Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Burnley - SPURS
7 marca 2020, 17:33 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Tanganga, Sanchez, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Skipp, Ndombele, Lamela, Dele, Bergwijn

Czyli znow obrona przez 90 minut i laga do przodu?:bezradny:
#THFC: Lloris (C), Tanganga, Sanchez, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Skipp, Ndombele, Lamela, Dele, Bergwijn Czyli znow obrona przez 90 minut i laga do przodu?:bezradny:
7 marca 2020, 18:06 [cytuj]
W końcu Ndombele, wg. mnie to jest aktualnie jedyna osoba w naszym teamie, która potrafi podać kozak piłkę, ruszyć do przodu i nie zgubić piłki, minąć paru... Oby zagrał fajnie i siwy nie odwalał pały, ten typ potrzebuje minut i bedzie robić miazgę w środku..
W końcu Ndombele, wg. mnie to jest aktualnie jedyna osoba w naszym teamie, która potrafi podać kozak piłkę, ruszyć do przodu i nie zgubić piłki, minąć paru... Oby zagrał fajnie i siwy nie odwalał pały, ten typ potrzebuje minut i bedzie robić miazgę w środku
7 marca 2020, 18:14 [cytuj]
nie zdziwi mnie piąta porażka z rzędu , skład pokazuje że Mou ciągle błądzi we mgle --- obym się mylił
nie zdziwi mnie piąta porażka z rzędu , skład pokazuje że Mou ciągle błądzi we mgle --- obym się mylił
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 18:35 [cytuj]
Nisko upadliśmy, skoro nawet w starciu z Burnley nie jesteśmy faworytami 2.65 na naszych w Totolotku :boisie: Wciąż jednak liczę na Mourinho . Mam nadzieje, że coś wykombinuje i zgarniemy 3 oczka.
Nisko upadliśmy, skoro nawet w starciu z Burnley nie jesteśmy faworytami 2.65 na naszych w Totolotku :boisie: Wciąż jednak liczę na Mourinho . Mam nadzieje, że coś wykombinuje i zgarniemy 3 oczka
7 marca 2020, 18:48 [cytuj]
Żałość...
Po pierwszych 15 minutach w strzałach 7 1 dla burnley (4 0 celne).
Błagam wyjebać ten szrot i zacząć wszystko od nowa
Żałość... Po pierwszych 15 minutach w strzałach 7 1 dla burnley (4 0 celne). Błagam wyjebać ten szrot i zacząć wszystko od nowa
7 marca 2020, 18:50 [cytuj]
qurwa w środku pola nie istniejemy ,,,,,, Demble wróć !
qurwa w środku pola nie istniejemy ,,,,,, Demble wróć !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 18:52 [cytuj]
kogito powiedział/a:
Nisko upadliśmy, skoro nawet w starciu z Burnley nie jesteśmy faworytami 2.65 na naszych w Totolotku :boisie: Wciąż jednak liczę na Mourinho . Mam nadzieje, że coś wykombinuje i zgarniemy 3 oczka

nie bez powodu ten kurs, 1:0
nie bez powodu ten kurs, 1:0
7 marca 2020, 19:08 [cytuj]
Jest zle. Wyglada to jak koncowka ery Pocha. Jestesmy wypaleni. Mourinho nie ma zasnego pomyslu. Szykuje sie katastrofa.
