Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham-Manchester City
28 sierpnia 2011, 18:35 [cytuj]
Z transferów za czasów HR chciałem tylko VdV i Kranjcara. Poważnie - to jest do sprawdzenia w komentarzach pod każdym przyjściem. Pav przychodził do nas po genialnym Euro dla Rusków.
Z transferów za czasów HR chciałem tylko VdV i Kranjcara. Poważnie - to jest do sprawdzenia w komentarzach pod każdym przyjściem. Pav przychodził do nas po genialnym Euro dla Rusków
28 sierpnia 2011, 22:01 [cytuj]
ech.. co tu duzo mowic. nie wyszedl nam dzisiejszy mecz... bylo pare okazji w 1 polowie ktore mogly zupelnie zmienic losy meczu ta setka bale i glowka croucha. a potem juz samo poszlo... obrona i bramkarz srednio a bilans po dwoch kolejkach wyglada tragicznie :O nie pozostaje nic innego tylko wziasc sie do roboty, popracowac nad skutecznoscia i ogarnac sie w obronie.
ech.. co tu duzo mowic. nie wyszedl nam dzisiejszy mecz... bylo pare okazji w 1 polowie ktore mogly zupelnie zmienic losy meczu ta setka bale i glowka croucha. a potem juz samo poszlo... obrona i bramkarz srednio a bilans po dwoch kolejkach wyglada tragicznie :O nie pozostaje nic innego tylko wziasc sie do roboty, popracowac nad skutecznoscia i ogarnac sie w obronie
28 sierpnia 2011, 22:18 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A Ty na poważnie rozważasz takie porównanie? A co za różnica czy ten czy tamten? Kurwa nie ma żadnego dobrego napastnika. Z niewiadomym słoniem. Zajebiste okno


Otóż to. Nie ma sensu wykłócać się kto jest lepszy, a kto gorszy. Napastników mamy spalonych i to się liczy. Z taką szpicą możemy walczyć jedynie o środek tabeli. Redknapp obiecywał i skończyło się oczywiście na gadaniu. Tak jak od niepamiętnych czasów uwielbiam tego trenera, tak cholernie działa mi on na nerwy i uważam, że jego należy winić za ewentualny brak wyników w tym sezonie.

Barometr powiedział/a:
Jeśli bramkarz puszcza w dwóch spotkaniach 8 goli to chyba jednak coś jest nie tak. Tak jasne - mógł puścić więcej, tak jasne - nie miał szans (choć wydaje mi się, że przy trzeciej mógł się lepiej zachować), ale OSIEM goli w dwóch meczach. Nie można pisać, że grał nieźle


Dla mnie mógłby puścić i 50, jeśli ani razu nie skiksował - GRAŁ NIEŹLE. Friedel zasługuje na szacunek chociażby za to, że po tych ośmiu bramkach nie rzucił tego wszystkiego w pizdu. Ja osobiście bym się zdenerwował wyciągając piłkę z siatki tyle razy, z czego ani razu z mojej winy. Tak grającego Tottenhamu po prostu nie da się oglądać. Humoru nie poprawiła mi dziś nawet wysoka porażka anali czy zwycięstwo Schalke. Nie wiem czy jest sens marzyć jeszcze o wzmocnieniach. Znowu zostaniemy z Bentleyem, Pavem, Crouchem i Jenasem, a wzmocnienia zakończą się na 15 letnim dzieciaku i Adebayorze.
Otóż to. Nie ma sensu wykłócać się kto jest lepszy, a kto gorszy. Napastników mamy spalonych i to się liczy. Z taką szpicą możemy walczyć jedynie o środek tabeli. Redknapp obiecywał i skończyło się oczywiście na gadaniu. Tak jak od niepamiętnych czasów uwielbiam tego trenera, tak cholernie działa mi on na nerwy i uważam, że jego należy winić za ewentualny brak wyników w tym sezonie. [quote=Barometr]Jeśli bramkarz puszcza w dwóch spotkaniach 8 goli to chyba jednak coś jest nie tak. Tak jasne - mógł puścić więcej, tak jasne - nie miał szans (choć wydaje mi się, że przy trzeciej mógł się lepiej zachować), ale OSIEM goli w dwóch meczach. Nie można pisać, że grał nieźle
28 sierpnia 2011, 22:57 [cytuj]
Swoją drogą, ten mecz pokazał mi na co schodzi piłka nożna. Teraz to wszystko jest jednym wielkim gównem. Klub bez historii przejmuje szejk i już mogą mieć każdego piłkarza świata, bo co drugi jebany sprzedawczyk poleci za kasą. Prawdziwych piłkarzy, którzy są z klubem na dobre i na złe jest już coraz mniej, Gerrard, Terry, Xavi, Del Piero, Inzaghi. Nie ważne czy lubię tych piłkarzy, czy nie, czy lubię ich kluby, czy nie - wielki szacunek za wierność i oddanie. Moja nienawisć do Man City przekracza wszystkie możliwe granicy. Nigdy tak nienawidziłem żadnego zespołu, nie cierpię ich dużo bardziej niż anali, niż realu i niż bayernu razem wziętych. Do czego futbol zmierza? Każdy jebany milioner może sobie teraz założyć swój zespół, nie ważne czy w Anglii czy w czarnej dupie Machnaczkali i ściągnąć kurwa każdego piłkarza, bo czy to murzyn czy to biały, za kasą pójdą jak jakieś ścierwa. Wybaczcie za ten post, musiałem.
Swoją drogą, ten mecz pokazał mi na co schodzi piłka nożna. Teraz to wszystko jest jednym wielkim gównem. Klub bez historii przejmuje szejk i już mogą mieć każdego piłkarza świata, bo co drugi jebany sprzedawczyk poleci za kasą. Prawdziwych piłkarzy, którzy są z klubem na dobre i na złe jest już coraz mniej, Gerrard, Terry, Xavi, Del Piero, Inzaghi. Nie ważne czy lubię tych piłkarzy, czy nie, czy lubię ich kluby, czy nie - wielki szacunek za wierność i oddanie. Moja nienawisć do Man City przekracza wszystkie możliwe granicy. Nigdy tak nienawidziłem żadnego zespołu, nie cierpię ich dużo bardziej niż anali, niż realu i niż bayernu razem wziętych. Do czego futbol zmierza? Każdy jebany milioner może sobie teraz założyć swój zespół, nie ważne czy w Anglii czy w czarnej dupie Machnaczkali i ściągnąć kurwa każdego piłkarza, bo czy to murzyn czy to biały, za kasą pójdą jak jakieś ścierwa. Wybaczcie za ten post, musiałem
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się