Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Southampton - SPURS
20 września 2020, 12:37 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Doherty, Dier, Sanchez, Davies, Hojbjerg, Winks, Ndombele, Lucas, Son, Kane
Subs: Sissoko, Hart, Lo Celso, Lamela, Bergwijn, Aurier, Alderweireld
Spurs: Lloris (C), Doherty, Dier, Sanchez, Davies, Hojbjerg, Winks, Ndombele, Lucas, Son, Kane Subs: Sissoko, Hart, Lo Celso, Lamela, Bergwijn, Aurier, Alderweireld
20 września 2020, 13:47 [cytuj]
Kompletne średniowiecze taktyczne. Tysiące podań pomiędzy obrońcami, środek tak słaby, że prawie nie wiadomo czy ktoś tam gra... I tylko wiara, że Kane coś wywalczy sam sobie i strzeli. Do tego oddanie inicjatywy przeciwnikowi. Tak to my niczego nie osiągniemy.
Kompletne średniowiecze taktyczne. Tysiące podań pomiędzy obrońcami, środek tak słaby, że prawie nie wiadomo czy ktoś tam gra... I tylko wiara, że Kane coś wywalczy sam sobie i strzeli. Do tego oddanie inicjatywy przeciwnikowi. Tak to my niczego nie osiągniemy
20 września 2020, 14:54 [cytuj]
Muszę częściowo odszczekać co napisałem,bo w drugiej połowie odrobiliśmy lekcję. Dla mnie bardzo trafna zmiana Lo Celso. Żartując Harry na pomocnika.
Muszę częściowo odszczekać co napisałem,bo w drugiej połowie odrobiliśmy lekcję. Dla mnie bardzo trafna zmiana Lo Celso. Żartując Harry na pomocnika
20 września 2020, 15:13 [cytuj]
mi się jednak wydaje, że to Southampton odwaliło, bo nam praktycznie wystarczyło posłać piłkę za linię obrony i już sam na sam, w pierwszej części jeszcze były te spalone, a w drugiej połowie przy niekorzystnym wyniku podeszli jeszcze wyżej i był taki cyrk jak niemal w meczu z Leicester w zeszłym roku. Ale i tak najlepszy był sędzia ,który nawet nie zna przepisów, a tydzień temu był przecież żałosny karny dla Salaha, nic w angielskiej tv nie mówili?....
Son 4 gole przy czterech asystach Kane`a, czy to pierwszy taki duet w PL??
mi się jednak wydaje, że to Southampton odwaliło, bo nam praktycznie wystarczyło posłać piłkę za linię obrony i już sam na sam, w pierwszej części jeszcze były te spalone, a w drugiej połowie przy niekorzystnym wyniku podeszli jeszcze wyżej i był taki cyrk jak niemal w meczu z Leicester w zeszłym roku. Ale i tak najlepszy był sędzia ,który nawet nie zna przepisów, a tydzień temu był przecież żałosny karny dla Salaha, nic w angielskiej tv nie mówili?.... Son 4 gole przy czterech asystach Kane`a, czy to pierwszy taki duet w PL??
20 września 2020, 21:48 [cytuj]
Lucas strasznie nijaki, Son i Kane to kocury, Hojbjerg dość dobry mecz, obrona wygląda jak nieśmieszny żart. Zamiast takiego 4-3-3 bardziej bym widział 4-3-1-2 z Delle za plecami Kane i Sona. Bednarek dalej w formie :rotfl:
Lucas strasznie nijaki, Son i Kane to kocury, Hojbjerg dość dobry mecz, obrona wygląda jak nieśmieszny żart. Zamiast takiego 4-3-3 bardziej bym widział 4-3-1-2 z Delle za plecami Kane i Sona. Bednarek dalej w formie :rotfl:
21 września 2020, 07:12 [cytuj]
Dele to ostatnio nie zasługuje nawet na wejścia z ławki. Mówi się o zainteresowaniu PSG i chyba nawet bym się ucieszył gdyby sprzedali go za 100+mln. Od dwóch lat jest cieniem siebie, w dodatku na treningach podobno się nie wysila.
