Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs vs Wolves
1 marca 2020, 15:10 [cytuj]
Lloris kontuzja ,a Lamela??
Lloris kontuzja ,a Lamela??
1 marca 2020, 15:15 [cytuj]
goooooooooooooooooooooooool
goooooooooooooooooooooooool
1 marca 2020, 15:40 [cytuj]
Ciekawe czy w tym sezonie zagramy jeszcze jakiś mecz na zero z tyłu....
Ciekawe czy w tym sezonie zagramy jeszcze jakiś mecz na zero z tyłu
1 marca 2020, 15:48 [cytuj]
ale trzeba zauważyć ,iż dziś wyjątkowo gramy do przodu, brawo Aurier:ok:
ale trzeba zauważyć ,iż dziś wyjątkowo gramy do przodu, brawo Aurier:ok:
1 marca 2020, 16:39 [cytuj]
dawać Parrotta!!
dawać Parrotta!!
1 marca 2020, 16:50 [cytuj]
co za refleks ...
co za refleks
1 marca 2020, 16:57 [cytuj]
Tanganga zajebał dwie bramki, w obronie masło
Tanganga zajebał dwie bramki, w obronie masło
1 marca 2020, 16:57 [cytuj]
Mourinho out
Mourinho out
1 marca 2020, 17:02 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Ciekawe czy w tym sezonie zagramy jeszcze jakiś mecz na zero z tyłu



''żaden klasowy zespół nie przegrywa dwóch meczy z rzędu'' ...... słowa Mou , co zrobić - wychodzi na to że Spurs to pospolite ruszenie .... żenująca trzecia z rzędu porażka
''żaden klasowy zespół nie przegrywa dwóch meczy z rzędu'' ...... słowa Mou , co zrobić - wychodzi na to że Spurs to pospolite ruszenie .... żenująca trzecia z rzędu porażka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 marca 2020, 17:15 [cytuj]
Jaka cholerna klątwa wisi na tym klubie. Dlaczego my zawsze musimy zatrudniać w nieprzemyślany sposób. Tak sprowadzamy piłkarzy tak sprowadziliśmy trenera. Liverpool skusił Kloppa, a my w odpowiedzi bierzemy za mega pieniądze starego trenera, który nie dość, że po wynikach w poprzednich klubach jechał w dół, to jeszcze nie potrafi ogarnąć naszej defensywy przez pół sezonu (po cholerę przedłużamy kontrakty z obrońcami, jak co mecz tracimy bramki). Dla mnie Mou to typ trenera, który może jeszcze coś pokazałby gdyby dostał wóz pieniędzy na topowych zawodników, bo taktycznie okazuje się dla mnie nędzny. Dawałem naszemu trenerowi szansę, broniąc go słabymi zawodnikami w klubie, ale po tym jak zobaczyłem, że w ostatnich pięciu ligowych meczach Chelase zdobyła komplet punktów tylko na nas i dzisiejszym wyniku mam go już dość.
Jaka cholerna klątwa wisi na tym klubie. Dlaczego my zawsze musimy zatrudniać w nieprzemyślany sposób. Tak sprowadzamy piłkarzy tak sprowadziliśmy trenera. Liverpool skusił Kloppa, a my w odpowiedzi bierzemy za mega pieniądze starego trenera, który nie dość, że po wynikach w poprzednich klubach jechał w dół, to jeszcze nie potrafi ogarnąć naszej defensywy przez pół sezonu (po cholerę przedłużamy kontrakty z obrońcami, jak co mecz tracimy bramki). Dla mnie Mou to typ trenera, który może jeszcze coś pokazałby gdyby dostał wóz pieniędzy na topowych zawodników, bo taktycznie okazuje się dla mnie nędzny. Dawałem naszemu trenerowi szansę, broniąc go słabymi zawodnikami w klubie, ale po tym jak zobaczyłem, że w ostatnich pięciu ligowych meczach Chelase zdobyła komplet punktów tylko na nas i dzisiejszym wyniku mam go już dość
1 marca 2020, 17:40 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Jaka cholerna klątwa wisi na tym klubie. Dlaczego my zawsze musimy zatrudniać w nieprzemyślany sposób. Tak sprowadzamy piłkarzy tak sprowadziliśmy trenera. Liverpool skusił Kloppa, a my w odpowiedzi bierzemy za mega pieniądze starego trenera, który nie dość, że po wynikach w poprzednich klubach jechał w dół, to jeszcze nie potrafi ogarnąć naszej defensywy przez pół sezonu (po cholerę przedłużamy kontrakty z obrońcami, jak co mecz tracimy bramki). Dla mnie Mou to typ trenera, który może jeszcze coś pokazałby gdyby dostał wóz pieniędzy na topowych zawodników, bo taktycznie okazuje się dla mnie nędzny. Dawałem naszemu trenerowi szansę, broniąc go słabymi zawodnikami w klubie, ale po tym jak zobaczyłem, że w ostatnich pięciu ligowych meczach Chelase zdobyła komplet punktów tylko na nas i dzisiejszym wyniku mam go już dość



