Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Newcastle
27 września 2020, 14:06 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Doherty, Dier, Sanchez, Davies, Hojbjerg, Winks, Lo Celso, Lucas, Son, Kane
Subs: Ndombele, Hart, Regulion, Alderweireld, Sissoko, Bergwijn, Lamela
Spurs: Lloris (C), Doherty, Dier, Sanchez, Davies, Hojbjerg, Winks, Lo Celso, Lucas, Son, Kane Subs: Ndombele, Hart, Regulion, Alderweireld, Sissoko, Bergwijn, Lamela
27 września 2020, 15:43 [cytuj]
Na razie superowo. Oby tak dalej.
Na razie superowo. Oby tak dalej
27 września 2020, 15:50 [cytuj]
Wygląda to nieźle jak narazie
Wygląda to nieźle jak narazie
TO DARE IS TO DO
27 września 2020, 17:22 [cytuj]
po huj ten VAR pytam się ? jak u nas karny to i dla nas wcześniej też ... dodatkowo spalony wcześniej przed akcją z główką Carolla - dlaczego tam tego nie uznali??
po huj ten VAR pytam się ? jak u nas karny to i dla nas wcześniej też ... dodatkowo spalony wcześniej przed akcją z główką Carolla - dlaczego tam tego nie uznali??
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2020, 17:22 [cytuj]
po huj ten VAR pytam się ? jak u nas karny to i dla nas wcześniej też ... dodatkowo spalony wcześniej przed akcją z główką Carolla - dlaczego tam tego nie uznali??
po huj ten VAR pytam się ? jak u nas karny to i dla nas wcześniej też ... dodatkowo spalony wcześniej przed akcją z główką Carolla - dlaczego tam tego nie uznali??
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2020, 17:37 [cytuj]
Komentatorzy ze Sky nie zostawili suchej nitki na tej decyzji. Twitter też wybuchł - Carragher, Lineker, nawet chairman CP. Ale co z tego, że opinia publiczna jest po naszej stronie jak znowu tracimy punkty. Nie wiem, może nie jestem obiektywny, ale wydaje mi się, że odkąd kibicuje Tottkom, te parenaście lat, to akurat my byliśmy znacznie częściej pokrzywdzeni przez sędziów niż jakakolwiek inna drużyna z górnej połowy tabeli. Ale prawda jest też taka, że tak dziś przeważaliśmy, że po prostu trzeba było strzelić drugą i nie byłoby płaczu. Najważniejsze, że widać w końcu postęp. Son kontuzja w ogóle. Harmstring, wiec pewnie tak szybko nie wróci.
Komentatorzy ze Sky nie zostawili suchej nitki na tej decyzji. Twitter też wybuchł - Carragher, Lineker, nawet chairman CP. Ale co z tego, że opinia publiczna jest po naszej stronie jak znowu tracimy punkty. Nie wiem, może nie jestem obiektywny, ale wydaje mi się, że odkąd kibicuje Tottkom, te parenaście lat, to akurat my byliśmy znacznie częściej pokrzywdzeni przez sędziów niż jakakolwiek inna drużyna z górnej połowy tabeli. Ale prawda jest też taka, że tak dziś przeważaliśmy, że po prostu trzeba było strzelić drugą i nie byłoby płaczu. Najważniejsze, że widać w końcu postęp. Son kontuzja w ogóle. Harmstring, wiec pewnie tak szybko nie wróci
27 września 2020, 17:41 [cytuj]
https://twitter.com/nocontextspurs/status/1310236858324889601
a tu polecam zobaczyć za co był podyktowany wolny po którym była ta ręka Diera, jeśli ktoś lubi się denerwować
https://twitter.com/nocontextspurs/status/1310236858324889601 a tu polecam zobaczyć za co był podyktowany wolny po którym była ta ręka Diera, jeśli ktoś lubi się denerwować
27 września 2020, 18:02 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
https://twitter.com/nocontextspurs/status/1310236858324889601
a tu polecam zobaczyć za co był podyktowany wolny po którym była ta ręka Diera, jeśli ktoś lubi się denerwować



:rotfl: oczywiście ten w białym fauluje , qurwa jak strasznie , szok
:rotfl: oczywiście ten w białym fauluje , qurwa jak strasznie , szok
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2020, 18:11 [cytuj]
no właśnie chciałem pisać o tym wolnym to dopiero był kosmos....to się chyba w ogóle zaczęło 1,5 minuty wcześniej przy naszym dośrodkowaniu obrońca w polu karnym, przodem do piłki macha ręka i w nią dostaje, nie ma nic idzie ta pseudo kontra, zawodnikowi Newcastle ucieka piłka, niecelnie zagrywa po czym rozpędzony przebiega dwa metry ponad i wpada w Hjorberga....i wolny po którym Carroll opierając się na Dierze, który nie ma wówczas żadnej kontroli nad rękami (można zrobić eksperyment w parze) dostaje z pół metra maks w tył ręki bliżej barku niż łokcia.....
