Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS vs Burnley
7 grudnia 2019, 16:08 [cytuj]
ależ strzał Kane`a i przedluzamy nasza passe bez 0-0, dogonilismy Ispwich:brawo:
ależ strzał Kane`a i przedluzamy nasza passe bez 0-0, dogonilismy Ispwich:brawo:
7 grudnia 2019, 16:36 [cytuj]
Tego nie da sie nie skomentowac. Son przbiegl cale boisko i zaladowal gola. Maradona
Tego nie da sie nie skomentowac. Son przbiegl cale boisko i zaladowal gola. Maradona
7 grudnia 2019, 16:37 [cytuj]
Son bramka sezonu. Tylko Messi i Maradona tak potrafią. :brawo:
Son bramka sezonu. Tylko Messi i Maradona tak potrafią. :brawo:
7 grudnia 2019, 16:42 [cytuj]
pachnie to 3-2
pachnie to 3-2
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 grudnia 2019, 16:46 [cytuj]
bo ten Manchester to byl wypadek ,zeby uspic bykmacherow teraz wracamy do stalego scenariusza. Ale dzis sie rzucilismy na rywala od samego poczatku jak nigdy jeszcze za JM:brawo: obrone a raczej gre obronna to chyba najwczesniej w nastepnym sezonie poprawimy
bo ten Manchester to byl wypadek ,zeby uspic bykmacherow teraz wracamy do stalego scenariusza. Ale dzis sie rzucilismy na rywala od samego poczatku jak nigdy jeszcze za JM:brawo: obrone a raczej gre obronna to chyba najwczesniej w nastepnym sezonie poprawimy
7 grudnia 2019, 16:51 [cytuj]
Jakbyśmy zagrali z chociaż połową takiego zaangażowania jak dzisiaj w Manchesterze, to na bank byśmy przywieźli chociaż 1 punkt. Trzeba nastrzelać jeszcze z 2 bramki bo z tyłu na bank coś zjebiemy.
Jakbyśmy zagrali z chociaż połową takiego zaangażowania jak dzisiaj w Manchesterze, to na bank byśmy przywieźli chociaż 1 punkt. Trzeba nastrzelać jeszcze z 2 bramki bo z tyłu na bank coś zjebiemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 grudnia 2019, 16:52 [cytuj]
Son-Diego-Heung-Ming :tak:
Son-Diego-Heung-Ming :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 grudnia 2019, 16:53 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jakbyśmy zagrali z chociaż połową takiego zaangażowania jak dzisiaj w Manchesterze, to na bank byśmy przywieźli chociaż 1 punkt. Trzeba nastrzelać jeszcze z 2 bramki bo z tyłu na bank coś zjebiemy


