Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Premier League » Blackburn vs Tottenham 23.10.11r
23 października 2011, 20:09 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
uff, mieliśmy trochę szczęścia, styl niezbyt ciekawy, ale najważniejsze, że 3 pkt jadą do Londynu, pod koniec sezonu mogą okazać się bezcenne :) brawa zwłaszcza dla VdV, jak dla mnie to on bardziej zasługuje na grę niż Defoe i dziś to udowodnił ;) Good job!



Mi się wydaję że właśnie presja z ławki Defoe sprawiła że VdV znowu zaczął ładować bramki, wie że jak tylko spuści z tonu to da Harremu pretekst żeby w wyjściowej jedenastce zagrał Defoe. A dwoma bramkami nie daje Harremu wyjścia
Mi się wydaję że właśnie presja z ławki Defoe sprawiła że VdV znowu zaczął ładować bramki, wie że jak tylko spuści z tonu to da Harremu pretekst żeby w wyjściowej jedenastce zagrał Defoe. A dwoma bramkami nie daje Harremu wyjścia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 października 2011, 20:20 [cytuj]
Cieszy zwycięstwo, tylko streamy były dziś wyjątkowo kijowe. Ale mam dobry news- z QPR i Fulham w Canal+. Mam nadzieję, że THFC powoli uzyska tam pozycje równą do arse czy Chelsky.
Cieszy zwycięstwo, tylko streamy były dziś wyjątkowo kijowe. Ale mam dobry news- z QPR i Fulham w Canal+. Mam nadzieję, że THFC powoli uzyska tam pozycje równą do arse czy Chelsky
23 października 2011, 21:06 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Cieszy zwycięstwo, tylko streamy były dziś wyjątkowo kijowe. Ale mam dobry news- z QPR i Fulham w Canal+. Mam nadzieję, że THFC powoli uzyska tam pozycje równą do arse czy Chelsky



Jakbyśmy mieli Polaka w składzie który czasem wchodziłby z ławki, to nasze mecze byłyby często transmitowane w C+
Jakbyśmy mieli Polaka w składzie który czasem wchodziłby z ławki, to nasze mecze byłyby często transmitowane w C+
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 października 2011, 22:26 [cytuj]
varba powiedział/a:
Jakbyśmy mieli Polaka w składzie który czasem wchodziłby z ławki, to nasze mecze byłyby często transmitowane w C+

niech będzie mogę się poświecić :D
niech będzie mogę się poświecić :D
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 147 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się