Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Brighton
26 grudnia 2019, 12:37 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Winks, Sissoko, Lucas, Dele, Sessegnon, Kane (C)
Subs: Vorm, Foyth, Tanganga, Dier, Lamela, Eriksen, Lo Celso
COYS
Sessegnon w pierwszym, WOW.
Ciekawe jak się zaprezentuje :mysli:
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Winks, Sissoko, Lucas, Dele, Sessegnon, Kane (C) Subs: Vorm, Foyth, Tanganga, Dier, Lamela, Eriksen, Lo Celso COYS Sessegnon w pierwszym, WOW. Ciekawe jak się zaprezentuje :mysli:
26 grudnia 2019, 12:59 [cytuj]
Dier ławka. Dziękuję. Sessegnon od początku, super, też jestem bardzo ciekawy jego występu.
Dier ławka. Dziękuję. Sessegnon od początku, super, też jestem bardzo ciekawy jego występu
26 grudnia 2019, 13:13 [cytuj]
Co z Ndombele?
Co z Ndombele?
26 grudnia 2019, 13:57 [cytuj]
Szkoda tego spalonego. Var niestety ostatnio sporo nam zabiera.
Szkoda tego spalonego. Var niestety ostatnio sporo nam zabiera
26 grudnia 2019, 14:19 [cytuj]
Nie zabiera, mozemy sie wkurwiac ale spalony byl i to widziany bez linii z pierwszej powtorki.
Czyzby problem lezal po stonie pilkarzy a nie po stronie managera? NIEMOZLIWE
Nie zabiera, mozemy sie wkurwiac ale spalony byl i to widziany bez linii z pierwszej powtorki. Czyzby problem lezal po stonie pilkarzy a nie po stronie managera? NIEMOZLIWE
26 grudnia 2019, 14:20 [cytuj]
Efekt miotly sie skonczyl i znowu piach!
Efekt miotly sie skonczyl i znowu piach!
26 grudnia 2019, 14:21 [cytuj]
Poch back ;(
Poch back ;(
TO DARE IS TO DO
26 grudnia 2019, 14:22 [cytuj]
Jezeli bedzie to tak dalej wygladac, to niestety wylapiemy dzisiaj.
Jezeli bedzie to tak dalej wygladac, to niestety wylapiemy dzisiaj
26 grudnia 2019, 14:23 [cytuj]
Mamy tak beznadziejną drugą linię, że aż nie chce się na to patrzeć. Myślałem, że Mou ma więcej oleju w głowie, a nie wystawi Sisoko i Winksa. My w ogóle nie kontrolujemy środka. Wystarczy zagęścić tą strefę zagrać trochę agresywniej i jest po nas. Znów przynajmniej ja się męczę oglądając Winksa.
Edytowano dnia: 26 grudnia 2019, 14:26
Mamy tak beznadziejną drugą linię, że aż nie chce się na to patrzeć. Myślałem, że Mou ma więcej oleju w głowie, a nie wystawi Sisoko i Winksa. My w ogóle nie kontrolujemy środka. Wystarczy zagęścić tą strefę zagrać trochę agresywniej i jest po nas. Znów przynajmniej ja się męczę oglądając Winksa.
26 grudnia 2019, 14:26 [cytuj]
Winks na 10 podań 6 do rywala tak mu pięknie naliczyłem jego rozważną podwórkową gre . Talent jak się patrzy. Sissoko wcale nie lepiej. Kane statysta - dele magia świąt , w ogóle bez polotu. :bezradny: Wstyd na to patrzeć , jedyny plus tego wszystkiego to dobrze grający Tobi.
Winks na 10 podań 6 do rywala tak mu pięknie naliczyłem jego rozważną podwórkową gre . Talent jak się patrzy. Sissoko wcale nie lepiej. Kane statysta - dele magia świąt , w ogóle bez polotu. :bezradny: Wstyd na to patrzeć , jedyny plus tego wszystkiego to dobrze grający Tobi
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 grudnia 2019, 14:27 [cytuj]
