Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs QPR 30.10.11r
30 października 2011, 18:37 [cytuj]
na koniec chętnie bym zobaczył duet Defoe - Pav
na koniec chętnie bym zobaczył duet Defoe - Pav
30 października 2011, 18:42 [cytuj]
brak zmian w takim meczu po 84 minutach jest dość wkurzający
brak zmian w takim meczu po 84 minutach jest dość wkurzający
30 października 2011, 18:46 [cytuj]
za duzo strat....
za duzo strat
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
30 października 2011, 18:47 [cytuj]
Nie dosyć tylko cholernie. Harry ma jakiegoś zajoba z tym brakiem zmian. Szlag mnie zaraz trafi. Defoe zasługuje chociaż na te parenaście minut.
Nie dosyć tylko cholernie. Harry ma jakiegoś zajoba z tym brakiem zmian. Szlag mnie zaraz trafi. Defoe zasługuje chociaż na te parenaście minut
30 października 2011, 18:48 [cytuj]
Ade taki wielki chłop, a tyle główek przegrywa..
Ade taki wielki chłop, a tyle główek przegrywa
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
30 października 2011, 18:54 [cytuj]
Gorąco się zrobiło...

3pkt. są, a to najważniejsze :). Kolejne zwycięstwo do kolekcji
Gorąco się zrobiło... 3pkt. są, a to najważniejsze :). Kolejne zwycięstwo do kolekcji
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
30 października 2011, 18:54 [cytuj]
może sie powtarzam, ale Parker jest przekozakiem... imo mamy najlepszą pomoc w lidze :)
może sie powtarzam, ale Parker jest przekozakiem... imo mamy najlepszą pomoc w lidze :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 października 2011, 18:55 [cytuj]
pewne zwycięstwo ale kilka razy przysnęli. Wszystko głównie stroną BAE - moim zdaniem słabo w defensywie. Kaboul kilka razy fatalnie podawał do rywali. Ade zupełnie nic nie pokazał. Świetny występ Bale'a, VdV, Friedel pewny, King prawie bezbłędny, Parker i Modrić też. I dwie akcje Lennona, choć przez resztę meczu niewidoczny. W każdym razie - mam nadzieję, że z tych paru mankamentów zostaną wyciągnięte wnioski na przyszłość. Bo z QPR takie błędy mogą przejść, ale lepszy rywal by to wykorzystał
pewne zwycięstwo ale kilka razy przysnęli. Wszystko głównie stroną BAE - moim zdaniem słabo w defensywie. Kaboul kilka razy fatalnie podawał do rywali. Ade zupełnie nic nie pokazał. Świetny występ Bale'a, VdV, Friedel pewny, King prawie bezbłędny, Parker i Modrić też. I dwie akcje Lennona, choć przez resztę meczu niewidoczny. W każdym razie - mam nadzieję, że z tych paru mankamentów zostaną wyciągnięte wnioski na przyszłość. Bo z QPR takie błędy mogą przejść, ale lepszy rywal by to wykorzystał
30 października 2011, 18:55 [cytuj]
Skraju, powtarzaj sie dalej, to muzyka dla moich uszu ;D
Skraju, powtarzaj sie dalej, to muzyka dla moich uszu ;D
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
30 października 2011, 18:57 [cytuj]
Jak dla mnie King i Bale najlepsi na boisku dzisiaj. Bale wiadomo za co a Kinga ma NIESAMOWITY spokój.
Jak dla mnie King i Bale najlepsi na boisku dzisiaj. Bale wiadomo za co a Kinga ma NIESAMOWITY spokój
30 października 2011, 19:01 [cytuj]
Lennon w dzisiejszym meczu: zapieprzanie bez sensu off myślenie on :D
Lennon w dzisiejszym meczu: zapieprzanie bez sensu off myślenie on :D
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
30 października 2011, 19:01 [cytuj]
Szkoda Defoe, siedzi, a mógł wejść. Rafa biegał zmęczony, Ade nic nie pokazał, ale dalej byli na boisku. Można nerwicy dostać przez HRa..
Szkoda Defoe, siedzi, a mógł wejść. Rafa biegał zmęczony, Ade nic nie pokazał, ale dalej byli na boisku. Można nerwicy dostać przez HRa
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
30 października 2011, 19:08 [cytuj]
Fakt, dzisiaj King pokazał że jest genialnym obrońcą.
Fakt, dzisiaj King pokazał że jest genialnym obrońcą
30 października 2011, 19:09 [cytuj]
Spursmania trochę ponarzekała, Rafa poczytał i znów gra tak jak powinien.
Spursmania trochę ponarzekała, Rafa poczytał i znów gra tak jak powinien
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 października 2011, 00:53 [cytuj]
Witamy ponownie i zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-31-queens-park-rangers-30-10-2011/

PS. Gdy tylko znajdujemy wideo lepszej jakości, podmieniamy filmiki pod tym samym linkiem :) .
Witamy ponownie i zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-31-queens-park-rangers-30-10-2011/ PS. Gdy tylko znajdujemy wideo lepszej jakości, podmieniamy filmiki pod tym samym linkiem :)
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 143 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się