oczywiście powinniśmy zamknąć mecz wcześniej, ale to nie powód do czegoś takiego, to wcale nie jest nawet śmieszne...a chciałem sobie spokojnie poczytać po meczu, takie coś to w ogóle obrzydza futbol

A odnośnie Bruce`a to nie jest klasa wymądrzać się po meczu., bo to akurat jest jeszcze bardziej żałosne.Klasa by była jakby kazał przestrzelić karnego ,a takie sytuacje już bywały, nawet w tej dzikiej lidze angielskiej DiCanio czy Bielsa na przykład, więc tacy "szaleni" goście nieprawdaż
Edytowano dnia: 27 września 2020, 18:28
no właśnie chciałem pisać o tym wolnym to dopiero był kosmos....to się chyba w ogóle zaczęło 1,5 minuty wcześniej przy naszym dośrodkowaniu obrońca w polu karnym, przodem do piłki macha ręka i w nią dostaje, nie ma nic idzie ta pseudo kontra, zawodnikowi Newcastle ucieka piłka, niecelnie zagrywa po czym rozpędzony przebiega dwa metry ponad i wpada w Hjorberga....i wolny po którym Carroll opierając się na Dierze, który nie ma wówczas żadnej kontroli nad rękami (można zrobić eksperyment w parze) dostaje z pół metra maks w tył ręki bliżej barku niż łokcia..... oczywiście powinniśmy zamknąć mecz wcześniej, ale to nie powód do czegoś takiego, to wcale nie jest nawet śmieszne...a chciałem sobie spokojnie poczytać po meczu, takie coś to w ogóle obrzydza futbol A odnośnie Bruce`a to nie jest klasa wymądrzać się po meczu., bo to akurat jest jeszcze bardziej żałosne.Klasa by była jakby kazał przestrzelić karnego ,a takie sytuacje już bywały, nawet w tej dzikiej lidze angielskiej DiCanio czy Bielsa na przykład, więc tacy "szaleni" goście nieprawdaż
27 września 2020, 18:38 [cytuj]
Szczerze mówiąc to Tottenham zagrał dobry mecz, stworzył sobie wiele dogodnych sytuacji.
Newcastle jest bardzo słabe, ostatni ich mecz przegrany z Brighton 0:3 był koszmarny, nawet celnego strzału w tym meczu nie oddali. Dzisiaj oddali bodajże jeden celny , z karnego. To jest jakiś paradoks, że wcześniej graliśmy brzydko, a potrafiliśmy wygrać, a dzisiaj na boisku dominowaliśmy a nie wygraliśmy. I nie ma co płakac na VAR, na sędziego, ten mecz powinien zostać zamknięty w pierwszej połowie. Zabrakło szczęścia i skuteczności. Strata punktów z takim Newcastle, na własnym stadionie, jest niewybaczalna.. 2 mecze u siebie, 1 pkt a nie gralismy z żadnym liverpoolem czy innym City.
United strzela zwyciesskiego gola w 97 minucie, Chelsea wyrównuje w 93 minucie, my tracimy 3 pkt w 97 minucie. Fatalny weekend.
