy się to co teraz, a Eriksen jest Nam potrzebny duzy bardziej niż taki Lucas.

Wydaje mi się, że trener nic tu nie zmieni, jeśli mamy taki chujowy środek pola, Winksa co boi sie grać i Sissoko który jest zwyczajnie przecietny i nieobliczalny, raz mu coś wyjdzie, raz głupio straci, to nie są dobrzy zawodnicy do srodka pola..

Ogarnijcie, że u nas są straszne luki między formacjami, Kane, Son, Lucas, Alli mają wywalone na defensywe. Za dużo indywidualności na boisku. Lucas jedyne co to bierze piłkę i się kiwa, Son jak nie raz zachwyca tak często irytuje, może narażę się większości z Was ale uważam, że Son chyba zachłysnął się sukcesem i popularnością jaką zyskał w ostatnim czasie. Bywa strasznie irytujący i nie może mieć jakiegoś parasolu ochronnego tylko dlatego bo wcześniej, nie raz Nam ratował dupę.

Obawiam się też, że Mourinho będzie chciał wprowadzić taką taktykę, która kilku zawodnikom może się nie spodobac. czyli gra w defensywie, gra z kontry i bieganie za piłką. Bedziemy mieć przeciwienstwo Pochettino, będziemy mieć Diera w srodku pola, bedziemy mieć Vertonghena na lewej obronie, będziemy grać długie piłki na Sona i Kane.
Za Pochem zatęsknimy szybciej niż Nam się wydaje :)


Najwyższy czas dać grać Eriksenowi od początku! Skoro może wchodzić na 30 minut to może grać od początku. czy chce odejśc czy nie, liczy się to co teraz, a Eriksen jest Nam potrzebny duzy bardziej niż taki Lucas. Wydaje mi się, że trener nic tu nie zmieni, jeśli mamy taki chujowy środek pola, Winksa co boi sie grać i Sissoko który jest zwyczajnie przecietny i nieobliczalny, raz mu coś wyjdzie, raz głupio straci, to nie są dobrzy zawodnicy do srodka pola.. Ogarnijcie, że u nas są straszne luki między formacjami, Kane, Son, Lucas, Alli mają wywalone na defensywe. Za dużo indywidualności na boisku. Lucas jedyne co to bierze piłkę i się kiwa, Son jak nie raz zachwyca tak często irytuje, może narażę się większości z Was ale uważam, że Son chyba zachłysnął się sukcesem i popularnością jaką zyskał w ostatnim czasie. Bywa strasznie irytujący i nie może mieć jakiegoś parasolu ochronnego tylko dlatego bo wcześniej, nie raz Nam ratował dupę. Obawiam się też, że Mourinho będzie chciał wprowadzić taką taktykę, która kilku zawodnikom może się nie spodobac. czyli gra w defensywie, gra z kontry i bieganie za piłką. Bedziemy mieć przeciwienstwo Pochettino, będziemy mieć Diera w srodku pola, bedziemy mieć Vertonghena na lewej obronie, będziemy grać długie piłki na Sona i Kane. Za Pochem zatęsknimy szybciej niż Nam się wydaje :)
4 grudnia 2019, 22:40 [cytuj]
U nas to nawet Ferguson z najlepszych lat nic by nie zdzialal. Zespol jest do przdbudowy. Cala kadra sie zestarzala. Nic w tej druzynie nie funkcjonuje. Masa bledow w obronie, co mecz przegrywamy srodek pola, ciagle o jednego zawodnika za malo. Jedynie w ofensywie cos dzialamy, ale tutaj swiadcza o tym bardziej indywidualne przeblyski anizeli jakies schematy.

Moe kogos zaskocze, bo wszyscy widza problem w obronie, ale moim zdaniem najwiekszy problem mamy na pozycji defensywnego pomocnika. Co mecz widac, ze brakuje zawodnika, ktory asekurowalby obroncow i rozbijal zapedy ofensywne przeciwnikow. Mou cos tam probuje z Dierem, ale to niestety nie ten Dier sprzed kilku lat. Drugi priorytet to ŚP. Kims takim byl Dembele, ja widze w Ndombele jego naturalnego nastepce, ale bez partnera nieco bardziej cofnietego, jego gra nie bedzie przynosila wystarczajacych profitow,
U nas to nawet Ferguson z najlepszych lat nic by nie zdzialal. Zespol jest do przdbudowy. Cala kadra sie zestarzala. Nic w tej druzynie nie funkcjonuje. Masa bledow w obronie, co mecz przegrywamy srodek pola, ciagle o jednego zawodnika za malo. Jedynie w ofensywie cos dzialamy, ale tutaj swiadcza o tym bardziej indywidualne przeblyski anizeli jakies schematy. Moe kogos zaskocze, bo wszyscy widza problem w obronie, ale moim zdaniem najwiekszy problem mamy na pozycji defensywnego pomocnika. Co mecz widac, ze brakuje zawodnika, ktory asekurowalby obroncow i rozbijal zapedy ofensywne przeciwnikow. Mou cos tam probuje z Dierem, ale to niestety nie ten Dier sprzed kilku lat. Drugi priorytet to ŚP. Kims takim byl Dembele, ja widze w Ndombele jego naturalnego nastepce, ale bez partnera nieco bardziej cofnietego, jego gra nie bedzie przynosila wystarczajacych profitow,
4 grudnia 2019, 22:55 [cytuj]
@VeniVidiVici
Oby Eriksen dostał szanse od początku
Do cześci okresu Pocha chyba każdy bedzie miał miłe wspomnienia, ale koniec to nieporozumienie

