Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. Aston Villa
21 listopada 2011, 22:26 [cytuj]
Dobrze, że Defoe wchodzi :)
Dobrze, że Defoe wchodzi :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
21 listopada 2011, 22:28 [cytuj]
Dawaj Defoe na 3-0
Dawaj Defoe na 3-0
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 listopada 2011, 22:52 [cytuj]
Wynik cieszy, gra też :)
Wynik cieszy, gra też :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
21 listopada 2011, 23:01 [cytuj]
bardzo dobry mecz 3-cie miejsce siedzi
bardzo dobry mecz 3-cie miejsce siedzi
21 listopada 2011, 23:04 [cytuj]
Kolejny mecz za nami i teraz pozostaje tylko stresować się wyjazdem na WBA, gdzie po raz będę przewidywał przerwanie serii ;)
Kolejny mecz za nami i teraz pozostaje tylko stresować się wyjazdem na WBA, gdzie po raz będę przewidywał przerwanie serii ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
21 listopada 2011, 23:06 [cytuj]
Ciekawy mecz, o wiele spokojniej się go oglądało niż z Fulhamem. Szkoda mi Defoe, mógł wejść w 60 minucie, a tak był praktycznie niewidoczny, nie mógł się wkomponować w grę.
Za tydzień mecz z WBA i jeżeli będziemy grali tak ładnie jak dziś to kolejne 3 punkty do koszyka wpadną :D W sumie to do końca roku nie będziemy mieli wymagających przeciwników.Jak na tą kolejkę to wszyscy nasi przeciwnicy znajdują się w drugiej dziesiątce oprócz Chelsea i właśnie WBA, które jest 10.
Ciekawy mecz, o wiele spokojniej się go oglądało niż z Fulhamem. Szkoda mi Defoe, mógł wejść w 60 minucie, a tak był praktycznie niewidoczny, nie mógł się wkomponować w grę. Za tydzień mecz z WBA i jeżeli będziemy grali tak ładnie jak dziś to kolejne 3 punkty do koszyka wpadną :D W sumie to do końca roku nie będziemy mieli wymagających przeciwników.Jak na tą kolejkę to wszyscy nasi przeciwnicy znajdują się w drugiej dziesiątce oprócz Chelsea i właśnie WBA, które jest 10
21 listopada 2011, 23:16 [cytuj]
Od pierwszej (no, może drugiej) do ostatniej minuty mecz pod całkowitą kontrolą. Szkoda że nie dołożyliśmy jeszcze bramki albo dwóch w drugiej połowie bo byliśmy dużo lepsi od AV
Od pierwszej (no, może drugiej) do ostatniej minuty mecz pod całkowitą kontrolą. Szkoda że nie dołożyliśmy jeszcze bramki albo dwóch w drugiej połowie bo byliśmy dużo lepsi od AV
21 listopada 2011, 23:36 [cytuj]
Adebayor parę razy zjebał za przeproszeniem, ale i tak się cieszę, że strzelił te 2 brameczki. Podobało mi się jak walczył o piłkę i jak wracał za połowę.
Adebayor parę razy zjebał za przeproszeniem, ale i tak się cieszę, że strzelił te 2 brameczki. Podobało mi się jak walczył o piłkę i jak wracał za połowę
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
22 listopada 2011, 00:39 [cytuj]
Jak ma się sytuacja z Adebayorem? Przy wypożyczeniu została ustalona klauzula wykupu czy trzeba się z nimi targować, czyli pomału się z nim żegnać?
Jak ma się sytuacja z Adebayorem? Przy wypożyczeniu została ustalona klauzula wykupu czy trzeba się z nimi targować, czyli pomału się z nim żegnać?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 listopada 2011, 09:27 [cytuj]
zoolander to spekulację ,ale ponoć mamy klauzulę zakupu za 19 czy 17 mln czy coś w tym stylu (około 10 mln mniej niż City zapłaciło Arsenalowi. Jak Ade się uprze to do nas przejdzie, bo o tym gdzie chce grać on zadecyduje, a wiadomo jest na sprzedaż, bo Man City ma równie dobrego Dzeko. Problemem są jednak jego zarobki. 170 tys tyg zarabia w City. Teraz na wypożyczeniu my płacimy bodajże polowę tego. My naginając listę płac możemy ile mu zaoferowac 100 tys/tyg? 120 tys? A jak Ade dostanie taka tyg, to trzeba by tez podniesc zarobki Luce, czy Balowi i tak wkoło Macieju
zoolander to spekulację ,ale ponoć mamy klauzulę zakupu za 19 czy 17 mln czy coś w tym stylu (około 10 mln mniej niż City zapłaciło Arsenalowi. Jak Ade się uprze to do nas przejdzie, bo o tym gdzie chce grać on zadecyduje, a wiadomo jest na sprzedaż, bo Man City ma równie dobrego Dzeko. Problemem są jednak jego zarobki. 170 tys tyg zarabia w City. Teraz na wypożyczeniu my płacimy bodajże polowę tego. My naginając listę płac możemy ile mu zaoferowac 100 tys/tyg? 120 tys? A jak Ade dostanie taka tyg, to trzeba by tez podniesc zarobki Luce, czy Balowi i tak wkoło Macieju
http://wilczki.tumblr.com/
22 listopada 2011, 17:40 [cytuj]
Z tego co pamiętam to Adebayor był do wzięcia za 12 mln przed tym sezonem. Za dużo na kontrakcie też mu nie zostało. City chce odpisać jego zarobki od rachunku. Jest im zupełnie niepotrzebny i nie czują już zagrożenia z naszej strony. Jedyna kwestia to jak bardzo Adebayor chce u nas zostać i na jakie zarobki się zgodzi. Ostatnio oglądałem z nim wywiad i mówił że po zamachu w Togo zupełnie zmieniło się jego postrzeganie jego kariery. Mówił że teraz chce grać i cieszyć się życiem, bo bardzo łatwo można je stracić!
