Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Man Utd - SPURS
4 października 2020, 18:10 [cytuj]
Chyba pogromik się szykuje. Wygląda to bardzo dobrze poza wylewem Sancheza w pierwszej minucie. Lamela doing Lamela things, trochę wróciła do nas karma po ostatnim. Hojbjerg wygląda fantastycznie swoją drogą i Mou zrobił coś czego Poch nie potrafił - sprawił, że duo Son-Kane działa! Czas dołożyć do nich Bale'a.
Chyba pogromik się szykuje. Wygląda to bardzo dobrze poza wylewem Sancheza w pierwszej minucie. Lamela doing Lamela things, trochę wróciła do nas karma po ostatnim. Hojbjerg wygląda fantastycznie swoją drogą i Mou zrobił coś czego Poch nie potrafił - sprawił, że duo Son-Kane działa! Czas dołożyć do nich Bale'a
4 października 2020, 18:27 [cytuj]
Jezeli Lamela utrzyma forme, to w zasadzie nie trzeba nam nawet zdrowego Bale’a. Aurier tez fajnie, mam nadzieje, ze nigdzie go nie sprzedamy i zostanie z nami. Bardzo solidny zmiennik, pomimo swoich wylewow potrafi zagrac dobry mecz i dolozyc swoja cegielke. Oczywiscie czerwo mocno nam pomoglo, ale mysle, ze i bez tego wygladamy o wiele lepiej od United. Od kilku spotkan widac, ze jestesmy w mega formie, jest widoczna jakas koncepcja, w koncu wlaczamy do gry naszych pomocnikow no i duet Son-Kane gra miedzy soba, a nie indywidualnie.
Jezeli Lamela utrzyma forme, to w zasadzie nie trzeba nam nawet zdrowego Bale’a. Aurier tez fajnie, mam nadzieje, ze nigdzie go nie sprzedamy i zostanie z nami. Bardzo solidny zmiennik, pomimo swoich wylewow potrafi zagrac dobry mecz i dolozyc swoja cegielke. Oczywiscie czerwo mocno nam pomoglo, ale mysle, ze i bez tego wygladamy o wiele lepiej od United. Od kilku spotkan widac, ze jestesmy w mega formie, jest widoczna jakas koncepcja, w koncu wlaczamy do gry naszych pomocnikow no i duet Son-Kane gra miedzy soba, a nie indywidualnie
4 października 2020, 18:28 [cytuj]
Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wyjęcie Winksa z podstawowej jedenastki to duże wzmocnienie dla tego zespołu. Wynik bardzo dobry do kontroli meczu i ewentualnego oszczędzania sił.
Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wyjęcie Winksa z podstawowej jedenastki to duże wzmocnienie dla tego zespołu. Wynik bardzo dobry do kontroli meczu i ewentualnego oszczędzania sił
4 października 2020, 18:37 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wyjęcie Winksa z podstawowej jedenastki to duże wzmocnienie dla tego zespołu. Wynik bardzo dobry do kontroli meczu i ewentualnego oszczędzania sił


Pytanie czy Sissoko jest lepszy. Ja najchętniej widziałbym Hojbjerga a przed nim Lo Celso i Ndombele, ale Mou bardzo sie opiera żeby ta dwójka grała razem.
Pytanie czy Sissoko jest lepszy. Ja najchętniej widziałbym Hojbjerga a przed nim Lo Celso i Ndombele, ale Mou bardzo sie opiera żeby ta dwójka grała razem
4 października 2020, 18:37 [cytuj]
Hojbjerg jest piękny, Lamela gra jak kot, Son klasa światowa na spółkę z Kane'm, boki Aurier i Reguilon śmigają aż miło. Jose, coś ty zbudował za potwora.
Hojbjerg jest piękny, Lamela gra jak kot, Son klasa światowa na spółkę z Kane'm, boki Aurier i Reguilon śmigają aż miło. Jose, coś ty zbudował za potwora
4 października 2020, 18:44 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Pytanie czy Sissoko jest lepszy. Ja najchętniej widziałbym Hojbjerga a przed nim Lo Celso i Ndombele, ale Mou bardzo sie opiera żeby ta dwójka grała razem

