Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Everton
13 września 2020, 16:35 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Doherty, Alderweireld, Dier, Davies, Hojbjerg, Winks, Dele, Lucas, Son, Kane
Subs: Hart, Aurier, Sissoko, Sanchez, Ndombele, Lamela, Bergwijn
Spurs: Lloris (C), Doherty, Alderweireld, Dier, Davies, Hojbjerg, Winks, Dele, Lucas, Son, Kane Subs: Hart, Aurier, Sissoko, Sanchez, Ndombele, Lamela, Bergwijn
13 września 2020, 17:09 [cytuj]
Podrzuci ktoś link z transmisją? Dziękuje:)
Podrzuci ktoś link z transmisją? Dziękuje:)
13 września 2020, 17:17 [cytuj]
no to zaczynamy .... drugi sezon Mou ...??
czy to już ten drugi sezon TSO?
no to zaczynamy .... drugi sezon Mou ...?? czy to już ten drugi sezon TSO?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 17:21 [cytuj]
Mateusz powiedział/a:
Podrzuci ktoś link z transmisją? Dziękuje:)


https://sportsworldnet.eu/sep13/ch17.html
https://sportsworldnet.eu/sep13/ch17.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 18:20 [cytuj]
Davies ta niedoszła asysta do Richarlisona to kryminał. Doherty bardzo fajnie wygląda za to. Na razie mecz bez historii.
Davies ta niedoszła asysta do Richarlisona to kryminał. Doherty bardzo fajnie wygląda za to. Na razie mecz bez historii
13 września 2020, 18:29 [cytuj]
No pierwsze 20 min , to jakiś anyfoodbal l w naszym wykonaniu ... ale później coraz lepiej ... z tej 11-stki najsłabsze ogniwa BEN I ''Pan Podaj do tyłu ''
No pierwsze 20 min , to jakiś anyfoodbal l w naszym wykonaniu ... ale później coraz lepiej ... z tej 11-stki najsłabsze ogniwa BEN I ''Pan Podaj do tyłu ''
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 19:00 [cytuj]
żal patrzeć
żal patrzeć
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 19:02 [cytuj]
Nie uważacie, że ten rok jest dla nas kluczowy? Przecież kiepski sezon oznacza drugi rok z rzędu bez LM. Kto poważny tu przyjdzie? A jeszcze Kane i paru innych najlepszych chętnie poszuka sobie nowego pracodawcy. I wrócimy do bycia średniakiem i bicia się z West Hamem o top10. Tragedia. Brakuje tylko GLC z pierwszego składu a my wyglądamy jak dzieci przy Evertonie.
Nie uważacie, że ten rok jest dla nas kluczowy? Przecież kiepski sezon oznacza drugi rok z rzędu bez LM. Kto poważny tu przyjdzie? A jeszcze Kane i paru innych najlepszych chętnie poszuka sobie nowego pracodawcy. I wrócimy do bycia średniakiem i bicia się z West Hamem o top10. Tragedia. Brakuje tylko GLC z pierwszego składu a my wyglądamy jak dzieci przy Evertonie
13 września 2020, 19:21 [cytuj]
My juz teraz wygladamy jak sredniaki. Nic do siebie nie pasuje. Gramy jak banda drewniakow. Mou mam wrazenie, ze nie ma zupelnie pomyslu na trn zespol. Przeciez podobnym skladem jeszcze nie tak dawno gralismy najlepsza pilke na Wyspach. Dzisiaj to co ogladamy, to pokaz antyfutbolu. Pierwszy mecz sezonu, a ja juz stracilem wiare, ze ugramy cokolwiek. Nie z taka gra.
My juz teraz wygladamy jak sredniaki. Nic do siebie nie pasuje. Gramy jak banda drewniakow. Mou mam wrazenie, ze nie ma zupelnie pomyslu na trn zespol. Przeciez podobnym skladem jeszcze nie tak dawno gralismy najlepsza pilke na Wyspach. Dzisiaj to co ogladamy, to pokaz antyfutbolu. Pierwszy mecz sezonu, a ja juz stracilem wiare, ze ugramy cokolwiek. Nie z taka gra
13 września 2020, 19:26 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
My juz teraz wygladamy jak sredniaki. Nic do siebie nie pasuje. Gramy jak banda drewniakow. Mou mam wrazenie, ze nie ma zupelnie pomyslu na trn zespol. Przeciez podobnym skladem jeszcze nie tak dawno gralismy najlepsza pilke na Wyspach. Dzisiaj to co ogladamy, to pokaz antyfutbolu. Pierwszy mecz sezonu, a ja juz stracilem wiare, ze ugramy cokolwiek. Nie z taka gra



