Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » POZNAŃ - wspólne oglądanie meczów
24 marca 2011, 20:54 [cytuj]
Czy w Poznaniu nie ma kibiców Tottenhamu?!

Proponuje zacząć wzorując się na innych miastach wspólne oglądanie meczów.

Na początek pojedynek z Realem. Czy ktoś jest chętny na wspólne oglądanie w Multikinie, względnie piwo przed meczem? :)

Póki co ja i mój kolega, obaj fani Kogutów, deklarujemy swoją chęć.

Pozdrawiam!
Czy w Poznaniu nie ma kibiców Tottenhamu?! Proponuje zacząć wzorując się na innych miastach wspólne oglądanie meczów. Na początek pojedynek z Realem. Czy ktoś jest chętny na wspólne oglądanie w Multikinie, względnie piwo przed meczem? :) Póki co ja i mój kolega, obaj fani Kogutów, deklarujemy swoją chęć. Pozdrawiam!
24 marca 2011, 23:27 [cytuj]
pewnie, że są.! :D tylko mają mało czasu wolnego niestety. :bezradny:
ostatnio nawet na Pl. Wiosny Ludów widziałem jakiegoś pana w koszulce Spurs. ;)
pewnie, że są.! :D tylko mają mało czasu wolnego niestety. :bezradny: ostatnio nawet na Pl. Wiosny Ludów widziałem jakiegoś pana w koszulce Spurs. ;)
25 marca 2011, 00:03 [cytuj]
Są, są :) Bardzo dobra inicjatywa :) Jak w danym dniu nie będzie czegoś ciężkiego, to na bank wbijam :)
Są, są :) Bardzo dobra inicjatywa :) Jak w danym dniu nie będzie czegoś ciężkiego, to na bank wbijam :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
30 marca 2011, 09:45 [cytuj]
:hejka:Miło wiedzieć kurcze, że są w Poznaniu i okolicach kibice Spurs. Wiaruchna trzeba się spiknąć, pogadać i dopingować nasz team w meczach ligowych i LM.:brawo::brawo: Na mnie możecie liczyć.:D:D:D
:hejka:Miło wiedzieć kurcze, że są w Poznaniu i okolicach kibice Spurs. Wiaruchna trzeba się spiknąć, pogadać i dopingować nasz team w meczach ligowych i LM.:brawo::brawo: Na mnie możecie liczyć.:D:D:D
www.elvadero.blox.pl
30 marca 2011, 09:53 [cytuj]
Słuchajcie, Vader wrócił! Jak przeczytałem tekst "na mnie możecie liczyć" to... Zresztą, dobrze, że sam dodałeś uśmieszki.
Słuchajcie, Vader wrócił! Jak przeczytałem tekst "na mnie możecie liczyć" to... Zresztą, dobrze, że sam dodałeś uśmieszki
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 marca 2011, 09:56 [cytuj]
Stęskniłem się za Wami:luzik::ok:
Stęskniłem się za Wami:luzik::ok:
www.elvadero.blox.pl
30 marca 2011, 11:35 [cytuj]
Ostatnio Marcus narzekał, że nie ma nikogo w Poznaniu do wspólnego oglądania meczów. Się chłop ucieszy ;)
Ostatnio Marcus narzekał, że nie ma nikogo w Poznaniu do wspólnego oglądania meczów. Się chłop ucieszy ;)
COYS
5 kwietnia 2011, 14:21 [cytuj]
Jak ktoś ma ochotę obejrzeć dziś w Multikinie razem z fanami Tottenhamu to około 20:10 spotykamy się w holu Multikina 51, po lewej stronie. Na pw w razie czego mogę podać numer tel.

Pozdrawiam
Jak ktoś ma ochotę obejrzeć dziś w Multikinie razem z fanami Tottenhamu to około 20:10 spotykamy się w holu Multikina 51, po lewej stronie. Na pw w razie czego mogę podać numer tel. Pozdrawiam

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 64 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się