Szczerze mówiąc to Tottenham zagrał dobry mecz, stworzył sobie wiele dogodnych sytuacji. Newcastle jest bardzo słabe, ostatni ich mecz przegrany z Brighton 0:3 był koszmarny, nawet celnego strzału w tym meczu nie oddali. Dzisiaj oddali bodajże jeden celny , z karnego. To jest jakiś paradoks, że wcześniej graliśmy brzydko, a potrafiliśmy wygrać, a dzisiaj na boisku dominowaliśmy a nie wygraliśmy. I nie ma co płakac na VAR, na sędziego, ten mecz powinien zostać zamknięty w pierwszej połowie. Zabrakło szczęścia i skuteczności. Strata punktów z takim Newcastle, na własnym stadionie, jest niewybaczalna.. 2 mecze u siebie, 1 pkt a nie gralismy z żadnym liverpoolem czy innym City. United strzela zwyciesskiego gola w 97 minucie, Chelsea wyrównuje w 93 minucie, my tracimy 3 pkt w 97 minucie. Fatalny weekend
27 września 2020, 18:52 [cytuj]
akurat z tego co s łyszałem wczorajszy gol United był równie żałosny
a to że ktoś marnuje sytuacje jak my dziś czy wczoraj Brighton to nie uprawia do złodziejstwa ,bo to mnormalne przęstepstwo korupstwo , przekręt za to się idzie normalnie siedzieć ,a tu pieniądze akurat są olbrzymie
akurat z tego co s łyszałem wczorajszy gol United był równie żałosny a to że ktoś marnuje sytuacje jak my dziś czy wczoraj Brighton to nie uprawia do złodziejstwa ,bo to mnormalne przęstepstwo korupstwo , przekręt za to się idzie normalnie siedzieć ,a tu pieniądze akurat są olbrzymie
27 września 2020, 19:33 [cytuj]
jeśli Levy ma ściągać zastępstwo za Kane na ten sezon to może lepiej byłby kupić z dwóch trzech sędziów - tak to widzę po dzisiejszej parodii drukarzy z P Brankesem czy Banksem na czele
jeśli Levy ma ściągać zastępstwo za Kane na ten sezon to może lepiej byłby kupić z dwóch trzech sędziów - tak to widzę po dzisiejszej parodii drukarzy z P Brankesem czy Banksem na czele
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2020, 19:34 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
jeśli Levy ma ściągać zastępstwo za Kane na ten sezon to może lepiej byłby kupić z dwóch trzech sędziów - sorry drukarzy .... - tak to widzę po dzisiejszej parodii drukarzy z P Brankesem czy Banksem na czele
[quote=RAFO THFC]jeśli Levy ma ściągać zastępstwo za Kane na ten sezon to może lepiej byłby kupić z dwóch trzech sędziów - sorry drukarzy .... - tak to widzę po dzisiejszej parodii drukarzy z P Brankesem czy Banksem na czele[/quote]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 września 2020, 22:09 [cytuj]
To jest kurwa kryminal. Tu nie ma co narzekac, ze nie strzelilismy drugiej, bo to co sedzia dzisiaj wydrukowal poczawszy od tego faulu, po spalony, odepchniecie Diera, po nabita reke to ten karny nie powinien mial prawa byc podyktowany. Zagralismy dobry mecz i nie ma znaczenia, ze strzelilismy tylko jedna bramke, a nie cztery. To powinny byc 3 punkty i winic mozna tylko arbitra, a nie kogokolwiek z naszych zawodnikow.
To jest kurwa kryminal. Tu nie ma co narzekac, ze nie strzelilismy drugiej, bo to co sedzia dzisiaj wydrukowal poczawszy od tego faulu, po spalony, odepchniecie Diera, po nabita reke to ten karny nie powinien mial prawa byc podyktowany. Zagralismy dobry mecz i nie ma znaczenia, ze strzelilismy tylko jedna bramke, a nie cztery. To powinny byc 3 punkty i winic mozna tylko arbitra, a nie kogokolwiek z naszych zawodnikow
28 września 2020, 01:06 [cytuj]
Bramkarz Newcastle man of the match imo. To powinny być 3 punkty bez większej dyskusji, ale nie ma tego złego. City w plecy, jutro jeszcze jakieś 0-0 w Liverpoolu i czołówka za bardzo nie ucieknie.
Bramkarz Newcastle man of the match imo. To powinny być 3 punkty bez większej dyskusji, ale nie ma tego złego. City w plecy, jutro jeszcze jakieś 0-0 w Liverpoolu i czołówka za bardzo nie ucieknie

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 177 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się