dokładnie tak , nic nie działa w tym zespole - żadna formacja ... nawet wejścia z ławki - no qurwa nic !
dokładnie tak , nic nie działa w tym zespole - żadna formacja ... nawet wejścia z ławki - no qurwa nic !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 19:48 [cytuj]
człowiek zawsze się łudzi, spodziewałem się problemów w czwartek w Bułgarii, a tu pierwsza porażka na inaugurację u siebie od 23 lat, czyli dla mnie jako kibica Spurs i myślę, że dla większości tu użytkowników pierwsza w ogóle, nie ma co piszemy historię, z drużyną, gdzie trzech pomocników debiutowało praktycznie z marszu, a wyglądali na zdecydowanie bardziej zgranych od naszych:bezradny:
człowiek zawsze się łudzi, spodziewałem się problemów w czwartek w Bułgarii, a tu pierwsza porażka na inaugurację u siebie od 23 lat, czyli dla mnie jako kibica Spurs i myślę, że dla większości tu użytkowników pierwsza w ogóle, nie ma co piszemy historię, z drużyną, gdzie trzech pomocników debiutowało praktycznie z marszu, a wyglądali na zdecydowanie bardziej zgranych od naszych:bezradny:
13 września 2020, 20:01 [cytuj]
Brakuje nam kreatywnosci, Mou od zawsze slynal z tego, ze usilnie probowal pomijac druga linie i ladowac lagi do przodu. Nie raz udalo mu sie nawet u nas w takim stylu wygrywac mecze, ale wystarczy, ze cos nie zatrybi i brakuje nam planu B.

Zmiany imo zupelnie nietrafione. Everton po strzeleniu bramki wymusil na nas atak pozycyjny, trzeba bylo od razu wpuscic Lamele i Ndombele, bo w dzisiejszej kadrze, to chyba jedyni zawodnicy, ktorzy potrafia cos wykreowac.

Odwieczna zagadka jest dla mnie chujnia jaka gra trio Son-Lucas-Kane. Na papierze wydawaloby sie, ze to zawodnicy, ktorzy daja nam opcje na szybkie kontry, wygrywanie pojedynkow 1 na 1. W rzeczywistosci czesto wszystko robione o jedno tempo za pozno, zupelnie nie widac tej szybkosci, wymiennosci pozycji.
Brakuje nam kreatywnosci, Mou od zawsze slynal z tego, ze usilnie probowal pomijac druga linie i ladowac lagi do przodu. Nie raz udalo mu sie nawet u nas w takim stylu wygrywac mecze, ale wystarczy, ze cos nie zatrybi i brakuje nam planu B. Zmiany imo zupelnie nietrafione. Everton po strzeleniu bramki wymusil na nas atak pozycyjny, trzeba bylo od razu wpuscic Lamele i Ndombele, bo w dzisiejszej kadrze, to chyba jedyni zawodnicy, ktorzy potrafia cos wykreowac. Odwieczna zagadka jest dla mnie chujnia jaka gra trio Son-Lucas-Kane. Na papierze wydawaloby sie, ze to zawodnicy, ktorzy daja nam opcje na szybkie kontry, wygrywanie pojedynkow 1 na 1. W rzeczywistosci czesto wszystko robione o jedno tempo za pozno, zupelnie nie widac tej szybkosci, wymiennosci pozycji
13 września 2020, 20:40 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
człowiek zawsze się łudzi, spodziewałem się problemów w czwartek w Bułgarii, a tu pierwsza porażka na inaugurację u siebie od 23 lat, czyli dla mnie jako kibica Spurs i myślę, że dla większości tu użytkowników pierwsza w ogóle, nie ma co piszemy historię, z drużyną, gdzie trzech pomocników debiutowało praktycznie z marszu, a wyglądali na zdecydowanie bardziej zgranych od naszych:bezradny:


nie zdziwi mnie porażka w Bułgarii z taką żenującą postawą
nie zdziwi mnie porażka w Bułgarii z taką żenującą postawą
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 września 2020, 21:54 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
My juz teraz wygladamy jak sredniaki. Nic do siebie nie pasuje. Gramy jak banda drewniakow. Mou mam wrazenie, ze nie ma zupelnie pomyslu na trn zespol. Przeciez podobnym skladem jeszcze nie tak dawno gralismy najlepsza pilke na Wyspach. Dzisiaj to co ogladamy, to pokaz antyfutbolu. Pierwszy mecz sezonu, a ja juz stracilem wiare, ze ugramy cokolwiek. Nie z taka gra


Nie ma Dembele i Eriksena, przecież ta dwójka robiła mega robote w kreacji gry.~To był TRZON ZESPOŁU. Dembele łaczył grę defensywną z grą do przodu, pokaż mi teraz zawodnika który nie boi sie grac, potrafi się utrzymać przy piłce przy pressingu, który potrafi tak pociągnąć grę do przodu dzięki balansowi i dryblingowi. Dembele pomimo iż miał pojedyncze wpadki, nie miał cudownych liczb to robił wielką robotę. Winks to może jakieś 20 % jego potencjału, o Sissoko nie ma co wspominac bo gośc ma 31 lat i ciężko by zapierdalał po boisku i umierał za zespół. To jest zawodnik max na ławkę, u którego nie widać żadnego już potencjału i zaangażowania.

Kto teraz zastępuję Eriksena? Bo ja nie wiem kto jest Naszym ofensywnym pomocnikiem?? Lucas?? Ten chłop to tylko by się kiwał i grał indywidualnie. Im więcej takich Lucasów czy Sonów tym gorzej gra wygląda zespołowo. Są to indywidualności, zawodnicy błyskotliwi, ale strasznie irytujący grający pod siebie. Zęby bolały jak sie patrzyło na grę Sona i jego słabe dryblingi i straty. Bronił się właśnie błyskotliwością i bramkami. Ale kiedyś graliśmy fajną piłę i nie potrzebowaliśmy Sona a tym bardziej Lucasa!
Aaa, nie.... zapomniałem.. jako ofensywny pomocnik gra Nasz kochany skandalista Dele Alli, znany z ruchania prostytutek, nagrywania tego a także grania w gry komputerowe. Kiedyś był też znany z bardzo dobrej gry w Tottenhamie i reprezentacji, ale to było 3 czy 4 lata temu.
Naprawdę nie wiem co się z chłopem stało..

Nie ma, po prostu nie ma jakości w srodku pola, nie ma jej od już dobrych 2 lat, nawet jak jeszcze był Dembele to brakowało zawodników, a ten debil Levy, zamiast wzmocnić zespol przed sezonem, to przy kontuzjach, wąskiej kadrze i duzym natężeniu meczów w okresie światecznym, osłabia zespół sprzedajac w styczniu Dembele. Pewnie się wypchał tymi 10 milionami. To, że zespół zrobił finał LM to był cud, bo gra była bardzo słaba, a mecz finałowy lepiej zostawić bez komentarza.

Jeszcze wracając do tego trzonu zespołu, to nie zapominajmy o Belgach ze srodka obrony. Vertonghena już nie ma. Alderweireld jest już "stary" i najlepsze chwile ma za sobą, zresztą widać, że jest wolny i często objeżdżany. Sanchez przegrywa rywalizację z Dierem. Naprawdę smutne.
Na LO monopol do gry ma przecietny Davies.
Fajnie, że chociaż jest Doherty, bo na pewno ma więcej jakości niz Aurier.

