Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Mała zabawa dotycząca przyszłego sezonu EPL
29 lipca 2009, 23:46 [cytuj]
No cóż... Sezon 2009/10 za pasem, więc proponuję małą zabawę, polegającą na waszych typach na najbliższe rozgrywki. Może być niezły polew, szczególnie pod koniec maja, kiedy będziemy mogli porównać poszczególne pomysły do rzeczywistości...

Więc jako twórca tematu, zaczynam.

Według mnie trójca ManU, LFC i Cwelsi jest raczej niezagrożona. Co do mistrza, to wolałbym The Reds, bo ta ekipa najmniej mnie (pozwolicie, że tak to określę) wkurwia z TOP4. Jednakże pewnie rzeczywistość okaże się inna... 4 miejsce? Tu chyba będzie największy problem z obstawieniem. Do tej pory ów półka była zarezerwowana dla ArsAnalu, jednakże w tym sezonie mogą mieć problem z tym. Po pierwsze duże odstrzały (Ade, Toure), po drugie ManCity (bądźmy szczerzy, Hugues aż taki głupi nie jest, by spieprzyć taką drużynę, jaką ma na dzień dzisiejszy). Fakt, że na Emirates zostało wiele wysokiej klasy piłkarzy, jednak kiedyś muszą odpaść z TOP4 (w ostatnim sezonie taka różnica między nimi a np. L'poolem?).
Miejsca premiowane Ligą Europejską, czy jak tam ona się zwie, będzie bardzo ciekawa. Oprócz wspomnianych wyżej Analów i ManCaidy, będą tutaj także z pewnością nasz Tottenham, Everton oraz A. Villa (jednak tych zespołów nie będzie raczej stać na walkę o 4. miejsce). Nie chcę przesądzać ostatecznie, które miejsce zajmą Koguty, ale raczej wyższe niż 6. to ono nie będzie. Reszta zespołów będą najprawdopodobniej ligowymi średniakami, gdyż żaden z niewymienionych wcześniej klubów nie zrobił takich wzmocnień, by coś wskurać. Mimo wszystko, ale uważam, że ostatni sezon był dla Fulham pierwszym takim i ostatnim w przeciągu następnych paru lat.

Spadek: Burnley, Hull i chyba jednak Portsmouth. Nie słychać nic za bardzo o wzmocnieniach, a dzisiejsze ich składy nie muszą świadczyć o ich sile.

