Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Chelsea
22 grudnia 2019, 17:56 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Jakie konto Auriera? Jedyny sposob na zatrzymanie Williana to byl faul. Ja tu sie zastanawiam dlaczego nie bylo asekuracji


Przede wszystkim to Aurier się zagapił i nie zorientował, ze Chelsea zagrała krótko przez co Aurier był spóźniony z kryciem a później to już chuja mógł zrobić. Oczywiście, ze bramka na konto Auriera.
Przede wszystkim to Aurier się zagapił i nie zorientował, ze Chelsea zagrała krótko przez co Aurier był spóźniony z kryciem a później to już chuja mógł zrobić. Oczywiście, ze bramka na konto Auriera
22 grudnia 2019, 17:59 [cytuj]
Moze sie spoznil, ale w takim miejscu boiska pozostawic zawodnika 1 na 1, to jest samobojstwo. Zobacz co gra Chelsea, tam jest doskok 2, 3, a przed chwila nawet 4 zawodnikow. A my zostawiamy Auriera sam na sam, reszta stoi sobie jak gdyby nic w polu karnym i czeka na dosrodkowanie.
Moze sie spoznil, ale w takim miejscu boiska pozostawic zawodnika 1 na 1, to jest samobojstwo. Zobacz co gra Chelsea, tam jest doskok 2, 3, a przed chwila nawet 4 zawodnikow. A my zostawiamy Auriera sam na sam, reszta stoi sobie jak gdyby nic w polu karnym i czeka na dosrodkowanie
22 grudnia 2019, 17:59 [cytuj]
ooo, strzał na bramkę. Po 28 minutach...
ooo, strzał na bramkę. Po 28 minutach
COYS!
22 grudnia 2019, 18:03 [cytuj]
Człowieku, bramka Auriera ewidentnie, nie ma nawet dyskusji na ten temat. Jakie samobójstwo, błagam. Tak się gra w piłkę na całym świecie.
Człowieku, bramka Auriera ewidentnie, nie ma nawet dyskusji na ten temat. Jakie samobójstwo, błagam. Tak się gra w piłkę na całym świecie
22 grudnia 2019, 18:07 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Moze sie spoznil, ale w takim miejscu boiska pozostawic zawodnika 1 na 1, to jest samobojstwo. Zobacz co gra Chelsea, tam jest doskok 2, 3, a przed chwila nawet 4 zawodnikow. A my zostawiamy Auriera sam na sam, reszta stoi sobie jak gdyby nic w polu karnym i czeka na dosrodkowanie


Prawda jest taka, że Lucas, Son i Alli w defensywie źle pracują i taka prawda.

