Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Liverpool
28 stycznia 2021, 15:50 [cytuj]
Przed nami bardzo ciekawy meczyk, ktory moze pozwolic na na awans do TOP 4... O ile wygramy. Faworytem nie jestesmy, co w sumie nie dziwi. Choc te kursy. 2.17 jak widze, w Totolotku na gosci, to swiadcza o tym, ze buki mocno biara pod uwage wtope The Reds. Oby tak sie stalo :cwaniak:
Przed nami bardzo ciekawy meczyk, ktory moze pozwolic na na awans do TOP 4... O ile wygramy. Faworytem nie jestesmy, co w sumie nie dziwi. Choc te kursy. 2.17 jak widze, w Totolotku na gosci, to swiadcza o tym, ze buki mocno biara pod uwage wtope The Reds. Oby tak sie stalo :cwaniak:
28 stycznia 2021, 20:11 [cytuj]
Requilon kontuzja i Aurier na lewej?? Liverpool cztery mecze w lidze bez strzelonej bramki, więc oczywiście my na przełamanie w dodatku z nietypowo ustawioną obroną, czy na Toby`ego Pitołaj też się obraził??
Requilon kontuzja i Aurier na lewej?? Liverpool cztery mecze w lidze bez strzelonej bramki, więc oczywiście my na przełamanie w dodatku z nietypowo ustawioną obroną, czy na Toby`ego Pitołaj też się obraził??
28 stycznia 2021, 22:41 [cytuj]
Dramat....:zly:
Dramat....:zly:
28 stycznia 2021, 23:05 [cytuj]
Panowie ale co tu się dziwić? Przecież jak spojrzeć to mamy bardzo przeciętną kadrę moim zdaniem z kilkoma perełkami. Na tą chwilę linia obrony to przeciętność. Toby ma już swoje lata, a Dier dla mnie nigdy nie będzie topowym środkowym obrońcom. Boki obrony też bez szału. Defensywnego obrońcy, który rozbijałby ataki jak kiedyś Parker czy Sandro też nie ma.
Jeżeli ratunkiem w tym meczu ma być Winks to nie mam słów...
Tylko w ataku mamy jakieś argumenty i jeżeli uda się tam zdobyć parę goli to wygrywamy, jeżeli nie to to jest kapusta bo nasza obrona regularnie daruje jakąś bramkę przeciwnikom.
Ot smutna prawda,dopóki będziemy mieć tylko dobrych zawodników w ataku i przeciętnych z tyłu to naszym topem będzie top 6 czasem wskakując wyżej jeżeli ktoś zaliczy kiepski sezon.
Brakuje nam mentalności i Mou też swoje dokłada. Bijemy się więc moim zdaniem o to o co nas w tej chwili stać czyli 5-6 miejsce.
Panowie ale co tu się dziwić? Przecież jak spojrzeć to mamy bardzo przeciętną kadrę moim zdaniem z kilkoma perełkami. Na tą chwilę linia obrony to przeciętność. Toby ma już swoje lata, a Dier dla mnie nigdy nie będzie topowym środkowym obrońcom. Boki obrony też bez szału. Defensywnego obrońcy, który rozbijałby ataki jak kiedyś Parker czy Sandro też nie ma. Jeżeli ratunkiem w tym meczu ma być Winks to nie mam słów... Tylko w ataku mamy jakieś argumenty i jeżeli uda się tam zdobyć parę goli to wygrywamy, jeżeli nie to to jest kapusta bo nasza obrona regularnie daruje jakąś bramkę przeciwnikom. Ot smutna prawda,dopóki będziemy mieć tylko dobrych zawodników w ataku i przeciętnych z tyłu to naszym topem będzie top 6 czasem wskakując wyżej jeżeli ktoś zaliczy kiepski sezon. Brakuje nam mentalności i Mou też swoje dokłada. Bijemy się więc moim zdaniem o to o co nas w tej chwili stać czyli 5-6 miejsce
28 stycznia 2021, 23:25 [cytuj]