A Wy? Jak sądzicie? Zapraszam do zabawy:brawo:
No cóż... Sezon 2009/10 za pasem, więc proponuję małą zabawę, polegającą na waszych typach na najbliższe rozgrywki. Może być niezły polew, szczególnie pod koniec maja, kiedy będziemy mogli porównać poszczególne pomysły do rzeczywistości... Więc jako twórca tematu, zaczynam. Według mnie trójca ManU, LFC i Cwelsi jest raczej niezagrożona. Co do mistrza, to wolałbym The Reds, bo ta ekipa najmniej mnie (pozwolicie, że tak to określę) wkurwia z TOP4. Jednakże pewnie rzeczywistość okaże się inna... 4 miejsce? Tu chyba będzie największy problem z obstawieniem. Do tej pory ów półka była zarezerwowana dla ArsAnalu, jednakże w tym sezonie mogą mieć problem z tym. Po pierwsze duże odstrzały (Ade, Toure), po drugie ManCity (bądźmy szczerzy, Hugues aż taki głupi nie jest, by spieprzyć taką drużynę, jaką ma na dzień dzisiejszy). Fakt, że na Emirates zostało wiele wysokiej klasy piłkarzy, jednak kiedyś muszą odpaść z TOP4 (w ostatnim sezonie taka różnica między nimi a np. L'poolem?). Miejsca premiowane Ligą Europejską, czy jak tam ona się zwie, będzie bardzo ciekawa. Oprócz wspomnianych wyżej Analów i ManCaidy, będą tutaj także z pewnością nasz Tottenham, Everton oraz A. Villa (jednak tych zespołów nie będzie raczej stać na walkę o 4. miejsce). Nie chcę przesądzać ostatecznie, które miejsce zajmą Koguty, ale raczej wyższe niż 6. to ono nie będzie. Reszta zespołów będą najprawdopodobniej ligowymi średniakami, gdyż żaden z niewymienionych wcześniej klubów nie zrobił takich wzmocnień, by coś wskurać. Mimo wszystko, ale uważam, że ostatni sezon był dla Fulham pierwszym takim i ostatnim w przeciągu następnych paru lat. Spadek: Burnley, Hull i chyba jednak Portsmouth. Nie słychać nic za bardzo o wzmocnieniach, a dzisiejsze ich składy nie muszą świadczyć o ich sile. A Wy? Jak sądzicie? Zapraszam do zabawy:brawo:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
29 lipca 2009, 23:57 [cytuj]
Ja myślę,że w tym sezonie to jednak największe szanse na tytuł ma Chelsea. Oni najmniej się osłabili, kupili dobrego zawodnika, nowy dobry trener. Tak niestety,ale tytuł w tym roku wyląduje u nich.ManUtd i Liverpool podzielą się 2 i 3 miejscem. Wydaje mi się ,że z TOP4 wypadnie Analny nasz sąsiad zza miedzy, jego miejsce zajmie albo AV albo Everton bo ManCity w tym roku może się przebije trochę wyżej w tabeli,ale do TOP4 nie wejdzie. Kandydaci do spadku według mnie to Wolverhampton,Wigan, Birmingham City, Burnley FC...chociaż wydaje mi się,że Bolton też może okupować dolną część tabeli. Portsmouth z nowym arabskim miłośnikiem piłki się obroni zobaczysz ;) Szejk właduje kasę w okienku zimowym i się wybronią spokojnie.

Co do naszych Kogutów chciałbym,żebyśmy skończyli sezon na miejscu premiowanym grą w LE. ale jak będzie zobaczymy...
Ja myślę,że w tym sezonie to jednak największe szanse na tytuł ma Chelsea. Oni najmniej się osłabili, kupili dobrego zawodnika, nowy dobry trener. Tak niestety,ale tytuł w tym roku wyląduje u nich.ManUtd i Liverpool podzielą się 2 i 3 miejscem. Wydaje mi się ,że z TOP4 wypadnie Analny nasz sąsiad zza miedzy, jego miejsce zajmie albo AV albo Everton bo ManCity w tym roku może się przebije trochę wyżej w tabeli,ale do TOP4 nie wejdzie. Kandydaci do spadku według mnie to Wolverhampton,Wigan, Birmingham City, Burnley FC...chociaż wydaje mi się,że Bolton też może okupować dolną część tabeli. Portsmouth z nowym arabskim miłośnikiem piłki się obroni zobaczysz ;) Szejk właduje kasę w okienku zimowym i się wybronią spokojnie. Co do naszych Kogutów chciałbym,żebyśmy skończyli sezon na miejscu premiowanym grą w LE. ale jak będzie zobaczymy
Tottenham 'Til I Die
29 lipca 2009, 23:59 [cytuj]
Już Wam mówię jak to będzie :D (zeszłoroczne typowanie miałem prawie w 100% zgodne)

1. Chelsea
2. ManCity
3. ManU
4. Liverpool
5. Everton
6. Tottenham
7. Arsenal
8. Aston Villa
...
16. P'mouth
17. B'burn
18. Stoke
19. Wigan
20. Bolton