Gra bez Rose to absurd, zwyczajnie ucinamy jakies atuty w ofensywie na rzecz niby wzmocnienia obrony. Tylko szkoda, ze co mecz tracimy bramki, rywale oddają masę strzałów. Czy Sanchez jest w takiej formie by miał byc kluczowym zawodnikiem srodka obrony? Wątpie. Wole już tego Rose i w środku 2 Belgów niż Vertonghena na lewej, Son bez pomocy nie istnieje. Dla mnie to jest żenada, ze gramy tak defensywie. Kurwa, dramat
Prawda jest taka, że Lucas, Son i Alli w defensywie źle pracują i taka prawda. Gra bez Rose to absurd, zwyczajnie ucinamy jakies atuty w ofensywie na rzecz niby wzmocnienia obrony. Tylko szkoda, ze co mecz tracimy bramki, rywale oddają masę strzałów. Czy Sanchez jest w takiej formie by miał byc kluczowym zawodnikiem srodka obrony? Wątpie. Wole już tego Rose i w środku 2 Belgów niż Vertonghena na lewej, Son bez pomocy nie istnieje. Dla mnie to jest żenada, ze gramy tak defensywie. Kurwa, dramat
22 grudnia 2019, 18:08 [cytuj]
Moze i sie gra, ale tez traci bramki. Spojrz na Chelsea, jak tam wyglada krycie, moze zrozumiesz dlaczego mamy problem ze sklejeniem skladnej akcji.
Moze i sie gra, ale tez traci bramki. Spojrz na Chelsea, jak tam wyglada krycie, moze zrozumiesz dlaczego mamy problem ze sklejeniem skladnej akcji
22 grudnia 2019, 18:11 [cytuj]
Mamy problem bo nie mamy dobrych bocznych obrońców.
Mamy problem bo nie mamy dobrych bocznych obrońców
22 grudnia 2019, 18:15 [cytuj]
Najwiekszy problem, to my mamy z druga linia, bo to tam przegrywamy dzisiejszy mecz. Lucas i Son to niestety bardziej napastnicy, Alli to 10, cala gra na barkach Diera i Sissoko. W obronie dzisiaj nie wygladamy jakos najgorzej, ale bez odpowiedniej drugiej linii nic dzisiaj nie wskuramy, bo Chelsea robi sobie tam co chce.
Najwiekszy problem, to my mamy z druga linia, bo to tam przegrywamy dzisiejszy mecz. Lucas i Son to niestety bardziej napastnicy, Alli to 10, cala gra na barkach Diera i Sissoko. W obronie dzisiaj nie wygladamy jakos najgorzej, ale bez odpowiedniej drugiej linii nic dzisiaj nie wskuramy, bo Chelsea robi sobie tam co chce
22 grudnia 2019, 18:20 [cytuj]
Co Gazzaniga dał teraz... Ciężko będzie wrócić w tym meczu. Mourinho do sth please.
Co Gazzaniga dał teraz... Ciężko będzie wrócić w tym meczu. Mourinho do sth please
22 grudnia 2019, 18:21 [cytuj]
No to Gazza sie popisal. Dwojki juz nie wyciagniemy.
No to Gazza sie popisal. Dwojki juz nie wyciagniemy
22 grudnia 2019, 18:23 [cytuj]
Co tam się odjaniepawliło w głowie Gazzy?
Co tam się odjaniepawliło w głowie Gazzy?
22 grudnia 2019, 18:23 [cytuj]
Alonso i wszystko jasne , qurwa jak ślepym trzaba być ;(
Alonso i wszystko jasne , qurwa jak ślepym trzaba być ;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 grudnia 2019, 18:25 [cytuj]
Chelsea może się bardzo podobać w obronie, asekuracji, ma przewagę w posiadaniu piłki i liczbie wymienionych podań, ale kosmicznej ilości groźnych akcji to też nie stworzyła. Tym bardziej szkoda tego idiotycznego karnego, bo my przez cały mecz nie wykreowaliśmy zupełnie nic i strata raczej nie jest do odrobienia.
Chelsea może się bardzo podobać w obronie, asekuracji, ma przewagę w posiadaniu piłki i liczbie wymienionych podań, ale kosmicznej ilości groźnych akcji to też nie stworzyła. Tym bardziej szkoda tego idiotycznego karnego, bo my przez cały mecz nie wykreowaliśmy zupełnie nic i strata raczej nie jest do odrobienia
COYS!
22 grudnia 2019, 18:26 [cytuj]
Ndombele niech wejdzie w przerwie za Diera i dwójka jest do zrobienia jeszcze.
Ndombele niech wejdzie w przerwie za Diera i dwójka jest do zrobienia jeszcze
22 grudnia 2019, 18:30 [cytuj]
żenujący mecz w naszym wykonaniu - zaczeło się już po ogłoszeniu składów , defensywne ustawienie cfc i betonowy środek - klepią nas jak uczniak.ow
żenujący mecz w naszym wykonaniu - zaczeło się już po ogłoszeniu składów , defensywne ustawienie cfc i betonowy środek - klepią nas jak uczniak.ow
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 grudnia 2019, 18:31 [cytuj]
Kurwa, ja nie wiem co Mou sobie myslal wychodzac 3 napastnikami, dziesiatka i 2 pomocnikami. Przy ustawieniu Chelsea to juz przed pierwszym gwizdkiem grozilo mocnym laniem. Obawialem sie i niestety po pierwszej polowie potwierdzilo. My przede wszystkim musimy zagescic druga linie, bo nie da sie grac dwoma zawodnikami przy tak ustawionym rywalu.
Kurwa, ja nie wiem co Mou sobie myslal wychodzac 3 napastnikami, dziesiatka i 2 pomocnikami. Przy ustawieniu Chelsea to juz przed pierwszym gwizdkiem grozilo mocnym laniem. Obawialem sie i niestety po pierwszej polowie potwierdzilo. My przede wszystkim musimy zagescic druga linie, bo nie da sie grac dwoma zawodnikami przy tak ustawionym rywalu
22 grudnia 2019, 18:31 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Najwiekszy problem, to my mamy z druga linia, bo to tam przegrywamy dzisiejszy mecz. Lucas i Son to niestety bardziej napastnicy, Alli to 10, cala gra na barkach Diera i Sissoko. W obronie dzisiaj nie wygladamy jakos najgorzej, ale bez odpowiedniej drugiej linii nic dzisiaj nie wskuramy, bo Chelsea robi sobie tam co chce


