Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Everton
6 lipca 2020, 20:06 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Dier, Alderweireld, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lucas, Son, Kane
Subs: Cirkin, Gazzaniga, Gedson, Lamela, Skipp, Ndombele, Vertonghen, Sanchez, Bergwijn
Spurs: Lloris (C), Aurier, Dier, Alderweireld, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lucas, Son, Kane Subs: Cirkin, Gazzaniga, Gedson, Lamela, Skipp, Ndombele, Vertonghen, Sanchez, Bergwijn
6 lipca 2020, 20:10 [cytuj]
Zastanawia mnie co się dzieje Ryan'em Sessegnon'em
Zastanawia mnie co się dzieje Ryan'em Sessegnon'em
TO DARE IS TO DO
6 lipca 2020, 20:10 [cytuj]
Zastanawia mnie co się dzieje Ryan'em Sessegnon'em
Zastanawia mnie co się dzieje Ryan'em Sessegnon'em
TO DARE IS TO DO
6 lipca 2020, 20:10 [cytuj]
Wielki talent a nawet na ławkę się nie mieści.
Wielki talent a nawet na ławkę się nie mieści
TO DARE IS TO DO
6 lipca 2020, 20:52 [cytuj]
raczej Pitołaj go nie lubi, woli takich jak Dier, co ten koleś jeszcze musi odwalić, żeby wypaść ze składu, to wygląda już niemal jak Mancini i Felipe Melo w Interze, ale Brazylijczyk przynajmniej dostawał czerwone i musiał czasem pauzować. A co jest z Tangangą??
Żeby nie było są chyba plusy, powrót Toby`ego i brak Alliego w środku
raczej Pitołaj go nie lubi, woli takich jak Dier, co ten koleś jeszcze musi odwalić, żeby wypaść ze składu, to wygląda już niemal jak Mancini i Felipe Melo w Interze, ale Brazylijczyk przynajmniej dostawał czerwone i musiał czasem pauzować. A co jest z Tangangą?? Żeby nie było są chyba plusy, powrót Toby`ego i brak Alliego w środku
6 lipca 2020, 22:03 [cytuj]
Zawsze takie 5 min doliczone przy prowadzeniu jest ciężkie, ale pokazaliśmy jak tego nie rozgrywać.Aż Lloris chciał ukarać Sona :bezradny:
Zawsze takie 5 min doliczone przy prowadzeniu jest ciężkie, ale pokazaliśmy jak tego nie rozgrywać.Aż Lloris chciał ukarać Sona :bezradny:
6 lipca 2020, 22:05 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Zawsze takie 5 min doliczone przy prowadzeniu jest ciężkie, ale pokazaliśmy jak tego nie rozgrywać.Aż Lloris chciał ukarać Sona :bezradny:



;|
;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 lipca 2020, 13:24 [cytuj]
Lloris wczoraj tak zdenerwował się na sona tylko na to ze nie najszybciej wracał po stracie?

Wiecie moze jak długo oni planują tak klękac na komende przed meczem?
Lloris wczoraj tak zdenerwował się na sona tylko na to ze nie najszybciej wracał po stracie? Wiecie moze jak długo oni planują tak klękac na komende przed meczem?
7 lipca 2020, 17:52 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Lloris wczoraj tak zdenerwował się na sona tylko na to ze nie najszybciej wracał po stracie?

Wiecie moze jak długo oni planują tak klękac na komende przed meczem?


to jakieś jaja z tym klękaniem są
to jakieś jaja z tym klękaniem są
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 lipca 2020, 21:53 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
to jakieś jaja z tym klękaniem są

jak w 30 minucie meczu city - arsenal, zrobili powtórkę ze oni klękają przed meczem, tak wyłączyłem i od tego czasu nic angielskiej piłki nie oglądałem

To samo jak fanpage Tottenhamu wrzucił zdjęcie ze klękają a później tęczowy kogut to odlajkowałem bo juz nie zniosę takiego propagowania takich mniejszości

Jak chwile oglądałem bundeslige to tam takich cyrków nie było, może niedługo zmądrzeją i wrócą nazwiska na koszulki i nie będą klękać, to bedzie można oglądać
jak w 30 minucie meczu city - arsenal, zrobili powtórkę ze oni klękają przed meczem, tak wyłączyłem i od tego czasu nic angielskiej piłki nie oglądałem To samo jak fanpage Tottenhamu wrzucił zdjęcie ze klękają a później tęczowy kogut to odlajkowałem bo juz nie zniosę takiego propagowania takich mniejszości Jak chwile oglądałem bundeslige to tam takich cyrków nie było, może niedługo zmądrzeją i wrócą nazwiska na koszulki i nie będą klękać, to bedzie można oglądać

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 78 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się