Środek tabeli to Wolves, Fulham, Burnley (ta drużyna ma jaja i to pokaże) i reszta tej zbieraniny. Może się Wam wydawać szokujące to zestawienie, ale tak będzie :D
Już Wam mówię jak to będzie :D (zeszłoroczne typowanie miałem prawie w 100% zgodne) 1. Chelsea 2. ManCity 3. ManU 4. Liverpool 5. Everton 6. Tottenham 7. Arsenal 8. Aston Villa ... 16. P'mouth 17. B'burn 18. Stoke 19. Wigan 20. Bolton Środek tabeli to Wolves, Fulham, Burnley (ta drużyna ma jaja i to pokaże) i reszta tej zbieraniny. Może się Wam wydawać szokujące to zestawienie, ale tak będzie :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 lipca 2009, 00:10 [cytuj]
Z gora tabeli sie zgodze. L'pool i Manu beda walczyc o mistrza. Chelsea jak zwykle wszystko spartoli i i bedzie walczyc z Evertonem o LM. City zajmie cos w okolicach 6 miejsca, a Tottenham bedzie sie blakal w okolicach 8-9 miejsca. Spadnie Portsmouth, Stoke i Wigan. Wolves i Burnley, jak juz ktos napisal to kluby z jajami.

1. L'pool
2. ManU
3. Chelsea
4. Everton
5. ManCity
6. Arsenal
7. Aston Villa
...
9. Tottenham
...
16. Blackburn
17. Bolton
18. Stoke
19. Portsmouth
20. Wigan
Z gora tabeli sie zgodze. L'pool i Manu beda walczyc o mistrza. Chelsea jak zwykle wszystko spartoli i i bedzie walczyc z Evertonem o LM. City zajmie cos w okolicach 6 miejsca, a Tottenham bedzie sie blakal w okolicach 8-9 miejsca. Spadnie Portsmouth, Stoke i Wigan. Wolves i Burnley, jak juz ktos napisal to kluby z jajami. 1. L'pool 2. ManU 3. Chelsea 4. Everton 5. ManCity 6. Arsenal 7. Aston Villa ... 9. Tottenham ... 16. Blackburn 17. Bolton 18. Stoke 19. Portsmouth 20. Wigan
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 lipca 2009, 02:51 [cytuj]
1. Chelsea
2. Liverpool
3. Manfuckin Utd
4. Arsenal
5. Manchester City
6. Aston Villa
7. Tottenham
8. Everton
...
16. Burnley
17. Portsmouth
18. Hull City
19. Blackburn
20. Stoke City
17.
1. Chelsea 2. Liverpool 3. Manfuckin Utd 4. Arsenal 5. Manchester City 6. Aston Villa 7. Tottenham 8. Everton ... 16. Burnley 17. Portsmouth 18. Hull City 19. Blackburn 20. Stoke City 17
30 lipca 2009, 09:26 [cytuj]
1.Tottenham
2.Chelsea
3.Everton
4.Liverpool
5.Man U
6.MC
7.Sunderland
8.Arsenal
...
Licze ze jak wygramy to uznacie mnie za proroka.Bedziecie mowic swoim wnukom:Byl taki ktory to wszystko przewidzial a imie jego TataPsychopata..
1.Tottenham 2.Chelsea 3.Everton 4.Liverpool 5.Man U 6.MC 7.Sunderland 8.Arsenal ... Licze ze jak wygramy to uznacie mnie za proroka.Bedziecie mowic swoim wnukom:Byl taki ktory to wszystko przewidzial a imie jego TataPsychopata
You'll Never Walk Alone
30 lipca 2009, 09:27 [cytuj]
hahahaha :rotfl::rotfl: obyś miał racje ;D
hahahaha :rotfl::rotfl: obyś miał racje ;D
Tottenham 'Til I Die
30 lipca 2009, 13:10 [cytuj]
1.Chelsea
2.Man U
3.Man C
4.Liverpool
5.Arsenal
6.Tottenham
7.Everton
8.Aston Villa
...
16.Burnley
17.Blackburn
18.Stoke
19.Portsmouth
20.Hull
Może tylko Spurs będą wyżej. Nad Liv'poolem i Arsenalem:tak::tak:
1.Chelsea 2.Man U 3.Man C 4.Liverpool 5.Arsenal 6.Tottenham 7.Everton 8.Aston Villa ... 16.Burnley 17.Blackburn 18.Stoke 19.Portsmouth 20.Hull Może tylko Spurs będą wyżej. Nad Liv'poolem i Arsenalem:tak::tak:
30 lipca 2009, 14:22 [cytuj]
1. Liverpool
2. Chelsea
3. Man Utd
4. Man City
5. Tottenham
6. Arsenal
7. Aston Villa
8. Everton
...
16. Bolton
17. Hull
18. Blackburn
19. Burnley
20. Portsmouth

