Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Aston Villa - SPURS
16 lutego 2020, 14:18 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Winks, Dele, Bergwijn, Son, Lucas
#THFC: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Winks, Dele, Bergwijn, Son, Lucas
16 lutego 2020, 14:36 [cytuj]
Mam mieszane uczucia co do skladu ale Jose wie co robi!
( Dier :nie: )
Mam mieszane uczucia co do skladu ale Jose wie co robi! ( Dier :nie: )
16 lutego 2020, 14:45 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Mam mieszane uczucia co do skladu ale Jose wie co robi!
( Dier :nie: )


ja podobnie , Dier ; Davies..... Toby też czasem potrafi się zagapić
ja podobnie , Dier ; Davies..... Toby też czasem potrafi się zagapić
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
16 lutego 2020, 15:23 [cytuj]
Znowu oddajemy pilke przeciwnikowi, znowu sie meczymy. Panie Mourinho, czas na jakis plan awaryjny, bo w takim stylu nie przeskoczymy srodka tabeli.
Znowu oddajemy pilke przeciwnikowi, znowu sie meczymy. Panie Mourinho, czas na jakis plan awaryjny, bo w takim stylu nie przeskoczymy srodka tabeli
16 lutego 2020, 15:24 [cytuj]
Aurier i Toby FATALNI
Aurier i Toby FATALNI
16 lutego 2020, 15:28 [cytuj]
Toby się zrehabilitował, ładna bramka. Ale i tak mało optymistycznie to wygląda na razie.
Edytowano dnia: 16 lutego 2020, 15:29
Toby się zrehabilitował, ładna bramka. Ale i tak mało optymistycznie to wygląda na razie
16 lutego 2020, 15:30 [cytuj]
Podajcie bardziej typowy start meczu Tottenhamu ze sredniakiem/slabeuszem niz dzisiaj.
Poczekam...
Podajcie bardziej typowy start meczu Tottenhamu ze sredniakiem/slabeuszem niz dzisiaj. Poczekam
16 lutego 2020, 15:32 [cytuj]
Za Pochettino to taka Aston Villa nie powachalaby za bardzo pilki. Za Mourinho oddajemy im pilke i czekamy na kontry i stale fragmenty.
Za Pochettino to taka Aston Villa nie powachalaby za bardzo pilki. Za Mourinho oddajemy im pilke i czekamy na kontry i stale fragmenty.
16 lutego 2020, 15:49 [cytuj]
gorzej chyba nie dało się kopnąć tego karnego
gorzej chyba nie dało się kopnąć tego karnego
16 lutego 2020, 15:54 [cytuj]
Koniec końców znacznie lepsza pierwsza połowa niż za Pocha z AV. Bergwijn chyba najlepszy na boisku od nas.
Koniec końców znacznie lepsza pierwsza połowa niż za Pocha z AV. Bergwijn chyba najlepszy na boisku od nas
16 lutego 2020, 15:55 [cytuj]
Alii przy tylu okazjach to my powinniśmy z 4-1 już minimum prowadzić. Son gra ogólnie totalną padake nie od dziś. Tyle że gole strzela . Karnego uderzył fatalnie ale niech sie cieszy że trafił z dobitki bo nie wiele brakowało. Berqwijn na plus . Wywalczył karnego poza tym to jak na razie tyle . Chciałbym zobaczyć zmianę za SA bo prawa flanka nie istnieje , to co robi z nami Grellish to jest jakieś nieporozumienie ./
Alii przy tylu okazjach to my powinniśmy z 4-1 już minimum prowadzić. Son gra ogólnie totalną padake nie od dziś. Tyle że gole strzela . Karnego uderzył fatalnie ale niech sie cieszy że trafił z dobitki bo nie wiele brakowało. Berqwijn na plus . Wywalczył karnego poza tym to jak na razie tyle . Chciałbym zobaczyć zmianę za SA bo prawa flanka nie istnieje , to co robi z nami Grellish to jest jakieś nieporozumienie ./
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
16 lutego 2020, 15:57 [cytuj]
Koncowka byla juz dobra, ale wydaje mi sie, ze to tylko wypadkowa tego, ze nasi zapomnieli o tej ultradefensywnej taktyce Mourinho i poszli na calosc atakujac calym zespolem, a nie czterema zawodnikami. Strzelam, ze na druga polowe znowu wyjdziemy cofnieci do momentu, az dupa nie zacznie sie palic. Niech Mou przeanalizuje sobie ta pierwsza polowe i wyciagnie wnioski, bo nie da sie ze wszystkimi grac takiej samej padliny. Mamy zbyt dobrych zawodnikow zeby oddawac wszystkim pilke.
Koncowka byla juz dobra, ale wydaje mi sie, ze to tylko wypadkowa tego, ze nasi zapomnieli o tej ultradefensywnej taktyce Mourinho i poszli na calosc atakujac calym zespolem, a nie czterema zawodnikami. Strzelam, ze na druga polowe znowu wyjdziemy cofnieci do momentu, az dupa nie zacznie sie palic. Niech Mou przeanalizuje sobie ta pierwsza polowe i wyciagnie wnioski, bo nie da sie ze wszystkimi grac takiej samej padliny. Mamy zbyt dobrych zawodnikow zeby oddawac wszystkim pilke
16 lutego 2020, 16:01 [cytuj]
:kotek:


spokojnie ,,,, teraz Gedson i autobus
:kotek: spokojnie ,,,, teraz Gedson i autobus
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
16 lutego 2020, 16:57 [cytuj]
Nalezala nam sie ta bramka w drugiej polowie. W koncu zagralismy odwazniej, AV powinno sie cieszyc, ze nie koncza mecz z 6 bramkami w plecy.
Nalezala nam sie ta bramka w drugiej polowie. W koncu zagralismy odwazniej, AV powinno sie cieszyc, ze nie koncza mecz z 6 bramkami w plecy
16 lutego 2020, 16:58 [cytuj]
Klasyk, Son najgorszy na boisku, a dwie bramki na farcie ma xD
Klasyk, Son najgorszy na boisku, a dwie bramki na farcie ma xD
16 lutego 2020, 16:58 [cytuj]
Nie bylo źle ale skuteczność fatalna. Dele i Son po 3 setki co najmniej zmarnowali.
Nie bylo źle ale skuteczność fatalna. Dele i Son po 3 setki co najmniej zmarnowali
16 lutego 2020, 17:05 [cytuj]
cel zrealizowany , Mou mistrz
cel zrealizowany , Mou mistrz
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 lutego 2020, 13:57 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Za Pochettino to taka Aston Villa nie powachalaby za bardzo pilki. Za Mourinho oddajemy im pilke i czekamy na kontry i stale fragmenty.

za Pochettino to z taka Aston Villa mielismy 2 celne strzaly w pierwszych 70 minutach meczu w ktorym przegrywalismy 0-1 i mielismy Harrego w skladzie..
za Pochettino to z taka Aston Villa mielismy 2 celne strzaly w pierwszych 70 minutach meczu w ktorym przegrywalismy 0-1 i mielismy Harrego w skladzie

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się