Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - City
21 listopada 2020, 09:04 [cytuj]
Bardzo ciekawy meczyk przed nami, ktory moze nam dac pozycje lidera, ale tez zepchnac znacznie nizej, szczegolnie w sytuacji, gdzy reszta wynikow ulozylaby sie niekorzystnie. Faworytem u bukmacherów jest City i to dość mocnym - 1.85 do 4.00 w Totolotku, jak teraz patrze. Na nas ida w gore, wiec wiekszosc spodziewa sie porazki :stres:

Czekamy na składy:
Bardzo ciekawy meczyk przed nami, ktory moze nam dac pozycje lidera, ale tez zepchnac znacznie nizej, szczegolnie w sytuacji, gdzy reszta wynikow ulozylaby sie niekorzystnie. Faworytem u bukmacherów jest City i to dość mocnym - 1.85 do 4.00 w Totolotku, jak teraz patrze. Na nas ida w gore, wiec wiekszosc spodziewa sie porazki :stres: Czekamy na składy:
21 listopada 2020, 14:05 [cytuj]
ja od kilku tygodni byłem praktycznie pewny że w tym meczu sędziować będzie Dean, oszczędzany nam w tym sezonie, Guardiola pozwala sobie na jawne wbity, Southgate w reprezentacji wymęczył Kane`a ,a oszczędził Sterlinga zupełnie, więc w sumie ulubiona sytuacja dla Mou
ja od kilku tygodni byłem praktycznie pewny że w tym meczu sędziować będzie Dean, oszczędzany nam w tym sezonie, Guardiola pozwala sobie na jawne wbity, Southgate w reprezentacji wymęczył Kane`a ,a oszczędził Sterlinga zupełnie, więc w sumie ulubiona sytuacja dla Mou
21 listopada 2020, 17:32 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Dier, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane
Subs: Hart, Davies, Rodon, Lo Celso, Vinicius, Lucas, Bale
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Dier, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane Subs: Hart, Davies, Rodon, Lo Celso, Vinicius, Lucas, Bale
21 listopada 2020, 17:38 [cytuj]
Winks dobrze sobie radził na przerwie reprezentacyjnej a nawet na ławkę się nie załapał . Lipa :bezradny:
Winks dobrze sobie radził na przerwie reprezentacyjnej a nawet na ławkę się nie załapał . Lipa :bezradny:
TO DARE IS TO DO
21 listopada 2020, 18:10 [cytuj]
qwela powiedział/a:
Winks dobrze sobie radził na przerwie reprezentacyjnej a nawet na ławkę się nie załapał . Lipa :bezradny:

I wrócił z lekką kontuzją, dlatego dziś niedostępny.
I wrócił z lekką kontuzją, dlatego dziś niedostępny
21 listopada 2020, 19:58 [cytuj]
Bardzo podobny mecz jak nasz ostatni z City i ten sam wynik na razie. Skuteczna obrona i zabójcze kontry. Mourinho nie leży Guardioli. :cwaniak:
Bardzo podobny mecz jak nasz ostatni z City i ten sam wynik na razie. Skuteczna obrona i zabójcze kontry. Mourinho nie leży Guardioli. :cwaniak:
21 listopada 2020, 21:51 [cytuj]
Mourinho ma jakiś patent na Pepa odkąd jest z nami. I to mimo przepaści finansowej pomiędzy klubami
Mourinho ma jakiś patent na Pepa odkąd jest z nami. I to mimo przepaści finansowej pomiędzy klubami
21 listopada 2020, 21:51 [cytuj]
Mourinho ma jakiś patent na Pepa odkąd jest z nami. I to mimo przepaści finansowej pomiędzy klubami
Mourinho ma jakiś patent na Pepa odkąd jest z nami. I to mimo przepaści finansowej pomiędzy klubami

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się