Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Derby północnego Londynu
15 kwietnia 2010, 21:37 [cytuj]
Było wielu kibiców Lillywhite tego wieczoru w Warce we Wro, powiedziałbym nawet że rekordowo. Zawsze czułem się tam raczej osaczony przez buraki w czerwonych koszulkach i czapeczkach:). Spursmania ich tam przywiodła i dała przewagę-do tego stopnia że barmanki nawet nie przełączyły na barcelonkę.:)
No i co- Danny Rooooose!!!!!ten to ma cela:)
Było wielu kibiców Lillywhite tego wieczoru w Warce we Wro, powiedziałbym nawet że rekordowo. Zawsze czułem się tam raczej osaczony przez buraki w czerwonych koszulkach i czapeczkach:). Spursmania ich tam przywiodła i dała przewagę-do tego stopnia że barmanki nawet nie przełączyły na barcelonkę.:) No i co- Danny Rooooose!!!!!ten to ma cela:)
15 kwietnia 2010, 21:42 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Było wielu kibiców Lillywhite tego wieczoru w Warce we Wro, powiedziałbym nawet że rekordowo. Zawsze czułem się tam raczej osaczony przez buraki w czerwonych koszulkach i czapeczkach:). Spursmania ich tam przywiodła i dała przewagę-do tego stopnia że barmanki nawet nie przełączyły na barcelonkę.:)
No i co- Danny Rooooose!!!!!ten to ma cela:)


Boyd, byłeś w Warce ? :O
Boyd, byłeś w Warce ? :O
www.facebook.com/OgienOdSkaja
19 kwietnia 2011, 18:16 [cytuj]
Paweł nie wrzucił jeszcze zapowiedzi, więc odświeżę ten temat na forum. Jeśli chodzi o Warszawę - Barometr zarezerwował lożę w In Sidzie (dawne Below). Ja będę koło 20.30, ale jakby ktoś był wcześniej to może zająć nasze miejsce. Rezerwacja na nazwisko Marcin Nowak, w razie czego znakiem rozpoznawczym, że lokal jest spalony będzie stłuczona doniczka;)
Paweł nie wrzucił jeszcze zapowiedzi, więc odświeżę ten temat na forum. Jeśli chodzi o Warszawę - Barometr zarezerwował lożę w In Sidzie (dawne Below). Ja będę koło 20.30, ale jakby ktoś był wcześniej to może zająć nasze miejsce. Rezerwacja na nazwisko Marcin Nowak, w razie czego znakiem rozpoznawczym, że lokal jest spalony będzie stłuczona doniczka;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 kwietnia 2011, 11:48 [cytuj]
Można by kiedyś takie oglądanko zorganizować w Szczecinie na pewno znależli by się chętni:plask:
Można by kiedyś takie oglądanko zorganizować w Szczecinie na pewno znależli by się chętni:plask:
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się