Dele to ostatnio nie zasługuje nawet na wejścia z ławki. Mówi się o zainteresowaniu PSG i chyba nawet bym się ucieszył gdyby sprzedali go za 100+mln. Od dwóch lat jest cieniem siebie, w dodatku na treningach podobno się nie wysila
21 września 2020, 17:35 [cytuj]
100+ mln? Staary jak 60 dostaniemy za gościa któych przez ostatnie 2 lata może 2 dobre mecze zagrał to będzie sukces.
100+ mln? Staary jak 60 dostaniemy za gościa któych przez ostatnie 2 lata może 2 dobre mecze zagrał to będzie sukces
21 września 2020, 18:11 [cytuj]
Problem w tym że brakuje kogoś kreatywnego w środkowej linii bo kimś takim Winks to niestety nie jest. Lamela jest chimeryczny, Lo Celso to w sumie nie wiem czemu nie gra od pierwszej, cofnąć Sona i dać Kane'owi do pary Bergwijna to bardziej ruch na jakiś EFL Cup. Brakuje mi Eriksena z najlepszych lat. A do Delle mam sentyment :rotfl:
Problem w tym że brakuje kogoś kreatywnego w środkowej linii bo kimś takim Winks to niestety nie jest. Lamela jest chimeryczny, Lo Celso to w sumie nie wiem czemu nie gra od pierwszej, cofnąć Sona i dać Kane'owi do pary Bergwijna to bardziej ruch na jakiś EFL Cup. Brakuje mi Eriksena z najlepszych lat. A do Delle mam sentyment :rotfl:
21 września 2020, 18:59 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
100+ mln? Staary jak 60 dostaniemy za gościa któych przez ostatnie 2 lata może 2 dobre mecze zagrał to będzie sukces


Dele jest jednym z najbardziej przehypowanych graczy na świecie w tej chwili. Jak PSG będzie chciało i powiemy 100mln to dadzą 100mln.
Dele jest jednym z najbardziej przehypowanych graczy na świecie w tej chwili. Jak PSG będzie chciało i powiemy 100mln to dadzą 100mln
22 września 2020, 23:08 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Muszę częściowo odszczekać co napisałem,bo w drugiej połowie odrobiliśmy lekcję. Dla mnie bardzo trafna zmiana Lo Celso. Żartując Harry na pomocnika


Czemu odszczekać? Przeciez zespół jest taktycznie słabo przygotowany i ten mecz temu wcale nie zaprzecza. oddaliśmy 6 celnych strzałów i mamy 5 goli dzięki indywidualnościom Kane i Sona. Trzeba ich pochwalić, Kane mi bardzo zaimponował, świetne zagrania. Ale czy potrafiliśmy zdominowac rywala na boisku? No nie.. Zobacz pierwszą połowę, jeden strzał na bramkę, dramat. Wszyscy na pewno klnęli jak się dało, takie mecze jak ten nie będzie się zdarzał co tydzien(mam na mysli drugie 45 minut). Moim zdaniem braki mamy w srodku pola, i wydaje mi się, że będziemy się z Nimi zmagać cały sezon bo nie liczyłbym na żadne transfery.
I pisząc o srodku pola nie mam na myśli Lo Celso. Gdyby jeszcze Ndombele nie był szklany i mozna byłoby powiedzieć , że jest regularny to spoko, ale tak nie jest. Winks jest słaby, Sissoko przeciętny i już swoje lata ma. Umówmy się, nie mamy dobrego srodka pola, nie mamy nawet lepszego od Leicester. Taka prawda. Czy z takim srodkiem pola możemy liczyc na coś lepszego niż długie piłki, gra z kontry i liczenie na przebłyski geniuszu Bale i Sona? Raczej wątpię. Zresztą nie sądze by Moirinho miał z tym problem, nie bede zdziwiony jak na takie City wyjdziemy w srodku z Hojbjergiem i Dierem..