Mimo wszystko wdaje mi się, że tak bo ma jakiekolwiek statystyki ,natomiast problemem Winksa jest to, że gra tak bardzo zachowawczo, że nie kreuje sytuacji bramkowych, nie zdobywa bramek, a i moim zdaniem defensywny pomocnik z niego też dobry nie jest. On po prostu jest i stara się nie szkodzić podczas meczu.
Mimo wszystko wdaje mi się, że tak bo ma jakiekolwiek statystyki ,natomiast problemem Winksa jest to, że gra tak bardzo zachowawczo, że nie kreuje sytuacji bramkowych, nie zdobywa bramek, a i moim zdaniem defensywny pomocnik z niego też dobry nie jest. On po prostu jest i stara się nie szkodzić podczas meczu
4 października 2020, 18:56 [cytuj]
Ndombele w sumie tez dzisiaj nie wygląda za ciekawie. Sporo strat, człapanie, wolny jest niesamowicie.
Ndombele w sumie tez dzisiaj nie wygląda za ciekawie. Sporo strat, człapanie, wolny jest niesamowicie
4 października 2020, 19:29 [cytuj]
Przeciez mial duzo swietnych podan, zaladowal bramke. Fakt, zdarzaja sie przestoje, ale kazdy przeblysk jego geniuszu wnosi cos ciekawego do naszej gry. To jest gosc, ktory jednym podaniem jest w stanie wykreowac znakomita sytuacje. Poza Lo Celso nie mamy w drugiej linii kogos o podobnej charakterystyce.
Przeciez mial duzo swietnych podan, zaladowal bramke. Fakt, zdarzaja sie przestoje, ale kazdy przeblysk jego geniuszu wnosi cos ciekawego do naszej gry. To jest gosc, ktory jednym podaniem jest w stanie wykreowac znakomita sytuacje. Poza Lo Celso nie mamy w drugiej linii kogos o podobnej charakterystyce
4 października 2020, 22:54 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Mimo wszystko wdaje mi się, że tak bo ma jakiekolwiek statystyki ,natomiast problemem Winksa jest to, że gra tak bardzo zachowawczo, że nie kreuje sytuacji bramkowych, nie zdobywa bramek, a i moim zdaniem defensywny pomocnik z niego też dobry nie jest. On po prostu jest i stara się nie szkodzić podczas meczu

winks to jest bardziej 8 a nie defensywny, a co do kreowania sytuacji, to jest ciężko jak podaje sie cały czas do najbliższego w bok albo do tyłu :P
winks to jest bardziej 8 a nie defensywny, a co do kreowania sytuacji, to jest ciężko jak podaje sie cały czas do najbliższego w bok albo do tyłu :P
5 października 2020, 22:35 [cytuj]
Robert powiedział/a:
winks to jest bardziej 8 a nie defensywny, a co do kreowania sytuacji, to jest ciężko jak podaje sie cały czas do najbliższego w bok albo do tyłu :P

Zgoda Robert, choć dla mnie to ni pies ni wydra z dobrymi statystykami podań nabijanymi własnie poprzez \"bezpieczne\" podania, niedający za dużo ani w ofensywie ani w defensywie. W dodatku nie widzę u niego progresu a ma już 24 lata. Aczkolwiek moje opinie o Winksie trzeba brać troszeczkę przez pryzmat mojego uprzedzenia do jego stylu gry.:bezradny:
Edytowano dnia: 5 października 2020, 22:36
Zgoda Robert, choć dla mnie to ni pies ni wydra z dobrymi statystykami podań nabijanymi własnie poprzez \"bezpieczne\" podania, niedający za dużo ani w ofensywie ani w defensywie. W dodatku nie widzę u niego progresu a ma już 24 lata. Aczkolwiek moje opinie o Winksie trzeba brać troszeczkę przez pryzmat mojego uprzedzenia do jego stylu gry.:bezradny:

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się