Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. Swansea
31 grudnia 2011, 17:54 [cytuj]
Nic nie graliśmy i nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, tym razem fuksa nie mieliśmy i straciliśmy bramkę na którą Swensea pracowała cały mecz i grała lepiej od nas. I gadać tu więcej o mistrzostwie jak rok temu i się też skończy 5 miejscem :/
Nic nie graliśmy i nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, tym razem fuksa nie mieliśmy i straciliśmy bramkę na którą Swensea pracowała cały mecz i grała lepiej od nas. I gadać tu więcej o mistrzostwie jak rok temu i się też skończy 5 miejscem :/
31 grudnia 2011, 17:55 [cytuj]
Swansea wymieniła 6 piłkarzy na ten mecz i nas zabiegała. Zasłużyli na ten punkt. Oddaliśmy im pole dopóki nie strzelili gola. Szkoda że Redknapp niewprowadził Niko, bo było widać że w końcówce nie mamy już sił. Duża liczba meczy daje się odczuć w nogach piłkarzy.
Swansea wymieniła 6 piłkarzy na ten mecz i nas zabiegała. Zasłużyli na ten punkt. Oddaliśmy im pole dopóki nie strzelili gola. Szkoda że Redknapp niewprowadził Niko, bo było widać że w końcówce nie mamy już sił. Duża liczba meczy daje się odczuć w nogach piłkarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 grudnia 2011, 17:55 [cytuj]
Zamknijcie ten temat, bo rozmowa o tym meczu nie ma kurwa żadnego sensu...
Zamknijcie ten temat, bo rozmowa o tym meczu nie ma kurwa żadnego sensu
Can't Smile Without You!!!
31 grudnia 2011, 17:56 [cytuj]
Swansea zasługiwało na ten punkt. Graliśmy na trudnym terenie, z dobrym przeciwnikiem, nie ma tragedii!
Najlepszego w 2012 wszystkim spursmaniakom, tak przy okazji :)
Swansea zasługiwało na ten punkt. Graliśmy na trudnym terenie, z dobrym przeciwnikiem, nie ma tragedii! Najlepszego w 2012 wszystkim spursmaniakom, tak przy okazji :)
31 grudnia 2011, 17:57 [cytuj]
Swansea grała bardzo mądrze przez całe spotkanie, pressing podwajanie/potrajanie krycia i stąd bardzo ciężko się grało. Miałem nadzieje, że w drugiej połowie opadną z sił, ale niestety tak się nie stało. Nie ma co się podłamywac, taki już ten sport jest... nie wszystko się wygrywa.
Swansea grała bardzo mądrze przez całe spotkanie, pressing podwajanie/potrajanie krycia i stąd bardzo ciężko się grało. Miałem nadzieje, że w drugiej połowie opadną z sił, ale niestety tak się nie stało. Nie ma co się podłamywac, taki już ten sport jest... nie wszystko się wygrywa
31 grudnia 2011, 17:57 [cytuj]
Panowie w grudniu na 18 pkt zdobylismy 11 nie jest zle - inni tez traca punkty - a teraz mamy trzy mecze u siebie - WBA i Everton i Wolves - tu nie mozemy stracić punktów
Panowie w grudniu na 18 pkt zdobylismy 11 nie jest zle - inni tez traca punkty - a teraz mamy trzy mecze u siebie - WBA i Everton i Wolves - tu nie mozemy stracić punktów
31 grudnia 2011, 17:57 [cytuj]
Panowie, nie przesadzajcie, Tottenham to nie Barcelona, nie wygra każdego meczu. Swansea gra świetnie u siebie i dlatego z remisu powinniśmy być zadowoleni. Walker miał ograniczone pole manewru, gdyż Sinclar jest zbyt szybkim zawodnikiem, aby nasz obrońca mógł - jak w niektórych meczach - robić także za skrzydłowego. Ogólnie w tym meczu zabrakło skrzydeł, a raczej skrzydłowego - Lennona - gdyż widać było że Swansea, gdy my mieliśmy piłkę - zagęszczała środek. Adebayor grał z kontuzją, którą odniósł mecz temu - widać było, przede wszystkim pod koniec, że już nie daje rady. Ogólnie jestem zadowolony z rezultatu, jest punkt z trudnego terenu, a United i Chelsea także tracą punkty. O Arsenalu nie wspominam, bo wszyscy wiemy, że jak RvP złapie kontuzję bądź słabszą formę, to skończą w Lidze Europejskiej.


