Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - West Ham
18 października 2020, 16:33 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane
Subs: Hart, Davies, Doherty, Winks, Lucas, Bale, Vinicius
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane Subs: Hart, Davies, Doherty, Winks, Lucas, Bale, Vinicius
18 października 2020, 16:36 [cytuj]
Co z Lo Celso?
Co z Lo Celso?
18 października 2020, 17:32 [cytuj]
odpoczywa na trybunach, poch oszczedza go na nasepne mecze
odpoczywa na trybunach, poch oszczedza go na nasepne mecze
18 października 2020, 17:32 [cytuj]
odpoczywa na trybunach, poch oszczedza go na nasepne mecze
odpoczywa na trybunach, poch oszczedza go na nasepne mecze
18 października 2020, 17:33 [cytuj]
Juz 1=0 Sonaldo
Juz 1=0 Sonaldo
18 października 2020, 17:47 [cytuj]
3-0 szykuje sie pogrom
3-0 szykuje sie pogrom
18 października 2020, 17:54 [cytuj]
wojteszel powiedział/a:
odpoczywa na trybunach, poch oszczedza go na nasepne mecze


Wait what. Ale zonka złapałem przez chwilę. No dobra Panowie, to chyba walczymy o mistrza.
Wait what. Ale zonka złapałem przez chwilę. No dobra Panowie, to chyba walczymy o mistrza
18 października 2020, 19:24 [cytuj]
Nie wierzę w to co się wydarzyło właśnie...
Nie wierzę w to co się wydarzyło właśnie
18 października 2020, 19:26 [cytuj]
Ja pierdole, jak zwykle albo bramkarz dzien konia, albo strzal zycia. Przeciez to kurwa niemozliwe co sie wydarzylo. Chwile wczesniej Bale pilka na 4:2
Ja pierdole, jak zwykle albo bramkarz dzien konia, albo strzal zycia. Przeciez to kurwa niemozliwe co sie wydarzylo. Chwile wczesniej Bale pilka na 4:2
18 października 2020, 19:27 [cytuj]
jak dobrze widziałem to winks wybił do środka pod nogi chłopa z WHU? to na bramke na 3:3
jak dobrze widziałem to winks wybił do środka pod nogi chłopa z WHU? to na bramke na 3:3
18 października 2020, 20:21 [cytuj]
Robert powiedział/a:
jak dobrze widziałem to winks wybił do środka pod nogi chłopa z WHU? to na bramke na 3:3

Dobrze widziałeś, ten idiota mia tylko zblokować piłkę nic więcej a on zagrywa do środka pod nogi chłopa.... Zblokował by strzał i byłby koniec meczu, a tak znów można pośmiać się z naszej obrony i wyniku. Nie wiem czemu Murinho tak uparcie daje mu szansę i nie widzi, że gdy wstawia Winksa do składu zawsze jest gorąco z tyłu.
Dobrze widziałeś, ten idiota mia tylko zblokować piłkę nic więcej a on zagrywa do środka pod nogi chłopa.... Zblokował by strzał i byłby koniec meczu, a tak znów można pośmiać się z naszej obrony i wyniku. Nie wiem czemu Murinho tak uparcie daje mu szansę i nie widzi, że gdy wstawia Winksa do składu zawsze jest gorąco z tyłu
18 października 2020, 20:29 [cytuj]
Winks to jest kurwa kwintesencja chujowosci. Gosc, ktory boi sie pilki. Jak juz dostanie pilke, to albo caly osrany szuka kogos komu moglby ja oddac, albo cos spierdoli. Oczywiscie Lanizni strzal zycia, ale wylozenie pilki na tym metrze, to jest kurwa jakis sabotaz.
Winks to jest kurwa kwintesencja chujowosci. Gosc, ktory boi sie pilki. Jak juz dostanie pilke, to albo caly osrany szuka kogos komu moglby ja oddac, albo cos spierdoli. Oczywiscie Lanizni strzal zycia, ale wylozenie pilki na tym metrze, to jest kurwa jakis sabotaz
18 października 2020, 21:37 [cytuj]
pochetino też mocno stawiał na niego i ani troche tego nie rozumiem bo jego najofensywniejsze zagranie to zagranie w bok, bo tak to do tyłu

jak dla mnie to on jest pierwszy do odpalenia i to od dłuższego czasu

Bale pewnie jeszcze z miesiąc bedzie szykował się, bo na razie fizycznie to jest raczej dość słabo
pochetino też mocno stawiał na niego i ani troche tego nie rozumiem bo jego najofensywniejsze zagranie to zagranie w bok, bo tak to do tyłu jak dla mnie to on jest pierwszy do odpalenia i to od dłuższego czasu Bale pewnie jeszcze z miesiąc bedzie szykował się, bo na razie fizycznie to jest raczej dość słabo
26 października 2020, 06:23 [cytuj]
Tak
Tak

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się