Zostaly 2 tygodnie! ;)
1. Liverpool 2. Chelsea 3. Man Utd 4. Man City 5. Tottenham 6. Arsenal 7. Aston Villa 8. Everton ... 16. Bolton 17. Hull 18. Blackburn 19. Burnley 20. Portsmouth Zostaly 2 tygodnie! ;)
2 sierpnia 2009, 13:22 [cytuj]
To ja zaczna z drugiej strony, czyli kto awansuje :)
Licze na powrót Newcastel, Middlesboughrtogy (to czerwno, no :P)
Jeśli chodzi o zwycięzce to obstawiał bym Liverpool/Chelsea
3.Arsenal
4.ManU
5.Everton
6.Tottenham

Dalej to juz leteria strzelonych bramek itp...
To ja zaczna z drugiej strony, czyli kto awansuje :) Licze na powrót Newcastel, Middlesboughrtogy (to czerwno, no :P) Jeśli chodzi o zwycięzce to obstawiał bym Liverpool/Chelsea 3.Arsenal 4.ManU 5.Everton 6.Tottenham Dalej to juz leteria strzelonych bramek itp
2 sierpnia 2009, 13:43 [cytuj]
OPczywiście wszystko co tu teraz napiszę nalezy traktować z przymrużeniem oka albo nawet dwóch bo to tylko moje domysły, przpuszczenia i to podparte raczej wishful thinking niż jakimis analizami czy innym pierunstwem. To żeby była jasność;)
Myślę, że o mistrza będą się tłukły CFC z MUłami i Liverpoolem. Nie wydaje mi się, zeby MU po stracie Ronaldo i Teveza ucierpiało tak bardzo, zeby przestać sięliczyć w walce o tytuł-SAF to zbyt szczwany lis jest. L'pool jeśli zatrzyma Alonso będzie jeszcze groźniejszy niż rok temu. Chyba. Mam nadzieję.
Te pierońskie hapole zza miedzy, jeśli nie uzupełnią dziur w składzie (Ade, Toure) bedą miały ciężko. Myśle, że taki Everton pobije ich swoją solidnością i powtarzalnoscią-dzieciarnia Wengera bedzie błyszczeć tylko momentami. I mam nadzieje, że ten sezon bedzie dla nich przelomowy. Że Everton, Villa, a najlepiej my, wydymamy ich z LM, wtedy Cesc i Persie się wkurwią, odejdą, ktoś bogatszy wyjmie im jakiegoś młodego zdolnego(Clichy albo coś w ten deseń), Anale stracą kasę z LM i będą musiały oszczędzać i nie uzupełnią składu i stoczą się w przecietność:cwaniak:
A My? Śniło mi się, że zajmiemy 3 miejsce ale to było po tym jak widziałem tchórzofretke i myslałem, że to szczur ale nie miało to to ogona, więc zwątpiłoem co do istoty tej istoty i dzięki temu dowiedziałem się później, że była to tchórzofretka(skąd ona się tam wzięłą to nie mam pojęcia:bezradny:). Znaczy, nie traktujcie tej prognozy wiążąco:D
