Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. Fulham
6 listopada 2011, 19:20 [cytuj]
Jest wygrana :D liczymy się w walce o czołówkę ;d , Defoe zapowiadał walkę o pozycję w XI składu i możliwe że po golu jego morale wzrosły.

GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR :D
Jest wygrana :D liczymy się w walce o czołówkę ;d , Defoe zapowiadał walkę o pozycję w XI składu i możliwe że po golu jego morale wzrosły. GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR :D
6 listopada 2011, 19:26 [cytuj]
Prawie w każdej kolejce zdarza się kontrowersyjna sytuacja w polu karnym. Walker nie próbował piłki łapać, tylko się na nią przewrócił, jak ogarnął że dotknął ją ręką od razu rękę zabrał i wstał. Cieszy bramka Lennona - LEWĄ NOGĄ! Cieszy też zwycięstwo, ale uważam że Sandro powinien pojawić się na boisku wcześniej. No nic, 3 punkty do Londynu, następne trzy mecze to raczej "spacerek", ale kto wie. No i czwarty mecz - Stoke na wyjeździe, chociaż do tego czasu liczę już na 3-4 miejsce Tottenhamu, a patrząc na kalendarze Chelsea, Spurs no i przede wszystkim Newcastle (City, United, Chelsea w trzech następnych), ta pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna.
Prawie w każdej kolejce zdarza się kontrowersyjna sytuacja w polu karnym. Walker nie próbował piłki łapać, tylko się na nią przewrócił, jak ogarnął że dotknął ją ręką od razu rękę zabrał i wstał. Cieszy bramka Lennona - LEWĄ NOGĄ! Cieszy też zwycięstwo, ale uważam że Sandro powinien pojawić się na boisku wcześniej. No nic, 3 punkty do Londynu, następne trzy mecze to raczej "spacerek", ale kto wie. No i czwarty mecz - Stoke na wyjeździe, chociaż do tego czasu liczę już na 3-4 miejsce Tottenhamu, a patrząc na kalendarze Chelsea, Spurs no i przede wszystkim Newcastle (City, United, Chelsea w trzech następnych), ta pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna
6 listopada 2011, 19:28 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
mosaj, o co chodzi z ta "suszarka" :d ?


W skrócie: Fergusonowi nie podoba się gra jakiegoś zawodnika, to staje przed nim i prosto w twarz krzyczy co myśli o jego grze itp itd ... ponoć skuteczne ;) Harry takich metod nie stosuje (tak wiem, że nie było go dziś na ławce), ale skoro Sir Alex to jego przyjaciel ... przydałoby się naszym za dzisiaj, oj przydało ...
W skrócie: Fergusonowi nie podoba się gra jakiegoś zawodnika, to staje przed nim i prosto w twarz krzyczy co myśli o jego grze itp itd ... ponoć skuteczne ;) Harry takich metod nie stosuje (tak wiem, że nie było go dziś na ławce), ale skoro Sir Alex to jego przyjaciel ... przydałoby się naszym za dzisiaj, oj przydało
6 listopada 2011, 19:47 [cytuj]
Po dzisiejszym meczu można tylko powiedzieć 3 pkt. i o reszcie zapomnieć. Mnie zastanawia jedna rzecz: mianowicie jak HR dokonuje zmian, to zazwyczaj jakość gry się poprawia; natomiast dziś, mimo że wydaje się, że zmiany personalne były prawidłowe, to zmiany stylu gry nie odnotowałem. HR wracaj jak najszybciej na ławkę i uspokój to towarzystwo, ile razy jeszcze będziemy musieli bronić Częstochowę????
Po dzisiejszym meczu można tylko powiedzieć 3 pkt. i o reszcie zapomnieć. Mnie zastanawia jedna rzecz: mianowicie jak HR dokonuje zmian, to zazwyczaj jakość gry się poprawia; natomiast dziś, mimo że wydaje się, że zmiany personalne były prawidłowe, to zmiany stylu gry nie odnotowałem. HR wracaj jak najszybciej na ławkę i uspokój to towarzystwo, ile razy jeszcze będziemy musieli bronić Częstochowę????
6 listopada 2011, 19:49 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
U Walkera byla reka i powinnismy ten mecz zdecydowanie zremisowac. Druga polowa, to totalne nieporozumienie. Dlaczego zawsze musimy grać tak na czas? Jednym slowem fuks, fuks i jeszcze raz fuks, ale mozna odetchnac ufff. Nerwica w koncowce jak nigdy




dzejkob powiedział/a:
Bramka Defoe to chyba najbardziej niesprawiedliwa bramka w histori Premier League



Totalnie nie czaje takiego podejścia. W Anglii nazywają to mentalnością małego klubu! Bramka Defoe była strzelona prawidłowa to czemu jest bardziej niesprawiedliwa niż wiele bramek strzelonych ze spalonego, symulowanych karnych itp.!? Ile razy atakowaliśmy cały mecz i kończyło się 0-0 lub dostaliśmy bramkę w końcówce i wtedy nikt nie mówił o niesprawiedliwości, tylko o naszym frajestwie
[quote=dzejkob]Bramka Defoe to chyba najbardziej niesprawiedliwa bramka w histori Premier League
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 listopada 2011, 20:05 [cytuj]
Brawo Spurs! :)
Brawo Spurs! :)
6 listopada 2011, 20:23 [cytuj]
Niesprawiedliwa bo to Fulham zasłużyło na bramkę. Mentalność małego klubu? Ja po prostu mówię że nie zasłuzyliśmy w tym meczu (podkreślam: w tym meczu) na zwycięstwo.
Niesprawiedliwa bo to Fulham zasłużyło na bramkę. Mentalność małego klubu? Ja po prostu mówię że nie zasłuzyliśmy w tym meczu (podkreślam: w tym meczu) na zwycięstwo
6 listopada 2011, 20:31 [cytuj]
mimo tego, brawo thfc ! ;D
mimo tego, brawo thfc ! ;D
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
6 listopada 2011, 21:32 [cytuj]
dzięki takim meczom rodzi się mistrz. Takie mecze też trzeba umieć wygrywać , wkońcu w tym sezonie nie tracimy punktów z ogórkami . Brawo Spurs !
dzięki takim meczom rodzi się mistrz. Takie mecze też trzeba umieć wygrywać , wkońcu w tym sezonie nie tracimy punktów z ogórkami . Brawo Spurs !
6 listopada 2011, 21:54 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/fulham-13-tottenham-hotspur-06-11-2011/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/fulham-13-tottenham-hotspur-06-11-2011/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
6 listopada 2011, 22:38 [cytuj]
Football Highlights powiedział/a:
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/fulham-13-tottenham-hotspur-06-11-2011/


Czegoś dłuższego nie znajdziecie? :) Akurat przy bramkach w tym meczu było najmniej emocji :)
Czegoś dłuższego nie znajdziecie? :) Akurat przy bramkach w tym meczu było najmniej emocji :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 listopada 2011, 09:06 [cytuj]
Coś dłuższego, czyli cały mecz do ściągnięcia ;):
http://www.fullmatches.net/fulham-vs-tottenham-06-nov-2011-full-match-dawnload/
Coś dłuższego, czyli cały mecz do ściągnięcia ;): http://www.fullmatches.net/fulham-vs-tottenham-06-nov-2011-full-match-dawnload/
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 49 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się