dokładnie czwarta bramka jest w naszym przypadku kluczowa
dokładnie czwarta bramka jest w naszym przypadku kluczowa
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 grudnia 2019, 17:02 [cytuj]
Dlatego serce kraja sie jak widzimy z jaka nonszalancja psujemy akcja za akcja. Tutaj powinno byc juz z 5:0. Strzelic czwarta i mamy zamkniety mecz. Z tylu wygladamy niepewnie. Martwi mnie Gazza, jest fatalny na przedpolu. Co wyjscie do gornej pilki, to przegrywa pojedynek za pojedynkiem. Nie wiem co pokaze Lloris po wyleczeniu kontuzji, ale biorac pod uwage jego wiek, to powinnismy sie rozgladac za nowym bramkarzem. Gazza z calym szacunkiem dla niego, nie jest odpowiednim bramkarzem na klub o takich aspiracjach.
Edytowano dnia: 7 grudnia 2019, 17:03
Dlatego serce kraja sie jak widzimy z jaka nonszalancja psujemy akcja za akcja. Tutaj powinno byc juz z 5:0. Strzelic czwarta i mamy zamkniety mecz. Z tylu wygladamy niepewnie. Martwi mnie Gazza, jest fatalny na przedpolu. Co wyjscie do gornej pilki, to przegrywa pojedynek za pojedynkiem. Nie wiem co pokaze Lloris po wyleczeniu kontuzji, ale biorac pod uwage jego wiek, to powinnismy sie rozgladac za nowym bramkarzem. Gazza z calym szacunkiem dla niego, nie jest odpowiednim bramkarzem na klub o takich aspiracjach
7 grudnia 2019, 17:04 [cytuj]
ten Guaita z Crystal jest bardzo ciekawy, ja jzu go wczesniej chcialem ,ale teraz na wyspach tez sie psrawdzil, ale raczej tanio go nie puszcza, skoro nawet Zaha zostal
ten Guaita z Crystal jest bardzo ciekawy, ja jzu go wczesniej chcialem ,ale teraz na wyspach tez sie psrawdzil, ale raczej tanio go nie puszcza, skoro nawet Zaha zostal
7 grudnia 2019, 17:07 [cytuj]
A no i bramka Sona, koreański Messi. Cudo!
A no i bramka Sona, koreański Messi. Cudo!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 grudnia 2019, 17:12 [cytuj]
bravo Kane!!! i teraz Parrott in
bravo Kane!!! i teraz Parrott in
7 grudnia 2019, 17:33 [cytuj]
Sissoko sie rozkreca juz w pierwszej polowie byl slupek:D
Sissoko sie rozkreca juz w pierwszej polowie byl slupek:D
7 grudnia 2019, 17:34 [cytuj]
Ohhh Moussa Sissoooooooko!
Ohhh Moussa Sissoooooooko!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 grudnia 2019, 17:35 [cytuj]
Sissoko zdobywa 2 bramki w trzech meczach... mogę umierać. :tak:
Sissoko zdobywa 2 bramki w trzech meczach... mogę umierać. :tak:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
7 grudnia 2019, 17:41 [cytuj]
jeszcze by sie przydał debiutancki gol Parrotta, do pelni szczescia
jeszcze by sie przydał debiutancki gol Parrotta, do pelni szczescia
7 grudnia 2019, 17:54 [cytuj]
Idealny mecz. Mam nadzieję, że to pierwsze z wielu czystych kont. W końcu na zero z tyłu. Powoli, do przodu :ok:
Idealny mecz. Mam nadzieję, że to pierwsze z wielu czystych kont. W końcu na zero z tyłu. Powoli, do przodu :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 grudnia 2019, 18:00 [cytuj]
:hejka:

to pchnie nas w trudny grudzień
:hejka: to pchnie nas w trudny grudzień
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 grudnia 2019, 18:08 [cytuj]
Dokładnie, wreszcie na zero z tyłu i dużo nastrzelane.
Że kiedyś zobaczę Sissoko który strzela gola, no tego nie zapomnę :D
Cieszą debiuty Sessegnona i Parrotta w meczu ligowym.
Dokładnie, wreszcie na zero z tyłu i dużo nastrzelane. Że kiedyś zobaczę Sissoko który strzela gola, no tego nie zapomnę :D Cieszą debiuty Sessegnona i Parrotta w meczu ligowym
7 grudnia 2019, 19:16 [cytuj]
Perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu. W koncu prowadzac 3:0 wbilismy gwozdz do trumny czwarta, a pozniej piata bramka. Rajd Sona przejdzie do historii. Pomimo wysokiego wyniku kilku zawodnikow zasuwalo od gwizdka do gwizdka. W takiej dyspozycji czuje, ze gdybysmy musieli dzisiaj wygrac 8:0, to spokojnie bysmy wsadzili te 8 bramek. Fajna odskocznia od srodowej porazki.

Btw Man Utd wcale nie taki slaby. Prowadza 2:0 z City.
Perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu. W koncu prowadzac 3:0 wbilismy gwozdz do trumny czwarta, a pozniej piata bramka. Rajd Sona przejdzie do historii. Pomimo wysokiego wyniku kilku zawodnikow zasuwalo od gwizdka do gwizdka. W takiej dyspozycji czuje, ze gdybysmy musieli dzisiaj wygrac 8:0, to spokojnie bysmy wsadzili te 8 bramek. Fajna odskocznia od srodowej porazki. Btw Man Utd wcale nie taki slaby. Prowadza 2:0 z City
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się