obrona tak jak przed meczem pisałem ,ale kto Toby`ego daje na ławkę,a Tangangę obwinia o niestworzone rzeczy, a w ich miejsce daje Diera i Rodona, poza tym to nie sztuka mieć samych świetnych zawodników i wygrywać.Simeone to z Tangangi i Sancheza nawet zrobiłby świetny duet.Taki Liverpool ostatnio ma Hendersona i różnych gołowąsów. Ale mnie najbardziej boli to ,że przegrywamy tylko dwiema bramkami, u siebie czy nie, i mamy ponad dwadzieścia minut i nawet nie próbujemy, a Liverpool z tyłu jak tylko trochę przycisknąć to się gubił. Wilnajdum w 82? nawet podał w polu karnym do Hjobjerga i wystarczyło zgrać po ziemi do Sona i teoretycznie 2-3, bo Koreańczyk dziś też w pierwszej połowie zmarnował idealną setkę.Zmiany jak zobaczyłem to się też ostro zdenerwowałem no i Lamela dał chyba jedną z najgorszych w historii. Mam nadzieję, że Levy jednak zostawi Alliego i jakoś wpłynie na Pitołaja, aby go zaczął wystawiać. Ja przed sezonem typowałem 7-10 ,ale kryzysu takiego porządnego się spodziewałem dopiero od powrotu LE. Teraz jeszcze Kane wypada i możemy powoli się przyzwaczajać do gry bez niego, bo to może być jego ostatni sezon u nas i dopiero będziemy mieli przeciętną kadrę...Kiedyś mieliśmy Huddlestonów,Tainiow Ghalyich czy nawet Zokorów, o kimś takim jak Kane zwłaszcza na tak długo, nawet nie marzyliśmy i jakoś graliśmy lepiej niż teraz, gdy top4 było dużo mocniejsze od obecnego oprócz City oczywiście
obrona tak jak przed meczem pisałem ,ale kto Toby`ego daje na ławkę,a Tangangę obwinia o niestworzone rzeczy, a w ich miejsce daje Diera i Rodona, poza tym to nie sztuka mieć samych świetnych zawodników i wygrywać.Simeone to z Tangangi i Sancheza nawet zrobiłby świetny duet.Taki Liverpool ostatnio ma Hendersona i różnych gołowąsów. Ale mnie najbardziej boli to ,że przegrywamy tylko dwiema bramkami, u siebie czy nie, i mamy ponad dwadzieścia minut i nawet nie próbujemy, a Liverpool z tyłu jak tylko trochę przycisknąć to się gubił. Wilnajdum w 82? nawet podał w polu karnym do Hjobjerga i wystarczyło zgrać po ziemi do Sona i teoretycznie 2-3, bo Koreańczyk dziś też w pierwszej połowie zmarnował idealną setkę.Zmiany jak zobaczyłem to się też ostro zdenerwowałem no i Lamela dał chyba jedną z najgorszych w historii. Mam nadzieję, że Levy jednak zostawi Alliego i jakoś wpłynie na Pitołaja, aby go zaczął wystawiać. Ja przed sezonem typowałem 7-10 ,ale kryzysu takiego porządnego się spodziewałem dopiero od powrotu LE. Teraz jeszcze Kane wypada i możemy powoli się przyzwaczajać do gry bez niego, bo to może być jego ostatni sezon u nas i dopiero będziemy mieli przeciętną kadrę...Kiedyś mieliśmy Huddlestonów,Tainiow Ghalyich czy nawet Zokorów, o kimś takim jak Kane zwłaszcza na tak długo, nawet nie marzyliśmy i jakoś graliśmy lepiej niż teraz, gdy top4 było dużo mocniejsze od obecnego oprócz City oczywiście
29 stycznia 2021, 00:14 [cytuj]
Spójrzmy prawdzie w oczy. Stać nas góra na 5-6 miejsce w tym sezonie. LM to tylko przez ligę europy możemy osiągnąć
Spójrzmy prawdzie w oczy. Stać nas góra na 5-6 miejsce w tym sezonie. LM to tylko przez ligę europy możemy osiągnąć
TO DARE IS TO DO

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 177 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się