Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Southampton - SPURS
1 stycznia 2020, 15:13 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Sessegnon, Ndombele, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane (C)
Subs: Tanganga, Vorm, Snachez, Skipp, Winks, Lo Celso, Lamela
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Sessegnon, Ndombele, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane (C) Subs: Tanganga, Vorm, Snachez, Skipp, Winks, Lo Celso, Lamela
1 stycznia 2020, 16:48 [cytuj]
Marazm :bezradny: ;(
Marazm :bezradny: ;(
1 stycznia 2020, 16:54 [cytuj]
Tracę wiarę w umiejętności Mou. Ten zespół nie robi żadnych postępów do przodu taktycznie. Śrubujemy za to wspaniałe rekordy jak bez czystego konta na wyjeździe od stycznia 2019 (chyba, że źle widziałem). Sisoko dziś w ataku więcej przebywa niż Eriksen, boki strasznie słabo... Ciężko się to ogląda. Wychodzi na to, że jeżeli nie wymienimy 2/3 składu to będziemy pierwszym klubem Mou bez trofea.
Tracę wiarę w umiejętności Mou. Ten zespół nie robi żadnych postępów do przodu taktycznie. Śrubujemy za to wspaniałe rekordy jak bez czystego konta na wyjeździe od stycznia 2019 (chyba, że źle widziałem). Sisoko dziś w ataku więcej przebywa niż Eriksen, boki strasznie słabo... Ciężko się to ogląda. Wychodzi na to, że jeżeli nie wymienimy 2/3 składu to będziemy pierwszym klubem Mou bez trofea
1 stycznia 2020, 16:59 [cytuj]
krew z nosa .... Sess chyba to jeszcze nie ten moment ; obrona znów myślami na balu sylwestrowym chyba
krew z nosa .... Sess chyba to jeszcze nie ten moment ; obrona znów myślami na balu sylwestrowym chyba
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 stycznia 2020, 17:11 [cytuj]
Broniące sie przed spadkiem Soton ma wyższa kulture gry od nas. Btw. czemu karnego po ręce Tobyego nie dał?
Broniące sie przed spadkiem Soton ma wyższa kulture gry od nas. Btw. czemu karnego po ręce Tobyego nie dał?
1 stycznia 2020, 17:17 [cytuj]
Nam tez nie dal, Mike Dean gra swoje zawody.
Nam tez nie dal, Mike Dean gra swoje zawody
1 stycznia 2020, 17:20 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Tracę wiarę w umiejętności Mou. Ten zespół nie robi żadnych postępów do przodu taktycznie.


Który ostatni zespół Mourinho grał ładna dla oka piłkę? Nawet w Realu szału nie było a miał zawodników. Niestety ale możemy zapomnieć o ładnej dla oka grze, o dominacji na boisku. Gra z kontry, gra szarpana i liczenie na indywidualności Sona, Lucasa czy Eriksena. Zobacz kto u Nas na tę chwilę gra w środku pola. Tylko i wyłącznie słaby Sissoko. Eriksen, Lo Celso, Alli, Lucas, sami ofensywni gracze. Potrzebujemy graczy typu Modric czy Dembele co umią w rozgrywanie, nie boją się piłki a nie jak Sissoko, Winka którzy sprawiają wrażenie, że piłka przy nodze sprawia im problemy. Na kim opierać zespół..
Który ostatni zespół Mourinho grał ładna dla oka piłkę? Nawet w Realu szału nie było a miał zawodników. Niestety ale możemy zapomnieć o ładnej dla oka grze, o dominacji na boisku. Gra z kontry, gra szarpana i liczenie na indywidualności Sona, Lucasa czy Eriksena. Zobacz kto u Nas na tę chwilę gra w środku pola. Tylko i wyłącznie słaby Sissoko. Eriksen, Lo Celso, Alli, Lucas, sami ofensywni gracze. Potrzebujemy graczy typu Modric czy Dembele co umią w rozgrywanie, nie boją się piłki a nie jak Sissoko, Winka którzy sprawiają wrażenie, że piłka przy nodze sprawia im problemy. Na kim opierać zespół
1 stycznia 2020, 17:22 [cytuj]
Na dodatek kupiliśmy gościa za 60 melonów który co chwilę grać nie może bo kontuzje, a jak gra to nie ma sił na 90 minut. To jest dramat.. nie wspominając o Lo Celso,super wzmocnienia.
Na dodatek kupiliśmy gościa za 60 melonów który co chwilę grać nie może bo kontuzje, a jak gra to nie ma sił na 90 minut. To jest dramat.. nie wspominając o Lo Celso,super wzmocnienia
1 stycznia 2020, 17:27 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Który ostatni zespół Mourinho grał ładna dla oka piłkę? Nawet w Realu szału nie było a miał zawodników. Niestety ale możemy zapomnieć o ładnej dla oka grze, o dominacji na boisku. Gra z kontry, gra szarpana i liczenie na indywidualności Sona, Lucasa czy Eriksena. Zobacz kto u Nas na tę chwilę gra w środku pola. Tylko i wyłącznie słaby Sissoko. Eriksen, Lo Celso, Alli, Lucas, sami ofensywni gracze. Potrzebujemy graczy typu Modric czy Dembele co umią w rozgrywanie, nie boją się piłki a nie jak Sissoko, Winka którzy sprawiają wrażenie, że piłka przy nodze sprawia im problemy. Na kim opierać zespół

