Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - WHU
23 czerwca 2020, 20:19 [cytuj]
Spurs: Lloris, Aurier, Dier, Sánchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Dele, Lucas, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Alderweireld, Vertonghen, Sessegnon, Ndombele, Lamela, Bergwijn, Gedson, Winks
Spurs: Lloris, Aurier, Dier, Sánchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Dele, Lucas, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Alderweireld, Vertonghen, Sessegnon, Ndombele, Lamela, Bergwijn, Gedson, Winks
23 czerwca 2020, 20:39 [cytuj]
Ndombele chyba nigdy nie przekona do siebie Mou. Coś czuję, że w końcu się go pozbędziemy a on zacznie błyszczeć w innym klubie, bo ewidentnie ma do tego predyspozycje.
Ndombele chyba nigdy nie przekona do siebie Mou. Coś czuję, że w końcu się go pozbędziemy a on zacznie błyszczeć w innym klubie, bo ewidentnie ma do tego predyspozycje
23 czerwca 2020, 21:39 [cytuj]
męęękkkka na razie
męęękkkka na razie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 czerwca 2020, 22:08 [cytuj]
;( soonnyyy
;( soonnyyy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 czerwca 2020, 23:02 [cytuj]
Elegancko, wracamy na dobre tory.
Elegancko, wracamy na dobre tory
23 czerwca 2020, 23:12 [cytuj]
co to było w końcówce - zamiast 3-0 zrobić - to zabawa ;|
co to było w końcówce - zamiast 3-0 zrobić - to zabawa ;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 czerwca 2020, 17:42 [cytuj]
Mnie najbardziej wkurzyło jak Kane musiał indywidualną akcją próbować się przebić, bo Son se gadał z Lamelą i w ogóle nie patrzyli na piłkę...

CZy ktoś wie czy Alli był chory ,bo strasznie schudł i to raczej stracił masę mięśniową, bo tłuszczu przecież zbytnio nie miał, wyglądał jak patyczak jakiś
Mnie najbardziej wkurzyło jak Kane musiał indywidualną akcją próbować się przebić, bo Son se gadał z Lamelą i w ogóle nie patrzyli na piłkę... CZy ktoś wie czy Alli był chory ,bo strasznie schudł i to raczej stracił masę mięśniową, bo tłuszczu przecież zbytnio nie miał, wyglądał jak patyczak jakiś

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się