Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Chelsea
22 grudnia 2011, 23:01 [cytuj]
naprawdę myślę że Niko byłby lepszym rozwiązaniem, już nie raz ratował nam tyłek w końcówce meczy.
naprawdę myślę że Niko byłby lepszym rozwiązaniem, już nie raz ratował nam tyłek w końcówce meczy
Tottenham Tottenham, no one can stop them
22 grudnia 2011, 23:04 [cytuj]
Wynik sam w sobie nie jest zły ale, nie oszukujmy się, to sędziowie odwalili za Chelsea tego gola, podobnie jak wynik ustalili ze Stoke. Coś ostatnio mamy do nich pecha a gdyby nie to to ładna seria mogłaby być. Całe szczęście jednak, że są dalej za nami w tabeli.
Wynik sam w sobie nie jest zły ale, nie oszukujmy się, to sędziowie odwalili za Chelsea tego gola, podobnie jak wynik ustalili ze Stoke. Coś ostatnio mamy do nich pecha a gdyby nie to to ładna seria mogłaby być. Całe szczęście jednak, że są dalej za nami w tabeli
22 grudnia 2011, 23:06 [cytuj]
A czego się po webie spodziewałeś? Fakt-ich gol kontrowersyjny, bramka Ade też mogłaby być uznana, ale Benny też zagrał ręką w 16tce. Ale remis sprawiedliwy, szkoda że na Lane.
A czego się po webie spodziewałeś? Fakt-ich gol kontrowersyjny, bramka Ade też mogłaby być uznana, ale Benny też zagrał ręką w 16tce. Ale remis sprawiedliwy, szkoda że na Lane
22 grudnia 2011, 23:12 [cytuj]
Chelsea miała przewagę, więcej sytuacji a i tak cudem nie przegrali. Remis nie jest zły.
Chelsea miała przewagę, więcej sytuacji a i tak cudem nie przegrali. Remis nie jest zły
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 grudnia 2011, 23:16 [cytuj]
Ja widziałem drugą połowę bo miałem dzisiaj awarię kanalizacji w domu i dopiero mi się udało zażegnać niebezpieczeństwo ;p z tego co widziałem to Webb mylił się kilka razy ale w obie strony. Stronniczością bym tego nie nazwał.
Ale co mnie najbardziej kłuło w oczy to brak zaangażowania. Po meczu derbowym spodziewałem się gryzienia trawy tymczasem Bale wychodzi sobie z bananem na twarzy na druga połowę, żartuje z Walkerem, później co druga akcja biegnie z piłką w szerz boiska a przed linią boczną cofa do środkowego obrońcy albo bramkarza. Chelsea też jakoś bardzo się nie starała. Najbardziej zapadła mi w pamięci 83 minuta. King źle przyjmuje (a właściwie nie przyjmuje) górną piłkę, ta odbija się kozłem na jakieś 10 metrów wysokości po czym spada mu pod nogi, a on spokojnie sobie przyjmuje, rozgląda się i podaje do Walkera podczas gdy w promieniu 5 metrów jest dwóch napastników Chelsea którzy nawet nie ruszą się w stronę Kinga, zupełnie jakby im niezależało. Ogólnie przez całą drugą połowę piłkarze obu drużyn byli rozwaleni po całym boisku, luki między formacjami były ogrooooomne. Ustawieni byli jak amatorzy. Jedni i drudzy. Zgoda, nie brakowało ostrych spięć i sytuacji podbramkowych, ale bardzo dziwny był ten mecz. Jak dla mnie to wyglądało tak jakby się umówili na remis.
Ja widziałem drugą połowę bo miałem dzisiaj awarię kanalizacji w domu i dopiero mi się udało zażegnać niebezpieczeństwo ;p z tego co widziałem to Webb mylił się kilka razy ale w obie strony. Stronniczością bym tego nie nazwał. Ale co mnie najbardziej kłuło w oczy to brak zaangażowania. Po meczu derbowym spodziewałem się gryzienia trawy tymczasem Bale wychodzi sobie z bananem na twarzy na druga połowę, żartuje z Walkerem, później co druga akcja biegnie z piłką w szerz boiska a przed linią boczną cofa do środkowego obrońcy albo bramkarza. Chelsea też jakoś bardzo się nie starała. Najbardziej zapadła mi w pamięci 83 minuta. King źle przyjmuje (a właściwie nie przyjmuje) górną piłkę, ta odbija się kozłem na jakieś 10 metrów wysokości po czym spada mu pod nogi, a on spokojnie sobie przyjmuje, rozgląda się i podaje do Walkera podczas gdy w promieniu 5 metrów jest dwóch napastników Chelsea którzy nawet nie ruszą się w stronę Kinga, zupełnie jakby im niezależało. Ogólnie przez całą drugą połowę piłkarze obu drużyn byli rozwaleni po całym boisku, luki między formacjami były ogrooooomne. Ustawieni byli jak amatorzy. Jedni i drudzy. Zgoda, nie brakowało ostrych spięć i sytuacji podbramkowych, ale bardzo dziwny był ten mecz. Jak dla mnie to wyglądało tak jakby się umówili na remis
22 grudnia 2011, 23:20 [cytuj]
Walu, też tak sądzę, szczególnie to wybicie plecami piłki zmierzającej do pustej bramki przez Terrego było takie sztuczne i jakby zmanipulowane :D

Wg mnie mecz dobry. Zagraliśmy nieźle, chelsea też, było sporo akcji które mogły się podobać. Jedyne minusy to postawa Ekotto i naszego wielkiego Romana który jak nikt inny potrafi być całkowicie bezużyteczny przez 45 minut..
Walu, też tak sądzę, szczególnie to wybicie plecami piłki zmierzającej do pustej bramki przez Terrego było takie sztuczne i jakby zmanipulowane :D Wg mnie mecz dobry. Zagraliśmy nieźle, chelsea też, było sporo akcji które mogły się podobać. Jedyne minusy to postawa Ekotto i naszego wielkiego Romana który jak nikt inny potrafi być całkowicie bezużyteczny przez 45 minut
22 grudnia 2011, 23:29 [cytuj]
dokładnie, Roman na Syberię. Grali fajnie, szkoda, że nie udało się ugrać wygranej, było tak blisko...
dokładnie, Roman na Syberię. Grali fajnie, szkoda, że nie udało się ugrać wygranej, było tak blisko
22 grudnia 2011, 23:41 [cytuj]
ja jestem bardzo zadowolony z gry sandro i walkera pokazali klasę
ja jestem bardzo zadowolony z gry sandro i walkera pokazali klasę
3 stycznia 2012, 23:08 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-11-chelsea-22-12-2011/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-11-chelsea-22-12-2011/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 133 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się