Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Manchester City
2 lutego 2020, 14:33 [cytuj]
Dzisiaj bardzo ciężki mecz nas czeka. Nie ma co się zbytnio oszukiwać, bez Kane i Sissoko, z nową pomocą bez Eriksena, remis raczej każdy brałby w ciemno :)
Dzisiaj bardzo ciężki mecz nas czeka. Nie ma co się zbytnio oszukiwać, bez Kane i Sissoko, z nową pomocą bez Eriksena, remis raczej każdy brałby w ciemno :)
2 lutego 2020, 16:16 [cytuj]
To w zasadzie ostatni dzwonek jezeli chcemy sie podlaczyc do walki o TOP4. Terminarz nam sie sprzyja, ale to jest liga angielska i jezeli chcemy zagrac w przyszlej edycji LM czy nawet LE, to musimy zaczac punktowac ze wszystkimi. Mamy swoje problemy kadrowe, ale City rowniez boryka sie z kilkoma kontuzjami. Biorac pod uwage ostatnie sezony, dzis bedziemy grac z teoretycznie najslabszym City od kilku lat. Zadnego remisu nie biore w ciemno. Woz albo przewoz, chce zobaczyc o co gramy.
To w zasadzie ostatni dzwonek jezeli chcemy sie podlaczyc do walki o TOP4. Terminarz nam sie sprzyja, ale to jest liga angielska i jezeli chcemy zagrac w przyszlej edycji LM czy nawet LE, to musimy zaczac punktowac ze wszystkimi. Mamy swoje problemy kadrowe, ale City rowniez boryka sie z kilkoma kontuzjami. Biorac pod uwage ostatnie sezony, dzis bedziemy grac z teoretycznie najslabszym City od kilku lat. Zadnego remisu nie biore w ciemno. Woz albo przewoz, chce zobaczyc o co gramy
2 lutego 2020, 16:36 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Tanganga, Winks, Lo Celso, Dele, Bergwijn, Son, Lucas
Subs: Gedson, Sessegnon, Gazzaniga, Vertonghen, Lamela, Ndombele, Dier
Edytowano dnia: 2 lutego 2020, 16:56
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Tanganga, Winks, Lo Celso, Dele, Bergwijn, Son, Lucas Subs: Gedson, Sessegnon, Gazzaniga, Vertonghen, Lamela, Ndombele, Dier
2 lutego 2020, 16:57 [cytuj]
Zle to wyglada. Mou nastawia sie na dlugie lagi z pominieciem drugiej linii. Obawiam sie, ze zgniota nas posiadaniem. Winks ani nie jest dobry w destrukcji, ani w rozgrywaniu. Lo Celso to za malo aby pograc cos w srodku. Czekam na zmiany w drugiej polowie, bo w pierwszej raczej malo powachamy pilke.
Zle to wyglada. Mou nastawia sie na dlugie lagi z pominieciem drugiej linii. Obawiam sie, ze zgniota nas posiadaniem. Winks ani nie jest dobry w destrukcji, ani w rozgrywaniu. Lo Celso to za malo aby pograc cos w srodku. Czekam na zmiany w drugiej polowie, bo w pierwszej raczej malo powachamy pilke
2 lutego 2020, 17:22 [cytuj]
NestEa powiedział/a:
Dzisiaj bardzo ciężki mecz nas czeka. Nie ma co się zbytnio oszukiwać, bez Kane i Sissoko, z nową pomocą bez Eriksena, remis raczej każdy brałby w ciemno :)



a ja nie - co mamy do stracenia - trzeba zaatakować .... MC grało w tygodniu my nie
a ja nie - co mamy do stracenia - trzeba zaatakować .... MC grało w tygodniu my nie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2020, 17:44 [cytuj]
czerwo jak huj
czerwo jak huj
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2020, 17:46 [cytuj]
Zinchenko czerwona, Sterling czerwona.