Czemu odszczekać? Przeciez zespół jest taktycznie słabo przygotowany i ten mecz temu wcale nie zaprzecza. oddaliśmy 6 celnych strzałów i mamy 5 goli dzięki indywidualnościom Kane i Sona. Trzeba ich pochwalić, Kane mi bardzo zaimponował, świetne zagrania. Ale czy potrafiliśmy zdominowac rywala na boisku? No nie.. Zobacz pierwszą połowę, jeden strzał na bramkę, dramat. Wszyscy na pewno klnęli jak się dało, takie mecze jak ten nie będzie się zdarzał co tydzien(mam na mysli drugie 45 minut). Moim zdaniem braki mamy w srodku pola, i wydaje mi się, że będziemy się z Nimi zmagać cały sezon bo nie liczyłbym na żadne transfery. I pisząc o srodku pola nie mam na myśli Lo Celso. Gdyby jeszcze Ndombele nie był szklany i mozna byłoby powiedzieć , że jest regularny to spoko, ale tak nie jest. Winks jest słaby, Sissoko przeciętny i już swoje lata ma. Umówmy się, nie mamy dobrego srodka pola, nie mamy nawet lepszego od Leicester. Taka prawda. Czy z takim srodkiem pola możemy liczyc na coś lepszego niż długie piłki, gra z kontry i liczenie na przebłyski geniuszu Bale i Sona? Raczej wątpię. Zresztą nie sądze by Moirinho miał z tym problem, nie bede zdziwiony jak na takie City wyjdziemy w srodku z Hojbjergiem i Dierem
23 września 2020, 05:10 [cytuj]
Obstawiam że Mourinho krótko mówiąc osra się przy starciu z kimś pokroju City, Liverpool i w praktyce będzie grał ustawieniem 7-0-3 lub 8-0-2 jeśli Bale nie będzie grał. Osobiście przy ustawieniu Mourinho 4-3-3 optowałbym za Hojbjergiem, Ndombele i Lo Celso. Jeśli Ndombele się stłucze na jego miejsce spokojnie można dać Sessegnona albo Fernandesa. Winks za to mi strasznie nie podchodzi obecnie, ani to kreatywny rozgrywający, ani jakiś wybitny przecinak. Ewentualnie na jakiegoś wysokiego pomocnika wypróbować Lucasa na środku czy Lamele na boku i sprawdzić jaka formacja najlepiej sobie radzi na boisku. Obecnie jest tak jak pisze kolega @VeniVidiVici, Tottenham jest oparty na pojedyńczych błyskach Sona i Kane'a, jeden drybling któregoś z tych panów skutkuje napędzeniem akcji i zwiastuje jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala. No chyba że Winks postanowi stracić lub wycofać...
Obstawiam że Mourinho krótko mówiąc osra się przy starciu z kimś pokroju City, Liverpool i w praktyce będzie grał ustawieniem 7-0-3 lub 8-0-2 jeśli Bale nie będzie grał. Osobiście przy ustawieniu Mourinho 4-3-3 optowałbym za Hojbjergiem, Ndombele i Lo Celso. Jeśli Ndombele się stłucze na jego miejsce spokojnie można dać Sessegnona albo Fernandesa. Winks za to mi strasznie nie podchodzi obecnie, ani to kreatywny rozgrywający, ani jakiś wybitny przecinak. Ewentualnie na jakiegoś wysokiego pomocnika wypróbować Lucasa na środku czy Lamele na boku i sprawdzić jaka formacja najlepiej sobie radzi na boisku. Obecnie jest tak jak pisze kolega @VeniVidiVici, Tottenham jest oparty na pojedyńczych błyskach Sona i Kane'a, jeden drybling któregoś z tych panów skutkuje napędzeniem akcji i zwiastuje jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala. No chyba że Winks postanowi stracić lub wycofać
23 września 2020, 08:07 [cytuj]
Chyba nikt nigdy nie rozgryzł, dlaczego Pochettino i Mourinho tak uparcie stawiają na Winksa, mając do dyspozycji inne opcje. W sumie jego powołań do reprezentacji też nigdy nie rozumiałem.