Jest zle. Wyglada to jak koncowka ery Pocha. Jestesmy wypaleni. Mourinho nie ma zasnego pomyslu. Szykuje sie katastrofa
7 marca 2020, 19:15 [cytuj]
Mourinho zdobywa więcej punktow na mecz niż Poch na początku sezonu, a nie może skorzystać ani z Kane'a ani z Sona. Chyba niepoważni jesteście z tym zrzucaniem odpowiedzialności za wyniki na niego. W dodatku dzisiaj nie gra trzeci najlepszy zawodnik z naszej kadry, bo odpoczywa przed Lipskiem (chyba nie musze pisać o kogo chodzi). Brak bocznych obrońców, człapiący niegotowy fizycznie Ndombele, czy debil Dele, który po paru niezłych meczach wrócił do swojej stałej formy (do bycia gównem innymi słowy) to nie wina Mourinho. Ciężko o wyniki i ciężko o efektowną gre z tak gównianą kadrą. Jesteśmy zespołem z jedną z najkrótszych ławek w EPL i straciliśmy dwóch najlepszych piłkarzy. Ciekawe jak LFC grałby pół roku bez Mane i Salaha, Barcelona bez Messiego i Suareza albo Bayern bez Lewego i Gnabryego. Nic co sie dzieje złego w klubie obecnie nie jest winą Mourinho.
Edytowano dnia: 7 marca 2020, 19:17
Mourinho zdobywa więcej punktow na mecz niż Poch na początku sezonu, a nie może skorzystać ani z Kane'a ani z Sona. Chyba niepoważni jesteście z tym zrzucaniem odpowiedzialności za wyniki na niego. W dodatku dzisiaj nie gra trzeci najlepszy zawodnik z naszej kadry, bo odpoczywa przed Lipskiem (chyba nie musze pisać o kogo chodzi). Brak bocznych obrońców, człapiący niegotowy fizycznie Ndombele, czy debil Dele, który po paru niezłych meczach wrócił do swojej stałej formy (do bycia gównem innymi słowy) to nie wina Mourinho. Ciężko o wyniki i ciężko o efektowną gre z tak gównianą kadrą. Jesteśmy zespołem z jedną z najkrótszych ławek w EPL i straciliśmy dwóch najlepszych piłkarzy. Ciekawe jak LFC grałby pół roku bez Mane i Salaha, Barcelona bez Messiego i Suareza albo Bayern bez Lewego i Gnabryego. Nic co sie dzieje złego w klubie obecnie nie jest winą Mourinho
7 marca 2020, 19:17 [cytuj]
;( zal na popatrzeć
;( zal na popatrzeć
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 19:22 [cytuj]
Tu nie chodzi o wyniki, ale wlasnie o styl, a raczej jego brak. Mou nawet majac wszystkich zawodnikow zdrowych gralby to samo gowno. Jak mial Sona i Kane, to gral identycznie jak dzisiaj. Byc moze przy tej dwojce cos bysmy dzisiaj wcisneli, ale nie zmienia to faktu, ze nadal gralibysmy gowno. Facet przyszedl do klubu, ktory gral jeden z najbardziej ofensywnych pilek w Anglii i na sile probuje zepchnac go do defensywy, bo przez kilkanascie lat nie potrafil grac inaczej. Nam ten styl nie lezy. Co gorsza on juz nawet nie przynosi wynikow. Ja w Mou widze dzisiaj wypalonego dziadka, ktory nie potrafi przystosowac sie do nowej rzeczywistosci. Dzisiaj rzeczywistosc wyglada tak, ze ultradefensywne kluby niczego w wielkiej pilce nie ugrywaja. Dzisiaj kroluje styl, ofensywna pilka.
Tu nie chodzi o wyniki, ale wlasnie o styl, a raczej jego brak. Mou nawet majac wszystkich zawodnikow zdrowych gralby to samo gowno. Jak mial Sona i Kane, to gral identycznie jak dzisiaj. Byc moze przy tej dwojce cos bysmy dzisiaj wcisneli, ale nie zmienia to faktu, ze nadal gralibysmy gowno. Facet przyszedl do klubu, ktory gral jeden z najbardziej ofensywnych pilek w Anglii i na sile probuje zepchnac go do defensywy, bo przez kilkanascie lat nie potrafil grac inaczej. Nam ten styl nie lezy. Co gorsza on juz nawet nie przynosi wynikow. Ja w Mou widze dzisiaj wypalonego dziadka, ktory nie potrafi przystosowac sie do nowej rzeczywistosci. Dzisiaj rzeczywistosc wyglada tak, ze ultradefensywne kluby niczego w wielkiej pilce nie ugrywaja. Dzisiaj kroluje styl, ofensywna pilka
7 marca 2020, 19:27 [cytuj]
Ale kto ma grać stylowo w tym zespole? Nie ma Kane'a, nie ma Sona, nie ma Delego i nie ma Lucasa bo obaj ssą niemiłosiernie. Moura bramke co 410 minut strzela. Nie mamy żadnego sensownego ofensywnego zawodnika poza Bergwijnem który dopiero co dołączył. To jest wina Mourinho?
