Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs Liverpool 18.09.11
18 września 2011, 16:02 [cytuj]
BRAWO - PIĘKNE ZAWODY:cwaniak:
BRAWO - PIĘKNE ZAWODY:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2011, 16:08 [cytuj]
Powinni z 5:0 wygrać żeby w bramkach na + wyjść!
Powinni z 5:0 wygrać żeby w bramkach na + wyjść!
18 września 2011, 16:16 [cytuj]
Dzisiaj Liverpool za bardzo nawet piłki nie powąchał:)
Dzisiaj Liverpool za bardzo nawet piłki nie powąchał:)
18 września 2011, 16:24 [cytuj]
No rewalcyjny mecz w wykonaniu naszych ! ahahaha no i piekne zakonczenie !! Glory glory Tottenham Hotpur !!
No rewalcyjny mecz w wykonaniu naszych ! ahahaha no i piekne zakonczenie !! Glory glory Tottenham Hotpur !!
18 września 2011, 16:26 [cytuj]
No i jest 4:0! Ostatni gol to zasługa BAE, genialnie odebrał piłkę a potem dograł do Ade.
No i jest 4:0! Ostatni gol to zasługa BAE, genialnie odebrał piłkę a potem dograł do Ade
18 września 2011, 16:26 [cytuj]
CZAPKI Z GŁÓW DLA TEGO KTO PRZYCZYNIŁ SIĘ NAJBARDZIEJ DO ŚCIĄGNIĘCIA ADE - TO JEST NRR:ok::ok::ok:
CZAPKI Z GŁÓW DLA TEGO KTO PRZYCZYNIŁ SIĘ NAJBARDZIEJ DO ŚCIĄGNIĘCIA ADE - TO JEST NRR:ok::ok::ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2011, 16:28 [cytuj]
Tańczę i śpiewam!
http://www.youtube.com/watch?v=Aw-r1eWVMbo

pod koniec genialnie zwolnili aby znowu przyśpieszyć:)

Edit// i w ogóle byli genialnie :D
Tańczę i śpiewam! http://www.youtube.com/watch?v=Aw-r1eWVMbo pod koniec genialnie zwolnili aby znowu przyśpieszyć:) Edit// i w ogóle byli genialnie :D
Tottenham Tottenham, no one can stop them
18 września 2011, 16:28 [cytuj]
Co mecz! Nie mam pytań...
Co mecz! Nie mam pytań
18 września 2011, 16:31 [cytuj]
Po dwóch ostatnich meczach zaznaczyłbym bez wahania tą opcję w ankiecie:

Jak oceniasz letnie okno transferowe w wykonaniu Tottenhamu?

"Bardzo dobrze - przemyślane wzmocnienia i pozbycie się niepotrzebnych piłkarzy "

Ade, Modric, Parker, BAE, Walker, cała reszta :brawo:
Po dwóch ostatnich meczach zaznaczyłbym bez wahania tą opcję w ankiecie: Jak oceniasz letnie okno transferowe w wykonaniu Tottenhamu? "Bardzo dobrze - przemyślane wzmocnienia i pozbycie się niepotrzebnych piłkarzy " Ade, Modric, Parker, BAE, Walker, cała reszta :brawo:
18 września 2011, 16:34 [cytuj]
Nie można powiedziec inaczej niż to, że zagraliśmy znakomity mecz. Obrona perfekcyjnie , ale też głównie przez to, że jeszcze lepiej zagrał środek pola z Modriciem, który rozegrał jeden z najlepszych meczów odkąd jest na WHL. Świetnie zagrał też Walker , chłopak ma płuca chyba z żelaza bo przebiegł mnóstwo kilosów. Pochwalic muszę również Redknappa... Nie sądziłem, że kiedykolwiek pochwale naszego menago za przygotowanie taktyczne lecz w dzisiejszym meczu było ono znakomite. Świetnie King z Kaboulem ustawiali się do Suareza , odbiór piłki na połowie Liverpoolu. Brawo !
Nie można powiedziec inaczej niż to, że zagraliśmy znakomity mecz. Obrona perfekcyjnie , ale też głównie przez to, że jeszcze lepiej zagrał środek pola z Modriciem, który rozegrał jeden z najlepszych meczów odkąd jest na WHL. Świetnie zagrał też Walker , chłopak ma płuca chyba z żelaza bo przebiegł mnóstwo kilosów. Pochwalic muszę również Redknappa... Nie sądziłem, że kiedykolwiek pochwale naszego menago za przygotowanie taktyczne lecz w dzisiejszym meczu było ono znakomite. Świetnie King z Kaboulem ustawiali się do Suareza , odbiór piłki na połowie Liverpoolu. Brawo !
Come On You Spurs !
18 września 2011, 16:36 [cytuj]
Swietne zawody , sedzia troszku wypunktowal Liverpool i b dobrze . Przy faulu skrtela myslalem ze Bale nie wstanie. Duet Defoe- Ade swietnie funkcjonowal . Generalnie ladny mecz
Swietne zawody , sedzia troszku wypunktowal Liverpool i b dobrze . Przy faulu skrtela myslalem ze Bale nie wstanie. Duet Defoe- Ade swietnie funkcjonowal . Generalnie ladny mecz
18 września 2011, 16:39 [cytuj]
Swietny mecz Kogutow ,od samego poczatku atak ktory sie oplacil. Ciezko wyroznic jednego zawodnika wiec warto wspomniec o wiekszosci.
Modric chyba juz gra tak jak powinnien grac, piekna bramka i jego cala gra czyli opanowanie pilki i swietne podania.
King drugi bohater wedlug mnie , jak on siadl na Suareza przy kazdej pilce w pierwszej polowie to byla poezja, urugwajczyk nic nie mogl zrobic.
BAE to jest chyba obecnie najrowniej grajacy zawodnik naszej druzyny i moim zdaniem cichy bohater zbyt malo doceniany, w defensywie opanowany i silny , w ataku
dokladny i szybki.
Kyle rowniez zdecydowanie na plus jego rajdy w drugiej polowie i cala gra bardzo dobrze.
Bale jego pierwsza polowka bardzo dobra, swietne rajdy i rowniez dobra walka w odbiorze.
Na koniec duet napastnikow , przecieralem oczy z wrazenia jak widzialem kiedy Defoe wygrywa silowe pojedynki ze Skrtelem a potem z Enrigue.
Adebayor swietne opanowanie, szuka gry , rozgrywa , a to oddanie pilki do defoe? stadiony swiata . Zreszta przy jego bramkach pokazal zimna krew NRR-a.

