Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Arsenal (02.09.11r.)
25 września 2011, 18:31 [cytuj]
Za tydzień mecz z Arsenalem, czy będzie "ciężki"?
Po ostatnich wynikach przeciwników wydaję się iż może być łatwiej niż się wydaje, ale My też mieliśmy ciężki początek.

Ciekawe jak zagrają Nasi; choć przy dobrej dyspozycji Ade i Defoe, a także dobrej linii pomocy, no i oczywiście przy Naszym "wielkim bracie" na bramce wydaje się iż możemy być w miarę spokojni...
To Arsenal trzęsie portkami w obecnej sytuacji :P

No ale czekam na opinie innych...
Za tydzień mecz z Arsenalem, czy będzie "ciężki"? Po ostatnich wynikach przeciwników wydaję się iż może być łatwiej niż się wydaje, ale My też mieliśmy ciężki początek. Ciekawe jak zagrają Nasi; choć przy dobrej dyspozycji Ade i Defoe, a także dobrej linii pomocy, no i oczywiście przy Naszym "wielkim bracie" na bramce wydaje się iż możemy być w miarę spokojni... To Arsenal trzęsie portkami w obecnej sytuacji :P No ale czekam na opinie innych
25 września 2011, 18:38 [cytuj]
To są derby północnego Londynu, poprzednie wyniki nie mają znaczenia! Na ten mecz drużyny spinają się jak na finał Ligi mistrzów!:D
To są derby północnego Londynu, poprzednie wyniki nie mają znaczenia! Na ten mecz drużyny spinają się jak na finał Ligi mistrzów!:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 września 2011, 18:45 [cytuj]
Derby rządzą się swoimi prawami :) a derby północnego Londynu szczególnie. Po cichu liczę na lekki horror i ostatecznie wygraną, ale lepiej nie zapeszac. Wszystko wyjdzie w praniu.
Derby rządzą się swoimi prawami :) a derby północnego Londynu szczególnie. Po cichu liczę na lekki horror i ostatecznie wygraną, ale lepiej nie zapeszac. Wszystko wyjdzie w praniu
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
25 września 2011, 18:50 [cytuj]
Moim zdaniem jesli zagramy dwojka napastnikow a Luka zagra na swoim pozycji czyli w srodku to powinnismy uzyskac korzystny wynik. W przypadku ustawienia sie tak jak ostatnio juz nie bylbym tego taki pewny
Moim zdaniem jesli zagramy dwojka napastnikow a Luka zagra na swoim pozycji czyli w srodku to powinnismy uzyskac korzystny wynik. W przypadku ustawienia sie tak jak ostatnio juz nie bylbym tego taki pewny
25 września 2011, 19:30 [cytuj]
Teoretycznie powinniśmy wygrać ten mecz w cuglach, wszystkie atuty są po naszej stronie, mamy Adebayora który na pewno będzie chciał rozszarpać byłych kolegów, mamy VDV i Garetha którzy w meczach z Arsenalem miażdżą, mamy za sobą serię trzech bardzo fajnych zwycięstw, mamy Kinga na stoperze i wiele innych atutów. Wiadomo jednak że derby to derby i wymienianie tego typu "atutów" przed meczem nie ma większego sensu. Wszystko zweryfikuje boisko ale pewne jest to iż z tak słabym Arsenalem nie graliśmy już dawno i wstydem dla klubu będzie porażka lub remis. Takie jest moje zdanie.
Teoretycznie powinniśmy wygrać ten mecz w cuglach, wszystkie atuty są po naszej stronie, mamy Adebayora który na pewno będzie chciał rozszarpać byłych kolegów, mamy VDV i Garetha którzy w meczach z Arsenalem miażdżą, mamy za sobą serię trzech bardzo fajnych zwycięstw, mamy Kinga na stoperze i wiele innych atutów. Wiadomo jednak że derby to derby i wymienianie tego typu "atutów" przed meczem nie ma większego sensu. Wszystko zweryfikuje boisko ale pewne jest to iż z tak słabym Arsenalem nie graliśmy już dawno i wstydem dla klubu będzie porażka lub remis. Takie jest moje zdanie
25 września 2011, 19:32 [cytuj]
Oczywiście warto również wspomnieć iż chyba po raz pierwszy od wielu lat to my jesteśmy ZDECYDOWANYM faworytem tego meczu a to niestety może zadziałać na korzyść rywala.
Oczywiście warto również wspomnieć iż chyba po raz pierwszy od wielu lat to my jesteśmy ZDECYDOWANYM faworytem tego meczu a to niestety może zadziałać na korzyść rywala
25 września 2011, 19:40 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Wygramy, przegramy albo zremisujemy. Takie prawa derbów ;) Zwłaszcza najlepszych derbów na świecie, czyli derbów północnego Londynu. Może być 3:0, 4:4 i 0:3. A nawet 0:0 ;) Mam nadzieję, że pomogłem :P



to idę do buka postawić 1x2 :cwaniak:
to idę do buka postawić 1x2 :cwaniak:
25 września 2011, 21:28 [cytuj]
Wielkie Derby Północnego Londynu, są chyba jednymi z najlepszych i najbardziej emocjonujących derbów w Europie. Pada mnóstwo goli, niesamowite zwroty akcji itp. Głównym zadaniem Tottenhamu w tym meczu jest nie przegrać go. Porażka mogłaby zaburzyć pewność siebie naszych, którą chłopaki odzyskali po meczach z Liverpoolem, Wolves i Wigan.