Tyle, że mi nie chodzi o piękną piłkę. Chodzi o to, że jak graliśmy padlinę w obronie tak gramy cały czas. Wiem, że środek to żenada na tą chwilę tym bardziej dziwi mnie, że jedyny "defensywny" gracz biega cały czas do ataku. Myślałem, że chociaż z tyłu zaczniemy lepiej grać, nie wiem zagramy mniej ofensywnie asekurując beznadziejną obronę. W tym aspekcie zaczynam tracić wiarę w naszego trenera, że przy tych zawodnikach ogarnie naszą grę defensywną.
Tyle, że mi nie chodzi o piękną piłkę. Chodzi o to, że jak graliśmy padlinę w obronie tak gramy cały czas. Wiem, że środek to żenada na tą chwilę tym bardziej dziwi mnie, że jedyny "defensywny" gracz biega cały czas do ataku. Myślałem, że chociaż z tyłu zaczniemy lepiej grać, nie wiem zagramy mniej ofensywnie asekurując beznadziejną obronę. W tym aspekcie zaczynam tracić wiarę w naszego trenera, że przy tych zawodnikach ogarnie naszą grę defensywną
1 stycznia 2020, 17:30 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
nie wspominając o Lo Celso,super wzmocnienia


A co z Lo Celso? Najlepszy na boisku dzisiaj z naszych.
A co z Lo Celso? Najlepszy na boisku dzisiaj z naszych
1 stycznia 2020, 17:34 [cytuj]
dramat
dramat
1 stycznia 2020, 17:53 [cytuj]
To koniec. Jeżeli przyjście Mourinho nie motywuje tej grupy kretynów to nic tego nie zrobi. Potrzebujemy 11 nowych zawodników, a bez kilku wzmocnień w styczniu boje się, że możemy zacząć się zbliżać do strefy spadkowej...
To koniec. Jeżeli przyjście Mourinho nie motywuje tej grupy kretynów to nic tego nie zrobi. Potrzebujemy 11 nowych zawodników, a bez kilku wzmocnień w styczniu boje się, że możemy zacząć się zbliżać do strefy spadkowej
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 stycznia 2020, 18:02 [cytuj]
Wygląda na to że nadchodzą chude lata
Wygląda na to że nadchodzą chude lata
TO DARE IS TO DO
1 stycznia 2020, 18:05 [cytuj]
stypa dziś - to było ''pospolite ruszenie '' w naszym wykonaniu
stypa dziś - to było ''pospolite ruszenie '' w naszym wykonaniu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 stycznia 2020, 20:42 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
A co z Lo Celso? Najlepszy na boisku dzisiaj z naszych


A co jesteś z Niego zadowolony?
Kupiliśmy 2 zawodników i jednego wypożyczyliśmy, dwóch z Nich miało być solidnymi wzmocnieniami a jeden rozegrał ledwo ponad 300 minut a drugi co prawda więcej, ale też bez szału bo ponad 800 minut.
Od poczatku sezonu Ndombele miał chyba dwie kontuzje a dzisiaj jest trzecia. Gość co nie jest w stanie grać na 100 %, nie jest w stanie grać przez 90 minut, jest podatny na kontuzje.
Nie dość, że mamy braki w kadrze to jeszcze zawodnicy co mieli być wzmocnieniami zwyczajnie rozczarowują.

Ja nie widzę w Ndombele naturalnego zstępcy dla Dembele. Zupełnie inny typ zawodnika. Dembele był solidniejszy w defensywie, był silniejszy, miał chłodną głowę, potrafił przytrzymać piłkę, zastawić się. To jest to czego brakuje w Spurs, zawodników którzy nie boją się grać. Dembele czy Modric to byli gracze do których można było podać bez strachu.
Dzisiaj jak widzisz w srodku pola Sissoko to boisz sie o głupie straty bo często zachowuje się pokracznie. Winks to małolat co boi się wziąć grę na siebie, taki Carroll nic ponad to. Dier? Jego czasu już minął.

Dużo osób piszę, że trzeba wzmocnić obronę. Nie wiem czy wy naprawdę nie zauważacie, że większość problemów jakie mamy to w linii pomocy? Tak naprawdę to wszystkie linie trzeba wzmocnić, Kane kontuzja i zacznie się granie bez 9.

