Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Bournemouth - SPURS
9 lipca 2020, 18:03 [cytuj]
SPurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lamela, Bergwijn, Kane
Subs: Gazzaniga, Sessegnon, Gedson, Ndombele, Skipp, White, Son, Lucas, Sanchez
SPurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lamela, Bergwijn, Kane Subs: Gazzaniga, Sessegnon, Gedson, Ndombele, Skipp, White, Son, Lucas, Sanchez
9 lipca 2020, 18:19 [cytuj]
nie ma Diera, kontuzja czy odpoczywa przed derbami??
nie ma Diera, kontuzja czy odpoczywa przed derbami??
9 lipca 2020, 18:19 [cytuj]
nie ma Diera, kontuzja czy odpoczywa przed derbami??
nie ma Diera, kontuzja czy odpoczywa przed derbami??
9 lipca 2020, 18:21 [cytuj]
Zawieszony na 4 spotkania
Zawieszony na 4 spotkania
TO DARE IS TO DO
9 lipca 2020, 18:40 [cytuj]
za tamto z Norwich.. ostro (chociaż może nam akurat wyjdzie na dobre), zapomniałem napisać o skandalicznym terminarzu, który układa się na spokojnie ,a nie jak sędzia na varze podejmuje decyzję ''raptem"w parę minut:blee:
za tamto z Norwich.. ostro (chociaż może nam akurat wyjdzie na dobre), zapomniałem napisać o skandalicznym terminarzu, który układa się na spokojnie ,a nie jak sędzia na varze podejmuje decyzję ''raptem"w parę minut:blee:
9 lipca 2020, 19:51 [cytuj]
Ewidentny karny, znów ten Oliver jebany.
Ale nasza gra jest żałosna-brak rozgrywającego aż nadto widoczny, Lamela, który tylko fauluje i obrona wybija po kątach.Koniec tego sezonu przyjmę z ulgą.
Ewidentny karny, znów ten Oliver jebany. Ale nasza gra jest żałosna-brak rozgrywającego aż nadto widoczny, Lamela, który tylko fauluje i obrona wybija po kątach.Koniec tego sezonu przyjmę z ulgą
9 lipca 2020, 20:47 [cytuj]
Dobra chyba Mou musi wypierdalać. Jak z Analami przegramy to nie widzę sensu żeby ten człowiek został na stanowisku.
Edytowano dnia: 9 lipca 2020, 20:49
Dobra chyba Mou musi wypierdalać. Jak z Analami przegramy to nie widzę sensu żeby ten człowiek został na stanowisku
9 lipca 2020, 21:03 [cytuj]
Mou jak Mou, ale prócz Llorisa, Kana I może Sona reszta na listę transferową.
Mou jak Mou, ale prócz Llorisa, Kana I może Sona reszta na listę transferową
10 lipca 2020, 11:43 [cytuj]
Nam strzelać nie kazano. Beznadziejna gra, beznadziejne sędziowanie, dlaczego na varze znów był ten ciamajdowaty laluś Oliver?? dwa razy w ciągu 8dni?? Ale oczywiście nikt nie przebije brudnego Fernandesa, już z meczu z nami był maksymalnie żałosny (oczywiście FA woli zawieszać Dierów albo za jakieś zdanie w necie, a jawnego oszusta to nie), ale teraz przebił wszystko i wszystkich. Pamiętam jak kiedyś Ekotto próbował rulety ,a gracz WBA wybił mu piłkę i ten go nadepnął, po czym dostał czerwoną, a tu obrońca Villi się zatrzymał w ogóle a ten na niego naskoczył i karny..teraz się cieszę, że to coś do nas nie trafiło, bo z początku byłem strasznie rozczarowany (choć oczywiście u nas takie numery by nie przeszły).
Swoją drogą z Kane`a jest świetny materiał na stopera, jeśli tylko Pitołaj otrzyma czas...
trzeba wywalczyć LE to będzie świetny poligon dla młodych, np ja już nie mogę się doczekać White`a aż zagra
Nam strzelać nie kazano. Beznadziejna gra, beznadziejne sędziowanie, dlaczego na varze znów był ten ciamajdowaty laluś Oliver?? dwa razy w ciągu 8dni?? Ale oczywiście nikt nie przebije brudnego Fernandesa, już z meczu z nami był maksymalnie żałosny (oczywiście FA woli zawieszać Dierów albo za jakieś zdanie w necie, a jawnego oszusta to nie), ale teraz przebił wszystko i wszystkich. Pamiętam jak kiedyś Ekotto próbował rulety ,a gracz WBA wybił mu piłkę i ten go nadepnął, po czym dostał czerwoną, a tu obrońca Villi się zatrzymał w ogóle a ten na niego naskoczył i karny..teraz się cieszę, że to coś do nas nie trafiło, bo z początku byłem strasznie rozczarowany (choć oczywiście u nas takie numery by nie przeszły). Swoją drogą z Kane`a jest świetny materiał na stopera, jeśli tylko Pitołaj otrzyma czas... trzeba wywalczyć LE to będzie świetny poligon dla młodych, np ja już nie mogę się doczekać White`a aż zagra
10 lipca 2020, 16:45 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Mou jak Mou, ale prócz Llorisa, Kana I może Sona reszta na listę transferową


patrząc na tabele i to że 4 mecze to może być odwrotnie, Kane juz wspominał o pucharach
Na chwile obecną zostają tylko eliminacje do LE, chyba ze MC bedzie miało dalej bana na LM
patrząc na tabele i to że 4 mecze to może być odwrotnie, Kane juz wspominał o pucharach Na chwile obecną zostają tylko eliminacje do LE, chyba ze MC bedzie miało dalej bana na LM
10 lipca 2020, 18:21 [cytuj]
Dlaczego na VARze znowu Olivier po kontrowersji sprzed kilku dni? Czy myślicie że to przypadek i że znowu przypadkowo popelnia błąd.Za dużo kasy jest grze, by tak sadzić,znowu jakimś trafem spośród wszystkich sędziów znowu on.Tylko że w Anglii nigdy sie nie przyznaja do korupcji,bo ile sędziował np.taki Clattenburg.Parszywa FA-tak jak nasza gra,jedna taka sytuacja i leżymy,a oni i tak za chwile na VAR dadzą Olivera.
Dlaczego na VARze znowu Olivier po kontrowersji sprzed kilku dni? Czy myślicie że to przypadek i że znowu przypadkowo popelnia błąd.Za dużo kasy jest grze, by tak sadzić,znowu jakimś trafem spośród wszystkich sędziów znowu on.Tylko że w Anglii nigdy sie nie przyznaja do korupcji,bo ile sędziował np.taki Clattenburg.Parszywa FA-tak jak nasza gra,jedna taka sytuacja i leżymy,a oni i tak za chwile na VAR dadzą Olivera

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 79 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się