Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Sheffield - SPURS
2 lipca 2020, 18:05 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Bergwijn, Lucas, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Vertonghen, Alderweireld, Skipp, Ndombele, Gedson, Dele, Lamela, Winks
Spurs: Lloris (C), Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Bergwijn, Lucas, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Vertonghen, Alderweireld, Skipp, Ndombele, Gedson, Dele, Lamela, Winks
2 lipca 2020, 18:19 [cytuj]
Nombele na ławce. Po wywiadzie Muou sądziłem że jednak będzie w pierwszym składzie. Oby dostał parę minut bo sytuacja robi się nieciekawa. Co do meczu po wczorajszych przegranych meczach Chelsea i Leicester, przy naszej wygranej zrobi się ciekawie, także licze na zwycięstwo. COYS
Nombele na ławce. Po wywiadzie Muou sądziłem że jednak będzie w pierwszym składzie. Oby dostał parę minut bo sytuacja robi się nieciekawa. Co do meczu po wczorajszych przegranych meczach Chelsea i Leicester, przy naszej wygranej zrobi się ciekawie, także licze na zwycięstwo. COYS
TO DARE IS TO DO
2 lipca 2020, 19:36 [cytuj]
Te przepisy to jeden wielki żart. Jak można takiego gola nie uznać?!
Te przepisy to jeden wielki żart. Jak można takiego gola nie uznać?!
2 lipca 2020, 19:37 [cytuj]
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
TO DARE IS TO DO
2 lipca 2020, 19:37 [cytuj]
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
TO DARE IS TO DO
2 lipca 2020, 19:37 [cytuj]
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
W dupie z tym VARem co to kurwa miało być. To jest śmiech na sali
TO DARE IS TO DO
2 lipca 2020, 20:02 [cytuj]
Ale piach. Co z tego, są przepisy i już. Z taka grą to my lepiej nigdzie nie grajmy. Zero pomysłu na grę.
Ale piach. Co z tego, są przepisy i już. Z taka grą to my lepiej nigdzie nie grajmy. Zero pomysłu na grę
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lipca 2020, 20:02 [cytuj]
Kantowanie i tyle.
Kantowanie i tyle
2 lipca 2020, 20:40 [cytuj]
Nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego przegrywamy z SHU. Chyba pora zacząć winić Mourinho. :bezradny:
Nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego przegrywamy z SHU. Chyba pora zacząć winić Mourinho. :bezradny:
2 lipca 2020, 20:55 [cytuj]
Obrona Dier Sanchez Davis Aurier
;(;(;(;(
Obrona Dier Sanchez Davis Aurier ;(;(;(;(
2 lipca 2020, 21:05 [cytuj]
Żenua, muszą wygrać a dają sobie wbić trzy bramki przez jebane Sheffield, wstyd. Mourinho miał tydzień aby przygotować zespół, i huj z tego wyszedł. Ja nie wierze ze z tym trenerem osiągniemy cokolwiek
Żenua, muszą wygrać a dają sobie wbić trzy bramki przez jebane Sheffield, wstyd. Mourinho miał tydzień aby przygotować zespół, i huj z tego wyszedł. Ja nie wierze ze z tym trenerem osiągniemy cokolwiek
TO DARE IS TO DO
2 lipca 2020, 21:07 [cytuj]
Czy leci z nami pilot?? Pitołaj skandal ,jego ukochany Dier mega skandal, a sędziowie double scandal, więc w sumie jest double&double, tylko że to nie koszykówka. Kane`owi jakby uznali te dwa z trzech nieuznanych, bo raz to był ewidentnie na spalonym, to by jeszcze o koronę króla strzelców powalczył. Jak komentator przed meczem powiedzial ze na varze jest ten lalus olivier i ma nadzieje ,iż nie będzie kontrowersji to od razu czułem....że będzie źle, bo w sumie oddał im tylko za Aston Villę...
a zapomniałem o głównym, który cały mecz,żeby było śmieszniej pozwalał piłkarzom Sheffield przyjmować ręką i odpychać dużo mocniej niż niby Kane przy trzeciej bramce. Mi najbardziej szkoda sędziny Sian Massey, zdecydowanie najlepszy sędzia piłkarski(w sumie chyba też sportowy) jakiego w życiu widziałem, a trochę tych meczów se obejrzałem, nawet az za duzo, a musi pracować z takimi z osłami i chyba nawet nigdy nie sędziowała w żadnych międzynarodowych, pieski świat:pies:
Edytowano dnia: 2 lipca 2020, 21:14
Czy leci z nami pilot?? Pitołaj skandal ,jego ukochany Dier mega skandal, a sędziowie double scandal, więc w sumie jest double&double, tylko że to nie koszykówka. Kane`owi jakby uznali te dwa z trzech nieuznanych, bo raz to był ewidentnie na spalonym, to by jeszcze o koronę króla strzelców powalczył. Jak komentator przed meczem powiedzial ze na varze jest ten lalus olivier i ma nadzieje ,iż nie będzie kontrowersji to od razu czułem....że będzie źle, bo w sumie oddał im tylko za Aston Villę... a zapomniałem o głównym, który cały mecz,żeby było śmieszniej pozwalał piłkarzom Sheffield przyjmować ręką i odpychać dużo mocniej niż niby Kane przy trzeciej bramce. Mi najbardziej szkoda sędziny Sian Massey, zdecydowanie najlepszy sędzia piłkarski(w sumie chyba też sportowy) jakiego w życiu widziałem, a trochę tych meczów se obejrzałem, nawet az za duzo, a musi pracować z takimi z osłami i chyba nawet nigdy nie sędziowała w żadnych międzynarodowych, pieski świat:pies:
2 lipca 2020, 21:52 [cytuj]
żeby ktoś nie pomyślał że pisałem o zwierzętach. Chodziło mi o sprzysiężenie osłów-bardzo dobra książka, w Polsce malo znana, autor posmiertnie otrzymal pulitzera, kiedy ta nagroda coś jeszcze znaczyła, a pieski świat to wiadomo film.
Ktoś wie co jest z Tangangą??
żeby ktoś nie pomyślał że pisałem o zwierzętach. Chodziło mi o sprzysiężenie osłów-bardzo dobra książka, w Polsce malo znana, autor posmiertnie otrzymal pulitzera, kiedy ta nagroda coś jeszcze znaczyła, a pieski świat to wiadomo film. Ktoś wie co jest z Tangangą??
2 lipca 2020, 22:18 [cytuj]
Meczu nie oglądałem, tylko obszerny skrót, ale... 1. Dlaczego przy golu nr 2 Dier stał jak słup i patrzył się na piłkę? 2. Przy golu nr 3 to wyglądało jakby piłkarz Szabli pilnował Sancheza a nie na odwrót. I 3, wisienka - jedna najbardziej kretyńskich interwencji VAR jakie widziałem przy naszym nieuznanym golu.