Ale kto ma grać stylowo w tym zespole? Nie ma Kane'a, nie ma Sona, nie ma Delego i nie ma Lucasa bo obaj ssą niemiłosiernie. Moura bramke co 410 minut strzela. Nie mamy żadnego sensownego ofensywnego zawodnika poza Bergwijnem który dopiero co dołączył. To jest wina Mourinho?
7 marca 2020, 19:31 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Ale kto ma grać stylowo w tym zespole? Nie ma Kane'a, nie ma Sona, nie ma Delego i nie ma Lucasa bo obaj ssą niemiłosiernie. Moura bramke co 410 minut strzela. Nie mamy żadnego sensownego ofensywnego zawodnika poza Bergwijnem który dopiero co dołączył. To jest wina Mourinho?


Damian88 słusznie napisał że nawet mając Kane i Sona siwy bałwan orał defensywa taktyką aż do porzygu i gówno grali także z nimi. Nie broń starego wypalonego dziada, któremu świat odjechał już dawno
Damian88 słusznie napisał że nawet mając Kane i Sona siwy bałwan orał defensywa taktyką aż do porzygu i gówno grali także z nimi. Nie broń starego wypalonego dziada, któremu świat odjechał już dawno
7 marca 2020, 19:31 [cytuj]
pierwszy raz przełączyłem na inny mecz , no to jest dno !
dlaczego biedne Burley stać na 4 nominalnych napastników a nas nie ?
jechaliśmy Kane .... i od biedy Son-em a teraz jedziemy czołgiem bez lufy
pierwszy raz przełączyłem na inny mecz , no to jest dno ! dlaczego biedne Burley stać na 4 nominalnych napastników a nas nie ? jechaliśmy Kane .... i od biedy Son-em a teraz jedziemy czołgiem bez lufy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 19:31 [cytuj]
pierwszy raz przełączyłem na inny mecz , no to jest dno !
dlaczego biedne Burley stać na 4 nominalnych napastników a nas nie ?
jechaliśmy Kane .... i od biedy Son-em a teraz jedziemy czołgiem bez lufy
pierwszy raz przełączyłem na inny mecz , no to jest dno ! dlaczego biedne Burley stać na 4 nominalnych napastników a nas nie ? jechaliśmy Kane .... i od biedy Son-em a teraz jedziemy czołgiem bez lufy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 19:34 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Damian88 słusznie napisał że nawet mając Kane i Sona siwy bałwan orał defensywa taktyką aż do porzygu i gówno grali także z nimi. Nie broń starego wypalonego dziada, któremu świat odjechał już dawno


Mając Kane'a i Sona od momentu objęcia zespołu przez Mourinho byliśmy na 2 miejscu (za Liverpoolem) w liczbie zdobytych punktów. Musze przypominać na którym miejscu i z iloma oczkami zostawił nas Pochettino?
Mając Kane'a i Sona od momentu objęcia zespołu przez Mourinho byliśmy na 2 miejscu (za Liverpoolem) w liczbie zdobytych punktów. Musze przypominać na którym miejscu i z iloma oczkami zostawił nas Pochettino?
