Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Premier League » Newcastle United - Tottenham 16.10.11r
16 października 2011, 19:01 [cytuj]
Ja pierdolę. Nienawidzę mówić "co by było, gdyby...", ale kurwa mać. Defoe dał, Defoe zabrał.

Wynik dobry, nie ma co narzekać. Zaliczyliśmy kolejny, ciężki wyjazd, pod koniec sezonu będzie lżej ;)
Już widzę jutrzejszy nagłówek: Walker wylatuje na 7 tygodni.


PS. Przez moment mieliśmy porównanie dwóch najgorszych napastników w Premiership i chyba wiadomo, kto od dzisiaj dzierży koronę. Ameobi to przy Rusku klasa światowa.
Ja pierdolę. Nienawidzę mówić "co by było, gdyby...", ale kurwa mać. Defoe dał, Defoe zabrał. Wynik dobry, nie ma co narzekać. Zaliczyliśmy kolejny, ciężki wyjazd, pod koniec sezonu będzie lżej ;) Już widzę jutrzejszy nagłówek: Walker wylatuje na 7 tygodni. PS. Przez moment mieliśmy porównanie dwóch najgorszych napastników w Premiership i chyba wiadomo, kto od dzisiaj dzierży koronę. Ameobi to przy Rusku klasa światowa
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 października 2011, 19:02 [cytuj]
Remis z Newcastle na wyjeździe to coś, z czego w tym sezonie jestem zadowolony. Defoe piękna bramka, a później - tak naprawdę gdyby próbował podać to na 90% by tej piłki nie zmieścił. King chyba miał problem tylko mięśniowy, więc może za tydzień-dwa będzie gotowy. Na plus Ade, Modric, Defoe, na minus VdV - niewidoczny, moim zdaniem powinien zacząć na ławce za te komentarze, szczególnie że i tak 90 minut nie jest w stanie zagrać. Cieszy inteligencja Parkera - wiedział kiedy sfaulować i zrobił to w taki sposób, żeby popsuć humor zawodnikowi Newcastle - bo żółtą i tak by dostał. Martwi kontuzja Walkera - a że Bale miał zły dzień, to skrzydła później nie istniały. Widoczny brak Lennona, który z pewnością odciążyłby Bale'a i dałby mu pewien komfort.

Edit. Rusek pokazał się raz - gdy przestraszył się, zamiast wyskoczyć do głowy. A do Defoe nie mam pretensji, bo oddał strzał, a to się liczy - a podanie niekoniecznie doszłoby do celu.
Remis z Newcastle na wyjeździe to coś, z czego w tym sezonie jestem zadowolony. Defoe piękna bramka, a później - tak naprawdę gdyby próbował podać to na 90% by tej piłki nie zmieścił. King chyba miał problem tylko mięśniowy, więc może za tydzień-dwa będzie gotowy. Na plus Ade, Modric, Defoe, na minus VdV - niewidoczny, moim zdaniem powinien zacząć na ławce za te komentarze, szczególnie że i tak 90 minut nie jest w stanie zagrać. Cieszy inteligencja Parkera - wiedział kiedy sfaulować i zrobił to w taki sposób, żeby popsuć humor zawodnikowi Newcastle - bo żółtą i tak by dostał. Martwi kontuzja Walkera - a że Bale miał zły dzień, to skrzydła później nie istniały. Widoczny brak Lennona, który z pewnością odciążyłby Bale'a i dałby mu pewien komfort. Edit. Rusek pokazał się raz - gdy przestraszył się, zamiast wyskoczyć do głowy. A do Defoe nie mam pretensji, bo oddał strzał, a to się liczy - a podanie niekoniecznie doszłoby do celu
16 października 2011, 19:04 [cytuj]
Ja też nie nawidzę, ale jakby defoe dostał podanie ciut bardziej do przodu to pierwszy strzał zakończył by się bramka, ta dobitka była straszna bo prosto w bramkarza z tak bliska. No cóż mogliśmy równie dobrze przegrać i trzeba szanować każdy punkt.W końcówce to już prawie zawał był :P
Ja też nie nawidzę, ale jakby defoe dostał podanie ciut bardziej do przodu to pierwszy strzał zakończył by się bramka, ta dobitka była straszna bo prosto w bramkarza z tak bliska. No cóż mogliśmy równie dobrze przegrać i trzeba szanować każdy punkt.W końcówce to już prawie zawał był :P
16 października 2011, 19:07 [cytuj]
Defoe zawalił, prawda, ale i tak zagrał lepiej niż VdV.
Defoe zawalił, prawda, ale i tak zagrał lepiej niż VdV
16 października 2011, 19:07 [cytuj]
raku powiedział/a:
Jest jeszcze Salomon Kalou :D


Niech będzie trzeci na podium, ale brakuje mu jeszcze sporo do tej dwójki mistrzów :D
Niech będzie trzeci na podium, ale brakuje mu jeszcze sporo do tej dwójki mistrzów :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 października 2011, 19:09 [cytuj]
Zapominacie chyba o Almighty Fernando i Fantastic Andy Carrollu.
Zapominacie chyba o Almighty Fernando i Fantastic Andy Carrollu
16 października 2011, 19:31 [cytuj]
Na poprawę humoru warto zerknąć na wyniki z dzisiejszej kolejki Serie A. Się szaleńcy rozstrzelali :D
Na poprawę humoru warto zerknąć na wyniki z dzisiejszej kolejki Serie A. Się szaleńcy rozstrzelali :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 października 2011, 19:40 [cytuj]
2 bramki w 6 meczach :D :rotfl:
2 bramki w 6 meczach :D :rotfl:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
16 października 2011, 19:48 [cytuj]
Acquafresca strzelił jedną z dwóch bramek we wszystkich (jak dotąd) sześciu dzisiejszych meczach tej całej SerieA, pewnie do kadry go Smuda weźmie na kolejne zgrupowanie. :bezradny:

Remis :blee: Nienawidzę remisów bardziej od porażek. Taka fobia po ostatnim sezonie, gdzie remisy z ogórkami zdyskwalifikowały nas z walki o top4.
Acquafresca strzelił jedną z dwóch bramek we wszystkich (jak dotąd) sześciu dzisiejszych meczach tej całej SerieA, pewnie do kadry go Smuda weźmie na kolejne zgrupowanie. :bezradny: Remis :blee: Nienawidzę remisów bardziej od porażek. Taka fobia po ostatnim sezonie, gdzie remisy z ogórkami zdyskwalifikowały nas z walki o top4
29 października 2011, 19:28 [cytuj]
Toon Army Poland było na tym meczu. Zapraszam Panowie do przeczytania relacji z wyjazdu http://www.nufc.pl/index.php?news=pokaz&no=7440
Toon Army Poland było na tym meczu. Zapraszam Panowie do przeczytania relacji z wyjazdu: http://www.nufc.pl/index.php?news=pokaz&no=7440
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się