No kreacji to w drugiej linii nie zaznasz. Ale znajac teraz Mou i jego ulubiencow pierwsze do wejscia jest w takim meczu przy takim wyniku jest... ERIC DIER
No kreacji to w drugiej linii nie zaznasz. Ale znajac teraz Mou i jego ulubiencow pierwsze do wejscia jest w takim meczu przy takim wyniku jest... ERIC DIER
26 grudnia 2019, 14:28 [cytuj]
czy to Dier czy winks , czy ktoś jeszcze , w tym roku środek to szrot ! nie wspominając o Wanyamie który totalnie nie wiadomo gdzie jest. Gdzie Ndobele.
czy to Dier czy winks , czy ktoś jeszcze , w tym roku środek to szrot ! nie wspominając o Wanyamie który totalnie nie wiadomo gdzie jest. Gdzie Ndobele
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 grudnia 2019, 14:32 [cytuj]
Efekt miotły się skończył bo wszyscy zorientowali się, że opieramy się tylko na sile ofensywnej, a gdy nas zdominują w środku gdzie mamy totalny szrot to stajemy się przeciętniakami do bicia. W dodatku nasza defensywa też jakaś za solidna nie jest.
Efekt miotły się skończył bo wszyscy zorientowali się, że opieramy się tylko na sile ofensywnej, a gdy nas zdominują w środku gdzie mamy totalny szrot to stajemy się przeciętniakami do bicia. W dodatku nasza defensywa też jakaś za solidna nie jest
26 grudnia 2019, 14:43 [cytuj]
Harry:brawo:
Harry:brawo:
26 grudnia 2019, 14:48 [cytuj]
W sumie mam gdzies styl, z zespolami typu Brighton najwazniejsze zeby wsadzic im o jedna bramke wiecej. Typ zespolu, ktoremu zalezy wylacznie na przeszkadzaniu w rozgrywaniu gry.
W sumie mam gdzies styl, z zespolami typu Brighton najwazniejsze zeby wsadzic im o jedna bramke wiecej. Typ zespolu, ktoremu zalezy wylacznie na przeszkadzaniu w rozgrywaniu gry
26 grudnia 2019, 14:55 [cytuj]
Ktokolwiek za Winksa, bo ten debil zaraz wyleci
Ktokolwiek za Winksa, bo ten debil zaraz wyleci
26 grudnia 2019, 15:01 [cytuj]
Własnie kogoś kto zagra tą piłkę do przodu za Winksa było nam potrzeba
Własnie kogoś kto zagra tą piłkę do przodu za Winksa było nam potrzeba
26 grudnia 2019, 15:06 [cytuj]
Winks dzis: zawinil przy golu, dal wolny w bardzo niebezpiecznym miejscu, 2 faule na zolte kartki, jedno udane podanie do przodu (ale spalony)..
super mecz..

nie ma innych zawodnikow ktorzy mogiby tam grac, dlatego gramy winksem albo dierem..
Winks dzis: zawinil przy golu, dal wolny w bardzo niebezpiecznym miejscu, 2 faule na zolte kartki, jedno udane podanie do przodu (ale spalony).. super mecz.. nie ma innych zawodnikow ktorzy mogiby tam grac, dlatego gramy winksem albo dierem
26 grudnia 2019, 15:14 [cytuj]
modafashion powiedział/a:

nie ma innych zawodnikow ktorzy mogiby tam grac, dlatego gramy winksem albo dierem


Ndombele?
Ndombele?
26 grudnia 2019, 16:22 [cytuj]
Mou powiedzial ze ndombele nie chcial dzs grac.

Lamela chcial gdyby byla potrzeba.
Podejscie..
Edytowano dnia: 26 grudnia 2019, 16:23
Mou powiedzial ze ndombele nie chcial dzs grac. Lamela chcial gdyby byla potrzeba. Podejscie
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 118 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się