A co bedzie na dole nie mam pojecia bo nie mam pojecia czym się różni Portsmouth od Birmingham a Birmingham od Wigan a Wigan od Boltonu. A nie widże tych różnic bo nie oglądam zespołów z dołów PL (tylko jak grają z Kogutami).
1.LFC
2.MU
3.Spurs
4.CFC
.
.
.
20. Arsanal
OPczywiście wszystko co tu teraz napiszę nalezy traktować z przymrużeniem oka albo nawet dwóch bo to tylko moje domysły, przpuszczenia i to podparte raczej wishful thinking niż jakimis analizami czy innym pierunstwem. To żeby była jasność;) Myślę, że o mistrza będą się tłukły CFC z MUłami i Liverpoolem. Nie wydaje mi się, zeby MU po stracie Ronaldo i Teveza ucierpiało tak bardzo, zeby przestać sięliczyć w walce o tytuł-SAF to zbyt szczwany lis jest. L'pool jeśli zatrzyma Alonso będzie jeszcze groźniejszy niż rok temu. Chyba. Mam nadzieję. Te pierońskie hapole zza miedzy, jeśli nie uzupełnią dziur w składzie (Ade, Toure) bedą miały ciężko. Myśle, że taki Everton pobije ich swoją solidnością i powtarzalnoscią-dzieciarnia Wengera bedzie błyszczeć tylko momentami. I mam nadzieje, że ten sezon bedzie dla nich przelomowy. Że Everton, Villa, a najlepiej my, wydymamy ich z LM, wtedy Cesc i Persie się wkurwią, odejdą, ktoś bogatszy wyjmie im jakiegoś młodego zdolnego(Clichy albo coś w ten deseń), Anale stracą kasę z LM i będą musiały oszczędzać i nie uzupełnią składu i stoczą się w przecietność:cwaniak: A My? Śniło mi się, że zajmiemy 3 miejsce ale to było po tym jak widziałem tchórzofretke i myslałem, że to szczur ale nie miało to to ogona, więc zwątpiłoem co do istoty tej istoty i dzięki temu dowiedziałem się później, że była to tchórzofretka(skąd ona się tam wzięłą to nie mam pojęcia:bezradny:). Znaczy, nie traktujcie tej prognozy wiążąco:D A co bedzie na dole nie mam pojecia bo nie mam pojecia czym się różni Portsmouth od Birmingham a Birmingham od Wigan a Wigan od Boltonu. A nie widże tych różnic bo nie oglądam zespołów z dołów PL (tylko jak grają z Kogutami). 1.LFC 2.MU 3.Spurs 4.CFC . . . 20. Arsanal
14 sierpnia 2009, 13:51 [cytuj]
Moje przewidywania co do sezonu.