Klucze do zwycięstwa:

1. Adebayor - mimo niezłej dyspozycji Defoe i vdV jest to nasz najlepszy napastnik od którego oczekuję gola w derbach.

2. Szczęsny - no kurde nie może bronić wszystkiego... liczę na jego nieco gorszy występ.

3. van der Vaart - derby z Arsenalem zawsze rozgrywa świetnie, strzelając bramki i zaliczając asysty.

4. King - Takie derby dla takiego wychowanka jak Ledley, wzbudzają dodatkową motywację. Oby jego kolana to wytrzymały...

5. Bale, Modrić, Parker - liczę na dobre rozgrywanie piłki przez tą trójkę i podania do napastników.

wygramy 5:3 :)

COYS!
Wielkie Derby Północnego Londynu, są chyba jednymi z najlepszych i najbardziej emocjonujących derbów w Europie. Pada mnóstwo goli, niesamowite zwroty akcji itp. Głównym zadaniem Tottenhamu w tym meczu jest nie przegrać go. Porażka mogłaby zaburzyć pewność siebie naszych, którą chłopaki odzyskali po meczach z Liverpoolem, Wolves i Wigan. Klucze do zwycięstwa: 1. Adebayor - mimo niezłej dyspozycji Defoe i vdV jest to nasz najlepszy napastnik od którego oczekuję gola w derbach. 2. Szczęsny - no kurde nie może bronić wszystkiego... liczę na jego nieco gorszy występ. 3. van der Vaart - derby z Arsenalem zawsze rozgrywa świetnie, strzelając bramki i zaliczając asysty. 4. King - Takie derby dla takiego wychowanka jak Ledley, wzbudzają dodatkową motywację. Oby jego kolana to wytrzymały... 5. Bale, Modrić, Parker - liczę na dobre rozgrywanie piłki przez tą trójkę i podania do napastników. wygramy 5:3 :) COYS!
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
25 września 2011, 22:01 [cytuj]
6. Roman Pawluczenko - liczę na ostre chlanie przed meczem, co zaburzy jego orientację ruchowo-wzrokową i pozwoli Rosjaninowi wreszcie się odblokować i zagrać jak nie on, co potwierdzi ustrzeleniem hat-trocka :) wygramy 3:0
6. Roman Pawluczenko - liczę na ostre chlanie przed meczem, co zaburzy jego orientację ruchowo-wzrokową i pozwoli Rosjaninowi wreszcie się odblokować i zagrać jak nie on, co potwierdzi ustrzeleniem hat-trocka :) wygramy 3:0
25 września 2011, 22:21 [cytuj]
Chyba w domu w fife , bo nawet go na lawce pewnie nie bedzie:D
Chyba w domu w fife , bo nawet go na lawce pewnie nie bedzie:D
26 września 2011, 01:29 [cytuj]
ciekawe jak powitają Adebayora kibice arsenalu...
ciekawe jak powitają Adebayora kibice arsenalu
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
26 września 2011, 11:43 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
6. Roman Pawluczenko - liczę na ostre chlanie przed meczem, co zaburzy jego orientację ruchowo-wzrokową i pozwoli Rosjaninowi wreszcie się odblokować i zagrać jak nie on, co potwierdzi ustrzeleniem hat-trocka :) wygramy 3:0


Nie jestem pewien, czym jest "trock", ale to chyba jedyne "hat-costam" na co mozemy w wykonaniu Rosjanina liczyc :rotfl:

Jakiekolwiek prognozy przed derbami to niczym ten wierszyk z kultowego "Za chwile dalszy ciag programu": Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma to w połowie listopada pada albo nie pada
Nie jestem pewien, czym jest "trock", ale to chyba jedyne "hat-costam" na co mozemy w wykonaniu Rosjanina liczyc :rotfl: Jakiekolwiek prognozy przed derbami to niczym ten wierszyk z kultowego "Za chwile dalszy ciag programu": Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma to w połowie listopada pada albo nie pada
26 września 2011, 23:00 [cytuj]
Takie pytanko czy ktoś orientuje gdzie będzie można obejrzeć ten mecz w Gdańsku? Jako że jestem nowym mieszkańcem tego miasta nie orientuję się jeszcze w tym temacie. Najlepiej byłoby gdyby takowy pub lub bar znajdował się w okolicach starego miasta ale jeśli ktoś zna ciekawe miejsce w innych rejonach to również będzie dobrze :)
Takie pytanko czy ktoś orientuje gdzie będzie można obejrzeć ten mecz w Gdańsku? Jako że jestem nowym mieszkańcem tego miasta nie orientuję się jeszcze w tym temacie. Najlepiej byłoby gdyby takowy pub lub bar znajdował się w okolicach starego miasta ale jeśli ktoś zna ciekawe miejsce w innych rejonach to również będzie dobrze :)
27 września 2011, 07:11 [cytuj]
matek powiedział/a:
Takie pytanko czy ktoś orientuje gdzie będzie można obejrzeć ten mecz w Gdańsku? Jako że jestem nowym mieszkańcem tego miasta nie orientuję się jeszcze w tym temacie. Najlepiej byłoby gdyby takowy pub lub bar znajdował się w okolicach starego miasta ale jeśli ktoś zna ciekawe miejsce w innych rejonach to również będzie dobrze :)