Ja od dawna powtarzam, że są za duże luki między ofensywą i defensywą. W ofensywie są tego typu zawodnicy którzy nie nadają się ani do gry atakiem pozycyjnym, ani nie są dobrzy w grze defensywnej. Nie ma łącznika, kreatywnego srodkowego pomocnika, typu Modric czy Dembele. Wystarczy spojrzęć na Nasz skład. 3 srodkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników i 3 ofensywnych pomocników. Jak to w ogóle może funkcjonować? Kto tu ma brac odpowiedzialnośc gry na siebie? Bo ja nie widzę takiego zawodnika. Nie mamy w kadrze ani zawodnika typu Dembele. Ani zawodnika pokroju Parkera co zapierdala jak mały samochodzik. Defensywny pomocnicy pokroju Diera to śmiech, bo oni są wolni i łatwi do ogrania.

Gramy zbyt defensywnie i taka jest prawda. Son po swojej stronie nie ma żadnego wsparcia. Na LO gra srodkowy obronca a w środku gra Sanchez co robi po kilka duzych błędów na mecz. W tym też już gubił krycie. Z
Ja od dawna powtarzam, że są za duże luki między ofensywą i defensywą. W ofensywie są tego typu zawodnicy którzy nie nadają się ani do gry atakiem pozycyjnym, ani nie są dobrzy w grze defensywnej. Nie ma łącznika, kreatywnego srodkowego pomocnika, typu Modric czy Dembele. Wystarczy spojrzęć na Nasz skład. 3 srodkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników i 3 ofensywnych pomocników. Jak to w ogóle może funkcjonować? Kto tu ma brac odpowiedzialnośc gry na siebie? Bo ja nie widzę takiego zawodnika. Nie mamy w kadrze ani zawodnika typu Dembele. Ani zawodnika pokroju Parkera co zapierdala jak mały samochodzik. Defensywny pomocnicy pokroju Diera to śmiech, bo oni są wolni i łatwi do ogrania. Gramy zbyt defensywnie i taka jest prawda. Son po swojej stronie nie ma żadnego wsparcia. Na LO gra srodkowy obronca a w środku gra Sanchez co robi po kilka duzych błędów na mecz. W tym też już gubił krycie. Z
22 grudnia 2019, 18:35 [cytuj]
Erickesn za Ali i Ndomb za Diera , jan - sanchez - toby = , Siss na lwej flance
Erickesn za Ali i Ndomb za Diera , jan - sanchez - toby = , Siss na lwej flance
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 grudnia 2019, 18:39 [cytuj]
Ciekawe gdzie Mou chce ustawić Eriksena, Duńczyk za plecami Alliego traci większość atutów (którymi i tak w tym sezonie nie zachwyca).
Ciekawe gdzie Mou chce ustawić Eriksena, Duńczyk za plecami Alliego traci większość atutów (którymi i tak w tym sezonie nie zachwyca)
COYS!
22 grudnia 2019, 18:46 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Nie ma łącznika, kreatywnego srodkowego pomocnika, typu Modric czy Dembele. Wystarczy spojrzęć na Nasz skład. 3 srodkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników i 3 ofensywnych pomocników. Jak to w ogóle może funkcjonować? Kto tu ma brac odpowiedzialnośc gry na siebie? Bo ja nie widzę takiego zawodnika.


Uwaga. Zanim to przeczytasz, usiądź, bo mogę Cię zszokować. Sissoko nie jest defensywnym pomocnikiem i nigdy nim nie był.
Uwaga. Zanim to przeczytasz, usiądź, bo mogę Cię zszokować. Sissoko nie jest defensywnym pomocnikiem i nigdy nim nie był
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się