nie zgadzam się że - sięgniecie po TSO było zatrudnieniem typu \\\'\\\' trafił kulą w płot \\\'\\\' .... to możemy powiedzieć w maju 2021 r , poza tym Levy zabezpieczył się dając dość krótki kontrakt (3 i pół roku) .... na razie zakup Stivena i Gedsona pokazuje że działa prawidłowo - reszta ........ no może 3/4 patałachów biega jakby startowała w runmagedonie - biegają , wywracają się , płaczą i biorą kasę za to i jest pięknie ; skończy się to niedługo - chwasty zostaną wyrwane w maju - w sierpniu zobaczymy co znaczy TOT - TSO w Premier L. i niestety ( albo stety) w Lidze Europy
Edytowano dnia: 1 marca 2020, 17:51
nie zgadzam się że - sięgniecie po TSO było zatrudnieniem typu \\\'\\\' trafił kulą w płot \\\'\\\' .... to możemy powiedzieć w maju 2021 r , poza tym Levy zabezpieczył się dając dość krótki kontrakt (3 i pół roku) .... na razie zakup Stivena i Gedsona pokazuje że działa prawidłowo - reszta ........ no może 3/4 patałachów biega jakby startowała w runmagedonie - biegają , wywracają się , płaczą i biorą kasę za to i jest pięknie ; skończy się to niedługo - chwasty zostaną wyrwane w maju - w sierpniu zobaczymy co znaczy TOT - TSO w Premier L. i niestety ( albo stety) w Lidze Europy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 marca 2020, 17:59 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie zgadzam się że - sięgniecie po TSO było zatrudnieniem typu \'\' trafił kulą w płot \'\' .... to możemy powiedzieć w maju 2021 r , poza tym Levy zabezpieczył się dając dość krótki kontrakt (3 i pół roku) .... na razie zakup Stivena i Gedsona pokazuje że działa prawidłowo - reszta ........ no może 3/4 patałachów biega jakby startowała w runmagedonie - biegają , wywracają się , płaczą i biorą kasę za to i jest pięknie ; skończy się to niedługo - chwasty zostaną wyrwane w maju - w sierpniu zobaczymy co znaczy TOT - TSO w Premier L. i w Lidze Europy