Jakby przeanalizowac formację po formacji to wszędzie mamy braki i nie możemy się już równać do United i Chelsea. Nie mówiąc o City i Liverpoolu. Smutne co się stało z tym zespołem, smutne co z Nim zrobił przede wszystkim Levy, przez swoją pazerność zastopował potencjał drużyny.

Nie ma Dembele i Eriksena, przecież ta dwójka robiła mega robote w kreacji gry.~To był TRZON ZESPOŁU. Dembele łaczył grę defensywną z grą do przodu, pokaż mi teraz zawodnika który nie boi sie grac, potrafi się utrzymać przy piłce przy pressingu, który potrafi tak pociągnąć grę do przodu dzięki balansowi i dryblingowi. Dembele pomimo iż miał pojedyncze wpadki, nie miał cudownych liczb to robił wielką robotę. Winks to może jakieś 20 % jego potencjału, o Sissoko nie ma co wspominac bo gośc ma 31 lat i ciężko by zapierdalał po boisku i umierał za zespół. To jest zawodnik max na ławkę, u którego nie widać żadnego już potencjału i zaangażowania. Kto teraz zastępuję Eriksena? Bo ja nie wiem kto jest Naszym ofensywnym pomocnikiem?? Lucas?? Ten chłop to tylko by się kiwał i grał indywidualnie. Im więcej takich Lucasów czy Sonów tym gorzej gra wygląda zespołowo. Są to indywidualności, zawodnicy błyskotliwi, ale strasznie irytujący grający pod siebie. Zęby bolały jak sie patrzyło na grę Sona i jego słabe dryblingi i straty. Bronił się właśnie błyskotliwością i bramkami. Ale kiedyś graliśmy fajną piłę i nie potrzebowaliśmy Sona a tym bardziej Lucasa! Aaa, nie.... zapomniałem.. jako ofensywny pomocnik gra Nasz kochany skandalista Dele Alli, znany z ruchania prostytutek, nagrywania tego a także grania w gry komputerowe. Kiedyś był też znany z bardzo dobrej gry w Tottenhamie i reprezentacji, ale to było 3 czy 4 lata temu. Naprawdę nie wiem co się z chłopem stało.. Nie ma, po prostu nie ma jakości w srodku pola, nie ma jej od już dobrych 2 lat, nawet jak jeszcze był Dembele to brakowało zawodników, a ten debil Levy, zamiast wzmocnić zespol przed sezonem, to przy kontuzjach, wąskiej kadrze i duzym natężeniu meczów w okresie światecznym, osłabia zespół sprzedajac w styczniu Dembele. Pewnie się wypchał tymi 10 milionami. To, że zespół zrobił finał LM to był cud, bo gra była bardzo słaba, a mecz finałowy lepiej zostawić bez komentarza. Jeszcze wracając do tego trzonu zespołu, to nie zapominajmy o Belgach ze srodka obrony. Vertonghena już nie ma. Alderweireld jest już "stary" i najlepsze chwile ma za sobą, zresztą widać, że jest wolny i często objeżdżany. Sanchez przegrywa rywalizację z Dierem. Naprawdę smutne. Na LO monopol do gry ma przecietny Davies. Fajnie, że chociaż jest Doherty, bo na pewno ma więcej jakości niz Aurier. Jakby przeanalizowac formację po formacji to wszędzie mamy braki i nie możemy się już równać do United i Chelsea. Nie mówiąc o City i Liverpoolu. Smutne co się stało z tym zespołem, smutne co z Nim zrobił przede wszystkim Levy, przez swoją pazerność zastopował potencjał drużyny.
13 września 2020, 22:07 [cytuj]
