Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Chelsea
22 grudnia 2019, 19:48 [cytuj]
Generalnie Sissoko w zeszłym sezonie, na przestrzeni całego sezonu był moim zdaniem naszym najlepszym zawodnikiem. Sissoko, Eriksen i dopiero potem Son i Lucas, ciągneli ten zespół. A dzisiaj wieszania psów na nim też nie rozumiem. Gorsi od Sissoko bez dwóch zdań byli dzisiaj Gazzaniga, Aurier, Dier, Dele i Son.
Generalnie Sissoko w zeszłym sezonie, na przestrzeni całego sezonu był moim zdaniem naszym najlepszym zawodnikiem. Sissoko, Eriksen i dopiero potem Son i Lucas, ciągneli ten zespół. A dzisiaj wieszania psów na nim też nie rozumiem. Gorsi od Sissoko bez dwóch zdań byli dzisiaj Gazzaniga, Aurier, Dier, Dele i Son
22 grudnia 2019, 19:49 [cytuj]
Robert powiedział/a:
chłop do zdominowania fizycznie, nie piłkarsko

"no tak, no tak. nie wiem co to niby zmienia, ale tak"
"no tak, no tak. nie wiem co to niby zmienia, ale tak"
22 grudnia 2019, 19:51 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
co do \"Sissoko nigdy nie gral dobrze/nie ma walorow\".. to on byl cichym bohaterem 1-0 z City i dwumeczu z Ajaxem kiedy zjadl de jonga..a

Toć napisałem, że co 5 meczów coś tam zagra, to pewnie to z City. Z Ajaxem na 4 połowy w 3 graliśmy kichę i poza Lucasem nikogo bym nie wyróżnił za ten dwumecz.
Toć napisałem, że co 5 meczów coś tam zagra, to pewnie to z City. Z Ajaxem na 4 połowy w 3 graliśmy kichę i poza Lucasem nikogo bym nie wyróżnił za ten dwumecz
COYS!
22 grudnia 2019, 19:53 [cytuj]
z naszych to chyba najlepszy był Sanchez, nawet w ofenyswie probowal dosyc, widzac nasza niemoc z przodu ,ale co sedziowie dzisiaj odwalali, wspaniala konsekwentnosc az do samego konca, co nie zmienia ze weszlismy w spotaknie.... a potem sami je jeszcze zakonczylismy przedwczesnie, ale jak Son czerwona, ok to jak Mount w pierwszej polowie nie wylecial ,dla nich karny a w koncowce nic przy jednostronnym trzymaniu i przewracaniu przy roznych, a alonso ta pipka jak zlapala Auriera wpadajacego w pole karne nic, brak kartek drugich dla Zoumy(tak tam byl niby spalony) i Rudigera, a i tak najlepszy byl Abraham jak wpadl na Toby`ego i Belg dostal zolta za reke. Jednym slowem straszny mecz
z naszych to chyba najlepszy był Sanchez, nawet w ofenyswie probowal dosyc, widzac nasza niemoc z przodu ,ale co sedziowie dzisiaj odwalali, wspaniala konsekwentnosc az do samego konca, co nie zmienia ze weszlismy w spotaknie.... a potem sami je jeszcze zakonczylismy przedwczesnie, ale jak Son czerwona, ok to jak Mount w pierwszej polowie nie wylecial ,dla nich karny a w koncowce nic przy jednostronnym trzymaniu i przewracaniu przy roznych, a alonso ta pipka jak zlapala Auriera wpadajacego w pole karne nic, brak kartek drugich dla Zoumy(tak tam byl niby spalony) i Rudigera, a i tak najlepszy byl Abraham jak wpadl na Toby`ego i Belg dostal zolta za reke. Jednym slowem straszny mecz
22 grudnia 2019, 20:30 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Toć napisałem, że co 5 meczów coś tam zagra, to pewnie to z City. Z Ajaxem na 4 połowy w 3 graliśmy kichę i poza Lucasem nikogo bym nie wyróżnił za ten dwumecz