Chyba nikt nigdy nie rozgryzł, dlaczego Pochettino i Mourinho tak uparcie stawiają na Winksa, mając do dyspozycji inne opcje. W sumie jego powołań do reprezentacji też nigdy nie rozumiałem
23 września 2020, 16:52 [cytuj]
[quote=VeniVidiVici].../quote] Napisałem o częściowej poprawie bo jednak w drugiej połowie ociupinę wyglądało to lepiej... choć może to przeciwnicy zagrali tragicznie. Ale po wejściu LoCelso chociaż trochę zaczęliśmy coś kombinować w środku pola i można było powiedzieć, że ktoś tam gra. W pierwszej połowie po za jednym przebłyskiem Ndombele nie widziałem nic po za machaniem rękami przez naszych obrońców, że nie mają do kogo podać. Natomiast po wejściu Lameli i Lo już ktoś się tam pokazywał do gry. Więc malutki plusik, że chociaż Mou zauważył, że tam trzeba coś zmienić.
Natomiast mimo to nadal uważam, że nasza obrona to parodia (w pierwszej połowie w jednej akcji jakby Ings wbiegł do bramki z piłką to tam znalazłby trzech naszych obrońców tak pięknie przed nim uciekali w polu karnym, czy zamiast asekurowania machanie rękami, a tymczasem chyba w dwóch akcjach pięknie naszych objechali przy linii końcowej boiska). Dier nie nadaje się na środkowego obrońcę moim zdaniem. Jeśli chodzi o pomoc to do Winksa jestem bardzo uprzedzony bo ja go w tej drużynie nie widzę od co najmniej dwóch sezonów i jest to dla mnie numer jeden do odstrzału. Gość ani nie imponuje jako DM, nie ma ofensywnych atrybutów bo jak pisałem w tamtym sezonie nie miał na swoim koncie choć jednej asysty czy gola, ani nie widzę jego rozwoju. Ba przez cztery sezony grając w seniorach zaliczył dwie asysty i dwie bramki...
A taktyka oddajmy przeciwnikowi inicjatywę mnie wkurza bo jak napisałem powyżej, ani nie ma pomocy, która coś wykreuje i zatrzyma atak, ani obrony, która poradzi sobie z większą ilością ataków i pozostanie bezbłędna.
Edytowano dnia: 23 września 2020, 16:58
[quote=VeniVidiVici].../quote] Napisałem o częściowej poprawie bo jednak w drugiej połowie ociupinę wyglądało to lepiej... choć może to przeciwnicy zagrali tragicznie. Ale po wejściu LoCelso chociaż trochę zaczęliśmy coś kombinować w środku pola i można było powiedzieć, że ktoś tam gra. W pierwszej połowie po za jednym przebłyskiem Ndombele nie widziałem nic po za machaniem rękami przez naszych obrońców, że nie mają do kogo podać. Natomiast po wejściu Lameli i Lo już ktoś się tam pokazywał do gry. Więc malutki plusik, że chociaż Mou zauważył, że tam trzeba coś zmienić. Natomiast mimo to nadal uważam, że nasza obrona to parodia (w pierwszej połowie w jednej akcji jakby Ings wbiegł do bramki z piłką to tam znalazłby trzech naszych obrońców tak pięknie przed nim uciekali w polu karnym, czy zamiast asekurowania machanie rękami, a tymczasem chyba w dwóch akcjach pięknie naszych objechali przy linii końcowej boiska). Dier nie nadaje się na środkowego obrońcę moim zdaniem. Jeśli chodzi o pomoc to do Winksa jestem bardzo uprzedzony bo ja go w tej drużynie nie widzę od co najmniej dwóch sezonów i jest to dla mnie numer jeden do odstrzału. Gość ani nie imponuje jako DM, nie ma ofensywnych atrybutów bo jak pisałem w tamtym sezonie nie miał na swoim koncie choć jednej asysty czy gola, ani nie widzę jego rozwoju. Ba przez cztery sezony grając w seniorach zaliczył dwie asysty i dwie bramki... A taktyka oddajmy przeciwnikowi inicjatywę mnie wkurza bo jak napisałem powyżej, ani nie ma pomocy, która coś wykreuje i zatrzyma atak, ani obrony, która poradzi sobie z większą ilością ataków i pozostanie bezbłędna

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się