niedaleko Żurawia przy Motławie w jednej z knajp, na Długiej zdaje się, że też gdzieś jest Canal+, ale mogą pokazywać Wisłę z Ległą raczej, więc ja bym szukał jakiejś brytyjskiej knajpy
niedaleko Żurawia przy Motławie w jednej z knajp, na Długiej zdaje się, że też gdzieś jest Canal+, ale mogą pokazywać Wisłę z Ległą raczej, więc ja bym szukał jakiejś brytyjskiej knajpy
27 września 2011, 16:02 [cytuj]
Emocje zapowiadają się wielkie. Czas w końcu ostatecznie wypchnąć Arsenal z TOP 4.

Arsenal moze byc tez niezle zmotywowany, W koncu w zeszlym sezonie dostali u siebie baty 3 : 2. a Spursi zaszli dalej od nich w LM :D. Do tego jeszcze Adebayor , ktorego mają za zdrajcę. Ale jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik tego meczu.
Emocje zapowiadają się wielkie. Czas w końcu ostatecznie wypchnąć Arsenal z TOP 4. Arsenal moze byc tez niezle zmotywowany, W koncu w zeszlym sezonie dostali u siebie baty 3 : 2. a Spursi zaszli dalej od nich w LM :D. Do tego jeszcze Adebayor , ktorego mają za zdrajcę. Ale jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik tego meczu
28 września 2011, 15:20 [cytuj]
Matek - w Sopocie jest Language Pub (boczna ulica od Monte Cassino, musisz przejsc przez brame o ile dobrze sie orientuje gdzies w okolicach banku Pekao SA, jest oznaczenie, a najlepiej sprawdz na google maps. Fajny klimat, zawsze sa brytole i pokazuja Sky Sports.

Tamtej gorszej czesci 3city nie znam, wiec nie jestem w stanie pomoc ;)
Matek - w Sopocie jest Language Pub (boczna ulica od Monte Cassino, musisz przejsc przez brame o ile dobrze sie orientuje gdzies w okolicach banku Pekao SA, jest oznaczenie, a najlepiej sprawdz na google maps. Fajny klimat, zawsze sa brytole i pokazuja Sky Sports. Tamtej gorszej czesci 3city nie znam, wiec nie jestem w stanie pomoc ;)
28 września 2011, 19:17 [cytuj]
Dzięki halabala za info, muszę sobie ten pub zobaczyć bo z tego co piszesz wygląda zachęcająco :luzik:
Dzięki halabala za info, muszę sobie ten pub zobaczyć bo z tego co piszesz wygląda zachęcająco :luzik:
28 września 2011, 23:24 [cytuj]
Wenger dziś stonował - puścił Oxlade-Chamberlain, oszczędza Van Persiego [?] - obrona Merter, Song, Sagna ... i Santos - też świerzak. Mam nadzieje, że Olimpiakoas ich styrał jak trzeba:cwaniak::cwaniak::cwaniak:
Wenger dziś stonował - puścił Oxlade-Chamberlain, oszczędza Van Persiego [?] - obrona Merter, Song, Sagna ... i Santos - też świerzak. Mam nadzieje, że Olimpiakoas ich styrał jak trzeba:cwaniak::cwaniak::cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 września 2011, 21:33 [cytuj]
O sytuacją przed meczem z Tottenhamem...
Występ Koscielnego w tym spotkaniu jest niestety wykluczony, to zbyt wcześnie na jego powrót. Decyzję co do Walcotta i Gervinho podejmiemy w sobotę bądź w niedzielę i jeśli mam być szczery, to większe szanse na znalezienie się w składzie ma Theo. Benayoun i Squllaci są w pełni zdrowi. Jednak Sebastian jest kompletnie poza rytmem meczowym. W przeciwieństwie do Yossiego.
O sytuacją przed meczem z Tottenhamem... Występ Koscielnego w tym spotkaniu jest niestety wykluczony, to zbyt wcześnie na jego powrót. Decyzję co do Walcotta i Gervinho podejmiemy w sobotę bądź w niedzielę i jeśli mam być szczery, to większe szanse na znalezienie się w składzie ma Theo. Benayoun i Squllaci są w pełni zdrowi. Jednak Sebastian jest kompletnie poza rytmem meczowym. W przeciwieństwie do Yossiego
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 30 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się