Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Sheffield United - SPURS
17 stycznia 2021, 11:19 [cytuj]
Przed nami mecz, który po prostu należy wygrać. Przynajmniej jeśli chcemy utrzymać realne szanse na top4. Po stracie punktów z Fulham zmierzymy się z ostatnim w tabeli Sheffield. Co ciekawe kursy u buków są w zasadzie identyczne, ja na nasz ostatni mecz. Mamy status faworyta - 1.65 do 5.98 w Totolotku na ten moment.

Czekamy na składy . Drugi słabszy mecz w naszym wykonaniu chyba się nie zdarzy i mam nadziej, że 3 "oczka" powędrują do nas.
Przed nami mecz, który po prostu należy wygrać. Przynajmniej jeśli chcemy utrzymać realne szanse na top4. Po stracie punktów z Fulham zmierzymy się z ostatnim w tabeli Sheffield. Co ciekawe kursy u buków są w zasadzie identyczne, ja na nasz ostatni mecz. Mamy status faworyta - 1.65 do 5.98 w Totolotku na ten moment. Czekamy na składy . Drugi słabszy mecz w naszym wykonaniu chyba się nie zdarzy i mam nadziej, że 3 "oczka" powędrują do nas
17 stycznia 2021, 17:05 [cytuj]
Ndombele wreszcie na ósemce i całe 90 minut, najlepszy na boisku Nowy Dembele z przepiękną bramką:brawo: , kiedyś Keano strzelił podobną, ale miał łatwiej, bo na stojąco i kąt ciutkę mniejszy, więc piłka wówczas wylądowała bliżej okienka w bocznej siatce
Ndombele wreszcie na ósemce i całe 90 minut, najlepszy na boisku Nowy Dembele z przepiękną bramką:brawo: , kiedyś Keano strzelił podobną, ale miał łatwiej, bo na stojąco i kąt ciutkę mniejszy, więc piłka wówczas wylądowała bliżej okienka w bocznej siatce
17 stycznia 2021, 17:20 [cytuj]
On bardzo przypomina Dembele bedac przy pilce, bo ma podobna latwosc w utrzymywaniu sie przy pilce, ale to jednak inny profil zawodnika. Na plus dla Tanguya jest to, ze daje zdecydowanie wiecej w ofensywie.
On bardzo przypomina Dembele bedac przy pilce, bo ma podobna latwosc w utrzymywaniu sie przy pilce, ale to jednak inny profil zawodnika. Na plus dla Tanguya jest to, ze daje zdecydowanie wiecej w ofensywie
19 stycznia 2021, 13:19 [cytuj]
Dembele zaczynał jako napastnik nawet w AZ,początek w Fulham, a dopiero potem się stopniowo cofał do tyłu, poświęcając dla drużyny, bo mieliśmy mnóstwo kreatywnych i bramkostrzelnych graczy z przodu, ale teraz to zdecydowanie kuleje, bo jest duet Kane-Son i długo długo nic.
Dembele zaczynał jako napastnik nawet w AZ,początek w Fulham, a dopiero potem się stopniowo cofał do tyłu, poświęcając dla drużyny, bo mieliśmy mnóstwo kreatywnych i bramkostrzelnych graczy z przodu, ale teraz to zdecydowanie kuleje, bo jest duet Kane-Son i długo długo nic

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się