EDIT. Varba pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Niko, jak wiemy, nie jest typem sprintera, więc dużo by nie pomógł. Rozumiem wprowadzenie Livermora zamiast Niko, aczkolwiek nie rozumiem wprowadzenie Livermora zamiast Pienaara.

Panowie, nie przesadzajcie, Tottenham to nie Barcelona, nie wygra każdego meczu. Swansea gra świetnie u siebie i dlatego z remisu powinniśmy być zadowoleni. Walker miał ograniczone pole manewru, gdyż Sinclar jest zbyt szybkim zawodnikiem, aby nasz obrońca mógł - jak w niektórych meczach - robić także za skrzydłowego. Ogólnie w tym meczu zabrakło skrzydeł, a raczej skrzydłowego - Lennona - gdyż widać było że Swansea, gdy my mieliśmy piłkę - zagęszczała środek. Adebayor grał z kontuzją, którą odniósł mecz temu - widać było, przede wszystkim pod koniec, że już nie daje rady. Ogólnie jestem zadowolony z rezultatu, jest punkt z trudnego terenu, a United i Chelsea także tracą punkty. O Arsenalu nie wspominam, bo wszyscy wiemy, że jak RvP złapie kontuzję bądź słabszą formę, to skończą w Lidze Europejskiej. EDIT. Varba pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Niko, jak wiemy, nie jest typem sprintera, więc dużo by nie pomógł. Rozumiem wprowadzenie Livermora zamiast Niko, aczkolwiek nie rozumiem wprowadzenie Livermora zamiast Pienaara.
31 grudnia 2011, 18:02 [cytuj]
A Barca nie wygrywa wszystkich meczów:D
A Barca nie wygrywa wszystkich meczów:D
31 grudnia 2011, 18:04 [cytuj]
Tak, ale niektórzy z kibiców w tym temacie rozpaczają jakby Tottenham był wstanie wygrać każdy mecz. Nie wszystko da się wygrać - wtedy trzeba zremisować.
Tak, ale niektórzy z kibiców w tym temacie rozpaczają jakby Tottenham był wstanie wygrać każdy mecz. Nie wszystko da się wygrać - wtedy trzeba zremisować
31 grudnia 2011, 18:08 [cytuj]
Teraz widać kim dla nas jest Scotie Parker, odkąd zszedł z boiska nasz środek przestał istnieć, Sandro to jeszcze nie ten poziom a Jake musi się jeszcze sporo nauczyć. Trudny teren i 1 pkt, mogło być gorzej. Ważne żeby we wtorek zdobyć pewne 3 punky.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku, i masy szczęścia z gry Tottenhamu. COYS
Teraz widać kim dla nas jest Scotie Parker, odkąd zszedł z boiska nasz środek przestał istnieć, Sandro to jeszcze nie ten poziom a Jake musi się jeszcze sporo nauczyć. Trudny teren i 1 pkt, mogło być gorzej. Ważne żeby we wtorek zdobyć pewne 3 punky. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, i masy szczęścia z gry Tottenhamu. COYS
31 grudnia 2011, 18:09 [cytuj]
Zaop, mądre słowa, mogłiśmy skonczyc jak CFC !
wygrywaja 1:0 i w 83 podobnie jak my traca bramke i w osatniej minucie a 3:1 )
Zaop, mądre słowa, mogłiśmy skonczyc jak CFC ! wygrywaja 1:0 i w 83 podobnie jak my traca bramke i w osatniej minucie a 3:1 )
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
31 grudnia 2011, 18:20 [cytuj]
słaby mecz naszych, niezły wynik, nie ma tragedii. Trochę szkoda że arsenal wygrał ale trudno - niedługo oni przyjezdzaja na Liberty Stadium :) my mamy teraz 3 mecze u siebie, które trzeba wygrać.
słaby mecz naszych, niezły wynik, nie ma tragedii. Trochę szkoda że arsenal wygrał ale trudno - niedługo oni przyjezdzaja na Liberty Stadium :) my mamy teraz 3 mecze u siebie, które trzeba wygrać
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
31 grudnia 2011, 18:25 [cytuj]
Playmaker, ale co mnie interesuje CFC ???? Ja nie mam zamiaru oglądać się na innych. Ja patrzę na gre naszych. A że grali kurewsko to i wkurwiony jestem na sam koniec roku...
Playmaker, ale co mnie interesuje CFC ???? Ja nie mam zamiaru oglądać się na innych. Ja patrzę na gre naszych. A że grali kurewsko to i wkurwiony jestem na sam koniec roku
Can't Smile Without You!!!