1. Chelsea (wyrównany skład = łatwy tytuł)
2. Liverpool (nie w tym roku za słaby atak)
3. MU (bedzie ciezko znalezc sie w Top3 MC naciska)
4. Spurs (ziemia obiecana zdobyta, eksplozja talentu kilku zmieników Pav>20 goli)
5. MC (2-3 transfery jeszcze i beda walczyc o top3)
6. AV (bardzo dobre transfery zaprocentuja)
7. Arsenal (koniec Wengera na Emirates)
8. Everton (slaba obrona-brak zmieników da sie we
znaki)
9. Sunderland (duze wzmocnienia bent>15 bramek w lidze)
10. Bolton (solidni do bólu)
11. Blackburn (j.w.)
12. Fulham (za słaby atak, Brozek???)
13. Wolves (bedą dostawać baty od najlepszych i wygrywać z słabeuszami i średniakami, słaba obrona- mocny atak)
14. Hull (rozkreca sie duże wzmocnienia pod koniec okna transf.)
15. WU (gra wychowankami nie jest taka zla)
16. Portsmouth (rozprzedana drużyna cudem sie utrzyma)
17. Stoke (delap zlamie reke przy aucie ;)
18. Birmingham (walka do konca)
19. Wigan (w zimie beda panicznie szukać
wzmocnien)
20. Burnley (urwa punkty kilku mocarzom, za dużo remisów)
Moje przewidywania co do sezonu. 1. Chelsea (wyrównany skład = łatwy tytuł) 2. Liverpool (nie w tym roku za słaby atak) 3. MU (bedzie ciezko znalezc sie w Top3 MC naciska) 4. Spurs (ziemia obiecana zdobyta, eksplozja talentu kilku zmieników Pav>20 goli) 5. MC (2-3 transfery jeszcze i beda walczyc o top3) 6. AV (bardzo dobre transfery zaprocentuja) 7. Arsenal (koniec Wengera na Emirates) 8. Everton (slaba obrona-brak zmieników da sie we znaki) 9. Sunderland (duze wzmocnienia bent>15 bramek w lidze) 10. Bolton (solidni do bólu) 11. Blackburn (j.w.) 12. Fulham (za słaby atak, Brozek???) 13. Wolves (bedą dostawać baty od najlepszych i wygrywać z słabeuszami i średniakami, słaba obrona- mocny atak) 14. Hull (rozkreca sie duże wzmocnienia pod koniec okna transf.) 15. WU (gra wychowankami nie jest taka zla) 16. Portsmouth (rozprzedana drużyna cudem sie utrzyma) 17. Stoke (delap zlamie reke przy aucie ;) 18. Birmingham (walka do konca) 19. Wigan (w zimie beda panicznie szukać wzmocnien) 20. Burnley (urwa punkty kilku mocarzom, za dużo remisów)
http://wilczki.tumblr.com/
14 sierpnia 2009, 18:59 [cytuj]
1. Man Utd
2. Liverpool
3. Chelsea
4. Man City
5. Tottenham
6. Arsenal
7. Aston Villa
8. Everton
1. Man Utd 2. Liverpool 3. Chelsea 4. Man City 5. Tottenham 6. Arsenal 7. Aston Villa 8. Everton
15 sierpnia 2009, 00:52 [cytuj]
1. Liverpool
2. Man United
3. Tottenham
4. Everton
5. Man City
6. Chelsea
7. Arsenal
8. Aston Villa
9. Wolves
10. Fulham
11. Blackburn
12. Sunderland
13. Portsmouth
14. Wigan
15. Burnley
16. Hull
17. Bolton
18. Birmingham City
19. WHU
20. Stoke

Marzenia się spełniają; może właśnie wtedy, kiedy się na długo czeka ...
1. Liverpool 2. Man United 3. Tottenham 4. Everton 5. Man City 6. Chelsea 7. Arsenal 8. Aston Villa 9. Wolves 10. Fulham 11. Blackburn 12. Sunderland 13. Portsmouth 14. Wigan 15. Burnley 16. Hull 17. Bolton 18. Birmingham City 19. WHU 20. Stoke Marzenia się spełniają; może właśnie wtedy, kiedy się na długo czeka
15 sierpnia 2009, 10:12 [cytuj]
1.Chelsea(niestety),2.MUFC,3.Liverpool,4.Everton,5.Aston Villa,6.arseanal,...10.Spurs....18.Stoke,19.Hull,20.Burnley.FA Cup:SPURS(2-1 w finale z analami),League Cup:SPURS(4-1 w finale z Man City)COYS!:hejka:
1.Chelsea(niestety),2.MUFC,3.Liverpool,4.Everton,5.Aston Villa,6.arseanal,...10.Spurs....18.Stoke,19.Hull,20.Burnley.FA Cup:SPURS(2-1 w finale z analami),League Cup:SPURS(4-1 w finale z Man City)COYS!:hejka:
15 sierpnia 2009, 15:31 [cytuj]
Chelsea - Hull City 1:1 w 82 minucie :D:D:D
Chelsea - Hull City 1:1 w 82 minucie :D:D:D
Tottenham 'Til I Die

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się