Po prostu nie wiem co powiedziec
Zinchenko czerwona, Sterling czerwona. Po prostu nie wiem co powiedziec
2 lutego 2020, 17:49 [cytuj]
Sterling śmieć, Dean śmieć, varowcy śmiecie
Sterling śmieć, Dean śmieć, varowcy śmiecie
2 lutego 2020, 18:13 [cytuj]
Kevin Friend pierwsza dobra decyzja na VARze.
Kevin Friend pierwsza dobra decyzja na VARze
2 lutego 2020, 18:17 [cytuj]
Hugo wyratowal...
A Aurier jest po prostu umysłową amebą - on nigdy nie będzie dobrym piłkarzem i to wiadomo od jego pierwszego meczu u nas
Hugo wyratowal... A Aurier jest po prostu umysłową amebą - on nigdy nie będzie dobrym piłkarzem i to wiadomo od jego pierwszego meczu u nas
2 lutego 2020, 18:24 [cytuj]
Zero gry , kabaret na boisku . Super spotkanie. Na emocje z Tottenhamem można liczyć zawsze.
Zero gry , kabaret na boisku . Super spotkanie. Na emocje z Tottenhamem można liczyć zawsze
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lutego 2020, 18:34 [cytuj]
Czyli to co mozna bylo przewidziec. City gra w pilke, a my bronimy sie wiekszoscia zespolu liczac na jakies jedno cudowne podanie do przodu. Poki co nie oddalismy zadnego strzalu. W obronie nie gramy jakos najgorzej, ale trzeba oddac, ze mamy dzisiaj sporo szczescia. Obroniony karny, Aguero pudlujacy z jednego metra do bramki. Nie podoba mi sie to. Wole juz ten walczacy Tottenham bez kompleksow, nie kalkulujacy.
Czyli to co mozna bylo przewidziec. City gra w pilke, a my bronimy sie wiekszoscia zespolu liczac na jakies jedno cudowne podanie do przodu. Poki co nie oddalismy zadnego strzalu. W obronie nie gramy jakos najgorzej, ale trzeba oddac, ze mamy dzisiaj sporo szczescia. Obroniony karny, Aguero pudlujacy z jednego metra do bramki. Nie podoba mi sie to. Wole juz ten walczacy Tottenham bez kompleksow, nie kalkulujacy
2 lutego 2020, 18:54 [cytuj]
O ja, brawo Bergwijn!!
Obyśmy to dowieźli, heh
O ja, brawo Bergwijn!! Obyśmy to dowieźli, heh
2 lutego 2020, 19:02 [cytuj]
I pieknie. Mam nadzieje że nic poważnego Bergwijn.
I pieknie. Mam nadzieje że nic poważnego Bergwijn
2 lutego 2020, 19:02 [cytuj]
Soooon!!!
Może wnerwia czasem, ale skoro strzelił to dzisiaj już niech mu będzie.
Soooon!!! Może wnerwia czasem, ale skoro strzelił to dzisiaj już niech mu będzie
2 lutego 2020, 19:05 [cytuj]
Son to jedno, ale 70% roboty to tam zrobil Ndombele. To jest jakosc.
Son to jedno, ale 70% roboty to tam zrobil Ndombele. To jest jakosc
2 lutego 2020, 19:14 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Son to jedno, ale 70% roboty to tam zrobil Ndombele. To jest jakosc

O tak, bardzo dobrze jest go widzieć spowrotem na boisku, szczególnie po tak długiej przerwie :)
O tak, bardzo dobrze jest go widzieć spowrotem na boisku, szczególnie po tak długiej przerwie :)
2 lutego 2020, 19:26 [cytuj]
brawo ! brawo! tak się gra MC
brawo ! brawo! tak się gra MC
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2020, 19:45 [cytuj]
Punkt zwrotny?!
Punkt zwrotny?!
2 lutego 2020, 20:35 [cytuj]
mega mecz w stylu Mou , sytuacje bramkowe 3-17 .... i 3 pskt zostają na WHL
mega mecz w stylu Mou , sytuacje bramkowe 3-17 .... i 3 pskt zostają na WHL
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się