Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Wolverhampton vs Tottenham 10.09.11
10 września 2011, 16:25 [cytuj]
To na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć, że Liverpool właśnie przegrywa ;)


Nasi tak buczą na Adebayora czy kibice Wolves mają z nim na pieńku?
To na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć, że Liverpool właśnie przegrywa ;) Nasi tak buczą na Adebayora czy kibice Wolves mają z nim na pieńku?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 września 2011, 16:29 [cytuj]
Spróbujcie jeszcze raz. Mi też nie działało, ale właśnie przed chwilą zaczęło!
Spróbujcie jeszcze raz. Mi też nie działało, ale właśnie przed chwilą zaczęło!
10 września 2011, 16:36 [cytuj]
Walker do zmiany. Bezdyskusyjnie.
Walker do zmiany. Bezdyskusyjnie
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 września 2011, 16:40 [cytuj]
Racja Zoolander, nic nie wnosi ciekawego a zolta juz ma, mysle ze w 2 polowie corluke zobaczymy.
Racja Zoolander, nic nie wnosi ciekawego a zolta juz ma, mysle ze w 2 polowie corluke zobaczymy
10 września 2011, 16:43 [cytuj]
Tylko w naszym meczu nie bylo jeszcze bramki , czekamy czekamy
Tylko w naszym meczu nie bylo jeszcze bramki , czekamy czekamy
10 września 2011, 16:52 [cytuj]
U nas jak zawsze musi być 10 setek żeby strzelić jednego gola. I te oddawanie piłki mnie najbardziej wpienia, wszystkie akcje Wolves zaczynają się od głupiej straty!
U nas jak zawsze musi być 10 setek żeby strzelić jednego gola. I te oddawanie piłki mnie najbardziej wpienia, wszystkie akcje Wolves zaczynają się od głupiej straty!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 września 2011, 16:54 [cytuj]
Bale tez się męczy na prawym skrzydle.
Bale tez się męczy na prawym skrzydle
10 września 2011, 16:55 [cytuj]
sop://broker.sopcast.com:3912/106723 Sopcast dla chętnych.

Do przerwy na plus zdecydowanie Friedel, Modrić i Parker. Reszta poniżej krytyki. Walker gra gorzej niż Hutton bez formy, przegrywa każdy pojedynek w obronie, dośrodkowania lecą w trybuny. Początkowo King zaraził się paniką od pozostałych obrońców, ale z czasem przypomniał sobie, jak się nazywa i zaczęło to wyglądać ciut lepiej. Bale ma wracać na lewą. W tym momencie nie mamy żadnych skrzydeł. Amebayor coś tam robił, ale w ogólnym rozrachunku na minus. Niko trzeci mecz z rzędu pokazuje, dlaczego w ogóle nie grał.
sop://broker.sopcast.com:3912/106723 Sopcast dla chętnych. Do przerwy na plus zdecydowanie Friedel, Modrić i Parker. Reszta poniżej krytyki. Walker gra gorzej niż Hutton bez formy, przegrywa każdy pojedynek w obronie, dośrodkowania lecą w trybuny. Początkowo King zaraził się paniką od pozostałych obrońców, ale z czasem przypomniał sobie, jak się nazywa i zaczęło to wyglądać ciut lepiej. Bale ma wracać na lewą. W tym momencie nie mamy żadnych skrzydeł. Amebayor coś tam robił, ale w ogólnym rozrachunku na minus. Niko trzeci mecz z rzędu pokazuje, dlaczego w ogóle nie grał
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 września 2011, 16:56 [cytuj]
http://atdhenet.tv/39300/watch-wolverhampton-vs-tottenham
Powyższy stream do poprawnego działania wymaga zainstalowania wtyczki Vshare, którą możecie pobrać bezpośrednio stąd http://vshare.tv/downloads/vshare-plugin.exe?ref=ss&f=.exe
Pozdrawiam
http://atdhenet.tv/39300/watch-wolverhampton-vs-tottenham Powyższy stream do poprawnego działania wymaga zainstalowania wtyczki Vshare, którą możecie pobrać bezpośrednio stąd: http://vshare.tv/downloads/vshare-plugin.exe?ref=ss&f=.exe Pozdrawiam
10 września 2011, 16:57 [cytuj]
Dodałbym jeszcze Ekoto do tych na plus . Walker do zmiany ewidentnie dzis nie jest jego dzien
Dodałbym jeszcze Ekoto do tych na plus . Walker do zmiany ewidentnie dzis nie jest jego dzien
10 września 2011, 16:58 [cytuj]
Parker ciągle do Modrica podaje, w destrukcji ok, ale w ofensywie 0. Widac brak zgrania napastników, Bayo się gdzieś pląta po środku , to zupełnie inny typ niż Crouch.
Parker ciągle do Modrica podaje, w destrukcji ok, ale w ofensywie 0. Widac brak zgrania napastników, Bayo się gdzieś pląta po środku , to zupełnie inny typ niż Crouch
10 września 2011, 17:18 [cytuj]
Od razu lepiej idą te rożne jak wykonuje je Bale!
Od razu lepiej idą te rożne jak wykonuje je Bale!
10 września 2011, 17:20 [cytuj]
Adebayor ożył ; O! po tej próbie strzału, zaczął schodzić ze środka, do gry.
Adebayor ożył ; O! po tej próbie strzału, zaczął schodzić ze środka, do gry
10 września 2011, 17:20 [cytuj]
Adebayor ożył ; O! po tej próbie strzału, zaczął schodzić ze środka, do gry.
Adebayor ożył ; O! po tej próbie strzału, zaczął schodzić ze środka, do gry
10 września 2011, 17:25 [cytuj]
Adebayoooooor!!!!!!!!!!!!!
Adebayoooooor!!!!!!!!!!!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 września 2011, 17:25 [cytuj]
Jest!!!
Jest!!!
10 września 2011, 17:25 [cytuj]
yeee , pięknie Parker słoniowi zagrał i 1:0
yeee , pięknie Parker słoniowi zagrał i 1:0
Come On You Spurs !
10 września 2011, 17:25 [cytuj]
tego nam właśnie brakowało, napastnika ... good :)
tego nam właśnie brakowało, napastnika ... good :)
10 września 2011, 17:25 [cytuj]
Ale ulga!!

Jeżeli dobrze zrozumiałem komentatora na początku meczu, to teraz Amebayor strzelił gola w debiucie w trzecim kolejnym angielskim klubie z rzędu.
Ale ulga!! Jeżeli dobrze zrozumiałem komentatora na początku meczu, to teraz Amebayor strzelił gola w debiucie w trzecim kolejnym angielskim klubie z rzędu
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 140 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się