To ja tylko dodam do tego wszystkiego, ze za Mourinho nigdy sie nie dowiemy jaki potencjal pod wzgledem kratywnosci ma nasz zespol. W jego wizji futbolu nie ma na to miejsca. Dlatego tez Lo Celso przesuwa w kierunku pozycji DM, dlatego nigdy nie bylo i nie bedzie w jego planach Ndombele. Pamietajmy, ze to wlasnie ta dwojka w domysle miala zastapic duet Dembele-Eriksen. Czy kiedykolwiek za Mourinho ten duet dostal szanse? Gdzies tam jeszcze w obwodzie mamy walecznego i dobrego technicznie choc niekiedy wywolujacego irytacje Lamele. Mysle, ze ta trojka moglaby skleic cos kreatywnego, ale o tym nigdy sie nie dowiemy, bo pomyslem Mourinho na gre jest wystawienie indywidualistow z przodu i granie na nich dlugiej lagi. Tak gramy od roku i nie ma co sie ludzic, ze cos sie pod tym wzgledem zmieni. Wierze, ze Pochettino mial na ta dwojke pomysl, ale Mourinho absolutnie. Im wiecej o tym mysle, tym bardziej zastanawiam sie czym kierowal sie Levy zatrudniajac u nas JM.
To ja tylko dodam do tego wszystkiego, ze za Mourinho nigdy sie nie dowiemy jaki potencjal pod wzgledem kratywnosci ma nasz zespol. W jego wizji futbolu nie ma na to miejsca. Dlatego tez Lo Celso przesuwa w kierunku pozycji DM, dlatego nigdy nie bylo i nie bedzie w jego planach Ndombele. Pamietajmy, ze to wlasnie ta dwojka w domysle miala zastapic duet Dembele-Eriksen. Czy kiedykolwiek za Mourinho ten duet dostal szanse? Gdzies tam jeszcze w obwodzie mamy walecznego i dobrego technicznie choc niekiedy wywolujacego irytacje Lamele. Mysle, ze ta trojka moglaby skleic cos kreatywnego, ale o tym nigdy sie nie dowiemy, bo pomyslem Mourinho na gre jest wystawienie indywidualistow z przodu i granie na nich dlugiej lagi. Tak gramy od roku i nie ma co sie ludzic, ze cos sie pod tym wzgledem zmieni. Wierze, ze Pochettino mial na ta dwojke pomysl, ale Mourinho absolutnie. Im wiecej o tym mysle, tym bardziej zastanawiam sie czym kierowal sie Levy zatrudniajac u nas JM
14 września 2020, 08:59 [cytuj]
Mourarz to był mokry sen Levy'ego, jednak spóźnił się z jego zatrudnieniem o 8 lat.
Mourarz to był mokry sen Levy'ego, jednak spóźnił się z jego zatrudnieniem o 8 lat
14 września 2020, 09:44 [cytuj]
Mou przeszedł sam siebie wczoraj. Mam na myśli zdjęcie Dele i wpuszczenie Sissoko. Dele może nie grał dobrze, ale angażował się w atak- miał szczęście- a to przejął jakoś piłkę przypadkowo, a tu znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Rozumiem, jednak, że mógł drażnić, ale wpuszczanie za niego 3 defensywnego pomocnika?! Jak to niby miało wyglądać 4-3-2-1- bez połączenia między formacjami - co doskonale było widać.Nasi obrońcy chcą rozgrywać od obrony, ale że nigdzie nie widać Dembele, który by odebrał od nich piłkę, to idzie długa laga, a że nie ma Croucha czy Llorente to kończy się to stratą.
Edytowano dnia: 14 września 2020, 09:45
Mou przeszedł sam siebie wczoraj. Mam na myśli zdjęcie Dele i wpuszczenie Sissoko. Dele może nie grał dobrze, ale angażował się w atak- miał szczęście- a to przejął jakoś piłkę przypadkowo, a tu znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Rozumiem, jednak, że mógł drażnić, ale wpuszczanie za niego 3 defensywnego pomocnika?! Jak to niby miało wyglądać 4-3-2-1- bez połączenia między formacjami - co doskonale było widać.Nasi obrońcy chcą rozgrywać od obrony, ale że nigdzie nie widać Dembele, który by odebrał od nich piłkę, to idzie długa laga, a że nie ma Croucha czy Llorente to kończy się to stratą.

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się