@Damian88
szczerze wole bardziej Diera od Sissoko. Dier musi po prostu troche pograć, bo ostatnimi czasy to nie wiele tego było, po graniu pewnie złapie forme
Edytowano dnia: 4 grudnia 2019, 22:56
@VeniVidiVici Oby Eriksen dostał szanse od początku Do cześci okresu Pocha chyba każdy bedzie miał miłe wspomnienia, ale koniec to nieporozumienie @Damian88 szczerze wole bardziej Diera od Sissoko. Dier musi po prostu troche pograć, bo ostatnimi czasy to nie wiele tego było, po graniu pewnie złapie forme
4 grudnia 2019, 23:05 [cytuj]
Zgadnijcie kto miał najwięcej strat w Naszym zespole :)
Nie kto inny, jak Jan Vertonghen. Aż 22 straty. I powiedzcie mi, że chłop się na tej pozycji nie męczy.
Na 9 pojedynków, 4 wygrane.
Po drugiej stronie Aurier, 18 strat, na 12 pojedynków, 8 wygranych.
Ogólnie cała linia defensywna miała masę strat. Kane 16 strat, 61 % celnych podań.
Ogólnie patrząc na same statystyki to widać jak dużo mamy rzeczy do poprawy.
Zgadnijcie kto miał najwięcej strat w Naszym zespole :) Nie kto inny, jak Jan Vertonghen. Aż 22 straty. I powiedzcie mi, że chłop się na tej pozycji nie męczy. Na 9 pojedynków, 4 wygrane. Po drugiej stronie Aurier, 18 strat, na 12 pojedynków, 8 wygranych. Ogólnie cała linia defensywna miała masę strat. Kane 16 strat, 61 % celnych podań. Ogólnie patrząc na same statystyki to widać jak dużo mamy rzeczy do poprawy
4 grudnia 2019, 23:12 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Zgadnijcie kto miał najwięcej strat w Naszym zespole :)
Nie kto inny, jak Jan Vertonghen. Aż 22 straty. I powiedzcie mi, że chłop się na tej pozycji nie męczy.
Na 9 pojedynków, 4 wygrane.
Po drugiej stronie Aurier, 18 strat, na 12 pojedynków, 8 wygranych.
Ogólnie cała linia defensywna miała masę strat. Kane 16 strat, 61 % celnych podań.
Ogólnie patrząc na same statystyki to widać jak dużo mamy rzeczy do poprawy


noo Kane - ława , nie wiem na co czeka TS O A, dawać tego Parrotta
noo Kane - ława , nie wiem na co czeka TS O A, dawać tego Parrotta
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 grudnia 2019, 23:13 [cytuj]
Statystyki statystykami, dwie bramki poszly strona Auriera, a nie Vertonghena. Wizualnie tez bylo widac, ze United o wiele lepiej poczynialo sobie na lewym skrzydle, wiec nie wiem czy tymi cyframi chciales jakos potwierdzic swoja teze, ze Verts jest gorsza opcja od Rose’a, ale ja tego nie kupuje. Ogladalem oba mecze w jego wykonaniu na LO i mase Dannego i jestem zdania, ze Verts jest lepsza i przede wszystkim bezpieczniejsza opcja,
Statystyki statystykami, dwie bramki poszly strona Auriera, a nie Vertonghena. Wizualnie tez bylo widac, ze United o wiele lepiej poczynialo sobie na lewym skrzydle, wiec nie wiem czy tymi cyframi chciales jakos potwierdzic swoja teze, ze Verts jest gorsza opcja od Rose’a, ale ja tego nie kupuje. Ogladalem oba mecze w jego wykonaniu na LO i mase Dannego i jestem zdania, ze Verts jest lepsza i przede wszystkim bezpieczniejsza opcja,
4 grudnia 2019, 23:31 [cytuj]
@VeniVidiVici
u Kane aż tak bym nie patrzył na celność podań, bo sporo próbował grać prostopadłych, a ciężko porównać takie otwierające granie do kogoś jak np winks pod koniec pocha, grał do najbliższego i miał % wysoki
@VeniVidiVici u Kane aż tak bym nie patrzył na celność podań, bo sporo próbował grać prostopadłych, a ciężko porównać takie otwierające granie do kogoś jak np winks pod koniec pocha, grał do najbliższego i miał % wysoki
4 grudnia 2019, 23:48 [cytuj]
Parott by więcej zdziałał niż Kane w tej formie. :bezradny:
Parott by więcej zdziałał niż Kane w tej formie. :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
4 grudnia 2019, 23:56 [cytuj]
Teraz to mozna gdybac, fakt jest taki, ze w ostatnich spotkaniach Kane zaladowal kilka bramek wiec gra w pierwszym skladzie jak najbardziej uzasadniona. Inna sprawa to brak alternatywy. My widzimy ja w Parocie, ale Mou moze widziec to inaczej i dopoki nie znajdziemy jakiegos zmiennika, dopoty Kane bedzie wybigal w podstawowej 11stce od 1 minuty.
Teraz to mozna gdybac, fakt jest taki, ze w ostatnich spotkaniach Kane zaladowal kilka bramek wiec gra w pierwszym skladzie jak najbardziej uzasadniona. Inna sprawa to brak alternatywy. My widzimy ja w Parocie, ale Mou moze widziec to inaczej i dopoki nie znajdziemy jakiegos zmiennika, dopoty Kane bedzie wybigal w podstawowej 11stce od 1 minuty
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 120 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się