Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Leicester City
19 lipca 2020, 16:31 [cytuj]
Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lucas, Son, Kane.

Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Sissoko, Lo Celso, Lucas, Son, Kane.
19 lipca 2020, 16:50 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=NhXJOd5hh7w&feature=share&fbclid=IwAR1x3OnBnE5BQfbEPBejVDmIuqF899uOI4okeY0ZMoSvYd1tBM7oPj30rBI
https://www.youtube.com/watch?v=NhXJOd5hh7w&feature=share&fbclid=IwAR1x3OnBnE5BQfbEPBejVDmIuqF899uOI4okeY0ZMoSvYd1tBM7oPj30rBI
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 lipca 2020, 16:51 [cytuj]
polecam
polecam
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 lipca 2020, 17:05 [cytuj]
Daj spokoj, wylane wiadro pomyj na JM, gdzie od momentu przejecia zespolu wykrecil 4 wynik w PL. Sam nie do konca wierze w ten projekt, ale nie obarczalbym wina portugalczyka. Przespalismy spokojnie ze 4 okienka, kiedy trzeba byla odswiezyc szatnie i wymienic z polowe skladu. Na dzis dzien mam wrazenie, ze dysponujemy nie dosc, ze malo zbalansowana kadra, to w dodatku czesc z tych zawodnikow totalnie nie pasuje do siebie stylem.
Daj spokoj, wylane wiadro pomyj na JM, gdzie od momentu przejecia zespolu wykrecil 4 wynik w PL. Sam nie do konca wierze w ten projekt, ale nie obarczalbym wina portugalczyka. Przespalismy spokojnie ze 4 okienka, kiedy trzeba byla odswiezyc szatnie i wymienic z polowe skladu. Na dzis dzien mam wrazenie, ze dysponujemy nie dosc, ze malo zbalansowana kadra, to w dodatku czesc z tych zawodnikow totalnie nie pasuje do siebie stylem
19 lipca 2020, 18:16 [cytuj]
To prawda. Sam niedawno pisałem o tym że kończy mi się cierpliwość do Mou, ale to było pod wpływem emocji. Prawda jest taka, że budując zespół od nowa, bo poprzedni był, nie oszukujmy się, oparty na Eriksenie, i dodatkowo mając szpital przez sporą część sezonu, wykręcamy od przyjścia Mou czwarty wynik w lidze i jeśli się nie mylę z bilansem 13-5-7. To dużo lepiej niż przyzwoicie. RBL bez ponad połowy zawodników pierwszego składu był nie do przejścia. Kwestia teraz tylko wzmocnień. Jak Levy da siano na rezerwową 9tkę, jakiegoś pivota i dwóch czy trzech obrońców, to jestem spokojny o ten projekt.
To prawda. Sam niedawno pisałem o tym że kończy mi się cierpliwość do Mou, ale to było pod wpływem emocji. Prawda jest taka, że budując zespół od nowa, bo poprzedni był, nie oszukujmy się, oparty na Eriksenie, i dodatkowo mając szpital przez sporą część sezonu, wykręcamy od przyjścia Mou czwarty wynik w lidze i jeśli się nie mylę z bilansem 13-5-7. To dużo lepiej niż przyzwoicie. RBL bez ponad połowy zawodników pierwszego składu był nie do przejścia. Kwestia teraz tylko wzmocnień. Jak Levy da siano na rezerwową 9tkę, jakiegoś pivota i dwóch czy trzech obrońców, to jestem spokojny o ten projekt

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się