Obrona nawaliła kompletnie, Szable grały w naszym polu karnym zbyt często i zbyt łatwo. I winić tu należy Mou, bo o ile na bokach nie ma żadnych alternatyw, to w zapleczu mamy przecież Janka i Alderweirelda. Ndombele znowu ławka, dzisiaj o dziwo chociaż z niej Mou pozwolił mu wstać.

Generalnie mam wrażenie, że mając bardzo dobry skład cofamy się w rozwoju z Mou. Podobnie jak było z AVB. Niby nie ma tragedii, bo czasem wygrywamy ale absolutnie nie ma perspektyw na "lepsze jutro". Jedyne czym Mou dla mnie plusuje to wprowadzanie Tangangi do składu, chociaż w sumie nie wiem dlaczego ostatnio go nie ma.
Meczu nie oglądałem, tylko obszerny skrót, ale... 1. Dlaczego przy golu nr 2 Dier stał jak słup i patrzył się na piłkę? 2. Przy golu nr 3 to wyglądało jakby piłkarz Szabli pilnował Sancheza a nie na odwrót. I 3, wisienka - jedna najbardziej kretyńskich interwencji VAR jakie widziałem przy naszym nieuznanym golu. Obrona nawaliła kompletnie, Szable grały w naszym polu karnym zbyt często i zbyt łatwo. I winić tu należy Mou, bo o ile na bokach nie ma żadnych alternatyw, to w zapleczu mamy przecież Janka i Alderweirelda. Ndombele znowu ławka, dzisiaj o dziwo chociaż z niej Mou pozwolił mu wstać. Generalnie mam wrażenie, że mając bardzo dobry skład cofamy się w rozwoju z Mou. Podobnie jak było z AVB. Niby nie ma tragedii, bo czasem wygrywamy ale absolutnie nie ma perspektyw na "lepsze jutro". Jedyne czym Mou dla mnie plusuje to wprowadzanie Tangangi do składu, chociaż w sumie nie wiem dlaczego ostatnio go nie ma
3 lipca 2020, 05:37 [cytuj]
Tanganga kontuzjowany
Tanganga kontuzjowany
TO DARE IS TO DO
3 lipca 2020, 05:37 [cytuj]
Tanganga kontuzjowany
Tanganga kontuzjowany
TO DARE IS TO DO

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się