Drużyna ma indywidualnie duży potencjał, ale teraz trzeba znaleźć na Nią pomysł jak kiedyś Poch grając 3-5-2, z wahadłowymi. Kiedyś Sissoko nie wstawał z ławy jak był Dembele. Nie potrzebowaliśmy Lucasa który jest jeźdzcem bez głowy, nie było Sona, gralismy Dierem i Wanyamą i wszystko grało. Dało się? Dało. Teraz jest Son, Lucas do tego Lamela i Alli, same indywidualności. Gramy cały czas to samo, jesteśmy schematyczni, jeden napastnik, wszyscy to wiedzą, nie ma impulsu w grze do przodu, kiedyś jak na bokach byli Walker i Rose to na skrzydłach gra huczała, a dzisiaj to jakaś żenada Aurier to jakieś 40 % tamtego Walkera, nawet nie dosrasta do pięt Trippierowi, Rose dawno bez dawnej formy a jak widzisz Vertonghena na LO to już wiesz, że będzie bieda na skrzydle. Wolno, schematycznie, bez pomysłu. Lucas czy Son dostają piłki, kiwają się, nie szukają gry, irytują strasznie, na dodatek słabo angażują się w grze defensywnej przez co robią się dziury. Może się narażę wielkim fanom Sona czy Lucasa ale przyznajcie że nie są irytujący? Uważam, że obecny Tottenham potrzebuje wielu wzmian kadrowych bo są zawodnicy którzy się wypalili, tacy jak Dier czy Wanyama, są tacy co chcą odejść jak Eriksen, nie ma zmiennika dla napastnika, w klubie ciagle jest lamela który od tylu lat się u Nas kisi, ciekawe jaki pomysł na przyszłość tego zespołu ma Levy. Jeżeli się nie zakwalifikujemy do LM, to już widzę czarne chmury nad klubem.
A co jesteś z Niego zadowolony? Kupiliśmy 2 zawodników i jednego wypożyczyliśmy, dwóch z Nich miało być solidnymi wzmocnieniami a jeden rozegrał ledwo ponad 300 minut a drugi co prawda więcej, ale też bez szału bo ponad 800 minut. Od poczatku sezonu Ndombele miał chyba dwie kontuzje a dzisiaj jest trzecia. Gość co nie jest w stanie grać na 100 %, nie jest w stanie grać przez 90 minut, jest podatny na kontuzje. Nie dość, że mamy braki w kadrze to jeszcze zawodnicy co mieli być wzmocnieniami zwyczajnie rozczarowują. Ja nie widzę w Ndombele naturalnego zstępcy dla Dembele. Zupełnie inny typ zawodnika. Dembele był solidniejszy w defensywie, był silniejszy, miał chłodną głowę, potrafił przytrzymać piłkę, zastawić się. To jest to czego brakuje w Spurs, zawodników którzy nie boją się grać. Dembele czy Modric to byli gracze do których można było podać bez strachu. Dzisiaj jak widzisz w srodku pola Sissoko to boisz sie o głupie straty bo często zachowuje się pokracznie. Winks to małolat co boi się wziąć grę na siebie, taki Carroll nic ponad to. Dier? Jego czasu już minął. Dużo osób piszę, że trzeba wzmocnić obronę. Nie wiem czy wy naprawdę nie zauważacie, że większość problemów jakie mamy to w linii pomocy? Tak naprawdę to wszystkie linie trzeba wzmocnić, Kane kontuzja i zacznie się granie bez 9. Drużyna ma indywidualnie duży potencjał, ale teraz trzeba znaleźć na Nią pomysł jak kiedyś Poch grając 3-5-2, z wahadłowymi. Kiedyś Sissoko nie wstawał z ławy jak był Dembele. Nie potrzebowaliśmy Lucasa który jest jeźdzcem bez głowy, nie było Sona, gralismy Dierem i Wanyamą i wszystko grało. Dało się? Dało. Teraz jest Son, Lucas do tego Lamela i Alli, same indywidualności. Gramy cały czas to samo, jesteśmy schematyczni, jeden napastnik, wszyscy to wiedzą, nie ma impulsu w grze do przodu, kiedyś jak na bokach byli Walker i Rose to na skrzydłach gra huczała, a dzisiaj to jakaś żenada Aurier to jakieś 40 % tamtego Walkera, nawet nie dosrasta do pięt Trippierowi, Rose dawno bez dawnej formy a jak widzisz Vertonghena na LO to już wiesz, że będzie bieda na skrzydle. Wolno, schematycznie, bez pomysłu. Lucas czy Son dostają piłki, kiwają się, nie szukają gry, irytują strasznie, na dodatek słabo angażują się w grze defensywnej przez co robią się dziury. Może się narażę wielkim fanom Sona czy Lucasa ale przyznajcie że nie są irytujący? Uważam, że obecny Tottenham potrzebuje wielu wzmian kadrowych bo są zawodnicy którzy się wypalili, tacy jak Dier czy Wanyama, są tacy co chcą odejść jak Eriksen, nie ma zmiennika dla napastnika, w klubie ciagle jest lamela który od tylu lat się u Nas kisi, ciekawe jaki pomysł na przyszłość tego zespołu ma Levy. Jeżeli się nie zakwalifikujemy do LM, to już widzę czarne chmury nad klubem

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 145 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się