W 1 meczu Sissoko wszedl w 30 minucie z kontka i opanowal srodek pola gdzie wozili nas niemilosiernie . Dlatego skonczylo sie tylko 0-1
W 1 meczu Sissoko wszedl w 30 minucie z kontka i opanowal srodek pola gdzie wozili nas niemilosiernie . Dlatego skonczylo sie tylko 0-1
22 grudnia 2019, 21:25 [cytuj]
Dwie rzeczy. Przyjeżdża Lampard który menedżerem jest od roku ze składem gorszym od naszego i taktycznie rozpierdala Mourinho jak uczniaka. Nasi piłkarze to jednak pizdy bez ambicji i jaj, każdy bez wyjątku.

Dwa, będziemy pierwszym klubem Mou od daaawna z którym nie wygra nic.

O rasistowskim zachowaniu naszych kibiców nie ma nawet co pisać.

Po prostu wstyd.
Dwie rzeczy. Przyjeżdża Lampard który menedżerem jest od roku ze składem gorszym od naszego i taktycznie rozpierdala Mourinho jak uczniaka. Nasi piłkarze to jednak pizdy bez ambicji i jaj, każdy bez wyjątku. Dwa, będziemy pierwszym klubem Mou od daaawna z którym nie wygra nic. O rasistowskim zachowaniu naszych kibiców nie ma nawet co pisać. Po prostu wstyd
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 grudnia 2019, 22:32 [cytuj]
Nic dodac nic ujac. Mou rozjechany taktycznie jak jakis mlodziak. Nim zaczal sie mecz prosilismy sie az nazbyt o srogie lanie przegrywajac druga linie. Gdyby to nie byla Chelsea tylko City wychodzace w podobnym ustawieniu, to dostalibysmy ciezki lomot. Mam nadzieje, ze juz nigdy wiecej nie oddamy tak bezsensownie drugiej linii przed pierwszym gwizdkiem.
Edytowano dnia: 22 grudnia 2019, 22:32
Nic dodac nic ujac. Mou rozjechany taktycznie jak jakis mlodziak. Nim zaczal sie mecz prosilismy sie az nazbyt o srogie lanie przegrywajac druga linie. Gdyby to nie byla Chelsea tylko City wychodzace w podobnym ustawieniu, to dostalibysmy ciezki lomot. Mam nadzieje, ze juz nigdy wiecej nie oddamy tak bezsensownie drugiej linii przed pierwszym gwizdkiem
23 grudnia 2019, 13:26 [cytuj]
Mou tak rozjechany taktycznie ze super chelsea nie stworzyla sobie ani jednej sytuacji a oba gole zdobyla po indywidualnych bledach.

Co do jezdzenia po Sonie to przypominam ze kartka z Evertonem byla bledem sedziego i zostala anulowana..
Wczorajsza decyzja sie wybroni, ale tez byla na wyrost.
Mou tak rozjechany taktycznie ze super chelsea nie stworzyla sobie ani jednej sytuacji a oba gole zdobyla po indywidualnych bledach. Co do jezdzenia po Sonie to przypominam ze kartka z Evertonem byla bledem sedziego i zostala anulowana.. Wczorajsza decyzja sie wybroni, ale tez byla na wyrost
23 grudnia 2019, 16:02 [cytuj]
Co to mówi o Mourinho skoro my nie stworzyliśmy kompletnie nic? Czelsi wyszło 3 z tyłu i nasi nie wiedzieli gdzie są. Fakt faktem, że ci piłkarze powoli tracą jakiekolwiek możliwości obrony, bo wyglądać mistrzowsko na tle Burnley może każdy, a to kolejny mecz po MU gdzie nasi wychodzą osrani jak juniorzy i robią pod siebie.
Co to mówi o Mourinho skoro my nie stworzyliśmy kompletnie nic? Czelsi wyszło 3 z tyłu i nasi nie wiedzieli gdzie są. Fakt faktem, że ci piłkarze powoli tracą jakiekolwiek możliwości obrony, bo wyglądać mistrzowsko na tle Burnley może każdy, a to kolejny mecz po MU gdzie nasi wychodzą osrani jak juniorzy i robią pod siebie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 42 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się