Rafo też chcę w to wierzyć ale z każdym meczem coraz mniej w tą wizję wierzę. Bo też uważam, że 3/4 zawodników nie jest na ten poziom w którym chcemy być i trzeba ich wymienić. Tyle, że jest mi trudno w to uwierzyć po tym jak z usłyszałem, że nie jesteśmy klubem, który kupuje ukształtowanych piłkarzy. Moim zdaniem drogą Ajaksu nie da się już iść i osiągać trofea, a z tym kojarzy mi się ta wypowiedź. Ale będę na razie wciąż powtarzał, że czarę goryczy przelewa u mnie nasza postawa defensywna zespołu i tracenie co mecz bramek.
Rafo też chcę w to wierzyć ale z każdym meczem coraz mniej w tą wizję wierzę. Bo też uważam, że 3/4 zawodników nie jest na ten poziom w którym chcemy być i trzeba ich wymienić. Tyle, że jest mi trudno w to uwierzyć po tym jak z usłyszałem, że nie jesteśmy klubem, który kupuje ukształtowanych piłkarzy. Moim zdaniem drogą Ajaksu nie da się już iść i osiągać trofea, a z tym kojarzy mi się ta wypowiedź. Ale będę na razie wciąż powtarzał, że czarę goryczy przelewa u mnie nasza postawa defensywna zespołu i tracenie co mecz bramek
1 marca 2020, 18:36 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie zgadzam się że - sięgniecie po TSO było zatrudnieniem typu \\\'\\\' trafił kulą w płot \\\'\\\' .... to możemy powiedzieć w maju 2021 r , poza tym Levy zabezpieczył się dając dość krótki kontrakt (3 i pół roku) .... na razie zakup Stivena i Gedsona pokazuje że działa prawidłowo - reszta ........ no może 3/4 patałachów biega jakby startowała w runmagedonie - biegają , wywracają się , płaczą i biorą kasę za to i jest pięknie ; skończy się to niedługo - chwasty zostaną wyrwane w maju - w sierpniu zobaczymy co znaczy TOT - TSO w Premier L. i niestety ( albo stety) w Lidze Europy


Nawet jeżeli się z tym zgodzić to czy nie idzie to (przynajmniej częściowo) na konto Mourinho? Nie powinien ich ogarnąć, skłonić do dyscypliny itp?
A w każdym razie nie świadczy to aby o tym, że ta magia Mourinho (którą co niektórzy zachwycali się i na którą powoływali argumentując za zatrudnieniem Portugalczyka) nie przebrzmiała? Alderweireld to se może opowiadać, że Mourinho najlepszy trener i od razu się chce pod jego wodzą pracować, szkoda że potem po drużynie tego nie widać na boisku.
Nawet jeżeli się z tym zgodzić to czy nie idzie to (przynajmniej częściowo) na konto Mourinho? Nie powinien ich ogarnąć, skłonić do dyscypliny itp? A w każdym razie nie świadczy to aby o tym, że ta magia Mourinho (którą co niektórzy zachwycali się i na którą powoływali argumentując za zatrudnieniem Portugalczyka) nie przebrzmiała? Alderweireld to se może opowiadać, że Mourinho najlepszy trener i od razu się chce pod jego wodzą pracować, szkoda że potem po drużynie tego nie widać na boisku
1 marca 2020, 18:46 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Rafo też chcę w to wierzyć ale z każdym meczem coraz mniej w tą wizję wierzę. Bo też uważam, że 3/4 zawodników nie jest na ten poziom w którym chcemy być i trzeba ich wymienić. Tyle, że jest mi trudno w to uwierzyć po tym jak z usłyszałem, że nie jesteśmy klubem, który kupuje ukształtowanych piłkarzy. Moim zdaniem drogą Ajaksu nie da się już iść i osiągać trofea, a z tym kojarzy mi się ta wypowiedź. Ale będę na razie wciąż powtarzał, że czarę goryczy przelewa u mnie nasza postawa defensywna zespołu i tracenie co mecz bramek



spokojnie Wolf , pierwszą bramkę w przyszłym sezonie stracimy po 15 września ;]
spokojnie Wolf , pierwszą bramkę w przyszłym sezonie stracimy po 15 września ;]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 marca 2020, 18:50 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Nawet jeżeli się z tym zgodzić to czy nie idzie to (przynajmniej częściowo) na konto Mourinho? Nie powinien ich ogarnąć, skłonić do dyscypliny itp?
A w każdym razie nie świadczy to aby o tym, że ta magia Mourinho (którą co niektórzy zachwycali się i na którą powoływali argumentując za zatrudnieniem Portugalczyka) nie przebrzmiała? Alderweireld to se może opowiadać, że Mourinho najlepszy trener i od razu się chce pod jego wodzą pracować, szkoda że potem po drużynie tego nie widać na boisku


Marcin - poczekajmy ; nie mamy innego wyjścia , LM jest stracona , RB na 99% nas rozwali u siebie - ale Puchar Anglii........
Marcin - poczekajmy ; nie mamy innego wyjścia , LM jest stracona , RB na 99% nas rozwali u siebie - ale Puchar Anglii
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 154 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się