Z tego co pamiętam to Adebayor był do wzięcia za 12 mln przed tym sezonem. Za dużo na kontrakcie też mu nie zostało. City chce odpisać jego zarobki od rachunku. Jest im zupełnie niepotrzebny i nie czują już zagrożenia z naszej strony. Jedyna kwestia to jak bardzo Adebayor chce u nas zostać i na jakie zarobki się zgodzi. Ostatnio oglądałem z nim wywiad i mówił że po zamachu w Togo zupełnie zmieniło się jego postrzeganie jego kariery. Mówił że teraz chce grać i cieszyć się życiem, bo bardzo łatwo można je stracić!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 listopada 2011, 17:49 [cytuj]
Co do Adebayora to wg. skysports chciałby się definitywnie do nas przenieść. Mówi, że jest szczęsliwy w Spurs i że tylko pozostaje kwestia dogadania się między 'Arry'm, Levym i Mubarakiem :).
Co do Adebayora to wg. skysports chciałby się definitywnie do nas przenieść. Mówi, że jest szczęsliwy w Spurs i że tylko pozostaje kwestia dogadania się między 'Arry'm, Levym i Mubarakiem :)
22 listopada 2011, 18:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
nie czują już zagrożenia z naszej strony.


Właśnie o to się martwię najbardziej. Co innego sprzedać go Arsenalowi albo Liverpoolowi (:D), a co innego nam. Odrobimy mecz i tracimy do nich 6 pkt. Jestem pewien, że są w tym sezonie poza zasięgiem, ale może wydarzyć się wszystko i możemy z nimi sąsiadować. Nawet jeżeli za realnego rywala nas nie uważają, to jego transfer nie przynosi im żadnych korzyści i równie dobrze mogą mu postawić ultimatum: idziesz do Anży, PSG, Malagi albo do końca kontraktu (czyt. kariery) trenujesz z juniorami.
Właśnie o to się martwię najbardziej. Co innego sprzedać go Arsenalowi albo Liverpoolowi (:D), a co innego nam. Odrobimy mecz i tracimy do nich 6 pkt. Jestem pewien, że są w tym sezonie poza zasięgiem, ale może wydarzyć się wszystko i możemy z nimi sąsiadować. Nawet jeżeli za realnego rywala nas nie uważają, to jego transfer nie przynosi im żadnych korzyści i równie dobrze mogą mu postawić ultimatum: idziesz do Anży, PSG, Malagi albo do końca kontraktu (czyt. kariery) trenujesz z juniorami
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 listopada 2011, 18:56 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Właśnie o to się martwię najbardziej. Co innego sprzedać go Arsenalowi albo Liverpoolowi (:D), a co innego nam. Odrobimy mecz i tracimy do nich 6 pkt. Jestem pewien, że są w tym sezonie poza zasięgiem, ale może wydarzyć się wszystko i możemy z nimi sąsiadować. Nawet jeżeli za realnego rywala nas nie uważają, to jego transfer nie przynosi im żadnych korzyści i równie dobrze mogą mu postawić ultimatum: idziesz do Anży, PSG albo Malagi albo do końca kontraktu (czyt. kariery) trenujesz z juniorami




A do końca jego kontraktu zostało mu nie wiele, nie wiem czy nie zostanie mu tylko rok (max 2 lata) jak ten sezon się skończy, także nie wiem czy City ma taką kartę przetargową. Mancini mimo najlepszego składu już zapowiadał że chce nowych piłkarzy. Z tego co pamiętam to City chciało definitywnego transferu bardziej niż wypożyczenia. Oni chcą go odpisać od rachunku i nie City będzie problemem, myślę że większy problem będzie zadowolenie Ade i nie naruszenie struktury zarobków. Ja też sądzę że nikt mu nie da 100 tys. ale czy Levy zgodzi się zapłacić takie pieniądze!?
A do końca jego kontraktu zostało mu nie wiele, nie wiem czy nie zostanie mu tylko rok (max 2 lata) jak ten sezon się skończy, także nie wiem czy City ma taką kartę przetargową. Mancini mimo najlepszego składu już zapowiadał że chce nowych piłkarzy. Z tego co pamiętam to City chciało definitywnego transferu bardziej niż wypożyczenia. Oni chcą go odpisać od rachunku i nie City będzie problemem, myślę że większy problem będzie zadowolenie Ade i nie naruszenie struktury zarobków. Ja też sądzę że nikt mu nie da 100 tys. ale czy Levy zgodzi się zapłacić takie pieniądze!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 listopada 2011, 19:23 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-20-aston-villa-21-11-2011/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-20-aston-villa-21-11-2011/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się