31 grudnia 2011, 19:04 [cytuj]
trudny teren nie ma tu nic do rzeczy. Prowadząc 1:0 w 80 minucie, trzeba wygrać, zwłaszcza, że Swansea wcale nie rzuciło się do jakiś huraganowych ataków, a te sytuacje( a było ich o wiele więcej niż Tottenhamu) zrodziły się-wg mnie- z braku zaanagażowania i zwykłego zlekceważenia. Cały mecz to padaka w naszym wykonaniu, powtórka ze Stoke, była szansa odskoczyć od Ruskich i zbliżyć się do United, a daliśmy dupy w 2 połowie i tyle, i bez jaj, że powinniśmy się cieszyć z 1 punktu bo to był ciężki mecz, ciężki mecz to jest z Analami, City, United, czy Czelsi, ale kurwa nie z beniaminkiem z Walii, no panowie, znając wcześnie wynik ManU, Tottenham powinien pokazać siłę i ambicję, a zagrali megamegamega padakę. Potraktujmy to jednak jako prezent noworoczny od Bale'a dla rodaków, by im to pomogło utrzymać się w lidze;)
trudny teren nie ma tu nic do rzeczy. Prowadząc 1:0 w 80 minucie, trzeba wygrać, zwłaszcza, że Swansea wcale nie rzuciło się do jakiś huraganowych ataków, a te sytuacje( a było ich o wiele więcej niż Tottenhamu) zrodziły się-wg mnie- z braku zaanagażowania i zwykłego zlekceważenia. Cały mecz to padaka w naszym wykonaniu, powtórka ze Stoke, była szansa odskoczyć od Ruskich i zbliżyć się do United, a daliśmy dupy w 2 połowie i tyle, i bez jaj, że powinniśmy się cieszyć z 1 punktu bo to był ciężki mecz, ciężki mecz to jest z Analami, City, United, czy Czelsi, ale kurwa nie z beniaminkiem z Walii, no panowie, znając wcześnie wynik ManU, Tottenham powinien pokazać siłę i ambicję, a zagrali megamegamega padakę. Potraktujmy to jednak jako prezent noworoczny od Bale'a dla rodaków, by im to pomogło utrzymać się w lidze;)
31 grudnia 2011, 19:36 [cytuj]
ja tam jestem zdania, że jakaś rotacja w składzie by się przydała.
Patrząc dzisiaj na naszych zawodników miałem wrażenie jakby była 118 minuta meczu i kilku naszych miało wyraźnie dość. Tym bardziej w tak trudnym okresie, gdzie gra się tyle spotkań. Rozumiem, że zwycięskiego składu się nie zmienia, ale to nie są roboty.
Co nie zmienia faktu, że Swansea zagrała dzisiaj bardzo dobre zawody. Oby forma i szczęście dopisało w kolejnych spotkaniach.
Czekam na wejście Niko z ławki i strzelenie zwycięskiego gola, jak w poprzednim sezonie :)
ja tam jestem zdania, że jakaś rotacja w składzie by się przydała. Patrząc dzisiaj na naszych zawodników miałem wrażenie jakby była 118 minuta meczu i kilku naszych miało wyraźnie dość. Tym bardziej w tak trudnym okresie, gdzie gra się tyle spotkań. Rozumiem, że zwycięskiego składu się nie zmienia, ale to nie są roboty. Co nie zmienia faktu, że Swansea zagrała dzisiaj bardzo dobre zawody. Oby forma i szczęście dopisało w kolejnych spotkaniach. Czekam na wejście Niko z ławki i strzelenie zwycięskiego gola, jak w poprzednim sezonie :)
31 grudnia 2011, 19:48 [cytuj]
To był ciężki mecz. Znajomość wyniku MU pewnie sprawy wcale nie ułatwiła. Bo podniosła presję, a ta, jak wiadomo, pęta nogi. Najwyraźniej jeszcze trochę Kogutom brakuje do w pełni klasowej ekipy co to zawsze bierze to co się jej należy, zawsze wykorzystuje nadarzającą się okazję.
To był ciężki mecz. Znajomość wyniku MU pewnie sprawy wcale nie ułatwiła. Bo podniosła presję, a ta, jak wiadomo, pęta nogi. Najwyraźniej jeszcze trochę Kogutom brakuje do w pełni klasowej ekipy co to zawsze bierze to co się jej należy, zawsze wykorzystuje nadarzającą się okazję
|<  <<  <  3  4  5  6  7  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 165 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się