Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Liverpool
11 stycznia 2020, 17:33 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Tanganga, Alderweireld (C), Sanchez, Rose, Winks, Eriksen, Dele, Lucas, Son
Subs: Vorm, Dier, Lamela, Vertonghen, Lo Celso, Sessegnon, Skipp
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Tanganga, Alderweireld (C), Sanchez, Rose, Winks, Eriksen, Dele, Lucas, Son Subs: Vorm, Dier, Lamela, Vertonghen, Lo Celso, Sessegnon, Skipp
11 stycznia 2020, 17:34 [cytuj]
Tanganga debiutuje w Premier League, ciekawe jak mu pójdzie.
Tanganga debiutuje w Premier League, ciekawe jak mu pójdzie
11 stycznia 2020, 17:42 [cytuj]
High risk high reward. Poch nigdy by sie na coś takiego nie zdecydował. Zobaczymy jak wyjdzie. Szkoda że GLC na ławie.
High risk high reward. Poch nigdy by sie na coś takiego nie zdecydował. Zobaczymy jak wyjdzie. Szkoda że GLC na ławie
11 stycznia 2020, 17:46 [cytuj]
Tanganga dobrze wypadl w presezonie, nikt z nas nie wie jak wypada na treningach. Moze wyroznia sie i Mou uznal, ze to dobry moment, aby dac mu sie wykazac? Trudno mi to jakos ogarnac w glowie, ale ufam, ze Mou wie co robi. Tutaj faworyt jest tylko jeden i kazdy wynik inny niz porazka bedzie duzym zaskoczeniem. COYS
Tanganga dobrze wypadl w presezonie, nikt z nas nie wie jak wypada na treningach. Moze wyroznia sie i Mou uznal, ze to dobry moment, aby dac mu sie wykazac? Trudno mi to jakos ogarnac w glowie, ale ufam, ze Mou wie co robi. Tutaj faworyt jest tylko jeden i kazdy wynik inny niz porazka bedzie duzym zaskoczeniem. COYS
11 stycznia 2020, 17:51 [cytuj]
Tanganga nie widze tego . Nw czuje że pakuje pieluchy biere tabletki ziołowe na uspokojenie szalik w dłoń i mocna herbatka , możemy startować. :bezradny:
Tanganga nie widze tego . Nw czuje że pakuje pieluchy biere tabletki ziołowe na uspokojenie szalik w dłoń i mocna herbatka , możemy startować. :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
11 stycznia 2020, 17:55 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Tanganga dobrze wypadl w presezonie, nikt z nas nie wie jak wypada na treningach. Moze wyroznia sie i Mou uznal, ze to dobry moment, aby dac mu sie wykazac? Trudno mi to jakos ogarnac w glowie, ale ufam, ze Mou wie co robi. Tutaj faworyt jest tylko jeden i kazdy wynik inny niz porazka bedzie duzym zaskoczeniem. COYS

to było pół roku temu, ale widać gdzie jest spory problem i Mou szuka, 2 mecz na 5 obronców
to było pół roku temu, ale widać gdzie jest spory problem i Mou szuka, 2 mecz na 5 obronców
11 stycznia 2020, 17:55 [cytuj]
Jak to mówią człowiek się łudzi a jednak wie. Plus tego wszystkiego jest taki że Rose wrócił do składu i wreszcie gramy ofensywnie.
Jak to mówią człowiek się łudzi a jednak wie. Plus tego wszystkiego jest taki że Rose wrócił do składu i wreszcie gramy ofensywnie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
11 stycznia 2020, 18:13 [cytuj]
Tanganga .. ;-/ ,,,,
Tanganga .. ;-/ ,,,,
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 stycznia 2020, 18:16 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Tanganga .. ;-/ ,,,,
to nasza SIŁA defensywna ?)
to nasza SIŁA defensywna ?)
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
11 stycznia 2020, 18:20 [cytuj]
biorąc pod uwagę ostatnie popisy Janka i Foytha, ale czemu wczesniej Tanganga nie dostal ani minuty ,był mecz z Bayernem o nic, teraz ostatnio w pucharze drugoligowiec, a tu nagle z Liverpoolem debiut w lidze. Chyba JM przestraszyl sie mojej zapowiedzi hejtu, chociaz Parrotta nie widzę nawet na ławce. A tak serio Rose też wraca po dłuzszej przerwie, duzego pola manewru widac nie ma i trzeba ryzykować. Może na zasadzie młody nie przejmuj się i tak byśmy z nimi teraz przegrali
biorąc pod uwagę ostatnie popisy Janka i Foytha, ale czemu wczesniej Tanganga nie dostal ani minuty ,był mecz z Bayernem o nic, teraz ostatnio w pucharze drugoligowiec, a tu nagle z Liverpoolem debiut w lidze. Chyba JM przestraszyl sie mojej zapowiedzi hejtu, chociaz Parrotta nie widzę nawet na ławce. A tak serio Rose też wraca po dłuzszej przerwie, duzego pola manewru widac nie ma i trzeba ryzykować. Może na zasadzie młody nie przejmuj się i tak byśmy z nimi teraz przegrali
11 stycznia 2020, 18:33 [cytuj]
Wlasnie Tanganga uchronil nas przed pierwszym golem :D
Wlasnie Tanganga uchronil nas przed pierwszym golem :D
11 stycznia 2020, 18:39 [cytuj]
Jak mnie wkurwia to że Son każdą swoją akcje musi sam kończyć...
Jak mnie wkurwia to że Son każdą swoją akcje musi sam kończyć
11 stycznia 2020, 18:59 [cytuj]
A Winks celnie piły nie umie podać, odebrać oczywiście też nie. Fatalny jest ten chłopak. Ale wyglądamy naprawde dobrze trzeba przyznać.
Edytowano dnia: 11 stycznia 2020, 19:00
A Winks celnie piły nie umie podać, odebrać oczywiście też nie. Fatalny jest ten chłopak. Ale wyglądamy naprawde dobrze trzeba przyznać
11 stycznia 2020, 19:02 [cytuj]
Tanganga według mnie całkiem dobry mecz, przynajmniej na razie.
Tanganga według mnie całkiem dobry mecz, przynajmniej na razie
11 stycznia 2020, 19:02 [cytuj]
Tanganga świetny na razie
Tanganga świetny na razie
11 stycznia 2020, 19:06 [cytuj]
Kurwa co za fuks
Kurwa co za fuks
11 stycznia 2020, 19:09 [cytuj]
Niestety zrobil Tangange, ale to kryminal, ze ta pilka sie tam przedarla. W ofensywie jestesmy dzis fatalni.
Niestety zrobil Tangange, ale to kryminal, ze ta pilka sie tam przedarla. W ofensywie jestesmy dzis fatalni
11 stycznia 2020, 19:19 [cytuj]
Gol z akcji po aucie który powinien być dla nas. Dlatego Aurier był tak wściekły
Gol z akcji po aucie który powinien być dla nas. Dlatego Aurier był tak wściekły
11 stycznia 2020, 19:23 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Gol z akcji po aucie który powinien być dla nas. Dlatego Aurier był tak wściekły

No trudno się dziwić
:zly:
No trudno się dziwić :zly:
11 stycznia 2020, 19:27 [cytuj]
Po co ten cały VAR jak i tak błędy są.Bez sensu,ale taka prymitywna gra z lagą do przodu-przykro patrzeć.
Po co ten cały VAR jak i tak błędy są.Bez sensu,ale taka prymitywna gra z lagą do przodu-przykro patrzeć
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się