Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Wolverhampton - Spurs
27 grudnia 2020, 18:27 [cytuj]
Bardzo wazny mecz dl nas, szczegolnie po wpadkach przeciwnikow. Jesli wygramy, wracamy do TOP 4. Pytanie tylko, na ile taki scenario jest mozliwy. Buki nas faworyzuja, ale lekko 2.10 do 3.83 w Totolotku. Co ciekawe bardzo niski jest kurs na to, ze Kane strzeli. Zobaczymy - licze na wygrana.
Bardzo wazny mecz dl nas, szczegolnie po wpadkach przeciwnikow. Jesli wygramy, wracamy do TOP 4. Pytanie tylko, na ile taki scenario jest mozliwy. Buki nas faworyzuja, ale lekko 2.10 do 3.83 w Totolotku. Co ciekawe bardzo niski jest kurs na to, ze Kane strzeli. Zobaczymy - licze na wygrana
27 grudnia 2020, 19:39 [cytuj]
do top4 wracamy co najwyżej tylko na chwilę, bo United, City i Aston Villa mają zaległe mecze, ale najważniejsze to przerwać nasza złą passę, trzy mecze jeden punkt. Wilki po utracie Jimeneza słabo, można powiedzieć bezzębne, więc jest szansa. Widzę,że Pitołaj wyciąga jakieś wnioski nie ma Bale`a, który niby strzelił gola i groźnie bił rożne ,ale tak poza tym był tragiczny w meczu ze Stoke ,a jest na ławce Alli, który ewidentnie wraca do formy i to że go z Leicester nie było, to był spory błąd, potem gdy Lo Celso doznał kontuzji to musiał wejść Winks
do top4 wracamy co najwyżej tylko na chwilę, bo United, City i Aston Villa mają zaległe mecze, ale najważniejsze to przerwać nasza złą passę, trzy mecze jeden punkt. Wilki po utracie Jimeneza słabo, można powiedzieć bezzębne, więc jest szansa. Widzę,że Pitołaj wyciąga jakieś wnioski nie ma Bale`a, który niby strzelił gola i groźnie bił rożne ,ale tak poza tym był tragiczny w meczu ze Stoke ,a jest na ławce Alli, który ewidentnie wraca do formy i to że go z Leicester nie było, to był spory błąd, potem gdy Lo Celso doznał kontuzji to musiał wejść Winks
27 grudnia 2020, 22:33 [cytuj]
obraz nędzy i rozpaczy. Wilki bardzo słabe, a my jeszcze gorsi. Kane i Son wykończeni, ciekawe czy z tym ósmoligowcem w pucharze też zagrają. A tak się cieszyliśmy z długiej ławki i porządnego napastnika na ławce...Hjobjerg chyba też zmęczony, choć on nawet jak był wypoczęty to w kreacji słabo.
Dier ewidentny karny, dziś sędziowie cały dzień równo dawali..Jak komentatorzy mówią o nim pewniak i profesor to ja nie wiem czy śmiać czy płakać, a i tak w tym sezonie mamy te szczęście że te jego babole zazwyczaj nie kończą się golami.
Jedynie Ndombele na plus, a ja i tak czekam, kiedy on będzie miał siły na 90 minut i/lub zacznie grać na ósemce, bo chyba na tą pozycję go kupowaliśmy jako nowego Dembele, ale w to akurat przestałem wierzyć.I może jeszcze Lloris, choć przy tym rożnym mógł może dać kogoś na dalszym słupku, choć pewnie wypoczęty Kane znów by to wyczyścił na krótkim...
Amazon już chyba może zaczynać kręcić nowy film z naszym udziałem ,coś w stylu uwolnić orkę
obraz nędzy i rozpaczy. Wilki bardzo słabe, a my jeszcze gorsi. Kane i Son wykończeni, ciekawe czy z tym ósmoligowcem w pucharze też zagrają. A tak się cieszyliśmy z długiej ławki i porządnego napastnika na ławce...Hjobjerg chyba też zmęczony, choć on nawet jak był wypoczęty to w kreacji słabo. Dier ewidentny karny, dziś sędziowie cały dzień równo dawali..Jak komentatorzy mówią o nim pewniak i profesor to ja nie wiem czy śmiać czy płakać, a i tak w tym sezonie mamy te szczęście że te jego babole zazwyczaj nie kończą się golami. Jedynie Ndombele na plus, a ja i tak czekam, kiedy on będzie miał siły na 90 minut i/lub zacznie grać na ósemce, bo chyba na tą pozycję go kupowaliśmy jako nowego Dembele, ale w to akurat przestałem wierzyć.I może jeszcze Lloris, choć przy tym rożnym mógł może dać kogoś na dalszym słupku, choć pewnie wypoczęty Kane znów by to wyczyścił na krótkim... Amazon już chyba może zaczynać kręcić nowy film z naszym udziałem ,coś w stylu uwolnić orkę
27 grudnia 2020, 22:54 [cytuj]
Niestety, ale Mourinho wydaje sie, ze zapadl w letarg i dalej gra swoj mecz z City i Liverpoolem, a my jestesmy juz kilka kolejek dalej. To jak duzy jest scisk w tabeli wlasnie wychodzi, zlatujemy w przeciegu 3 kolejek z 1 miejsca poza TOP4. O ile mecze z czolowka zagralismy dobrze i ten brzydki styl nie razil, o tyle on sie nie sprawdza zupelnie z zespolami srodka i dolu tabeli. Ktory to juz raz w tym sezonie tracimy z tego typu zespolami 1 bramkowa przewage? 3? Mialem nadzieje, ze Jose po meczu z Leicester sprobuje cos zmienic, ale widac, ze wystarczyla szybka bramka, abysmy grali wciaz ten sam mecz, ktory gramy juz od dobrych 7 kolejek. Ten styl jest destrukcyjny i albo rozgraniczymy mecze z topka od tych ze srodkiem i dolem tabeli, albo takie wypadki beda zdarzac sie czesciej. Obrona mniej niz 2 bramkowej przewagi w perspektywie calego meczu mija sie z celem.
Niestety, ale Mourinho wydaje sie, ze zapadl w letarg i dalej gra swoj mecz z City i Liverpoolem, a my jestesmy juz kilka kolejek dalej. To jak duzy jest scisk w tabeli wlasnie wychodzi, zlatujemy w przeciegu 3 kolejek z 1 miejsca poza TOP4. O ile mecze z czolowka zagralismy dobrze i ten brzydki styl nie razil, o tyle on sie nie sprawdza zupelnie z zespolami srodka i dolu tabeli. Ktory to juz raz w tym sezonie tracimy z tego typu zespolami 1 bramkowa przewage? 3? Mialem nadzieje, ze Jose po meczu z Leicester sprobuje cos zmienic, ale widac, ze wystarczyla szybka bramka, abysmy grali wciaz ten sam mecz, ktory gramy juz od dobrych 7 kolejek. Ten styl jest destrukcyjny i albo rozgraniczymy mecze z topka od tych ze srodkiem i dolem tabeli, albo takie wypadki beda zdarzac sie czesciej. Obrona mniej niz 2 bramkowej przewagi w perspektywie calego meczu mija sie z celem

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 121 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się