Oby nasz kochany zespol jak najczesciej tak gral!
Swietny mecz Kogutow ,od samego poczatku atak ktory sie oplacil. Ciezko wyroznic jednego zawodnika wiec warto wspomniec o wiekszosci. Modric chyba juz gra tak jak powinnien grac, piekna bramka i jego cala gra czyli opanowanie pilki i swietne podania. King drugi bohater wedlug mnie , jak on siadl na Suareza przy kazdej pilce w pierwszej polowie to byla poezja, urugwajczyk nic nie mogl zrobic. BAE to jest chyba obecnie najrowniej grajacy zawodnik naszej druzyny i moim zdaniem cichy bohater zbyt malo doceniany, w defensywie opanowany i silny , w ataku dokladny i szybki. Kyle rowniez zdecydowanie na plus jego rajdy w drugiej polowie i cala gra bardzo dobrze. Bale jego pierwsza polowka bardzo dobra, swietne rajdy i rowniez dobra walka w odbiorze. Na koniec duet napastnikow , przecieralem oczy z wrazenia jak widzialem kiedy Defoe wygrywa silowe pojedynki ze Skrtelem a potem z Enrigue. Adebayor swietne opanowanie, szuka gry , rozgrywa , a to oddanie pilki do defoe? stadiony swiata . Zreszta przy jego bramkach pokazal zimna krew NRR-a. Oby nasz kochany zespol jak najczesciej tak gral!
18 września 2011, 20:29 [cytuj]
Mecz do pobrania:

http://www.fileserve.com/file/5dx7DHr/First%20Half%20-%20EPL%20-%20Tottenham%20v.%20Liverpool%20-%2018-09-11.avi

http://www.fileserve.com/file/dmNTNnT/Second%20Half%20-%20EPL%20-%20Tottenham%20v.%20Liverpool%20-%2018-09-11.avi
Mecz do pobrania: http://www.fileserve.com/file/5dx7DHr/First%20Half%20-%20EPL%20-%20Tottenham%20v.%20Liverpool%20-%2018-09-11.avi http://www.fileserve.com/file/dmNTNnT/Second%20Half%20-%20EPL%20-%20Tottenham%20v.%20Liverpool%20-%2018-09-11.avi
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
19 września 2011, 15:26 [cytuj]
Świetny mecz. Cieszą gole Modrica i Adebayora. Mam nadzije że teraz będą tylko zwycięstwa.
Świetny mecz. Cieszą gole Modrica i Adebayora. Mam nadzije że teraz będą tylko zwycięstwa
19 września 2011, 16:39 [cytuj]
Mam pytanie, licze na odpowiedż. Miałby ktoś stronke z jakimś dobrym skrótem bo jak wchodze na www.skrotymeczow.net to sie za mocno zacina
Mam pytanie, licze na odpowiedż. Miałby ktoś stronke z jakimś dobrym skrótem bo jak wchodze na www.skrotymeczow.net to sie za mocno zacina
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
19 września 2011, 17:19 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Mam pytanie, licze na odpowiedż. Miałby ktoś stronke z jakimś dobrym skrótem bo jak wchodze na www.skrotymeczow.net to sie za mocno zacina


www.101greatgoals.com może to da radę?
www.101greatgoals.com może to da radę?
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się