7 marca 2020, 20:45 [cytuj]
Nombele śmiało można już określić mianem niewypału transferowego. O ile gra się poprawiła w drugiej połowie jak już zszedł z boiska
Nombele śmiało można już określić mianem niewypału transferowego. O ile gra się poprawiła w drugiej połowie jak już zszedł z boiska
TO DARE IS TO DO
7 marca 2020, 20:46 [cytuj]
Do tej uwagi o Mourinho i jego stylu gry i braku Sona czy Kane'a to bym tylko chciał dorzucić uwagę, że jak swego czasu The Special One miał do dyspozycji np De Bruyne czy Salaha (jeszcze wcześniej Robbena) to się raczej ich pozbywał niż budował na nich ładnie grające zespoły.
Do tej uwagi o Mourinho i jego stylu gry i braku Sona czy Kane'a to bym tylko chciał dorzucić uwagę, że jak swego czasu The Special One miał do dyspozycji np De Bruyne czy Salaha (jeszcze wcześniej Robbena) to się raczej ich pozbywał niż budował na nich ładnie grające zespoły
7 marca 2020, 20:47 [cytuj]
https://www.premierinjuries.com/injury-table.php


w tej chwili to najważniejsza tabela dla nas
4 kwiecień Sissoko , 18 kwiecień Kane

> dziś na T mOOR wiele wyjaśniło się ; mamy jednak ''pierwszy garnitur ''
Lo i Lu robią robotę z przodu .............. szkoda że nie ma LLiorente --- bo dziś był by 3 pkt
https://www.premierinjuries.com/injury-table.php w tej chwili to najważniejsza tabela dla nas 4 kwiecień Sissoko , 18 kwiecień Kane > dziś na T mOOR wiele wyjaśniło się ; mamy jednak ''pierwszy garnitur '' Lo i Lu robią robotę z przodu .............. szkoda że nie ma LLiorente --- bo dziś był by 3 pkt
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 marca 2020, 23:02 [cytuj]
gołym okiem widać, że jak Pitołaj pozwala im grać ,choćby mecz z Wolves(tam były błędy indywidualne) to potrafimy grać ,ale zazwyczaj startujemy z pseudomurarką i mamy takie dziury z tyłu paradoksalnie ,a jak już zaczynamy grać do przodu, to od razu dużo lepiej to wygląda. No i zmiany robi dziwne, Aurier mógł dziś wejść nawet za Tangangę, bo Iworyjczyk miał wrzucać, ale po zejściu Lameli, w polu karnym najczęściej był jeden Lucas, więc też strasznie nielogiczne.
A temat napastników i rozwijania młodzieży lepiej przemilczeć. Ja tego DeBruyne to nigdy nie zrozumiem, bo on wcale taki stricte ofensywny, nie był, nigdy się nie lenił w grze obronnej jak np młodszy Salah. Pamiętam kupiłem Belga wtedy na fantasy przed sezonem, pierwszy mecz asysta i wypad, szkoda tylko, że nie do nas...
gołym okiem widać, że jak Pitołaj pozwala im grać ,choćby mecz z Wolves(tam były błędy indywidualne) to potrafimy grać ,ale zazwyczaj startujemy z pseudomurarką i mamy takie dziury z tyłu paradoksalnie ,a jak już zaczynamy grać do przodu, to od razu dużo lepiej to wygląda. No i zmiany robi dziwne, Aurier mógł dziś wejść nawet za Tangangę, bo Iworyjczyk miał wrzucać, ale po zejściu Lameli, w polu karnym najczęściej był jeden Lucas, więc też strasznie nielogiczne. A temat napastników i rozwijania młodzieży lepiej przemilczeć. Ja tego DeBruyne to nigdy nie zrozumiem, bo on wcale taki stricte ofensywny, nie był, nigdy się nie lenił w grze obronnej jak np młodszy Salah. Pamiętam kupiłem Belga wtedy na fantasy przed sezonem, pierwszy mecz asysta i wypad, szkoda tylko, że nie do nas
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się